Jump to content
IGNORED

Co zagra lepiej?

jarr

Recommended Posts

Witam.Mam do wydania około 2500zł .Kolumny dali zensor 5 .Nie lubię analitycznego suchego dzwieku.Najlepiej wzmacniacz z dac usb ale może być bez dac-a .Moje typy to Denon-720 +dac micromega Mydac cenowo coś około 1850 lub Onkyo 9010 trochę drożej lub 3 w 1 Onkyo 8150 cenna około 2500 i używkę Nad 356 z dac też 2500 .Jakieś inne typy proszę o radę.Pozdrawiam

Guest numik

(Konto usunięte)

mam zensor 5, denona bym odpuścił, kup audiolaba z allegro, chyba jest jakiś i będzie git. Music Hall też ok, BC Acoustique, Nad, taka kolejność. Uważałbym na analityczne Onkyo.

Dac? Jeśli mają usb to polecam aune s1 lub Tagę da-300, Micromega wg mnie za ostra i jasna powiedzmy, taka typowo francuska

A jaki dźwięk lubisz? Czego już słuchałeś?

Onkyo bardziej analityczne od NAD-a bedzie ale oba po dobrej stronie równania.

Denon chłodny piec.

Słucham wszystkiego od rocka blues .Lubię bardziej ciepły dżwięk .Słuchałem i miałem Ca 651 grało sucho i analitycznie jakby dżwięk nie był dociążony bezbarwnie .Myślałem że po wygrzaniu coś się poprawi ale nie .

Na pewno Nad 356 nie będzie analityczny jak CA. Ja odsłuchiwałem tego Nad-a z Zensor 7 i było całkiem nieźle. Trochę bas był za wolny, brzmienie generalnie ciepłe. Ciepłe dobrze dociążone brzmienie uzyskasz też z BC Acoustique EX-322D, Advance Acoustic x-i90 (AA gra bardziej średnicą). Mnie z Zensor 7 podobało się brzmienie Music Hall-a a35.2. Dla mnie lepiej brzmiał z Z7 niż Nad 356. Najlepiej sam odsłuchaj. Jak lubisz ciepłe brzmienie to możesz też zainteresować się Xindak-iem lub Musical Fidelity

Guest numik

(Konto usunięte)

.A co sądzicie o denonie 720 miałem kiedyś 710 i powiem żeby nie ten bas do przesady to grał nawet ok

dostałeś już ocenę, kilka powtarzających się propozycji Music Hall, Nad, Audiolab, BC, raczej odradzenie CA, Onkyo i Denona, kombinujesz. Teraz poczytaj / posłuchaj i wybierz :), z Zensorami można stworzyć sensowne granie

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.