Skocz do zawartości
IGNORED

Velum Reference coax


zildjian

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie dom, tylko to górne oświetlenie trochę jak z hali ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dom, tylko to górne oświetlenie trochę jak z hali ;-)

 

Mają jedno stanowisko w biurze (prawdopodobnie do R&D) ... i do tego 20 osób, które składają kable u siebie w domach. Do fabryki przyjeżdżają raz w tygodniu - oddać gotowe kable i pobrać komponenty potrzebne do polutowania kolejnej partii.

 

Dla twojej informacji - ja BYŁEM w fabryce Transparenta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Szymon, ledwo wróciłeś na forum, i od razu mamy powrót twojego jakże znajomego stylu wypowiedzi, który można podsumować w 3 słowach: chamstwo, kłamstwo i insynuacje.

 

Po pierwsze, mój artykuł, na który się nieudolnie próbujesz powoływać, zawierał informacje o tym, że kable TA składane są u ludzi w domach. Dla ścisłości, nie uważam aby było to coś złego - wspomniałem o tym tylko dlatego, że próbowałeś z tego robić zarzut Velumowi. Mentalność kalego ?

 

Po drugie, zwiedziłem całość fabryki, także z tajemnym pokojem i istnieniu którego mogłeś co najwyżej przeczytać w internecie.

 

Po trzecie, dystrybutor na którym mam rzekomo się mścić, jest jednym z moich najbliższych znajomych w branży audio - co możesz potwierdzić jednym telefonem (pozdrów od razu Pawła ode mnie - choć w sumie to był u mnie wczoraj więc nie musisz).

 

I wreszcie po czwarte - twoje insynuacje jakoby jakikolwiek dziennikarz musiał żebrać (?!) o wizytę w jakiejkolwiek fabryce, są tyleż żałosne, co po prostu niedorzeczne.

 

Bez odbioru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Tamten komentarz został usunięty, z powodu jego nadmiernie osobistego charakteru. Oczywiście rozmówca może napisać go jeszcze raz, tym razem w regulaminowej formie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święty Szymon jak zwykle niepoprawny... a przecież było trochę spokoju podczas jego króciutkiej choć szumnie rozreklamowanej "banicji".

Przeto zapytuję Św. Brata Szymona:

czy nie mógłby w akcie solidarności z równie nieposkromionym Św. Starcem Audiofilem, dokonać honorowej samolikwidacji, ?... Dla oczyszczenia atmosfery. [...]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święty Szymon jak zwykle niepoprawny... a przecież było trochę spokoju podczas jego króciutkiej choć szumnie rozreklamowanej "banicji".

Przeto zapytuję Św. Brata Szymona:

czy nie mógłby w akcie solidarności z równie nieposkromionym Św. Starcem Audiofilem, dokonać honorowej samolikwidacji, ?... Dla oczyszczenia atmosfery. [...]

dobrze że przypomniałes o sobie , mamy dwa Twoje aktywne konta -proszę o podanie które konto zostaje na forum branzowe czy to do personalnych rozgrywek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Przepraszam za dociekliwość ale, które okno to ten koncern kablowy o swojsko brzmiące,j polskiej nazwie? Czy poniższa czerwona rakieta Giorgetto Giugiaro, zaparkowana przed firmą to fura prezesa?

Czy firma posiada numer NIP czy działa w podziemiu?

 

Zalecam poczytać historię firmy opisaną przez Pana Pacułę. Dawno nie czytałem podobnych pierdół, jakby wymyślił to przedszkolak w kuchni lub piwniczce tego wrocławskiego bloku. Poniżej same konkrety, żadnego owijania w bawełnę i robienia głupka z czytelnika!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

"Velum jest dość tajemniczą firmą, dlatego też większość faktów można czerpać tylko z materiałów firmowych.

Jak z nich wynika, historia przewodów sięga lat sześćdziesiątych, kiedy to na jednym z uniwersytetów w Hamburgu zaistniała paląca potrzeba skonstruowania kabli służących do pomiarów. Problem został rozwiązany przez interdyscyplinarne zespoły, z najważniejszym - J&J Biller, w skład których wchodziło kilka osób, które dzisiaj nazwalibyśmy audiofilami. To oni nabytą wiedzę wykorzystali w ten sposób, że zaprojektowali przewody dla swoich systemów. Dość szybko zainteresowało się nimi środowisko "pro" i przewody - chodziło głównie o transmisje cyfrowe - trafiły do studiów nagraniowych. Dopiero jednak w 1995 roku podjęto się skonstruowania przewodu głośnikowego, od następnego roku przewody z tego źródła przyjęły nazwę Velum. Dostępne w tej chwili serie - referencyjna "G" (od "Golden") oraz bardziej przystępna cenowo "S" (od "S" Silver") dostępne są od roku 2001. Ciekawe, ale dopiero w roku 2002 zdecydowano się na założenie firmy pod tą nazwą i komercyjną sprzedaż przewodów (wcześniej ich wytwarzanie odbywało się tylko na zamówienie). Równie ciekawy jest fakt, iż współwłaścicielem Veluma jest firma L`auditeur - Polska, ich dystrybutor w naszym kraju."

 

 

Kto jest drugim współwłaścicielem?

 

Oczywiście cała historia tej "zacnej" firmy, działającej od lat 60 jest w pełni udokumentowana.

 

Pracuję w sprzedaży od zawsze i od zawsze mnie uczyli, że o konkurencji mówi się dobrze albo wcale.

Widocznie Ty takich doświadczeń nie masz. Szkoda.

Ach, jaki ten nasz branzowy rynek zaściankiem zalata.

 

Z Velumem nie miałem, nie mam i najprawdopodobniej nie będę miał nic wspólnego.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

dobrze że przypomniałes o sobie , mamy dwa Twoje aktywne konta -proszę o podanie które konto zostaje na forum branzowe czy to do personalnych rozgrywek

 

+ 10

:)) a taki był ładny amerykancki-szkoda:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamten komentarz został usunięty, z powodu jego nadmiernie osobistego charakteru. Oczywiście rozmówca może napisać go jeszcze raz, tym razem w regulaminowej formie.

 

No właśnie, co Ty na to co niżej? Dodam tylko że regulaminy jak i prawo są po to żeby je można było dostosować do użytkowników.

 

+ 10

:)) a taki był ładny amerykancki-szkoda:))

 

Nie egzaltuj się tak bardzo bo Ci Herbatniki w kącie z samotności zwiędną !

 

 

Branża powinna mieć możliwość używania także drugiego prywatnego konta nie każdy wpis nawet o dupie maryni musi być firmowany jako Branża!

 

Co kogo obchodzi że Branża lubi żagle, skoki na spadochronie, narty czy też bieganie a nawet interesuje się działem audio, muzyką, e.t.c. którym się z racji profilu zawodowo nie zajmuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

rafi co cię gniecie i uwiera?Pamięć nie jest tak ulotna jakbyś tego oczekiwał i ja pamiętam,jak jeszcze posługiwałeś się tak zwanym cywilnym nickiem, w każdym praktycznie poście przemycając informacje o garażowej produkcji swoich drutów.Teraz jest zdecydowanie uczciwiej, nie sądzisz?No ja wiem,że trochę trudniej ale jakoś sobie radzisz, a o moje Harbs się nie martw, przecieram co dziennie mikrofibrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.