Skocz do zawartości
IGNORED

Ekrany Magic Screen


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Xpedite999 napisał:

Że  niby kolo od 120k kredytu pisał to wsio dla beki?

Przecież to ja sobie z was jajca robiłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, RobertG7 napisał:

Tylko, że:

1. Chcę mieć projektor i ponad 100"

2. Warunki nie pozwalają na umieszczenie TV większego niż 55" we wnęce - taki niestety regał z książkami, ekran projekcyjny zwijany będzie wysunięty przed ten mebel.

3. Gdyby weszło 85" TV to bym się poważnie zastanowił

Kup coś zwijanego Cinegrey 5d. Tylko sprawdź odległość projekcyjna od mebli do miejsca gdzie siedzisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, WARMSTONE napisał:

Przecież to ja sobie z was jajca robiłem.

?

historia kołem się toczy

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.01.2021 o 21:56, Pirat360 napisał:

A jak wyglada sprawa ziarnistości i ostrości  obrazu na Magicscreen? Jest tak samo jak na normalnych ekranach czy nie?

Pytasz o ziarno w filmach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Lobo Srobo napisał:

Pytasz o ziarno w filmach?

Tak o ziarnistość w filmach. Wiem ze to pewnie zależne od klasy projektora itd. Ale podobno struktura ms zmienia ostrość jeszcze bardziej na plus.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Pirat360 napisał:

Ale podobno struktura ms zmienia ostrość jeszcze bardziej na plus.

To raczej bzdury. Ostrość to zależy głównie od optyki projektora, a nie od ekranu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie nie zależy od optyki! Proponuję zapoznać się z budową i działaniem projektora, a dopiero potem się wypowiadać i udzielać porad.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Markus77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ty Markus szczególnie masz wiedzę na temat tego jak powstaje ostrość w projektorze. Proponuję Ci się już nie udzielać, bo się ośmieszasz. Podpowiem Ci żebyś się nie męczył: ostrość nie zależy od ilości odbitego światła od ekranu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pewnie ja się nie znam.  Firma JVC, Sony itd... też się nie znają i dlatego obraz ze swoich projektorów wyświetlają na ekranie ST 100, kiedy je testują. A Ci co widzą różnicę w obrazie na różnych ekranach są ślepi i sobie wmawiają, że jest lepiej... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Markus77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Markus77 napisał:

Nie no pewnie ja się nie znam.  Firma JVC, Sony itd... też się nie znają i dlatego obraz ze swoich projektorów wyświetlają na ekranie ST 100, kiedy je testują. A Ci co widzą różnicę w obrazie na różnych ekranach są ślepi i sobie wmawiają, że jest lepiej... 

A co ma wspólnego ekran ST 100 z MS?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

21 godzin temu, Markus77 napisał:

Firma JVC, Sony itd... też się nie znają i dlatego obraz ze swoich projektorów wyświetlają na ekranie ST 100, kiedy je testują.

A na czym mają wyświetlać? Biorą co tam najlepszego mają pod ręką. Tak jak topowych kolumn na pokazach nie łączy się z budżetowym wzmacniaczem, tylko też z topowym sprzętem, który uwydatni ich walory. Nie wiem co w tym dziwnego...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez qbakos

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.01.2021 o 12:41, Pirat360 napisał:

 podobno struktura ms zmienia ostrość jeszcze bardziej na plus.

Chłyt marketingowy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.02.2021 o 22:54, Lobo Srobo napisał:

Chłyt marketingowy...

Rozumiem przez to, że jesteś w stanie to udowodnić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty udowodnij,że ekran który produkujesz wyostrza zawartość ścieżki filmowej,to Ty reklamujesz ten produkt nie ja. Byłem posiadaczem MS Future - swoją drogą dobry ekran - i niczego takiego nie zauważyłem w stosunku do ekranów jakie miałem. Po za tym uważam,że ceny MS są przesadzone...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Markus77 napisał:

Nic nie muszę udowadniać...

Od 10.02 zakańczamy sprzedaż na na szowym rynku...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Markus77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś twierdzi, że można lepiej to zapraszam do naszej sali refencyjnej na wyświetlanie i pomiary... Czekam niecierpliwie na kolegę od 3 postów wyżej, który twierdzi, że optyka jest najważniejsza...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Markus77 napisał:

Lobo pisz prawdę, a nie mnie hejtujesz. 

 

Niby gdzie Ciebie hejtuję? Gdzie, w którym miejscu?

Ekran MS widziałem w akcji wielokrotnie i tak jak napisałem - jest to dobry ekran,solidnie wykonany,a że wg.mnie za drogi to już od razu hejt? A może hejtem jest to,że u mnie się nie do końca sprawdził? To nie jest hejt,bo najzwyczajniej w świecie miałem inne oczekiwania. Zresztą inaczej prezentacje wypadają w dedykowanych salkach,a inaczej w zwykłych pokojach.

Tak czy inaczej chętnie zobaczyłbym jak to w Twojej salce referencyjnej wygląda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym tu problem ?  Jak ktos chce kupi nie to nie, kto zmusza ? 

Dla mnie ekran super ! najlepszy z tych co mialem, jak oled, a w porownianu do diamonda tani jak barszcz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.02.2021 o 23:42, Markus77 napisał:

Czekam niecierpliwie na kolegę od 3 postów wyżej, który twierdzi, że optyka jest najważniejsza...

To uściślę: optyka + technologia paneli LCD/układu DMD + przetwarzanie sygnału. Wszystkie to ma znaczenie jaką osiągniemy ostrość, ale akurat ekran nie ma nic do rzeczy (no chyba, że ma ewidentne wady i jest np. pofałdowany). Jeśli twierdzisz inaczej to proszę o dowód, a nie puste gadki, typu przyjedź i sam zobacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.02.2021 o 15:38, qbakos napisał:

To uściślę: optyka + technologia paneli LCD/układu DMD + przetwarzanie sygnału. Wszystkie to ma znaczenie jaką osiągniemy ostrość, ale akurat ekran nie ma nic do rzeczy (no chyba, że ma ewidentne wady i jest np. pofałdowany). Jeśli twierdzisz inaczej to proszę o dowód, a nie puste gadki, typu przyjedź i sam zobacz.

Dział marketingu (tu pan 3in1) szybko ci wytłumaczy że błądzisz najpewniej argumentem przyjdz i zobacz a najlepiej kup :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, jgx napisał:

Dział marketingu (tu pan 3in1) szybko ci wytłumaczy że błądzisz najpewniej argumentem przyjdz i zobacz a najlepiej kup ?

przecież sprawdzenie na własnej skórze jest najlepszym możliwym sposobem, w czym masz problem ? lepiej siedzieć na dupie i krytykować coś czego się nawet nie widziało ?

W dniu 7.02.2021 o 15:38, qbakos napisał:

Jeśli twierdzisz inaczej to proszę o dowód, a nie puste gadki,

To może zacznijmy od teorii.. ostrość to poziom kontrastu miejscowego, im większy tym obraz wydaje się ostrzejszy. Biorąc pod uwagę że MS ma wyższy kontrast a do tego strukturę ukierunkowującą odbicie światła to są teoretycznie podstawy by twierdzić że obraz jest ostrzejszy.

W dniu 31.01.2021 o 16:58, qbakos napisał:

To raczej bzdury. Ostrość to zależy głównie od optyki projektora, a nie od ekranu.

raczej.. cała Twoja teoria to jedna wielką bzdura. żeby nie tracić czasu na wykłady odeślę Cie spraw oczywistych czyli fotografii gdzie papier ma wpływ nie tylko na kolor ale i na ostrość fotki.

Odnośnie optyki, żyjemy w czasach gdzie każdy chinol potrafi wyprodukować tanie ostre szkło nawet z tworzyw sztucznych, niestety nawet projektory klasy x7900 mają starty w torze optycznym (przeczytane w internecie)

 

W dniu 6.02.2021 o 12:40, hifibloke napisał:

Dla mnie ekran super ! najlepszy z tych co mialem, jak oled, a w porownianu do diamonda tani jak barszcz. 

bo w tej cenie nie ma konkurencji ale o tym wiedzą tylko Ci co go mają i kupowali u producenta a nie tylko przeglądali internet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, fetek napisał:

To może zacznijmy od teorii.. ostrość to poziom kontrastu miejscowego

To właśnie słaba ta teoria, jeśli tak to definiujesz. Ostrość ma niewiele wspólnego z kontrastem, już sporo więcej z rozdzielczością. Mieszając do tego fotografię też daleko nie zajdziesz, bo to inna dziedzina. Masz Ty papier światłoczuły gdzieś tutaj?

41 minut temu, fetek napisał:

Odnośnie optyki, żyjemy w czasach gdzie każdy chinol potrafi wyprodukować tanie ostre szkło nawet z tworzyw sztucznych

Tylko, że to nie obiektyw ma największe znaczenie, tylko pryzmat, bo to on scala do kupy rozszczepiony z 3 składowych obraz. Jeśli zrobi to mało precyzyjnie to masz braki w zbieżności barw, czyli finalnie na ostrości się to odbija. Po drodze masz jeszcze kilka luster i soczewek, więc to cały tor optyki ma znaczenie i precyzja ustawienia wszystkich elementów, a nie pojedynczy element, czy jest dobrze czy źle wykonany.

To że ekran łapie mniej światła odbitego i w danych warunkach ma lepszy kontrast, to nie znaczy, że obraz zyskuje na ostrości. Że też trzeba taką łopatologię robić...

57 minut temu, fetek napisał:

przecież sprawdzenie na własnej skórze jest najlepszym możliwym sposobem, w czym masz problem ? lepiej siedzieć na dupie i krytykować coś czego się nawet nie widziało ?

Ja nie krytykuję samego ekranu, pewnie jest bardzo dobry w konkretnych warunkach, tylko kolejne marketingowe kity wciskane nam z każdej strony. A jeździć nigdzie nie zamierzam, bo mam lepsze rzeczy do roboty niż weryfikowanie bzdur.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, qbakos napisał:

To właśnie słaba ta teoria, jeśli tak to definiujesz. Ostrość ma niewiele wspólnego z kontrastem, już sporo więcej z rozdzielczością. Mieszając do tego fotografię też daleko nie zajdziesz, bo to inna dziedzina. Masz Ty papier światłoczuły gdzieś tutaj?

Cytat

Ostrość obrazu wynika z występowania na nim wysokiego kontrastu miejscowego. Krawędź jest więc postrzegana jako ostra, gdy rozpiętość tonalna po obu jej stronach jest duża. Zjawisko to jest wykorzystywane przez mechanizmy wyostrzania (ang. Unsharp Mask), które rozjaśniają i przyciemniają piksele po obu stronach krawędzi, dzięki czemu wydaje się ona ostrzejsza[2].

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cytat

Papier matowy

Posiada delikatną strukturę, przypominającą skórkę pomarańczy. Bardzo dobrze niweluje odbicia światła i zapobiega powstawaniu odcisków palców. Jest znacznie sztywniejszy niż papier standardowy.

Papier błyszczący

Charakteryzuje się błyszczącą powierzchnią, która gwarantuje właściwe nasycenie kolorów, wyjątkową ostrość detali i wieloletnią trwałość odbitek.

Papier jedwabny

Papier fotograficzny o delikatnej strukturze matowej, która nieco przypomina płótno, nadając zdjęciom niepowtarzalny styl starych fotografii. Oddaje jeszcze większą gamę kolorów, przy zachowaniu czystej bieli i głębokiej czerni.

@fotolab.pl

28 minut temu, qbakos napisał:

A jeździć nigdzie nie zamierzam, bo mam lepsze rzeczy do roboty niż weryfikowanie bzdur.

? typowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe to jest to, że po raz kolejny cytujesz wikipedie i przytaczasz jakieś pierdoły z internetu, bo sam nie potrafisz nic wymyślić... i to jest właśnie typowe.

I po co cytujesz mi teorię o papierach fotograficznych? Powiedz mi gdzie je wykorzystujemy w projekcji? Komedia... Fetek coraz gorzej z Tobą...

Godzinę temu, fetek napisał:

Ostrość obrazu wynika z występowania na nim wysokiego kontrastu miejscowego.

No super, już wiemy że tak piszą w wikipedii, do tego ponownie materiał poświęcony fotografii. Czarny i biały piksel obok siebie są kontrastowe, ale nikt tego przejścia nie nazywa kontrastem miejscowym. Może w fotografii tak to nazywają. Trochę o ostrości przeczytasz 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . A

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) masz wersję hardcorową i w pierwszym zdaniu masz jak wół napisane co to jest krawędź w obrazie cyfrowym. Krawędzie są podstawowym kryterium czy obraz jest odbierany jako ostry czy nie.

Ostrość ogólna jest też wypadkową rozdzielczości obrazu i odległości widza od tego obrazu, co już wynika z budowy oka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak oficjalna i udokumentowana teoria nie pasuje to nagle Wikipedia jest fee. Te podstawy mają zastosowanie w obu przypadkach.

Skoro sam budujesz jakieś teorie to nie oskarżaj innych tylko sam je udowodnij. Kłapać dziobem umie każdy pajac (co widać po forum)

BTW: postrzeganie obrazu nie ostrość

 

Godzinę temu, qbakos napisał:

I po co cytujesz mi teorię o papierach fotograficznych? Powiedz mi gdzie je wykorzystujemy w projekcji? Komedia... Fetek coraz gorzej z Tobą...

nie sądziłem że tak banalny przykład Cie przenośnie. Przepraszam założyłem że jesteś osobą myślącą, mój błąd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fetek napisał:

nie sądziłem że tak banalny przykład Cie przenośnie. Przepraszam założyłem że jesteś osobą myślącą, mój błąd.

oj kolego, nie nabiorę się na to po raz drugi. Piszesz bzdury, które potem każesz innym prostować. Ty to napisałeś to teraz objaśnij nam gdzie wykorzystujemy papier fotograficzny w projekcji... czekam niecierpliwie.

A wikipedia nie jest fe, tylko cytujesz artykuły nie na temat. Zacytuj wyjaśnienie jak powłoka ekranu magicznie poprawia ostrość, to byłoby coś. Tylko zaznaczam - nie KONTRAST, a ostrość.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, qbakos napisał:

oj kolego, nie nabiorę się na to po raz drugi. Piszesz bzdury, które potem każesz innym prostować. Ty to napisałeś to teraz objaśnij nam gdzie wykorzystujemy papier fotograficzny w projekcji... czekam niecierpliwie.

a czy ja gdzieś napisałem że wykorzystujemy ? to jest przykład, którego jak widać potrafisz zrozumieć i dobudowujesz do tego dziwne teorie ale to już nie mój problem.

8 godzin temu, qbakos napisał:

A wikipedia nie jest fe, tylko cytujesz artykuły nie na temat. Zacytuj wyjaśnienie jak powłoka ekranu magicznie poprawia ostrość, to byłoby coś. Tylko zaznaczam - nie KONTRAST, a ostrość.

A co w nim jest nie na temat ? może to że ujawnia że jesteś zwykły ściemniacz ? jesteś gorszy od ludzi wciskających marketingowy bełkot.

Nie na temat są Twoje wstawki, które dotyczą zupełnie innego "problemu"

Nie dość że wciskasz kit to jeszcze masz problemy z myśleniem i czytaniem. Czy ja gdzieś napisałem że MS jest ostrzejszy i tu podstawowe pytanie, względem czego ?

właśnie widać jak się "nie nabierasz".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.