Jump to content
IGNORED

Współcześni faceci.

wojciech iwaszczukiewicz

Recommended Posts

Jest na bocznicy fascynujący i niezwykle błyskotliwy wątek poświęcony kobietom,no może dziewczynom dla niepoznaki zatytułowany nazwą pewnego kobiecego narządu.W wątku tym wypowiadają się niezwykle elokwentni,inteligentni i obeznani w temacie faceci.Wypowiedzi te nacechowane jak już zaznaczyłem znajomością tematu cechują się ponadto niezwykłym obiektywizmem i empatią.Świadczy to niewątpliwie o klasie dyskutantów.I tu rodzą się moje wątpliwości.Bo z moich obserwacji bezpośrednich jak i z mediów czy też z filmów,książek itp. ten obraz już taki pozytywny nie jest.Współcześni faceci to często rozhisteryzowani,znerwicowani,roztrzęsieni słabeusze nieradzący sobie z pracą,życiem,z wyścigiem szczurów.To nadwrażliwe wymoczki wypłakujące swoje traumy w ramionach swoich kobiet.To seksualni i intelektualni impotenci zdominowani przez silne kobiety.Prawdziwi,silni,rycerscy,będący oparciem dla kobiety faceci to gatunek wymierający.Podlegający ochronie.Żywe skamieliny.

Ile po świecie tuła się fajnych dziewczyn,kobiet samotnych,porzuconych albo będących w beznadziejnych,toksycznych związkach z beznadziejnymi facetami.No to jak to z nami jest?Gdzie ci mężczyźni?Orły,herosy,sokoły,bażanty!

Jest na bocznicy fascynujący i niezwykle błyskotliwy wątek poświęcony kobietom,no może dziewczynom dla niepoznaki zatytułowany nazwą pewnego kobiecego narządu.

Panie doktorze, jeśli dobrze rozumiem z kontekstu ma pan na myśli odwłok czyli dupę, a takowom posiadam i ja jako płeć przeciwna.

Chyba, że to skrót myślowy, zresztą wpełni uprawniony.

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Za stary jestem na zmiany ;)

Zgadza się.

Tylko, że Kuciapa to poważna nazwa, a kuciapka mniej ;) bardziej na wesoło.

Dokładnie tak.

Jak w starym żarciku: czym się różni młoda baba od starej baby?

Ano tym, że ....

Nie, nie uchodzi na otwartym forum:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.