Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  188 członków

Leben Klub
IGNORED

Klub_Lebena


ptx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

jak napisałem w pokoju do 16m zestaw z p3 gra tak, że lepiej nie trzeba , powyżej tego metrażu również dają radę ale nie z tym wzmacniaczem

 

a z jakim wzmacniaczem dadzą radę..?

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...,,trójki,, nie są specjalnie wymagające...to nie Dynaudio S25.... myślę że z doborem wzmacniacza nie powinno być problemów

u mnie do tańca te niewielkie herbatniki prowadził Jadis DA88 i było znakomicie.....co prawda 60W w klasie A z lampy robi swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na co dzień to zestawienie P3ESR - Leben 300F,pokój 15 m2 dla mnie gra obłędnie, słuchał u mnie tego grania intenser i mam wrażenie,że nie cierpiał:))

 

gratuluję Ci, właśnie też marzy mi się takie zestawienie - aby byc w pełni zadowolonym i szczęśliwym... tylko cały czas obawy co do 21 metrów kwadratowych... czy takie zestawienie da radę...

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

 

 

gratuluję Ci, właśnie też marzy mi się takie zestawienie - aby byc w pełni zadowolonym i szczęśliwym... tylko cały czas obawy co do 21 metrów kwadratowych... czy takie zestawienie da radę...

30.1 Leben 300F-pozamiatane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30.1 Leben 300F-pozamiatane:)

 

rozeznałem ten temat i ma dwie wady... M30.1 droższe, i ponoć wymagają sporo miejsca wokół siebie aby pokazały muzykę...moje warunki w tym temacie nie są najlepsze niestety

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaaawek weź do domu trójeczki i Lebenka sprawdzisz czy Ci daje radę ja już nie mam innego pomysłu, masz taką możliwość?

 

będę musiał pomyśleć o Waszych dobrych radach... z góry Wam dziękuję, na pewno opisze jak mi to wyszło:)

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę musiał pomyśleć o Waszych dobrych radach... z góry Wam dziękuję, na pewno opisze jak mi to wyszło:)

weż te 3pser jak Ci radza koledzy ,to obudowa zamknięta i jest duża szansa że wpasują się w Twoje trudne pomieszczenie.

To obudowa zamknięta wiec wpływ na ustawienie nie jest aż tak drastyczny, a basu wbrew pozorom nie mają tak mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Mam takie dwie sztuki w pre mojego Lebena, produkcja japońska HI FI nie mam uwag grają świetnie, ale wiem,że takie same lampy produkowano w Mitsubishi,czy ktoś miał doświadczenia i może jasno określić czy warto za takimi się uganiać?a może Amperex, który też je popełnił ?jaki koszt takich NOSów?te od japońskiego HiFi są w Eter audio ale mam wrażenie,że z ceną przesadzili a poza tym korci mnie wsadzić coś innego i posłuchać.

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez jamówię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

 

Jaka cena w Nautilusie?

 

159 zł sztuka cena ze strony dystrybutora.

 

Dosłownie dwa dni temu kupiłem 17EW8 Mullarda, prędko jednak ich nie sprawdzę. Po pierwsze: są jeszcze w USA, po drugie ...nie mam 300F :-)

Jednak sprawdzenie ostatniego wcielenia lebenowego malucha korci jak cholera.

 

Czyli Mullard też je robił...

 

Sprawdź,sprawdź udał się jak mało co:)

Do czego będziesz porównywał te Mullardy i na czym grasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

 

 

U mnie też poleżały:)) a od wczoraj już wiem że muszę koniecznie dokupić parę kwadr. Bardzo mi się podoba jak grają z eFką. Daj znać jak zapniesz ja jestem zachwycony a pograły dopiero jakieś 6 godzin.

 

Jest co raz lepiej i barwowo jest bardzo ładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam . Panowie mam prośbę o opinię w sprawie współpracy lamp NOS El34 RFT z lebenem cs660P i harbeth 30.1 Na dzień dzisiejszy korzystam z lamp

KT88 sx ayona z którymi kupiłem lebena. W zasadzie gra to fajnie , no może czasem wydaje mi się ze powiedzmy trąbka Milesa jest troszkę krzykliwa, ale to subiektywnie.Ogólnie nie lubię jasnego grania, natomiast nasycone barwy i wokale jak najbardziej.Nie mam porównania ponieważ to pierwsza lampa w moim systemie . Jeśli ktoś miał jakieś doświadczenia z KT88sx ayona i NOS EL34 RFT to będę wdzięczny za porównanie i parę słów na ten temat. A jeszcze żeby było jasne, bo jestem w klubie lebena, to 660 jest według mnie super a wygląd to dzieło z duszą. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wpszoniak

(Konto usunięte)

Cieszę się, że przywrócono Klub.... Nie biorę udziału w rozmowach (Dlaczego? To wcześniej wyjaśniałem), ale z przyjemnością czytam...

Przy okazji- pozdrawiam serdecznie Szuba, Intensera, Andrzeja Szpakowskiego (przez niego teraz jestem szczęśliwym posiadaczem Delphinus'ów) i innych przyjaciół klubowych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Psvane 12ax7 są świetne, są nawet wybitne (tu zdania nie zmieniam), szrot jest nadal szrotem (a coraz więcej szrotu), a Ampereksy są znakomite (pod warunkiem, że nie są szrotem). Naprawdę dobre lampy, naprawdę. Skusiłem się, sprawdziłem i teraz już sam wiem! ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wpszoniak

(Konto usunięte)

Cześć i czołem! Gdybyś dał się skusić na Ampereksy BB (ja się dałem), to byś znów pisał, np. o tym, że jest dobrze! Albo lepiej! Ja także pozdrawiam.

 

PS A po co znak "_" między "Klub" a "Lebena"?

 

Napiszę, że jest dobrze... A co mi tam... Bo z 6P14P i 5751 GE (lub Sylvanie). Szub, nie zamierzam poprawiać (choć wierzę Ci, że czasami warto) skoro naprawdę jestem zadowolony z tego co mam. Poza tym przekonałem się (choćby przy okazji wymiany bezpieczników), że brzmienie zależne np od producenta lamp można modyfikować dodatkowo innymi działaniami, o których nie chciałbym pisać, bo wpadnę znowu po uszy w spiralę dyskusji.... A tego nie chcę! Więc znikam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość intenser

(Konto usunięte)

No Psvane 12ax7 są świetne, są nawet wybitne

 

tylko dobre , nic więcej - jakbyś dołożył parkę sterujących Bugle to byś oszalał

 

a Ampereksy są znakomite

 

pisałem już to ponad rok temu , więc po co było tyle czekać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wpszoniak

(Konto usunięte)

Podyskutować w spirali zawsze warto! Mam nadzieję, że wrócisz do rozmów zimą (zimą jest bardziej rozmownie), albo gdy doświadczysz braku. Ale braku ci nie życzę, więc kto wie, jak będzie... Powodzenia!

 

dzięki Szub za życzenia. Może się odezwę czasami...Oczywiście jeśli będę miał jakieś nowe doświadczenia, które uznam za warte publikacji. Póki co w systemie audio niczego nie zmieniłem oprócz usunięcia podstawek pod kablami zasilającymi (leżą teraz swobodnie na wykładzinie). Dlaczego? Bo w obecnej konfiguracji (po zmianie bezpiecznika z Padisa na SR20) podstawki osuszały zakres niższej średnicy. Od tego momentu nie mam dyskomfortu w czasie słuchania muzyczki, ani też audiofilskiej ciekawości- "Czy aby nie może być jeszcze lepiej?"

Edytowane przez wpszoniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.