Skocz do zawartości
IGNORED

Kabel sieciowy KILLER - Bazodrut


Pawka-T
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, wojtek1234 napisał:

Tu nie chodzi o nic innego jak o to ze chcesz kupuj sluchaj twoje pieniadze twoj problem.Ale nie rob z kogos idioty i nie wmawiam mu bredni ze kawalek kabla sieciowego ma wplyw na dzwiek,no chyba ze jest z drutu oporowego i powoduje spadki napiecia.Jan mozna dawac sie pompowac od tylu i to za wlasne pieniadze??? przeciez kazdy iles tam tych latek ma.Ile razy czytam te brednie smieje sie,ja znam sprzet od srodka i takich kitow poprostu nie lykam.

Wystarczy przestać czytać ,zmienić forum wątek i będziesz szczęśliwy tak jak ja ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok fajnie,tez moze kiedys pojde na taki seans odsuchowy skoro kilogram kokainy fruwa w powietrzu wtedy i ja bede slyszal.Przeciez Kaszpirowski tez leczyl przez TV i byli uzdrowieni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minutes ago, freju said:

A pewnie i jestem sczęśliwy otwieram swoją wyobraznię i lecę gdzie chcę ..." ?

A wy jacyś tacy sfrustrowani jesteście tą fizyką ? 

 

Co za my?

To ty jesteś sfrustrowany tym, czego nie potrafisz zrozumieć ?

 

31 minutes ago, freju said:

Wystarczy przestać czytać ,zmienić forum wątek i będziesz szczęśliwy tak jak ja ?

O to, to, czego ci szczerze życzę ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ryszard lwie serce napisał:

Co za my?

To ty jesteś sfrustrowany tym, czego nie potrafisz zrozumieć ?

 

Dobrze już dobrze ,pogadamy jak będziesz miał pod loginem z 10 , tymczasem proponuję forum elektroda.pl 

I błagam nie wmawiaj mi co ja mam słyszeć ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Just now, freju said:

Dobrze już dobrze ,pogadamy jak będziesz miał pod loginem z 10 , tymczasem proponuję forum elektroda.pl 

I błagam nie wmawiaj mi co ja mam słyszeć ?

Nie muszę. Sam wiesz co ci się zdaje. Przynajmniej powinieneś. A że możesz się mylić, cóż każdy popełnia błędy. Nie każdy się na nich uczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ryszard lwie serce napisał:

Nie muszę. Sam wiesz co ci się zdaje. Przynajmniej powinieneś. A że możesz się mylić, cóż każdy popełnia błędy. Nie każdy się na nich uczy.

I niech tak zostanie ,kocham tą nie wiedzę ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma napisac przecietny posiadacz kawalka przewodu sieciowego za pare tys?ze zostal wydymany?nie bardzo trzeba wmowic drugiemu kup posluchaj .I to jest tu najgorsze.Sprzedawalem kiedys dawno temu CD na portalu oczywiscie zainteresowany zadal pytanie tu na forum .Owszem dostal odpowiedz bledna od kogos kto nie mial pojecia o tym i nie kupil.Dlatego nie wciskajmy kitu skoro nie wiemy czy moze bo mi sie wydaje ze jest lepiej.Nic nie jest lepiej nawet na drutach z platyny.Wezme jakikolwiek kabel za 10zl i niech ktos wezmie swoj magiczny i paru obcych neutralnych ludzi to ide o zaklad ze nikt roznicy nie uslyszy bo jej niema.To cale audio wiekszosc to sciema prestiz firmy gra juz sam napis na klocku.Mnie tu reklama czy antyreklama nie interesuje poprostu serwisuje sprzet nic wiecej jak widze kabel ktory malo gniazda sieciowego nie urwie ogarnia mnie smiech poprostu smiech .Poprostu ja tego nie wezme nawet za darmo bo jest nawet nie praktyczne to poprostu szajs.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, wojtek1234 napisał:

Czyli mowiac prostym jezykiem .Np 2metry Technokabla lub podobnie owiniete w kolorowa folie i takie tam -calosc grubosci reki kosztuje pare tys zlotych.Lub jeszcze prosciej ja tobie mowie to slychac wszystko slycha nawet te 50Hz w scianie .W pewnej wymianie wzilem w rozliczeniu pewne kable jakze znane i co ano tyle ze zdemontowalem wtyki bo byly solidne kable w kosz i tyle po tych mitach.A zrobilem tak bo poprostu bylo to szambo i sciema firmy nie wymienie.Powiem tyle ludzie poprostu troche rozsadku.Co gr to gra ale sieciowka na dzwiek wplywu niema i miec nie bedzie.Zrbcie prosty test z ludzmi postronnemi moze wtedy oczy sie otworza.

Większość kabli nadaje się do kosza bo psuje coś w brzmieniu , nienaturalnie go zmienia albo jest źle zrobione w sensie bezpieczeństwa czy trwałości . To fakt . Tak samo sprzęt audio ...

Tylko widzisz  pomyśl tak przez chwilę . Setki ludzi twierdzi że dobre kable potrafią poprawić albo inaczej , nie psuć brzmienia więc coś w tym chyba jest ?

Postronna była jakiś czas temu u mnie dziewczyna . Słuchała muzyki ( zupełny brak doświadczenia ze sprzętem , jakością , kablami itd ) . W międzyczasie zmieniłem właśnie kabel zasilający i ona sama stwierdziła jak teraz wyraźniej i naturalniej słychać głos ...

 

A Ty jakie testy , porównania  robiłeś ?

Na jakim sprzęcie , konkretnie ?

Możesz oczywiście zmian nie słyszeć . Nie każdy ma dobry słuch . Znam takich co +3dB podbicia na basie nie potrafią rozróżnić ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, muda44 said:

Znam takich co +3dB podbicia na basie nie potrafią rozróżnić ...

A ja znam takich co nie zauważają, że kolumny podłączone są w odwrotnej polaryzacji. A wpływ kabli słyszą. Ciekawe, prawda?

2 hours ago, muda44 said:

i ona sama stwierdziła jak teraz wyraźniej i naturalniej słychać głos ...

To coś tak jak żona z kuchni .....

2 hours ago, muda44 said:

Setki ludzi twierdzi że dobre kable potrafią poprawić albo inaczej , nie psuć brzmienia więc coś w tym chyba jest ?

Setki, a nawet tysiące ludzi wierzą w różne rzeczy, np.: w to, że ziemia jest płaska. Czy to dowodzi, że cos w tym jest?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie slucham kabli,kabel ktory cos zmienia jest do niczego.Slucha roznego sprzetu mam swojego sporo i ludzie tez przysylaja do napraw.W kazdy powtarzam kazdym kablu do powiedzenia maja wartosci fizyczne nie te wymyslone.To ja przy np wzmacniaczu czy on kosztuje 1tys zl czy 100tys zl znajdziemy te same tranzystory.Tu jest tylko dodany mit nic wiecej poprostu ktos na kolanie uplecie kawal drutu doda do tego troche bajek i czeka na frajera.A ten sie trafi i to bankowo bo jak mozna miec sprzet za kupe kasy a tani kabel?To moze nie zacznie wyrywac ze scian oryginalna instalacje kupi gniazdka i bezpieczniki audiofilskie .No bo co mu pomoze 2-3m kabla?mam 50 lat i doswiadczenie zawodowe ja poprostu kitu nie lykam.Bylem w pewnym salonie facet chcial mi sprzedac kondycjoner i twierdzi ze w calym domu bedzie 50Hz oczy wiscie znajdzie sie glupek co to kupi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, wojtek1234 napisał:

Ja...

No i właśnie to jest sedno sprawy.

Ty piszesz, że nie słyszysz i to jest jest Twoja sprawa nikt Ci tego nie wypomina. Ktoś pisze, że on słyszy, a Ty myślisz zaraz, że ktoś Ci coś chce narzucić i tak się nakręcasz. Jeśli ktoś do czegoś jest przekonany to jego sprawa i niech sobie słucha nawet guzików wolno mu i póki nam nie nakazuje zgadzać się z jego zdaniem, a tylko informuje to niech sobie wydaje swoje zarobione pieniądze i traci czas , jego broszka. 

A swoją drogą odkopujesz jakiś stary temat dawno już nie używany , nie masz żadnych informacji o danym produkcie, a Twoje wpisy służą tylko do negowania wrażeń innych kolegów, którzy dają się podpuszczać Twoim prowokacjom. Myślałem , że wszyscy w takim wieku są już bardziej stonowani  poprzez doświadczenia i mądrość życiową , ale niestety pomyliłem się. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie slysze bo co mam slyszec????skoro niema roznicy to tego nie slychac.Oczywiscie mozna sobie wmowic ze slychac niema problemu.Chcesz kup i plac ja nie kupie i nie zaplace .Gdybys widzial tyle sprzetu i takiego jak ja od spodka i mial wiedze techniczna tez nie kupilbys takich kabli.Popatrz kiedys na sprzet od srodka i przesledz cala droge sygnalu a zrozumiesz lub moze zrozumiesz.Obys nie byl przerazony jakie kable sa w srodku ,wiec co ci pomoze ta sieciowka jak po drodze masz bezpiecznik z cienkom drutem w srodku o reszcie kabli nie wspomne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wojtek1234 napisał:

Ja nie slucham kabli,kabel ktory cos zmienia jest do niczego.Slucha roznego sprzetu mam swojego sporo i ludzie tez przysylaja do napraw.W kazdy powtarzam kazdym kablu do powiedzenia maja wartosci fizyczne nie te wymyslone.To ja przy np wzmacniaczu czy on kosztuje 1tys zl czy 100tys zl znajdziemy te same tranzystory.Tu jest tylko dodany mit nic wiecej poprostu ktos na kolanie uplecie kawal drutu doda do tego troche bajek i czeka na frajera.A ten sie trafi i to bankowo bo jak mozna miec sprzet za kupe kasy a tani kabel?To moze nie zacznie wyrywac ze scian oryginalna instalacje kupi gniazdka i bezpieczniki audiofilskie .No bo co mu pomoze 2-3m kabla?mam 50 lat i doswiadczenie zawodowe ja poprostu kitu nie lykam.Bylem w pewnym salonie facet chcial mi sprzedac kondycjoner i twierdzi ze w calym domu bedzie 50Hz oczy wiscie znajdzie sie glupek co to kupi.

Mam nadzieję że nie naprawiasz wzmacniaczy droższych niż te za kilka stów bo zakładam że według Ciebie wszystkie kondensatory tak samo wpływają na brzmienie i wstawiasz według " parametrów". 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumiałeś. Ja też nie słucham kabli , wtyczek i nie widzę powodu dla którego muszę na siłę przekonywać o tym innych. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, wojtek1234 napisał:

Popatrz kiedys na sprzet od srodka i przesledz cala droge sygnalu a zrozumiesz lub moze zrozumiesz

 

Czy będziesz też twierdził, że wszystkie np. lampy ECC 83 zbudowane w końcu na tej samej zasadzie, również nie mogą mieć wpływy na różnice końcowe grania? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze kazda lampa gra innaczej.Jak mozna lampe porownywac do drutu???lampa to element AKTYWNY nie pasywny.

Co do napraw kolego Muda oj moglbym cie zaskoczyc,na tym polu mozesz sie bardzo zdziwic.Ja nie odpinam pre od koncowki i wstawiam pare drutow .Bez problemowo moge wycisnac niezly dzwiek z takich Nadow kolego przy zachowani pelnej funkcjonalnosci sprzetu.Tu mozemy podyskutowac jesli bedzie trzeba

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam i widzę, że kolega wojtek1234 masz jakieś wielkie parcie na szkło. Jeżeli chcesz się poczuć dowartościowany to podłącz swój zestaw audio pod kabel od lampki i ciesz się muzyką. Jeżeli ktoś kupuje kable za x-tysiecy i słyszy różnicę i jest zadowolony to czemu mu odmawiać tej przyjemności ? Czy jakieś wykresy i badania oscyloskopem to wszystko? Słuchamy uszami i niech tak pozostanie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wojtek1234 napisał:

Oczywiscie ze kazda lampa gra innaczej.Jak mozna lampe porownywac do drutu???lampa to element AKTYWNY nie pasywny.

Ale przecież w tej lampie nic specjalnego nie ma. Druty, metale jako elektrody, próżnia i szkło. A że pod prądem, to kabel zasilający też jest pod prądem. To dlaczego lampy wg.Ciebie tak różnie grają, a kabel nie może? I tu i tu płynie prąd, są druty, obudowa i nic innego w sumie nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, muda44 napisał:

była jakiś czas temu u mnie dziewczyna . Słuchała muzyki ( zupełny brak doświadczenia ze sprzętem , jakością , kablami itd ) . W międzyczasie zmieniłem właśnie kabel zasilający

A potem ona opowiada koleżance: zaprosił mnie na słuchanie muzyki, a okazało się że nie ma korkociągu ani prezerwatyw... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W  glosniku tez jest tylko membrama ,cewka i magnes. Skoro ktos tak mysli nie dziwie sie ze jest popyt na magiczne kable......Zostawiam temat ,niema co niech kazdy robi co chce. Dla mnie gra urzadzenie dla kogos innego sieciowka a znajdzie sie pewnie i taki ktory powie ze wtyczka zmienila barwe jego systemu.Bo skoro takie sprzedaja to pewnie i w tym cos jest i pewnie ze jest przeplyw kasy z konta na konto.Cuz pozostaje i mnie zamowicz uszy u zielonych to pownie siecowke tez uslysze.

Sly30 lampa to nie drut.To precyzyjna mechanika ,rozne metale i zwiazki chemiczne -jak mozesz zadac takie pytanie????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, wojtek1234 napisał:

Oczywiscie ze kazda lampa gra innaczej.Jak mozna lampe porownywac do drutu???lampa to element AKTYWNY nie pasywny.

Ale nie wyjaśniłeś dlaczego gra inaczej? Są 2 lampy różnych firm, ale ten sam typ i te same parametry. To dlaczego nagle uważasz, że grają inaczej? Sam sobie przeczysz? Skoro parametry są takie same, to muszą grać tak samo. Tak wynika z twojej logiki. A teraz piszesz, że będą grać inaczej? Jakim cudem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly 30 zadajesz pytanie dziecinne a wrecz glupie.Czy ty nie wiesz ze sa rozne technologie wykonania lampy np ECC83?.Czy nie przyszlo ci do glowy ze elektrody w jednej sa z innego skladu metalu niz drugiej,ze moze byc inna powierzchnia np anody itd itd.Mam ci tu przedstawiac technologie produkcji?czy poprostu walisz w lolo i udajesz ze nie wiesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz koncze a wy sie bijcie kto ma lepsze tzn drozsze kable sieciowe i wiecej przez to slyszy.Albo innaczej ten wygrany to ten najbardziej wydymany na margaryne bo jak to okreslic???.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, przemak napisał:

A potem ona opowiada koleżance: zaprosił mnie na słuchanie muzyki, a okazało się że nie ma korkociągu ani prezerwatyw... 

A może to był taki kabel ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisal bym tu cos nawet mam na to dowody na temat fachowosci jednej z firm kablowych a raczej jednego z panow.Nie zrobie tego oczywiscie poprostu po sadach nie chce mi sie wloczyc ale co niektorym moze otwarlo by oczy.Jak pisze mam swoje lata i ti mi nie jest potrzebne ale recze ze bylby to naprawde duzy kubel zimnej wody na leb.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, wojtek1234 napisał:

Sly 30 zadajesz pytanie dziecinne a wrecz glupie.Czy ty nie wiesz ze sa rozne technologie wykonania lampy np ECC83?.Czy nie przyszlo ci do glowy ze elektrody w jednej sa z innego skladu metalu niz drugiej,ze moze byc inna powierzchnia np anody itd itd.Mam ci tu przedstawiac technologie produkcji?czy poprostu walisz w lolo i udajesz ze nie wiesz?

Ale parametry z pomiarów są takie same, więc jak to jest? W kablach też są różne rodzaje metali i to kwestionujesz, a w lampie nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, wojtek1234 napisał:

A skad ty wiesz ze sa takie same jak nie wiesz nawet jak dziala lampa???

Przy zakupie lamp, dobre firmy podają parametry i pomiary każdej sztuki. Ażeby sprzęt mógł grać danym typie lamp, to nie może być tak, że każda sztuka ma inne parametry. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.