Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  188 członków

Leben Klub
IGNORED

Klub_Lebena


ptx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jamówię

(Konto usunięte)

Jezeli 660-tka grała to i Cs 1000 zagra.

 

Cs 1000 nie słyszałem natomiast co do 660 to intenser ćwiczył ją z pre i dopiero wtedy grała n 100%domniemuję,że z cs1000 jest podobnie,choć oczywiście mogę się mylić. Tak czy siak życzę Ci abyś spełnił swoje marzenie:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie sprawa nie jest jeszcze na dziś, ale temat kiełkuje w mojej głowie i znając siebie to pewnie Cs 1000 u mnie stanie, 660-tki już raczej nie kupię bo boję się o dostępność lamp sterujących.Kwestia preampu nie jest problemem miałem 660-tkę przez prawie rok i wiem jak potrafi zagrać jak się nad nią trochę popracuje lampami, kablami i całą resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Drodzy Lebenowcy,czy konserwujecie w swoich wzmacniaczach te drewniane boczki?jeśli tak to czym i jak często? Nie chciałbym wtargnąć z jakąś agresywnie chemiczną substancją i potem irytowaç się,że kanadyjskie drzewko sparciało:)

 

Jak to czym ? Wazelinką , nie wiedziałeś ? Jak czesto ? To wszystko zależy od nirvany z herbaciątkami 3p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

 

 

Jak to czym ? Wazelinką , nie wiedziałeś ? Jak czesto ? To wszystko zależy od nirvany z herbaciątkami 3p.

 

Waldziu ostrzegam cię lojalnie i ostatni raz,jeśli jeszcze raz zaczepisz mnie w takim stylu,informuję mojego prawnika o złożeniu do Sądu pozwu cywilnego za groźby karalne napisane przez ciebie pod moim adresem. Screeny zostały zabezpieczone. Najpierw jednak zostanie o tym poinformowana łódzka Policja, może jak spędzisz noc na dołku,to ci rozum wróci. To jest ostatnie ostrzeżenie,więcej próśb nie będzie. Należysz ewidentnie do tego rodzaju ludzkiego,który musi się bolesnie przekonać o tym,że takie volty zwyczajnie się nie opłacają. Moderację proszę o nie usuwanie tego wpisu z dwóch przyczyn,po pierwsze chcę aby Magnepan się z nim zapoznał,po drugie niech będzie corpus delicti,choć oczywiście screen jest zrobiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

He, he widzę że z poczuciem humoru też kiepsko, podobnie jak z wiedzą o sprzętach. Ale pozostawiam objawionego

z muzycznym objawieniem jego prawie idealnego sprzętu.

Nie skorzystałeś z szansy. Policja twoich gróźb nie potraktowała jako żart i ty się o tym przekonasz. Dalsza rozmowa z tobą jest bezcelowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wpszoniak

(Konto usunięte)

Drodzy Lebenowcy,czy konserwujecie w swoich wzmacniaczach te drewniane boczki?jeśli tak to czym i jak często? Nie chciałbym wtargnąć z jakąś agresywnie chemiczną substancją i potem irytowaç się,że kanadyjskie drzewko sparciało:)

Drogi Jamówię, proszę ukoić swoje rozdygotane nerwy patrząc raz to na swojego Lebenka i raz na zdjęcie poniższe:

post-37376-0-75373200-1413232110_thumb.jpg

Nasze Lebenki za kilkadziesiąt lat będą wyglądały tak samo pięknie jeśli suchą miękką szmatką od czasu do czasu kurze wykurzysz...

Edytowane przez wpszoniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Robię sobie przerwę,nastąpiło zmęczenie materiału i muszę odpocząć.Sprzedaję cały system, pewnie kupię sobie jakiś mały system słuchawkowy i jak będę miał chwilę tęsknoty za muzyką to sobie od czasu do czasu posłucham.Już kiedyś tak zrobiłem i trzyletnia przerwa dobrze mi zrobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w lampach elektronowych szukałeś?

Tak, szukałem - od dłuższego czasu mają u nich status "brak towaru"

 

Daj spokój z tymi lampami,niby wszystko z nimi ok ale po pewnym czasie zaczyna jednak coś w nich człowieka denerwować.

 

hmmm...

jako sterujące-odwracacz mam jakieś tam Hammond'y, oryginalne GE dawane przez producenta, przez chwilę miałem JJ i ciągle mam własnie PSVANE. Ilekroć na chwilę "chcę" wrócić, choćby do tych GE, to po kilku godzinach wymieniam na PSVANE'y. Po prostu mi osobiście bardziej odpowiadają. Stąd przez analogię myślę o spróbowaniu ich w stopniu mocy zamiast aktualnych GoldLion'ów z bieżącej prodkucji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genalexy są twarde i zasadnicze, że tak powiem. A te rosyjskie nie dość, że NOS, nie dość, że tanie, to jeszcze barwne, przestrzenne i z dobrym basem. Psvane może z początku czarują trochę, ale bas marny. Teraz mam Ampereksy i Marconi, ale zestaw 12ax7 Psvane i 6p14p-ew uważam za bardzo ciekawy; jeden z lepszych w tym przedziale cenowym. Najlepiej trafić 6p14p-k, ale w zasadzie to są ogólnie bardzo dobre lampy.

 

Jeśli chodzi o bieżącą produkcję, to te rosyjskie są na pewno lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wpszoniak

(Konto usunięte)

Szub, 6p14p to lampy beznadziejne! (i tu się z Tobą jak zwykle nie zgadzam). Kuda im do Genelexów, Ampereksów czy Mullardów!

Szub, zakazuję Ci pisać o nich dobrze! Wiesz dlaczego? Bo kiedy je kupowałem 3 lata temu to płaciłem 15-17 zł sztuka... A dziś- 57zł sztuka.... Kurcze!!!

Tyś sprytnie przeskoczył w Marconiego ramiona a ja tkwię w 6p14p... płacąc 3 razy więcej niż niegdyś. Jak tak dalej będziesz je reklamował to cena rosyjskich przeskoczy zachodnie NOS'y (co mnie nie zdziwi, bo na to zasługują)

Edytowane przez wpszoniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.