Skocz do zawartości
IGNORED

Końcówka mocy Xindak PA-M


Krzysztof Misza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam końcówkę Quad Elite Stereo i chcę ją wymienić na Xindaka PA-M. Jest to sprzęt trudno osiągalny, dlatego nie mogę go odsłuchać w sklepie. Czy ktoś z forumowiczów miał ten sprzęt? Recenzji w necie też niewiele. Przedwzmacniacz to Atoll Pr 200 SE. Kolumny Tempo6 Audio Physic. Pokój 30 m2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

napisz proszę, co podoba Ci się w aktualnym brzmieniu systemu, zasilanym końcówką mocy Quad, a co chciałbyś zmienić. Ewentualnie kontaktuj się proszę z naszym salonem i rozmawiaj z Rafałem, który bardzo dobrze zna końcówkę mocy PA-M.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

napisz proszę, co podoba Ci skluchowatyę w aktualnym brzmieniu systemu, zasilanym końcówką mocy Quad, a co chciałbyś zmienić. Ewentualnie kontaktuj się proszę z naszym salonem i rozmawiaj z Rafałem, który bardzo dobrze zna końcówkę mocy PA-M.

Brzmienie generalnie jest przyjemne, ale trochę mało szczegółowe. Zbyt miękki, kluchowaty jest bas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda miałem Integre P-AM II i każdy z Nas ma inne systemy/preferencje ale bas to było mistrzostwo dla mnie, obfitość, zejście, wielobarwność, poezja!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma ten wzmacniacz. Słuchałem go kilka razy, raz nawet u siebie. Bardzo przyjemny tranzystor. Nie miałem zastrzeżeń co do szczegółowości i basu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt jest dla muzyki. Nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam integrę PA-M, którą kupiłem od Patryka-1980. Podpisuję się obiema rękami pod tym:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

i pod tym:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

choć to drugie to recenzja końcówki,

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tempo podłączałem do nich 6 wzmacniaczy i zdecydowanie lubią dużo prądu.

Nie chciały grać dynamicznie z niezbyt mocnym caspianem mk 1 choć barwowo było naprawdę ok.

20 w lampowy mastersound dueventi kompletnie szaro z nimi zagral bez życia a z esami neo 3 se pięknie.

Ja polecam mocny ciepło grający tranzystor taki jak mój asr emitter z Tempo grał rewelacyjnie, sporo opinii jest , że grają bdb z mocną lampą i pewnie tak jest choć nie miałem okazji tego sprawdzić jolida 502 i cronus magnum polecane.

Musiałbyś sprawdzić tego xindaka, nie kupuj nowego w ciemno, chyba że używkę to odsprzedasz jak nie podejdzie.

 

Końcówka atolla do kompletu może podejdzie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmienie generalnie jest przyjemne, ale trochę mało szczegółowe. Zbyt miękki, kluchowaty jest bas.

 

W tej sytuacji winowajca moze byc akustyka pomieszczenia, bo jak widac kolega wyzej basem jest wrecz zachwycony.

Moge sie jednak mylic. Napisz moze cos o pomieszczeniu w ktorym stoi sprzet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kolegom za opinie. Niestety temat na razie upadł bo końcówka nie jest dostępna. Może ktoś ma pojęcie jakiej innej końcówki mocy mógłbym szukać ? Interesuje mnie wyłącznie nowy sprzęt w granicach do 7-8 tys. PLN. Tak jak pisałem pokój 30 m2, przedwzmacniacz Atoll Pr 200 SE i Tempo6. Zależy mi na dobrej dynamice, basie. Muzyka to jazz, pop, rock, czyli misz-masz... Zwróciłem uwagę na Advance Acoustic 160. Może to jest dobry wybór ? Przed zakupem sprzęt chcę odsłuchać w domu, dlatego chcę zawęzić poszukiwania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj tych co mieli dane głośniki, kilka postów wyżej udzieliłem świetnej rady podłączałem do tempo naim xs, roksan caspian, exposure 3010 denon 2000 r, denon 1500ae, mastersound dueventi i jakiegoś vincenta z lampką, dopiero z asr emitter zrozumiałem jak te kolumny potrafią zagrać, całkowicie inny świat w Twoim budżecie mieścisz się.

 

Nie doczytałem, że nowy sprzęt nie było wiec tematu ale żałuj.

Spróbuj atolla 200 do kompletu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.