Jump to content
IGNORED

Szum i lekkie trzaski z kolumny przedniej i tylnej

ayroon

Recommended Posts

Witam. Pisze tutaj bo długo szukałem ale nie mogę znaleść odpowiedzi. A wiec w kinie pod ampli H/k AVR 460 podpięte mam głośniki centralny i tylne a kolumny przednie pod wzmacniacz nad 375 . I problem to szum nawet głośny przeszkadzający oglądanie z tylko jednej przedniej kolumny nawet przy całkowitym wyciszeniu słychać z odległości 2-3 metrów ( druga jest cicho) I z jednej tylnej tylko szum cichszy ale do tego jakby takie trzaski. Nie wiem od czego. Dodam ze słuchając w stereo przednia kolumna wogóle nie szumi, wiec wzmak i kolumna ok. Może mógł by ktoś pomóc lub miał podobny problem

Hmm,.. szum i trzaski tylko w jednym kanale od złej instalacji ? Ciekawe ... :x abstrahując .... klient u mnie miał podobny problem za sprawą kurzu znajdującego się w środku na procesorze... Wówczas pomogło rozkręcenie oraz wydmuchanie kompresorkiem -sprawdz być może w Twoim przypadku jest podobnie ;)

• 2 weeks later...

Jeśli przepięcie do innego gniazda nie pomogło. Wyłącz Audyseeya i powiedz czy pomogło :)

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.