Skocz do zawartości
IGNORED

harmonix - zasilajace


mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Na pudełku nie miałem chyba żadnej o tym informacji

no wlasnie

a wattgate jako w sumie jedyne maja jeszcze opcje srebrzonych wtykow ktore beda wygladac podobnie do rodowanych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sly. Kurczę, ja mam tego topowego przed listwą Gigawatta Pf-2 i coś mi kiepsko do niej wchodzi, tzn. właśnie jakby nie do końca.Cholerka, teraz się zdenerwowałem. Nie miałem pojęcia, że można zamówić na Furutechach i na nich nie ma tej wady. Tyle, że wcześniej miałem Ansae z końcówką Furutech i też jakoś niespecjalnie głęboko do listwy wchodził.

 

A czy kable rodowane w porównaniu do złotych mogą wyostrzać lub uszczuplać brzmienie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sly. Kurczę, ja mam tego topowego przed listwą Gigawatta Pf-2 i coś mi kiepsko do niej wchodzi, tzn. właśnie jakby nie do końca.Cholerka, teraz się zdenerwowałem. Nie miałem pojęcia, że można zamówić na Furutechach i na nich nie ma tej wady. Tyle, że wcześniej miałem Ansae z końcówką Furutech i też jakoś niespecjalnie głęboko do listwy wchodził.

 

A czy kable rodowane w porównaniu do złotych mogą wyostrzać lub uszczuplać brzmienie?

 

Rodowane brzmią precyzyjniej i dynamiczniej od złotych, nie wyostrzają , nie odbieram ich jako uszczuplających brzmienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy kable rodowane w porównaniu do złotych mogą wyostrzać lub uszczuplać brzmienie?

zapinalem do valhalli 4 rozne wtyczki. za kazdym razem zagrala inaczej. mialem na stanie oyiade 079, e-fi11 i fi25/35. niby wszytskie zlote a na kazdych zagrala inaczej. i roznice nie byly delikatne. a na rodowanych fi38/28 to juz w ogole inna bajka. zakladam ze harmonix bedzie zachowywal sie podobnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Moje Audio i otrzymałem odpowiedź, że obecnie model 350M2R sprzedawany jest wyłącznie na wtykach Furutech.

XDC-2 występuje w dwóch wersjach: złotej i rodowanej. Natomiast kilka lat temu istniała tylko wersja rodowana i taka była czasami dodawana do elektroniki Reimyo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast kilka lat temu istniała tylko wersja rodowana

xdc2 bylo chyba tylko zlote...

 

tak sie przyjrzalem polskiej stronie dystrybutora i tam jest napisane ze jest w sprzedazy normalny studio master i studio master 350. jaka jest roznica miedzy nimi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak gral? no i pod czym?

 

Miałem je kilka razy przy okazji wymian sprzętu. Grały pod różną elektroniką. Tak jak pisałem wcześniej XDC2 są dla mnie zbyt zwiewne, nie pozwalają na pokazanie pełnych możliwości elektroniki, nie mogłem się do nich przyzwyczaić i zawsze kończyło się przejściem na 350.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i okazało się, że obydwa kable XDC-2 mam w wersji rodowanej, gdyż wtyczki mają kolor srebrnawy. No i teraz zaczynam się zastanawiać czy złote nie zabrzmiałyby lepiej... a może różnica jest na granicy percepcji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i okazało się, że obydwa kable XDC-2 mam w wersji rodowanej, gdyż wtyczki mają kolor srebrnawy. No i teraz zaczynam się zastanawiać czy złote nie zabrzmiałyby lepiej... a może różnica jest na granicy percepcji?

 

Ja w przeciwieństwie do pit-a66 wolę zdecydowanie wersję 'złotą'. U mnie jest lepiej 'dociążona' na dole i ma lepszą barwę. Ale to z pewnością kwestia systemu i potrzeb. Na jaśniejszy złoto a na ciemniejszy rod...

Aha... i nie czuję żadnego mułu i spowolnienia :)

A szukałem do źródła i tam 350-tka mi nie podpasiła

 

PS. za to na końcówce i przy kondycjonerze 350 była świetna

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może różnica jest na granicy percepcji?

no wlasnie nie. tez bylem zaskoczony. przy zonglerce wtyczkami zmienia sie spora czesc charakteru kabla...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

xdc2 bylo chyba tylko zlote...

 

tak sie przyjrzalem polskiej stronie dystrybutora i tam jest napisane ze jest w sprzedazy normalny studio master i studio master 350. jaka jest roznica miedzy nimi?

Może taka, że 350 ma wtyk wattgate 350?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ma senssa "stare" wersje studio master. czesc z nich na koszulce ma napis "all wattgate" a czesc nie.potem pojawia sie "350" z wtykami "audio grade". czesc jest na rodowanych a czesc na zlotych wtyczach.ale skad w takim badz razie 350 na furutechach?

więc nie sądzę, by miała brzmieć gorzej od złotej
z tym gorzej i lepiej to bym nie przesadzal. co najwyzej inaczej. ale zwykle 350tki tez wystepuja na rodowanych. poza tym nie jest nigdze zaznaczone ze wtyki srebrnego koloru na 350tcet to sa wtyki rodowane. one sa srebrne - to fakt. ale wattgate ma serie 350AG ktore jest po prostu posrebrzana.to tez by mialo sens. producent zaznaczal intensywnie rodowane wtyczki dopiero na x-dc350M2R

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

innych nie maja w ofercie. jesli jest napis "audio grade" i sa zlotego koloru to wskazuje to na "zlote" wattgate. ze srebrnymi juz tej pewnosci nie ma. w jakiejs recenzji znalazlem ze byly oferowane na rodowanych furutechach ale nic o wattgate nie pisza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jest tu ktoś z Bydgoszczy lub okolic i chciałby się chociaż na próbę wymienić ze mną Harmonixem XDC-2? Posiadam wersję rodowaną i chętnie sprawdziłbym jak brzmi złota.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brytyjski dystrybutor potwierdzil moje domysly. wedlug niego te srebrne wtyki nie beda rodowane ale obiecal to zweryfikowac u producenta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie bezproblemowo można wypożyczyć za kaucją Harmonixa X-DC350M2.Mam na myśli problemy w stylu ; oddaję kabel po dwóch dniach bo mi nie pasuje a potem czekam na pieniądze bóg wie ile i słucham głupich tekstów '' zlecenie przesłaliśmy do księgowości i pieniądze będą przesłane najszybciej jak to możliwe'' a naprawdę to łatają dziury finansowe. Jeśli ktoś ten temat przerabiał to będę wdzięczny za konkretne wskazówki. Załatwialiście to na przysłowiową ''gębę'' czy coś wypełnialiście na piśmie ? Przepraszam ale miałem złe doświadczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />xdc2 bylo chyba tylko zlote...<br />

Firma Harmonix w kablu X-DC2 stosowała różne wtyki Furutech i Wattgate w wersjach rod i gold.

Moim zdaniem najlepszymi wersjami tego kabla były kable z wtykami rodowanymi Furutech FI-E35R/FI25R zaraz za nią z wtykami Furutech FI-E 35R/ FI- 15R.

Były też wersje z wtykami mieszanymi - z jednej Furutech z drugiej Wattgate.

Obecnie Harmonix stosuje wtyki Wattgate co jest dla mnie wielkim nieporozumieniem.

Miałem u siebie kable Harmonix z różnymi wtykami ( X-DC2, Studio Master ) i moim zdaniem z rodowanymi Furutechami były najciekawsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Firma Harmonix w kablu X-DC2 stosowała różne wtyki Furutech i Wattgate w wersjach rod i gold.

Moim zdaniem najlepszymi wersjami tego kabla były kable z wtykami rodowanymi Furutech FI-E35R/FI25R zaraz za nią z wtykami Furutech FI-E 35R/ FI- 15R.

Były też wersje z wtykami mieszanymi - z jednej Furutech z drugiej Wattgate.

Obecnie Harmonix stosuje wtyki Wattgate co jest dla mnie wielkim nieporozumieniem.

Miałem u siebie kable Harmonix z różnymi wtykami ( X-DC2, Studio Master ) i moim zdaniem z rodowanymi Furutechami były najciekawsze.

 

 

Jakies zasadnicze roznice miedy nimi?

Pod czym je miales podpiete?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.