Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  188 członków

Leben Klub
IGNORED

Klub_Lebena


ptx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wpszoniak

(Konto usunięte)

Feluś, korzystałem z każdej nadarzającej się okazji... Obecnie najczęściej szukam płyt na eBay'u, trochę na Allegro ale nie stronię też od sklepów (lubię gigant.pl). To co widzisz na zdjęciach to część kolekcji właściwie. Często wymieniam CD na nowe edycje, albo na lepsze wykonania.... Te odrzucone najczęściej rozdaję.

Edytowane przez wpszoniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Tranzystorek napiszę ci tu bo w swoim pożal się Boże wątku byłeś łaskaw mnie zbanować. To co napisałeś pod adresem intensera to zwykłe pomówienie podlegające sankcji,podrap się więc po łbie i poproś o usunięcie tego wpisu zanim ktoś dostarczy screena komu trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że chodzi o wątek "Kombinacje sklepów audio" ...i ogłoszenie dot. Lebena 300F.

Jestem przekonany, że jest to FAKE(!), jak wszystkie dotychczasowe ogłoszenia CS300F, które się tam pojawiły.

Tranzystorku masz ze sobą mega problem i posłuchaj rady intensera - udaj się do specjalisty. Bo czy nie z Twojego konta wystawiane były już wcześniej 300F, a obok nich Reference 3a ze sprzedażą których miałeś problem?

Komentarze na Twoim koncie allegro sporo o Tobie mówią.

Odpuść już i nie rób z siebie durnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Zakładam, że chodzi o wątek "Kombinacje sklepów audio" ...i ogłoszenie dot. Lebena 300F.

Jestem przekonany, że jest to FAKE(!), jak wszystkie dotychczasowe ogłoszenia CS300F, które się tam pojawiły.

Tranzystorku masz ze sobą mega problem i posłuchaj rady intensera - udaj się do specjalisty. Bo czy nie z Twojego konta wystawiane były już wcześniej 300F, a obok nich Reference 3a ze sprzedażą których miałeś problem?

Komentarze na Twoim koncie allegro sporo o Tobie mówią.

Odpuść już i nie rób z siebie durnia.

 

No ciekawie się zrobiło. Kolega tranzystorek był łaskaw jeszcze pomówić intensera. Miły gość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wpszoniak

(Konto usunięte)

ja radzę Ci kupić jak najlepszy! Hi hi hi....

A tak na serio, niestety trzeba wysłuchać samemu (bo wpływ tychże kabli jest olbrzymi, czasami miałem wrażenie, że większy niż głośnikowych), bo brzmienie takiego czy innego kabliska zależy również od innych elementów toru przez Ciebie zastosowanych.

Edytowane przez wpszoniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja radzę Ci kupić jak najlepszy! Hi hi hi....

A tak na serio, niestety trzeba wysłuchać samemu (bo wpływ tychże kabli jest olbrzymi, czasami miałem wrażenie, że większy niż głośnikowych), bo brzmienie takiego czy innego kabliska zależy również od innych elementów toru przez Ciebie zastosowanych.

heh kolego no toś mi doradził :-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wpszoniak

(Konto usunięte)

Feluś... Nie stać mnie na inną. "Słuchałem" sieciówek podłączanych do 300F u kumpla. Mnie się najbardziej podobał zasilający Fadel, ale nie wymagaj ode mnie podania modelu, bo nie zapamiętałem.

W moim 300XS zastosowałem Van den Hula Mainsstream z wtykami Furutech FI 35G i 25G. Jestem bardzo z niego zadowolony, z wtyków również!

Edytowane przez wpszoniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feluś... Nie stać mnie na inną. "Słuchałem" sieciówek podłączanych do 300F u kumpla. Mnie się najbardziej podobał zasilający Fadel, ale nie wymagaj ode mnie podania modelu, bo nie zapamiętałem.

W moim 300XS zastosowałem Van den Hula Mainsstream z wtykami Furutech FI 35G i 25G. Jestem bardzo z niego zadowolony, z wtyków również!

no i to już coś ,od czegoś trzeba zaczać

 

Feluś, co chcesz uzyskać po wymianie kabli sieciowych?

sprawdzić czy wogóle coś się poprawi -bo jak piszą inni użytkownicy zmiany są spore.A co byś proponował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może trochę przejrzystość i i bas tzn. szybsze wybrzmienie dolnego pasma

zdecydowanie polecam Acrolinka im wyżej tym lepiej.....możesz wypróbować Nordosta co prawda on jest szybki i przejrzysty

czasami może ,,zagrać,, zbyt jasno ale przy Harbetah nie powinno być tego problemu....i tu również im wyżej tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Feluś ja proponuję abyś najpierw wstawił bezpiecznik SR albo jak radzi intenser Red. Potem zabawa z kablami,pamiętam jak int przyjechał do mnie z SR to po jego wpięciu nic już tak nie szokowało,nawet Acro,którego wpięliśmy na koniec a był to model szczytowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feluś, posłuchałbym rady kolegi Jamówię i zaczął zabawę od bezpieczników....na kable przyjdzie czas..

z kablami to jest tak....ruszysz jeden i będzie efekt pozytywny to z całą pewnością pokusi aby wymienić pozostałe

jeżeli już, to zacznij od IC, następnie sieciowy do CD, do wzmacniacza, głośnikowy i do listwy.....przyjemnej zabawy życzę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?porównaj head to head i koniecznie opisz:))

Martwi mnie bo ewentualna przesiadka będzie bolesna z finansowego punktu widzenia,rynek wtórny w przypadku Cs 1000 praktycznie nie istnieje wiec tylko nówka,a to może zaboleć.

t2et2o z 300F jestem naprawdę bardzo zadowolony ale pewna tęsknota za 660-tką czasami się pojawia,chodzi mi o pewien realizm prezentacji i taką niewymuszoną swobodę w prezentowaniu dźwięku,to tak jak byś jeździł rewelacyjnym samochodem z silnikiem 2.0 T a potem przesiadł się na pięciolitrowe V8,kto kiedyś spróbował ten wie o czym mówię.

Edytowane przez jerry30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.