Skocz do zawartości
IGNORED

LEKTOR GRAND firmy Ancient Audio


tomek7776

Rekomendowane odpowiedzi

te sprzety dzieli technologiczna przepasc.

co do ceny, jest produkowany w innej strefie kosztow i zarobkow.innej technologi.

co do dzwieku,to darkul tez juz sie wypowiedzial.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudelskiego,Nagre,jego wyroby ,prestiz,niezawodnosc,jakosc,powtarzalnosc,zna caly swiat.

i tak cene uwazam za okazyjna.(a napewno okazyjna w porownaniu z LG)

i sami sobie odpowiadacie co do ceny LG

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek

Lampki naszego kolegi są całkiem,całkiem.

Nasz kolega powinien pożyczyć od ciebie dobry przedwzmacniacz i wówczas będzie możliwość powiedzenia czegoś konkretnego.

Jak Twoje dwa Bentleye ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gram na jednym,naszego kolegi.tego swojego musze wyslac do skalibrowania do olsztyna.

poszukuje 2 pary interconektow.ostatniogralem na firstach ultime.wpadnijjutro do pracy,porozmawiamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek -> wypisujesz takie FARMAZONY, że az smutno się robi jak to się czyta.

 

"co do sprzedazy LG,to nie wiem nic,mozliwe ze ktos zostal nim obdarowany,za superokazyjna cene."

 

Nie ma jak nie poparte niczym spekulacje.

 

"sprawa sprzedazy w norwegi rowniez nie jest tak oczywista,bo w tescie pisza,ze platforma pod naped byla przygotowana w norweskiej firmieBase Technology."

 

tak, dla mechanizmu CD-Pro 2. nie tylko tego tkwiącego w LG i nie tylko z myśla o nim. dla twojej wiadomości - w/w platformy oferowane są do kilkunastu różnych modeli transportów. Waszczyszyn to zaledwie jeden z ich (pewnie setek) klientów.

 

"wiec jesli tak,to sa to jakies zobowiazania,a nie sprzedaz dla normalnego klienta,za normalna cene."

 

LOL, nie no na pewno Waszczyszyn zapłacił za kawałek blaszki (którą może sobie kupić KAŻDY) Lektorem Grandem. większej bzdury dawno nie słyszałem (tj. od czasu 380 konnego Carrera 4S).

 

"ktos na forum pisze,ze ukazala sie w norweskiej prasie rewelacyjna recenzja LG z cena duzo wyzsza niz w polsce.pewnie pisal ja Pacula,z osobami z w/w firmy norweskiej."

 

ROTFL - tak, panowie z firmy BASE nie mają co robić, tylko razem z Panem Pacułą napisali recenzję którą następnie wydrukowało niezależne pismo norweskie jako swoją ... WHAT A MIND JOB

 

tomek - jesteś moim idolem ... co ja mówię - BOGIEM.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

[obrazekLUKASZ-198310_1.gif]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakies pelnomocnictwa od AA,jestes ich papuga?

widze,ze cos za dobrze sie orientujesz w temacie.

zamierzasz nabyc cos od firmy AA,ze sie tak produkujesz?

to moze wylozysz nam o co chodzi.

jestem na tym forum od niedawna,a widze kilku podobnych tobie.

jesli watpisz ze niekiedy jezdze Carrera 4S o mocy 380KM,zaloz sie.

ktos kto zazuca komus klamstwo powinien przyjac zaklad.oczywiscie o odpowiednia stawke.

chyba ze jest ................

i tu wstaw odpowiednie slowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Tomku, zaczynam przypuszczać, że Waszczyszyn wykonał i wycenił LG wyłącznie i specjalnie po to, aby zrobić na złość handlarzom samochodów z Białegostoku. I o dziwo udało mu się :-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku -> proponuję taki gentelmański układ. jeżeli uważasz że się mylę (jak w sprawie 911 4S) to UDOWODNIJ TO jak mężczyzna z jajami posługując sie odpowiednim linkiem. jeżeli się mylę, przyznam sie do błędu - ostatecznie nikt nie jest wszechwiedzący.

 

jednakże na chwilę obecną wygląda na to, że to JA udowodniłem TOBIE że się mylisz, przedstawiając odpowiedni odnośnik do strony Porsche.

 

Tak więc jeszcze raz powtórzę - moc samochodu Carrera 4S to 320KM a nie 380KM. Jedyną firma która potrafi wycisnąć z tego silnika 380 KM to 9FF, ale wiąże się to ze zwiększeniem pojemności silnika z 3,6 do 3,8l i jest już sztuką dla sztuki, bowiem tuning taki jest droższy niż różnica w cenie pomiędzy 996 4S a 420 konnym Porsche 996 Turbo.

 

Tuning fabryczny to marne 335KM a najwyższy stage w firmie Techart to 345KM.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku wymagasz dowodów od Elberotha a sam piszesz "ja nic nie wiem ale zapewne..." - no muszę przyznać że to naprawdę rewelacyjny dowód!! Udowodnij którąkąlwiek ze swoich tez o recenzji lub sprzedaży (obdarowaniu) i wtedy wymagaj dowodów od innych. Narazie wymagasz dowodów od innych samemu żadnych nie podając.

Druga sprawa - zarzucasz Elberothowi że broni firmy AA bo widocznie ma z nią jakieś interesy lub inne konktakty. Ale widząc jak zajadle atakujesz firmę AA i jej produkt zaczynam się zastanawiać czy to przypadkiem ty nie masz interesu w tym żeby to robić - może to TY masz konszachty z konkurencją?? Opierasz swoje wnioski na jednej przeczytanej recenzji a nawet nie widziałeś sprzętu na oczy, nie wiesz jak gra, jak jest wykonany i co dokładnie siedzi w środku - moim zdaniem jest to dziwne postępowanie. Chyba przeszkadza ci poprostu to, że jakiś krajowy producent śmiał wystawić taką cenę. Czy twoim zdaniem takie ceny są zerezerwowane tylko dla produktów zachodnich? Czy w Polsce nie da się zrobić nic co byłoby dobre i mogło konkurować ze sprzętem zachodnim? Bo jeżeli nie masz interesu osobistego w atakowaniu AA to chyba tylko na takim założeniu możesz opierać swoje oskarżenia!

Przemyśl to sobie po prostu a potem daj nam jakiś DOWÓD na poparcie swoich zarzutów. A jeżeli takowego nie posiadasz to nie formułuj ich tak kategorycznie bo w takim razie nie są to fakty ale teorie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ebelroth

posluchaj nadety bufonie 20tys zl. (mezczyzni tak zalatwiaja sprawy)i przyjezdzam do stolicy na hamownie,i zaznaczam auto jest na gwarancji,i nie bylo poza fabryka tunningowane. nie chce cie naciagac na wieksze koszta.

g..no wiesz,g...no poza internetem widziales.juz na forum taki jeden sie udzielal w ten sposob,jego motto

czego nie ma w internecie, to nie istnieje.

pasuje uklad??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felix

uwaznie przeczytaj to co napisalem,tam jest odpowiedz.

zdjecia sa w gazecie i w necie,obejrzyj sam.

zanim zadasz pytanie ,uwaznie przeczytaj poprzednie wpisy.

zanim zadasz pytanie zastanow sie 2,lub 3 razy.

na wszystkie twoje pytania odpowiedzi juz padly.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek -> widzę, że żyłka z nerwów skoczyła :-)

 

co do zakładu o 20tys zł to WSTĘPNIE jestem na tak. muszę jeszcze wykonać kilka telefonów, aby zamiast 99% mieć 99,999% pewności.

 

jako miejsce proponuję hamownię firmy Chiptronic (ul. Trakt rzeski 79A) jako że jest to najnowocześniejszy obiekt tego typu w kraju - mierzy do 1100KM na kołach, na jednej osi.

 

od razu tez pytanie (od moich znajomych z branży nielegalnych wyścigów) czy masz na tyle duże jaja (i zasobny portfel) aby postawić więcej, np. 50 tys zł ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50tys. ok zaczyna mi sie podobac.

 

 

rozumiem,ze zaklad przyjety?

 

hamownie proponuje u znanego rajdowca w stolicy oczywiscie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym czy przyjmiemy powiem ci do końca tygodnia.

 

po pierwsze jednak - jeżeli jednak auto nie będzie w 100% seryjne tracisz kasę.

 

po drugie - hamowanie na normalnej bęzynie 98RON (takiej jak podaje instrukcja obsługi) a nie na wynalazkach w stylu ELF Turbo MAX lub ELF Turbo Boost z przemapowanym zapłonem.

 

po trzecie wreszcie - hamownia u Jacka Chojnackiego w Nadarzynie (rozumiem że tą miałeś na mysli) odpada - jest to hamownia inercyjna firmy V-Tech, w której za naciśnięciem jednego przycisku, można dowolnie zmienić wykres mocy (poprzez zmianę współczynnika "K").

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoich wypowiedziach nie znalazłem żadnych dowodów na poparcie twoich tez poza przypuszczeniami.

Zdjęcia w gazecie i w necie?? Fajnie - kuzyn pokazał mi fotki z wielkiego kanionu czyli w takim razie już tam nie muszę jechać bo tam byłem!! :). Powtarzam jeszcze raz: nie widziałeś NA ŻYWO, nie wiesz jak jest wykonany, nie wiesz jak gra - nie zajmuj tak kategorycznego stanowiska. A co do fotek to ocenić możesz na ich podstawie wygląd którego odbiór jest akurat rzeczą czysto subiektywną - mnie się podoba sprzęt AA - przy najmniej jest inny niż dajmy na to normalnie wyglądające klocki Sonica za kosmiczne pieniądze. Dlatego nie wolno moim zdaniem pisać o czymś, że "jest brzydkie" tylko "MI się nie podoba". Ale rozumiem, że ty jesteś wyrocznią i możesz wypowiadać się obiektywnie za wszystkich ludzi... Eeeehhhhh.

Pytania były retoryczne.

A swoją drogą 20tys. za przyjazd do W-wy nawet z drugiego końca Polski i wizytę na hamowni to troszkę dużo nie uważasz?? :)

Zadałem sobie troszkę trudu i poszperałem w necie - oficjalnie Porsche oferuje tylko Carrera Power KIT 345KM w cenie 9.726,60 € (informacja z www3.porche.de). W Stanach ten sam KIT kosztuje 13990$. Ale seryjnie Carrera 4S ma 320 kucy. Jedyne Porsche jakie seryjnie wyjeżdża ze stadkiem 380 kucyków to GT3. Nie przeczę że masz 380KM w Carrera 4S ale to nie jest seria a tunerzy też dają gwarancję (np. Carlsson na tuningowany silnik Mercedesa daje więcej niż sam Mercedes).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne miasto niz W-wa odpada. Nie zmieniaj zasad. Tylko tu sa ludzie którzy będa mogli wszystko sprawdzić.

 

Pomiar mocy wg normy DIN bez korekcji SAE.

 

BTW - Nie znam hamowni Kuzaja i nie słyszałem aby takową posiadał. Możesz podać nazwę firmy i miasto ? Pytam tylko z ciekawości bo wydaje mi się że znam wszystkie hamownie w PL.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felix

nie odrobiles pracy domowej,nudzi mnie juz powtarzanie w kolo.

zreszta musze dobrze pomyslec,na co wydac polowe kasy zarobionej na pewnym dziancu z tego forum.

a dlatego polowe,ze mysze sie podzielic z wlascicielem 911,moim przyjacielem.w przyszlym roku jak splaci leasing, wezmie najnowsza prawie 600KM wersje, wplacil juz zaliczke.

cos ci opowiem do poduszki

mialem kiedys dawno temu 928GTS 350KM,mocnych koni,jezdzila bokiem,nie do opanowania.potem supra 380KM,o bmw M5 nie wspominam,bmw 850motorsport mk2 380KM,tez byla,ale to bulwarowki.

jak odbieralismy z Poznania te 911,zadzwonil do mojego przyjaciela,wlasciciela porscha ,L.Kuzaj jego dobry przyjaciel,i zapytal

mlody........ i jak to sie zbiera?

zajebiscie,(tez potwierdzilem,bo w porownaniu z tamtymi 350-380KM autami to nie jechalo,tylko lecialo,wciskalo w fotel ),........niczym takim jeszcze nie jechalem,

na to Kuzaj

malolat ..........zajebiscie to jezdzi 911 Turbo.

 

konkluzja

punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

ale pewnie tego tez nie zrozumiales.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wątku...

Nie jestem elektronikiem, ale nawet kiedyś Garmin wypowiadał się o L.. z drwiną. Zostawmy to więc swojemu biegowi. Wkrótce AS, na którym będzie sposobność ocnić reklamę z rzeczywistością. Gdyby potwierdziła się "wyższość" L.. nad konkurencja czterokrotnie droższą z zagranicy, gdzie roboczogodzina wynosi 4 razy tyle co u nas, to super. Jeśli nie, to będzie oznaczać, że wkroczyliśmy "już" do Europy mając stawkę za myśl twórczą i wykonanie droższą jak nasi sąsiedzi. Dobranoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Zydelek:

Moim zdaniem twoje rozumowanie jest przedziwne - dlaczego LG ma grać lepiej niż 4x droższy sprzęt z zachodu żeby był wart swojej ceny? Tylko dlatego że robiony jest w Polsce a nie na zachodzie??

Moim skromnym zdaniem nawet jeżeli gra tak samo jak Sonic w podobnej cenie to wcale nie przynosi mu to ujmy i wart jest zakupu. Ale teraz już rozumiem dlaczego nasz przemysł wytwórczy upada - jeżeli ludzie uważają że produkt polski tej samej jakości co zachodni albo lepszy MUSI być według nich 4x tańszy to to się musi źle dla nas skończyć...

A co do stawek za roboczogodzinę - prawa ekonomii są nieubłagane. Wciąż istnieje bardzo wiele rzeczy które MUSIMY importować i nikt nie sprzeda nam ich taniej dlatego, że mniej zarabiamy. Przeciwnie - musimy zacząć zarabiać więcej a pierwszym krokiem do tego są zyski firm i producentów właśnie.

Eeeeehhhhh co za kraj...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Ponieważ guzik mnie obchodzi moc Porsche (pozaznaczałem co się tam dało jako nie na temat, co doradzam również innym), wracam do tematu:

 

"masz jakies pelnomocnictwa od AA,jestes ich papuga?

widze,ze cos za dobrze sie orientujesz w temacie."

 

pozwyżej jest cytat z tomka. Jak wam się podoba? Otóż okazuje się, że jeśli dyskutant dobrze orientuje się w temacie, to jest to dla tomka bardzo niedobrze. Co do mnie, uważam próbę dyskredytacji sprzętu na czuja, bez styczności z urządzeniem i bez słuchania, za niegodne tego forum. Przypuszczam że rozumiem co zaszło. Wygląd i cena Lektora OBRAZIŁY kolegę. Polacy - naród honorowy - obraza nie może pójść płazem. Stąd natychmiastowy atak. Proponuję tomkowi, zamiast się pienić, ochłonąć i spożyć jogurt.

Sugestia do lukara - albo cały wątek do kosza, jako skandaliczny, albo przynajmniej te pierdoły o samochodach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie w tym wszystkim fascynuje co innego:

 

Pan Waszczyszyn, konstruując lektora, płaci za materiały powiedzmy 5000zł (dla uproszczenia - celowo nie uwzględniam tu kosztów wykonania prototypów, czasu, kosztw prowadzenia firmy i reklamy). Wg tomka7776, AA realizuje tym samym 10 krotny zysk, który jest rozbojem w biały dzień.

 

z drugiej strony Broda płaci za materiały do swojej sieciówki marki Velum mniej niż 100zł, a następnie sprzedaje ją za blisko 4000zł - realizując tym samym 40 (słownie: czterdziesto) krotny zysk ! ale to wg niego jest jak najbardziej ok.

 

podwójna moralność ? czy raczej może stan chorobowy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Okay, nie czepiajmy się Brody, on teraz zacznie pisać że to nie on, i rzecz się rozmyje.

 

Mnie niepokoi raczej pewna niekonsekwencja. Bo co właściwie każe niewolniczo trzymać się cen dyktowanych przez producentów podzespołów? Przecież oni też zdzierają z nas ostatnią koszulę, proponując w zamian co? Trochę piasku (krzem), aluminium, oleju (najdroższe kondensatory), żelaza, węgla (plastik). Dlaczego więc stosować taryfę ulgową i nie potraktować ich jak na to zasłużyli? Proponuję wycenę odtwarzacza AA w rzeczywistej cenie materiałów. Da to jakieś 10 złotych zakładając, że o ile piasek można sobie zebrać samemu, to żelazo i węgiel wydobywa górnik. Z drugiej strony jednak, surowce leżą w ziemi za darmo, więc właściwie czemu przepłacać gnojowi?

 

Wyszło mi właśnie, że każda cena powyżej zera jest rozbojem na prostej drodze. Pod warunkiem jednak, że dotyczy sprzętu firmy AA. Produktów firm zagranicznych to nie dotyczy, tam są porządne chłopaki, które muszą w pocie czoła zarobić na swoje jaguary.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.