Skocz do zawartości
IGNORED

praca w Polsce czy potrzebne są zmiany?


antymalkontent
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj spotkałem na łaźni starą i zmęczoną kobietę, która zarabia 5,40 godz, bez dodatku nocnego, święta niepłatne- do wybrania. Polska to Haniebna piramida finansowa w stanie rozkładu.

Z Bronkobusa nie widać milionów takich obywateli, poza tym gdzie jest lewica? Ta K...rwa korniszon plecie jakieś farmazony o obniżeniu podatków,ale widać że nasza lewica jest lata świetlne od milionów biednych umęczonych ludzi.

 

 

Nie ma wszystko za zachodnim kapitalem.

 

A więc nie ma szans dla naszego Państwa. Jedynie rynek zbytu kapitału.

Ale myślę że zmiany nadejdą jak jiz rozwala do końca polski kapitał.

 

Dopiero sie przebudza jak trzeba będzie podjac nowe wyzwanie zacząć tworzyć polski kapitał. A wtedy już sie nie będzie dało o to zachodni kapital zadba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero sie przebudza jak trzeba będzie podjac nowe wyzwanie zacząć tworzyć polski kapitał. A wtedy już sie nie będzie dało o to zachodni kapital zadba.

Kto się przebudzi?Elektorat POpaprywnych I PiSdracki?Nie liczyłbym na to,to raczej trąci ciemnogrodem.

 

I kurzą ślepotą....conajmniej.

 

Odnosząc się do tytułu,powiem tak:Zmiany są potrzebne,jak najbardziej ale nie w stylu"Zamienił stryjek siekierke na kijek"a na tpo się zanosi.Widać to z sondażowni,chyba,że i oni są na usługach.Okaże się po wyborach?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@toptwenty, @Arku, jak już plujecie na siebie nawzajem, nie angażujcie w to innych i róbcie to na PW. A już zapraszanie mnie do tego, wniesie "korzyści" dla obu Panów :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11081436_822234674490277_4128950576638241663_n.jpg?oh=1188698940fc222a2936005987b1ce92&oe=559B4FD3&__gda__=1440440335_3a26e40ee7a4951c591bca452ecc0e6c

 

10391057_820823844631360_6245846300983356159_n.jpg?oh=3a21b19b5de7ed7b8ce45778f54054cd&oe=55A26759

 

Nasze dzieci byc moze poznają prawdę o świetnym systemie zwanym kapitalizm jak jiz w końcu rozleci sie. Albo dzieci naszych dzieci. Chociaż to raczej za daleko żeby to przetrwało. Ciekawe co będzie na lekcjach historii na temat tego systemu. Żeby się nie okazało że będą nauczać ze przyniusl najwięcej szkód dla ludzkości w historii.

 

Liczby dają do myślenia i dodatkowo dodając do tego kasa ze sprzedaży oraz co z tego mamy. Oj mocno daja do zastanowienia.

Kapitalizm to jedna z największych sciem XXI wieku.

 

Jedno z największych oszustw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalizm to jedna z największych sciem XXI wieku.

Kapitalizm nie powstał dopiero w wieku XXI, ma juz swoje lata i stale się rozwija.

 

Tymczasem próbowano "założyć" inne ustroje, co każdorazowo kończyło się dyktaturą i masowymi zbrodniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wkrótce ikosc smieciowych pracowników (umowy zlecenia o dzielo i inne dziwne) przekroczy ikosc etatowcow w gospodarce (za wyjatkiem budzetowki bo swoi wiedza co dobre wiec tam korporacyjne sposoby na oszczędności nie wchodzą).

A biorąc pod uwagę ze na etatowcach panstwo świetnie zarabia widać kto sprawuje władze realna.

Wiec później trzeba pozyczac kase od pomyslodawcow takich pomysłów.

 

Nie trudno się domyślić ze po to takie pomysły idą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wkrótce ikosc smieciowych pracowników (umowy zlecenia o dzielo i inne dziwne) przekroczy ikosc etatowcow w gospodarce

To będzie postępować. Inaczej się nie da, jeśli gospodarka ma być konkurencyjna.

 

Nie ma się co obrażać. Sam załóż firmę i podpisz ze wszystkimi umowę o pracę do ich emerytury. A potem zapłać podatki i upchnij towar na wolnym rynku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top- twoje widzenie świata jest bardzo krótkowzroczne. Kto bedzie zatem odprowadzał składki na moją i twoją emeryturę jeśli wszyscy bedą na śmieciówkach? Liberalizm jest tak samo utopijnym ustrojem jak komunizm, już to pisałem. W teorii bajka- w praktyce mafia , bieda i złodziejstwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie postępować. Inaczej się nie da, jeśli gospodarka ma być konkurencyjna.

 

Nie ma się co obrażać. Sam załóż firmę i podpisz ze wszystkimi umowę o pracę do ich emerytury. A potem zapłać podatki i upchnij towar na wolnym rynku

 

W teorii masz rację. Ale w praktyce to nie działa. Oczywiście przy otwartym rynku i władzy korporacji i fonansjery nie mamy wyboru bo jesteśmy słaba gospodarka. Ale w rzeczywistości to nie działa dla społeczeństwa. I nigdy nie zadziała.

 

A moglo by zadziałać. Tylko kto sie odważy. Tylko suoermocarstwo moze cokolwiek zrobić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11178309_970477496309924_7749577443529309942_n.jpg?oh=ebf9a4d37850329f6dd666f633ef7164&oe=55D14E51

Pisze się wszędzie, ale dodam, iż Władysław Bartoszewski był ostatnim moim autorytetem, nie ma już tak charyzmatycznego Polskiego patrioty, takim jak był Jan Paweł II, nie ma już Polaków, są tylko tacy, którzy plują na wysychającą, pękającą Polską ziemię, nikt już nam nie pomoże, stać się silnymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,.. ja za rządów Pisu wróciłem do Polski, a za granicą głosowałem na PO, dobre czasy były za czasów PISu w Polsce dla drobnej przedsiębiorczości, a wiesz dlaczego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest możliwe, w kwestii, możliwości wyjazdu, trzeba wziąć pod uwagę tendencję dotarcia do społeczeństwa ,iż jest taka możliwość, ale oswojenie i rozstanie sie z rodzina trwa, decyzje o podjęciu wyjazdu, nie sa pochopne,...toptwenty, nie możesz powiedzieć, że za pisu wyjechali.

 

dobre czasy były za czasów PISu w Polsce dla drobnej przedsiębiorczości, a wiesz dlaczego?

chcesz wiedzieć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Azus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja, to dane statystyczne w odpowiedzi na fotkę w Twoim poście #164.

 

Wtedy jakoś nie napisałeś "rozstanie sie z rodzina trwa, decyzje o podjęciu wyjazdu, nie sa pochopne,"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja pisze o emigracji za Tuska, a Ty za Pis

 

Nadal nie chcesz mi zadać pytania?

dobre czasy były za czasów PISu w Polsce dla drobnej przedsiębiorczości, a wiesz dlaczego?

nie chcesz znać mojej opinii?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja pisze o emigracji za Tuska

A przygotowania do wyjazdu i rozstanie z rodziną jakoś pominąłeś?

 

Nadal nie chcesz mi zadać pytania?

A wiesz, że tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja pisze o emigracji za Tuska

A przygotowania do wyjazdu i rozstanie z rodziną jakoś pominąłeś?

Nawet nie wiesz ile Angela nakłaniała Tuska,a by nauczył się języka,...ale po co? spytasz mnie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,.. ja za rządów Pisu wróciłem do Polski, a za granicą głosowałem na PO, dobre czasy były za czasów PISu w Polsce dla drobnej przedsiębiorczości, a wiesz dlaczego?

 

Odpowiedz raczej znam ale napisz. Pewnie rzeczy sa ważne dla tych myślących dla miernot liczy sie tylko jak wyrwać kasę może być i socjal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz raczej znam ale napisz. Pewnie rzeczy sa ważne dla tych myślących dla miernot liczy sie tylko jak wyrwać kasę może być i socjal.

Pis nie przeszkadzał przedsiębiorcom prowadzić biznes,.... biznes rządził się swoimi prawami, żadnymi układami, ZUS był mniejszy, odliczenia Watu było bardziej klarowne, PO włożył, tz gwoźdź między tryby, i wszystko się zawaliło, tak jak opisuje instytut Adama Smitha,

a że PIS skupił uwagę nad Polskimi oligarchami, np Kulczykiem, to czynili tym dobo dla nas, zwykłych ludzi,wiec dlaczego? w USA paliwo jest tańsze od wody mineralnej?

 

Po prostu,..PIS, nie ingerował w politykę fiskalną, czynił dobro, nie odbierał...na pis nigdy nie głosowałem! teraz to będzie mój pierwszy raz!.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIS skupił uwagę nad Polskimi oligarchami, np Kulczykiem, to czynili tym dobo dla nas,

Po prostu z miłości do obywateli.

 

Wyjątek z bloga Pawła Wrońskiego 2007:

 

Ziobro służy Krauzemu?

Prokuratura ogłosiła, że nakaz zatrzymania Ryszarda Krauze został cofnięty 15 listopada. 15 listopada? Zaraz zaraz, kto wtedy rządził? Rząd Donalda Tuska został zaprzysiężony 16 listopada. Czy rządził Jarosław Kaczyński. Ministrem sprawiedliwości 15 listopada formalnie był więc nie minister ćwiąkalski, ale Ziobro. Czyli Ziobro odpowiada za wycofanie nakazu zatrzymania. To bardzo zły sygnał świadczący o tym, że PiS służył oligarchom. Ziobro i Engelking nakręcając całą aferę chcieli zapewne, aby Krauze pojedził sobie po świecie. Trzeba teraz jak posłanka Kempa apelować o to, by prześwietlić związki Ziobry z oligarchami (co prawda ona apelowała o to, by to obecny minister sprawiedliwości te związki wyjaśnił). W końcu tylu ludzie związnych z PiS jest równocześnie związanych z Ryszardem Krauze. Uwaga, w nastpnym odcinku wyjaśni się, czym był niebieski punkcik w mapce prokuratora Engelkinga. Ahoj.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jak PIS zwalczał oligarchę Kulczyka:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.