Skocz do zawartości
IGNORED

Monitory do Gryphon Atilla (20-30 kPLN)


Undziak

Rekomendowane odpowiedzi

Do twojego wzmacniacza i pokoju,są to jedne z lepszych kolumn ze średniej półki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Grzegorz Rogala ma rozsądne ceny i zawsze można zindywidualizować projekt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jesteś cierpliwy i nie ma dla ciebie problemu by poszukać w Europie - to za 30tys może się udać kupic Guarneri Evolution

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jesteś cierpliwy i nie ma dla ciebie problemu by poszukać w Europie - to za 30tys może się udać kupic Guarneri Evolution

Kolumny te mają podbity bas i przyciszony górny skraj pasma. Jak kolega szuka czegoś agresywniejszego w górze pasma to już w ogóle może być pudło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega szuka czegoś agresywniejszego w górze pasma to już w ogóle może być pudło.

Słowo "agresywniejszy" może mieć negatywny wydźwięk. Z racji stonowanych wysokich tonów w Gryphonie potrzebuję "otwartych" głośników z lekko podbitą górą ale broń Boże z agresywniejszą. Ma być bezpośrednio ale bez żadnej agresji. Nie zamierzam się męczyć:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź audio physics 3-drożne, co Ci szkodzi... Bas z boku ma też plusy, jeśli dobrze ustawisz w pokoju to będzie rewelka z Twoim Gryphonem bo są to kolumny rzetelnie zaprojektowane, dynamiczne ale i detaliczne, dające efekt "znikania", z przekonywującą przestrzenią. A w kwestii basu nie wiem czy słyszałeś kolumny Boenickle, też bas z boku, a brzmienie bardzo wysokiej próby, połączenie średnicy z basem referencyjne IMO, świetne kolumny. Miałem kiedyś kolumny NHT 2,5i z basem z boku i z densenem DM10 grały bardzo dobrze, lepiej niż niejedne kolumny z basem od frontu, to są po prostu zbyt duże uogólnienia... Nie mam wątpliwości że audio physics mają nieporównywalnie wyższy stosunek jakość/cena niż np. Sonus Faber Guarneri czy inne propozycje, które padły. Z dostępnością AP w Niemczech nie będziesz mieć problemu ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem drugą turę odsłuchów. Niestety byłem zmęczony po ostatnich rowerowych wypadach i miałem tylko 2-godzinne okienko na odsłuchy.

Odsłuch na moim Gryphonie, jako CD Musical Fidelity M6 SCD, jakieś kableki, nie wiem co ale jak na koniec się dowiedziałem to było to coś przejrzystego i szybkiego. Jest to ważne bo implikowało charakter brzmienia zestawów.

Pokój ok 20m2.

 

1) B&W 805 Diamond - krótki odsłuch dla przypomnienia i ustawiania sobie poziomu odniesienia. Zagrało technicznie (a wiem, że parę tygodni temu było całkiem fajnie). Dużo góry, która jest ostrzejsza niż w moich ProAcach i ostatnio odsłuchiwanych Gauderach. Bas konturowy, szybki, rozdzielczy i nie dominował co mi odpowiada. Brzmienie skrzypiec za mało angażujące bez dodatkowych wybrzmień. Ale jak zagrał Daft Punk to już było ciekawiej. Odnoszę wrażenie, że głośniki te lepiej się spisują na elektronice czy muzyce rozrywkowej, tam nie trzeba tyle finezji i wyrafinowania. Po częsci jest to charakter głosników ale jestem pewien bo i słyszałem, że 805 mogą zagrać lepiej z odpowiednimi kabelkami.

 

2) Dali Epicon 2 - po pierwszej sekundzie usłyszałem melodyjność, dźwięk anagażujący (w porównaniu do B&W). Wysokie tony delikatne i rozdzielcze, mimo wpływu kabli, które trochę rozjaśniły wysokie, to nic w nich nie męczyło. Generalnie Dali są mniej przejrzyste niż B&W, mają ciemniejsze tło. Natomiast jak się pojawił bas to niby się ucieszyłem, bo zagrały jak podłogówki ale z czasem stwierdziłem, że Epicony mają równowagę tonalną przesuniętą ku dołowi albo nawet grają jak V... Odniosłem też wrażenie, że spójność między oboma przetwornikami nie jest zbyt rewelacyjna. Po 15 minutach było troszkę zbyt kolorowo w tym brzmieniu. Pewne instrumenty brzmiały soczyście, barwnie ale też zbyt nienaturalnie. Na płycie "Bandyta" jest utwór gdzie są klaskania i brzmienie ludzkiego klaskania było zdeformowane. Duft Pank zagrał zbyt wolno, bez ekspresji. Epicony są świetne na długi odsłuchy do spokojnej muzyki ale nie do elektroniki.

 

3) Sonus Faber Olimpica I - coś pomiędzy B&W i Dali. Naturalniejsze niż Dali ale ciągle muzykalne. Świetna równowaga tonalna, niczego nie było za dużo lub za mało. Słuchało się przyjemnie, ale czegoś mi brakowało coś nie pasowało. Może to, że grały zbyt kulturalnie, zbyt spokojnie, za wolno? Brakowało mi też jakieś werwy, ekspresyjności. Bas fajny, bo był, dość niski jak na monitory ale nie wysilał się, nie dominował.

Za długo nie posłuchałem, bo weszli panowie i stwierdzili, że muszę szybko posłuchać Mangerów bo zaraz kolejny termin. I tak przy włączony wzmacniaczu odpieli po chamsku kable głośnikowe... czekałem tylko na jakieś zwarcie:(

Nota bene to nie pierwsze takie zachowanie. Raz byłem z ProAcami to gościu jak je ustwiał to prawie palca włożył w kopułkę wysokotonową... przerzucają te sprzęty jak worki z kartoflami, zero delikatności i rozumu...

 

4) Manger monitory - krótki odsłuch... ciekawie, fajna homogeniczność dźwięku, fajny bas, głęboki nie dominujący. Wysokich tonów za mało, jakieś blachy itp prawie tego nie słychać. Nie mój typ.

 

Suma sumarum - chyba to nie był mój dzień jestem zawiedziony. Może to zmęczenie. Wróciłem do domu, puściłem na szybko te same utwory na ProAcach i zagrało w miarę naturalnie i przejrzyście jak lubię, dość szybko, z ekspresją i

melodyjnością. Nie było tyle rozdzieliczości jaką bym sobie życzył (mam na myśli różnicowanie instrumentów). Bas jest u mnie problematyczny. To nie takie złe kolumny:)

 

Jakoś nic mnie dziś nie przekonało. Zbyt wiele oczekuję? Może.

Myślę, że ostatnio odsłuchiwane Gaudery dały mi dużo zadowolenia mimo pierwszych obaw o ich "niemieckie", precyzyjne, analityczne granie.

Jeszcze zaproponowano mi inny termin na odsłuchy Focal Sopra 1.

Wydaje mi się też, że nie mogę odrzucać podłogówek (tych mniejszych z dobrym basem).

 

Gdybym miał teraz wybierać to chyba B&W 805 Diamond ale koniecznie z odpowiednią dobranym CD/DAC i koniecznie

muzykalnymi kabelkami albo Gauder Akustik. Myślałem, że za te pieniądze łatwiej kupić fajne głośniki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami tak bywa, że nic nie gra tak ładnie...... jak aktualnie posiadany sprzęt :)

Gauder Akustik....też

kiedyś suchałem tych niewielkich kolumienek....warto spróbować

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez filozofii proszę tak z rana:) Gryphona kupiłem bo chciałem lepiej niż w Creeku i tak mam. Kolumny zmieniam nie dlatego, że nagle nie pasują do wzmaka, tylko chcę po prostu mieć jeszcze lepszy dźwięk.

Już się powtarzam po raz n-ty: pisałem, że akustyka jest słaba i pisałem, że ProAci taki mają bas. Z Gryphonem bas jest lepszy ale nie perfekcyjny. Na pewne rzeczy nie mam wpływu a kolumny mogę dobrać bardziej uniwersalne w kwestii przypadkowych pomieszczeń.

Czy ktoś się rozczarował wzmakiem czy nie to są zawsze sprawy indywidualne i systemu.

Pomyślę nad Equilibrium:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chciałbym fajne zejście (40Hz jest OK) i dobrą kontrolę i zróżnicowanie basu bez buczenia i dudnienia (wiem, że jest to też efekt pomieszczenia). No i szukam przede wszytskim czegoś lepszego niż to co mam.

Już się powtarzam po raz n-ty: pisałem, że akustyka jest słaba

Problem właściwej reprodukcji jest wielowątkowy i ma wiele twarzy.

Możesz szukać kolumn do usranej...

Wstępnie oceniam, ze głowny problem tkwi w akustyce, tj. niewłaściwej reprodukcji całego dolnego zakresu.

Moja rada; Zostaw te klocki (!)Skonsultuj się z dobrym akustykiem - zrób pomiar, abyś wiedział co konkretnie boli, a nie po omacku, wyrównaj pasmo, zadbaj o dobre ustawienie zespołów głośnikowych, pierwsze odbicia.

Ps. Oczywiście, wiem - zrobisz po swojemu i dalej będziesz szukał kolumn:), ale i tak stawiam 9/10, ze po pierwszych euforiach zmiany kolumn, wrócisz do akustyki i jej właściwej adaptacji :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki słodki, barwny i bez konkretnego prądu...

Lizałeś go, że taki słodki?;) Jest czarny a nie barwny:)

Z czym go słuchałeś? Bo gra zestaw a nie jeden element? Jeśli wolisz chłodne, techniczne brzmienie to Twój wybór.

Gryphon Atilla ma świetną średnicę, jest szybki i precyzyjny w swojej klasie i nie czuję aby miał mało prądu... chyba, że porównujesz go do większych wzmacniaczy. To przecież niewielka integra. Trzeba racjonalnie patrzeć na sprzęt.

 

Piano,

 

rada jest dobra, tylko pamiętaj proszę, że ja mieszkam w obecnym mieszkaniu niecały rok i nie wiem jak długo tu zostanę.

Ja jestem pewien na 100%, że mogę poprawić reprodukcję basu zmieniając głośniki (kiedyś miałem dwa różne głośniki u siebie na swoim sprzęcie i wiem jak różny może być bas). Jest to jedna część problemu z basem. Druga to akustyka, nad którą popracuję dopiero jak złożę cały system. Po trzecie tak czy inaczej mam ochotę na lepsze głośniki niż ProAc, bo chcę poprawy nie tylko w zakresie basu ale i całej reszty. Nie po to kupowałem Gryphona aby stać w miejscu. Po czwarte muszę wziąć pod uwagę, że w niedalekiej przyszłości będę chciał kupić lepszego DACa, który też będzie mi jakoś kształtował dźwięk. Z moich dotychczasowych obserwacji wynika, że DACi (przynajmniej te w moim budżecie grają szczuplej niż CD. W związku z czym znów wpływają na reprodukcję basu. Jak widzisz staram się przewidywać wiele aspektów brzmienia i potencjalnego jego modelowania.

Myślę nad wszystkim, to nie tak, że kupuję na łapu capu...:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pewien na 100%, że mogę poprawić reprodukcję basu zmieniając głośniki (kiedyś miałem dwa różne głośniki u siebie na swoim sprzęcie i wiem jak różny może być bas).

Nie wątpię, ze różny. Który z nich był referencyjny?:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Undziak dnia 28.06.2015 - 10:38 napisał

Ja jestem pewien na 100%, że mogę poprawić reprodukcję basu zmieniając głośniki (kiedyś miałem dwa różne głośniki u siebie na swoim sprzęcie i wiem jak różny może być bas).

Nie wątpię, ze różny. Który z nich był referencyjny?:)

Nie będę używał zwrotu referencyjny, ale jak porównam bas ze starych Tannoy SRM12x (12 cali membrana) z tym z ProAc to szybkość basu, rozdzielczoś, różnorodność jest lepsza w Tannoyach. I tam nie miałem takich problemów z interakcją z pomieszczeniem.

W innym pomieszczeniu porównywałem ProAc z B&W 805Diamond i tak samo... B&W miał bardziej konturowy, szybszy i zróżnicowany... ProAci zbytnio "buczały".

Jestem w kłopotliwej sytuacji, więc nie chcę kłopotliwych głośników (choć wiem, bo i słyszałem, że w dobrej akustyce grają świetnie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Dorzucę 3 grosze w kwestii Proac'a D18 i 805D. Słuchałem dzisiaj D18, D20 oraz D30 a także 805D i 802D. Najpierw z Krellem 550i i jakąś tanią Yamahą potem z rzeczoną Yamahą i Devialetem (chyba 120?). D30 były świeże więc ciężko coś o nich powiedzieć poza tym, że mają bardziej nasycony dzwięk niż D20 czy D18. Różnica pomiędzy D18 a D20 jest ewidentna w jakości góry. Ten Scan z D18 jest średni, wstęga z D20 jest ewidentnie lepsza aczkolwiek brzmienie D20 jest jaśniejsze niż D18. Imho jeśli chcesz wymienić D18 na coś lepszego to gorąco taki ruch polecam. Nie są to złe kolumny, ale… .

805D - są tu tacy co B&W nie lubią, psy na nich wieszają itp. Prawda jest jednak taka, że to bardzo dobre monitory o dobrym zrównoważeniu, aczkolwiek po jaśniejszej stronie. Rozdzielczość jest bardzo dobra, z Devialetem i Sam'em to bardzo dobry zestaw do klasyki aczkolwiek sam Devialet jest nieco beznamiętny i barwowo raczej szczuplejszy. Ja bym 805'tki widział z jakimś A-klasowym Accu lub Passem. Na koniec dodam jeszcze, że 802D mi się podobało, pamiętam pierwsze 802 i to była lekka rzeźnia. Diamondy są równe, rozdzielcze a przy tym nasycone i zwyczajnie przyjemne bo o kontroli w całym paśmie (nawet z tym Devialetem ;-) ) i fajnym graniu na basie pisać już nie będę ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę 3 grosze w kwestii Proac'a D18 i 805D. Słuchałem dzisiaj D18, D20 oraz D30 a także 805D i 802D. ...

Wszystko prawda. D20R sa dla mnie tey lepsze niz D18 ale maja jeszcze wiecej basu, klopotliwego basu dla mnie. Porownywalem tez D20R i chwile potem 805Diamond i to byla ewidentna roznica na korzysc B&W (oczywiscie trzeba z nich wydobyc lepsza muzykalnosc dobierajac kable i zrodlo). Dodac musze, ze przydalyby sie jasniejsze glosniki bo Gryphon jest ciemniejszy.

Jest okres wakacyjny, wiec wszystko ciagnie sie leniwie, ale stopniowo zabieram sie za kolejne odsluchy. Niedlugo slucham 16Hz, potem Focale Sopra 1, ESA Credo 1, Xavian Orfeo, JBL 4429... i tak dalej.. az cos mnie urzeknie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JBL 4429 do niecałych 20 m2....uważam to za średni pomysł

A czemu? Mam jakies 22m2, ale jak tez wczesniej pisalem, czesto sie przeprowadzam, wiec nie wiem co bedzie potem (ale raczej nie mniej niz 18 m2).

Czyzby te JBL wymagaly duzej przestrzeni aby dobrze zagraly czy jakies problemy z basem? Nie sluchalem, wiec pytam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jeden z forumowiczów wybrał po odsłuchach JBL 4429 do nagłośnienia ponad 40 m2 pokoiku......stąd mój wniosek, że w 18 m2 się uduszą :)

w takim metrażu to raczej kolumny wielkości dynaudio special 25.....często mam z nimi do czynienia ...ale nie wiem jak zagrają z gryphonem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ostatnio udało mi się posłuchać kilku konstrukcji.

1) dziś słuchałem nowych monitorów Focal Sopra No1 - ponoć wygrzane, grały kulturalnie, ale jakoś nie wciągały mnie przekazem. Trochę mało przejrzyste i bas w sumie kluchowaty. Grało to z moim Gryphonem i jakimś CD Luxmana D-03 i jakieś drogie "muzykalne" kabelki.

Dla przypomnienia poprosiłem znowu o B&W 805 Diamond i w sumie prędzej wziałbym Bowersy niż Focale bo z tymi kabelkami i Luxmanem zagrały przyzwoicie. Focale kosztują 8.000 Euro z podstawkami a Bowersy powystawowe z podstawkami 3.000 Euro, więc kusiły. Proponowano mi jeszcze 804 Diamond w cenie 4.800... znów kusi. Ale chyba basu będzie za dużo. Nie wiem czy warto a ponoć sporo lepsze niż 805.

Tak czy inaczej nic mnie dziś nie zachwyciło, bo jest ku temu powód: byłem w sobotę w 16Hz.

2) w 16Hz słuchałem Minas-Anor - fajne, świetnie zagrały z lampą Cayna, tworzyły synergię. Z moim Gryphonem już gorzej. Ale było mi mało, więc posłuchałem Ariesów na illuminatorach no i to dopiero pokazało klasę. Podłogówki ale bas był krótki i kontrolowany, zróżnicowany, nie narzucał się. Średnica gęsta, wysokie delikatne i rozdzielcze. Granie wyczynowe i wyrafinowane. Jedno ale... jako, że mój repertuar jest zróżnicowany, to troszkę bas był dla mnie spowolniony. Czy to wzmak nie dawał rady, czy to takie już granie tych przetworników? Jest to właśnie jedno "ale", a tak to bajka. Być może typowym DACiem, które to z założenia są bardziej szczupłe i szybkie, mógłbym przyspieszyć bas? I teraz jak porównam do dziś odsłuchiwanych Focali, to musiałbym upaść na głowę aby kupić Focale, skoro Ariesy za połowę kwoty były lepsze.

3) rzutem na taśme udało mi się również na szybko odsłuchać nowych monitorów Harpia Acoustics Jantar (kopułka ceramiczna + metalowy illuminator). No i jak to grało? Rewelacyjnie, choć inaczej niż Ariesy. Jantary są niesamowiecie szybkie i przeźroczyste, nic im nie umknie. Bas, jak dla mnie referencyjny, szybki, konturowy ale i głeboki. Bas nie jest sztucznie podbity jak to się robi w wielu monitorach, jak dla mnie perfekcyjny. Średnica i wysokie detaliczne. Oczywiście nie ma tylko zalet, dla mnie troszkę brakowało wypełnienia, gęstszej średnicy. Może jakiś DAC typu AudioNote UK i dodałby tego wypełnienia, plus odpowiednie kabelki.

 

Suma sumarum, ideałem byłoby połączyć najlepsze cechy obu polskich kontrukcji i byłbym w ekstazie:) Po tych odsłuchach 16Hz i w Harpii, wszystko inne brzmi słabo.

 

Swoją drogą, jak wracam do domu i słucham swoich ProAców to coraz bardziej je doceniam. Nie jest to High End, ale brzmią dla mnie za te pieniądze świetnie i lepiej niż wiele droższych konstrukcji.

 

Jestem w kropce nie wiem co robić... 16Hz czy Harpia? :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z którym tweeterem były słuchane przez Ciebie Ariesy?

 

Ariesy mają większą obudowę od Jantar więc być może Gryphon nie do końca je kontrolował i/lub pomieszczenie rezonowało. Illuminator w takim litrażu potrafi zejść nisko, nie żałuje niskiego basu i potęguje to problemy z akustyką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Undziak, jak będziesz mógł to odsłuchaj Minasy w wersji Signature, one powinny bardziej podpasować do Twojego wzmacnaicza. Ja byłem przekonany do Ariesów, bądź Aries plus jak by moje końcówki odpowiednio je wysterowały, a jednak zdecydowałem sie na Minasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej 18-tka Illuminator to był niewygrzany głośnik,

jakieś lekkie złagodzenie ataku i spowolnienie,tak to wygląda na początku.

do twojego wzmacniacza 4-ohmy.

i dac na Es9018.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany, a ja słuchałem ariesów w różnych wydaniach i mam negatywną opinię, podobnie minas anor muł bagienny 50% info na średnicy wycięte

Napiszesz cos więcej ? Z czym itd? Bo jakieś dziwne wydają mi sie rzeczy, o których piszesz ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.