Skocz do zawartości
IGNORED

Pollini. Beethoven. Sonaty.


Wodzisław_Świerk

Rekomendowane odpowiedzi

napuścił cię Magnepan

 

Luxman

Jeszcze jeden taki wpis i zgłoszę moderacji twoje zaczepki i pałanie zemstą . Jesteś wyjątkowo nieopierzonym znafcą muzyki który za wszelką cenę

chce postawić na swoim chwiejnym rozumowaniu. Radzę skorzystać z pomocy lekarza i to jeszcze dzisiaj !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luxman

Jeszcze jeden taki wpis i zgłoszę moderacji twoje zaczepki i pałanie zemstą . Jesteś wyjątkowo nieopierzonym znafcą muzyki który za wszelką cenę

chce postawić na swoim chwiejnym rozumowaniu. Radzę skorzystać z pomocy lekarza i to jeszcze dzisiaj !!!

 

Dziwnym trafem marc (lukasiak) założył dzisiaj trzecie konto. Zaatakował w dwóch wątkach bez żadnego powodu, a jak tylko się odezwałem, bardzo szybko powołał się na ciebie (że on z tobą może dać mi darmową lekcję, że ja, papageno i Chicago udajemy audiofili itd). Przypadek? :) Nie sądzę. A co do moderacji, to żebym ja im nie przesłał twoich wyzwisk i "wiązanek" które od ciebie dostałem na priv. Mała i ostatnia prośba. Nie pisz do mnie więcej. A co do twojego "opierzenia", to Chicago perfekcyjnie cię dzisiaj (i brzozowskiego) podsumował w jednym ze swoich wpisów. Nic dodać. Nic ująć. EOT.

 

Poza tym ja nie jestem znawcą :) Słucham, pytam, uczę się. Po prostu uważam tylko że ty również nim nie jesteś i to cię tak baardzo boli, że cyklicznie się przyczepiasz i włazisz do moich wątków (na ten o Bachu dostałeś zresztą bana)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym trafem marc (lukasiak) założył dzisiaj trzecie konto. Zaatakował w dwóch wątkach bez żadnego powodu, a jak tylko się odezwałem, bardzo szybko powołał się na ciebie (że on z tobą może dać mi darmową lekcję, że ja, papageno i Chicago udajemy audiofili itd). Przypadek? :) Nie sądzę. A co do moderacji, to żebym ja im nie przesłał twoich wyzwisk i "wiązanek" które od ciebie dostałem na priv. Mała i ostatnia prośba. Nie pisz do mnie więcej. A co do twojego "opierzenia", to Chicago perfekcyjnie cię dzisiaj (i brzozowskiego) podsumował w jednym ze swoich wpisów. Nic dodać. Nic ująć. EOT.

 

Poza tym ja nie jestem znawcą :) Słucham, pytam, uczę się. Po prostu uważam tylko że ty również nim nie jesteś i to cię tak baardzo boli, że cyklicznie się przyczepiasz i włazisz do moich wątków (na ten o Bachu dostałeś zresztą bana)

 

Cała wasza trójka ( Chicago , Papageno , Ty ) powinna spędzać więcej czas razem i wspierać się muzycznie. Chicago co jakiś czas lata w Kosmos na Saturna aby tam pogawędzić sobie ze starym jazzowym guru Sun Ra - to taki umysłowy SPA dla niego.Dołącz więc i odkryj się na nowe gatunki muzyczne a nie tylko pedałowanie w kółko o klasyce i o tym jak na prawdę wyglądała twarz W.A. Mozarta. :-) :-) :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ściemniałeś?

 

Biorąc pod uwagę, że był zaskoczony notacją krzyżykową fisis, a wcześniej prawił o tym, że koloratura to barwa głosu, to raczej wykształconym muzykiem to on nie jest :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej ty i Magnepan obrażacie tutaj muzyków i leczycie kompleksy. Każda twoja wizyta na AS to stek gorzkich żali, trollowania, obelg, onanizowania się swoją osobą i popisów. Idź panie muzykancie kozaczyć na forum dla takich "profesjonalistów" jak ty i Magnepan.

 

Które to już konto Brzozowski? Czwarte? Piąte?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj moderacja owinna zadziałać z całą mocą!

Wykazować klany, wykasować bezsensowne posty i bronić Muzyki, srdecznie proszę o wzmożenie aktywności np. p. Włodka - i ładuj punkty, bo się należy, uczciwie!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dla przypomnienia - różnić się warto bo różnić się to rzecz cenna. Ale z kulturą i poszanowaniem drugiej strony.

Poleciały ostrzeżenia i bany na całe Forum dla pewnych kont. Kolejne przepychanki skutkowac będą tym samym.

Serdeczności.

Mod.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.