Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  189 członków

Roon Labs Klub
IGNORED

Klub użytkowników aplikacji Roon Labs


Basstech
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mojave napisał:

Z tego co piszesz, to problem jest raczej po stronie Tidala, który zostawił dotychczasowym abonentom planu HiFi jakieś znaczniki o rodzaju subskrybcji.

Dokładnie. Muzyki mam pod dostatkiem z różnych źródeł, więc brak Tidala w hires specjalnie mi nie dokucza, tym bardziej, że od jakiegoś czasu miałem go jedynie w 16/44. Jednakże z Roonem do tej pory miałem jedynie pozytywne doświadczenia, więc zaskoczenie, że coś nie działa jak powinno  jednak jakieś jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazała się aktualizacja tematu na forum Roon:

Roon - Tidal

 

Błąd jest rozpoznany i trwa jego implementacja. Przy następnej aktualizacji Roona zostanie problem z Tidal naprawiony. Trochę cierpliwości i wszystko wróci do normy.

Edytowane przez Bruno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.04.2024 o 00:42, artekk napisał:

Dokładnie. Muzyki mam pod dostatkiem z różnych źródeł, więc brak Tidala w hires specjalnie mi nie dokucza, tym bardziej, że od jakiegoś czasu miałem go jedynie w 16/44. Jednakże z Roonem do tej pory miałem jedynie pozytywne doświadczenia, więc zaskoczenie, że coś nie działa jak powinno  jednak jakieś jest 😉

Twoje upgrade już czeka😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.