Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  188 członków

Leben Klub
IGNORED

Klub_Lebena


ptx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jamówię

(Konto usunięte)

 

 

linka z wiadrem (dosłownie bo 150 sztuk :)) dostałeś kilka tygodni temu na PW

 

Do pre?

Sory,wiesz jak było i co mnie pochłaniało. Zaraz zerknę.

 

Nie znalazłem,cofnąłem się o 6 stron naszych rozmówek. Podeślij plis,jeśli aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd "posiadłeś taką wiedzę" (jak to sie teraz wśród polityków gada)?

Posiadłem poprzez lekturę i dokładne badanie wzrokowe - ta sama konstrukcja, a opis aukcji także nie pozostawia złudzeń. 6p14p-k mam w domu, a zdjęcia na aukcji wyraźne. Jak więc widzisz, posiadłem tę wiedzę w sposób banalny. I wielokrotnie przymierzałem się do kupna tych Generali. Ale że mam Bugle Boy i Marconi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wpszoniak

(Konto usunięte)

dociekliwy jesteś.... Bravo! Bugle Boy i Marconi... hm...3000 godzin i masz je z głowy. Mój Lebenek cieżko pracuje- 10-12 godzin dziennie... to w najlepszym przypadku (moim) 1 rok grania

Edytowane przez wpszoniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Z przyjemnością pzyjmujemy i nadzieją na przekazane przez Ciebie doświadczenia, które zapewne bardzo nam będą pomocne.

 

No to miło. Ale gdzie mi tam do Twoich uszu... ;-))) Ja nawet nie słyszę różnicy pomiędzy 6 a 8 omami na selektorze :-((

 

A jakich?

 

RCA i JAN

 

Czy jacyś znawcy uważają, że Leben jest do dupy? Czyżby w de byli i gie widzieli?

 

Vide Harbeth klub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wpszoniak

(Konto usunięte)

Donegal, nie należy się przejmować opiniami innych, poza oczywiście pozytywnymi. Albo system sprawia Ci przyjemność, albo nie... Jeśli nie, to próbuj łączyć Lebena z innymi sprzętami, bo jeśli coś chrzani to na pewno nie Leben.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego, skąd u ludzi tyle bezinteresownej chęci krytykowania wszystkiego u innych? Tylko po to, żeby się "pomundrzyć". I nie mówię tego tylko o tym forum. To już jakaś plaga jest. Frustracja, że ktoś się czymś cieszy, jest z czegoś zadowolony, coś sprawia mu przyjemność ? Jak to? Takim czymś? Powinieneś mieć TO! Lub TAMTO! Ale takie COŚ?? FEEE!!! A najczęściej ktoś taki w d..e był i g...o widział. I taka maniera pojawia się nawet u kogoś, kogo zapraszasz do domu. A gdzie choćby elementarna grzeczność? Ale chyba piszę o czymś już całkiem zapomnianym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Nie rozumiem tego, skąd u ludzi tyle bezinteresownej chęci krytykowania wszystkiego u innych? Tylko po to, żeby się "pomundrzyć". I nie mówię tego tylko o tym forum. To już jakaś plaga jest. Frustracja, że ktoś się czymś cieszy, jest z czegoś zadowolony, coś sprawia mu przyjemność ? Jak to? Takim czymś? Powinieneś mieć TO! Lub TAMTO! Ale takie COŚ?? FEEE!!! A najczęściej ktoś taki w d..e był i g...o widział. I taka maniera pojawia się nawet u kogoś, kogo zapraszasz do domu. A gdzie choćby elementarna grzeczność? Ale chyba piszę o czymś już całkiem zapomnianym..

 

No niestety,to miejsce przyciąga całą masę takich mądrali. Jest wiele kolumn,wzmacniaczy czy źródeł,które mi się kompletnie nie podobają,ba są nawet takie,które mnie podczas odsłuchu drażniły,te marki mają swoje fankluby na tym forum,ale nigdy nie przyszło mi do głowy żeby tam wejść i pouczać innych jakimi to są idiotami,że zdecydowali się na tę markę. To nie jest tylko brak kultury,to jest ewidentne chamstwo najczęściej wyniesione z domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.