Skocz do zawartości
IGNORED

Ile tak można ?


Gość rydz

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie. I dlatego nie ma co pisac, ze brzmienie po przerobce jest lepsze. Ono bedzie tylko inne. Nalezy pamietac ze na brzmienie ma wplyw wiele innych spraw niz tylko te ktorymi zajmuje sie muda. Moc, wydajnosc pradowa, znieksztalcenia wspolczynnik tlumienia i wiele innych spraw, ktore podczas tej modyfikacji nie sa poddawane zadnym zmianom.

Dokladnie. I dlatego nie ma co pisac, ze brzmienie po przerobce jest lepsze. Ono bedzie tylko inne. Nalezy pamietac ze na brzmienie ma wplyw wiele innych spraw niz tylko te ktorymi zajmuje sie muda. Moc, wydajnosc pradowa, znieksztalcenia wspolczynnik tlumienia i wiele innych spraw, ktore podczas tej modyfikacji nie sa poddawane zadnym zmianom.

 

Czy Ty się słyszysz? zrozum to, że tanie przedwzmacniacze w budżetowych wzmacniaczach zamulają, Muda zrobił z tym porządek, barwa NADa nie zmienia się to nadal ciepłe granie, tylko detale wyszły na wierzch, nie wiem jak można to jeszcze prościej wytłumaczyć...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedziale do 10 tys i więcej, pre jest traktowane po macoszemu, koszt dobrego pre podniósłby cenę zespolonego wzmacniacz średnio razy 2 a nawet 3.

Czym jest dla Ciebie dobre pre? dla mnie pre to tylko zbedny element, pre ma tylko zmieniac zrodla i regulowac glosnosc

 

te 2 funkcje mozna realizowac pasywnie, dla tego cenie miedzy innymi Sony bo tam preamp jest pasywny, bez zadnych ukladow cyfrowych, opampow i innych smieci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne - Mark Levinson wygląda tak samo :)

No jasne - Mark Levinson wygląda tak samo :)

No jasne - Mark Levinson wygląda tak samo :)

 

To kup se Sansui bo dużo waży i dobrze wygląda...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty się słyszysz? zrozum to, że tanie przedwzmacniacze w budżetowych wzmacniaczach zamulają, Muda zrobił z tym porządek, barwa NADa nie zmienia się to nadal ciepłe granie, tylko detale wyszły na wierzch, nie wiem jak można to jeszcze prościej wytłumaczyć...

 

Jak ktos ma slaby sluch, to slabo slyszy detale i potrzebuje tuningu. Ja dobrze slysze detale, nawet na zamulonym sprzecie. Dlatego z Nadem powinno sie zestawiac raczej jasno grajace kolumny. Jezeli Nad ma w parametrach technicznych pasmo przenoszenia od 20Hz do 20kHz to masz uslyszec wszystko co nagral realizator a jezeli nie slyszysz to idz do laryngologa, bo to oznacza, ze masz problemy ze sluchem.

Tylko mi nie mow, ze na zmodyfikowanym Nadzie uslysze dzwieki, ktorych na moim nie slychac. Sluchalem swoich plyt na duzo duzo drozszym sprzecie od tego nada i zadnych nowych dzwiekow z tych plyt nie wylapalem. Fakt, niektore z nich byly bardziej wyeksponowane, ale nie byly one dla mnie nowe i tak jak je gra Nad jest wystarczajace. No chyba, ze tak jak pisalem, ktos moze miec problem ze sluchem.

 

Ale wtedy powinien dac sobie siana z zabawa w audio, bo nawet na najdrozszym sprzecie i tak nie uslyszy polowy dzwiekow zawartych w materiale muzycznym.

A moze niektorzy lubia tak wyciagniete detale, ze uszy az bola? Juz sam nie wiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma slaby sluch, to slabo slyszy detale i potrzebuje tuningu. Ja dobrze slysze detale, nawet na zamulonym sprzecie.

 

Jak długo jestem na tym forum to większej głupoty nie słyszałem, czy ktoś to przebije? :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

synek reklama dzwignia handlu slyszalesz ?:) a cd najlepiej uzywka po modzie :) se kup

 

Corciu ja wiem o tym. Ale reklama ma byc reklama a nie nagabywaniem.

a uzywkami przestane sie chyba interesowac, bo kto wie, moze nuz kiedys byly modzone wbrew zapewnieniom sprzedajacego.

Wiesz bolus.

 

Jak długo jestem na tym forum to większej głupoty nie słyszałem, czy ktoś to przebije? :P

 

A co w tym glupiego? Mozesz to przelozyc na jezyk audiofilski?

Jezeli jakies urzadzenie ma pewien zakres przenoszenia pewnych czestotliwosci, to jezeli nie masz problemow ze sluchem powinienes uslyszec wszystkie dzwieki wyemitowane w tym zakresie. Czaisz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dopisac, ze koszt modyfikacji to jakies 400 zlotych, wiec gdyby firma Nad zajela sie tym

jednostkowo wydane 400zl na moda to jest nic, ale wprowadzenie takiej modyfikacji do seryjnej produkcji przy produkcji setek tysiecy egzemplarzy musialoby podniesc koszty znacznie bardziej niz tylko o 400zl

 

Jak ktos ma slaby sluch, to slabo slyszy detale i potrzebuje tuningu. Ja dobrze slysze detale, nawet na zamulonym sprzecie.

NIE

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze jedni lubia jak dzwieki wybrzmiewaja dluzej a inni lubia jak dzwiek szybciej wygasa. Ot i cala filozofia.

To samo dotyczy basu. Jedni wola ciezki, solidny fundament a inni preferuja zwinny szybki i krotki, bo sluchaja innej muzyki.

A tak swoja droga, to napisz do firmy Nad o modyfikacjach i mozliwosciach wzmacniaczy w ktorych one zostaly dokonane i moze, kto wie, wezma to pod uwage i zaczna wprowadzac Twoje i paru innych kolegow teorie na temat brzmienia do swoich produktow.

Ale je jednak sadze, ze Cie ktos splawi milym, cieplym, angielskim "good by sir":-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo jestem na tym forum to większej głupoty nie słyszałem, czy ktoś to przebije? :P

 

Masz szansę wątek się rozwija ;) Tyle piany nad budżetowym przeciętnym grajkiem ;)

@Uszatek przypomina mi innego Usera który też w wątkach o Nadach próbował dowodzić że całe te modyfikację są g warte bo wycinają pokrętła sopranów i basów ;) taki Ci to znafca audio był. Bo jak wiadomo bez altusów laudu i pokręteł na maxa to nie ma słuchania ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednostkowo wydane 400zl na moda to jest nic, ale wprowadzenie takiej modyfikacji do seryjnej produkcji przy produkcji setek tysiecy egzemplarzy musialoby podniesc koszty znacznie bardziej niz tylko o 400zl

 

 

NIE

 

Wprowadzenie czegos do masowej produkcji zmniejsza koszty kolego. Tasmowa produkcja jest duzo tansza od detalicznej. Dlatego wszystko co jest produkowane przez male manufaktory w malych ilosciach jest drozsze.

Jak myslisz, ile muda moze klepnac takich przerobek w tydzien? A ile Nad w swojej fabryce moze klepnac gotowych wzmacniaczy z juz zaprojektowanym odpowiednio wnetrzem?

 

Masz szansę wątek się rozwija ;) Tyle piany nad budżetowym przeciętnym grajkiem ;)

 

 

Ej, no nie takim przecietnym. Po przerobce gra jak klocek o wartosci polowy Twojego sprzetu. Hihi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszatek idac twoim tokiem myslenia dlaczego firmy oszczedzaja zlotowke na jakims elemencie? Bo w skali masowej produkcji to jest ogromna oszczędnośc. Chodzi o oszczędności a nie o moc przerobowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szansę wątek się rozwija ;) Tyle piany nad budżetowym przeciętnym grajkiem ;)

@Uszatek przypomina mi innego Usera który też w wątkach o Nadach próbował dowodzić że całe te modyfikację są g warte bo wycinają pokrętła sopranów i basów ;) taki Ci to znafca audio był. Bo jak wiadomo bez altusów laudu i pokręteł na maxa to nie ma słuchania ;)

 

Ty natomiast i Twoje wypowiedzi kojarza mi sie z userami ktorzy staraja sie z gowna bicz ukrecic, ale na koncu i tak siegaja po inny i niemodyfikowany sprzet.

Ty mi sie kojarzysz z hipokryta, ktory slucha Coplanda a chwali przerobionego Nada.

Sprzedaj te wszystkie coplandy, kup starego Nada oddaj go do mudy i bedziesz sie cieszyl wspanialym dzwiekiem o wartosci ok 10kzl i zostanie Ci jeszcze na dobre wakacje.

 

Uszatek idac twoim tokiem myslenia dlaczego firmy oszczedzaja zlotowke na jakims elemencie? Bo w skali masowej produkcji to jest ogromna oszczędnośc. Chodzi o oszczędności a nie o moc przerobowa.

 

Sluchaj. Z tego co ja wyczytalem do tej pory, to przerobka polega na wycieciu kilku elementow a nie wstawieniu nowych. Wiec jezeli zrobili by to na etapie projektowania to by zaoszczedzili. Tak?

 

Masz szansę wątek się rozwija ;) Tyle piany nad budżetowym przeciętnym grajkiem ;)

@Uszatek przypomina mi innego Usera który też w wątkach o Nadach próbował dowodzić że całe te modyfikację są g warte bo wycinają pokrętła sopranów i basów ;) taki Ci to znafca audio był. Bo jak wiadomo bez altusów laudu i pokręteł na maxa to nie ma słuchania ;)

 

I nie mowie, ze sa nic nie warte, ale nalezy skonczyc z pieprzeniem glupot, ze sprzet poddany tym modyfikacjom gra jak klocki za 7 czy 9 tysiecy.

Z tego wychodzi, ze kazdy posiadacz sprzetu o wartosci do 6 tysiecy powinien go sprzedac i zainteresowac sie zmudyfikowanym Nadem.

Zdrowe to jest? Powiedz mi kolego tak szczerze.

Czy to jest zdrowe?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj. Z tego co ja wyczytalem do tej pory, to przerobka polega na wycieciu kilku elementow a nie wstawieniu nowych. Wiec jezeli zrobili by to na etapie projektowania to by zaoszczedzili. Tak?

 

I laudu nie ma i pokręcić sopranem nie można . Ale wredny ten Muda jest ;) . To sekciarz jakiś chyba

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Uchatek dnia 29.12.2015 - 12:35 napisał

Jak ktos ma slaby sluch, to slabo slyszy detale i potrzebuje tuningu. Ja dobrze slysze detale, nawet na zamulonym sprzecie.

 

Jak długo jestem na tym forum to większej głupoty nie słyszałem, czy ktoś to przebije? :P

 

 

eeee... nie mam nic pass

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wredny ten Muda jest ;)

 

no no, na pewno w dodatku to, co wytnie, to wlutowuje gdzie indziej i jeszcze na tym zarabia KROCIE! Na stos z dziadem! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam, ze waskim gardlem w toku rozumowania wielu forumowiczow jest ich wlasna glowa, ktora latwo poddaje sie wplywowi reklamy i opowiesci o tym jak to brzmi przerobiony sprzet. Dlatego szukaja, modza a w efekcie koncowym i tak leca po calkiem inny klocek, bo niby po przerobce jest lepiej, ale i tak chyba niedokonca tak jak sie tego spodziewali. To fakt, ze nie czytalem jeszcze zlej opinii uzytkownika na temat dokonanych modow i brzmienia wzmacniacza po przerobce, ale czytalem, ze wielu z tych urzytkownikow pozbylo sie zmodyfikowanych Nadow.

I teraz wiadomo, ze jezeli ktos napisze, ze po tym modzie jest slabiej niz przed i pare osob to potwierdzi, to moga pojawic sie problemy z odsprzedaniem takiego wzmacniacza. A na tym chyba najmniej zalezy przerabiajacym swoje wzmacniacze, bo moga z nimi pozostac jezeli powstanie zbyt duzo negatywnych opinii.

 

I laudu nie ma i pokręcić sopranem nie można . Ale wredny ten Muda jest ;) . To sekciarz jakiś chyba

 

Nie wiem dlaczego sie tego tak czepiles. Moj wzmacniacz nie posiada takich pokretel, wiec mozesz sobie darowac te uwagi.

Jak gralem na Nadzie to nie uzywalem korekcji dzwieku, bo tego nie lubie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam

 

Antoni miałby z Ciebie świetną pociechę - zasiadłbyś w jego komisjach i pomógł dąć teorie spiskowe. No po prostu kandydat idealny :) A nie przyszło Ci do głowy, że ci, którzy poddają sprzęty modyfikacji to ci sami, którzy mają we krwi zmiany w torze audio? Bo taka pasja i taki lajfstajl? Jeżeli ktokolwiek inny sprzedaje klocek za 10 koła, to też jasny dowód na to, że ten klocek jest z dupska, tylko to ukrywał z myślą o przyszłej sprzedaży? O ile wiem, wielu (większość?) pasjonatów audio lubi eksperymenty z brzmieniem, a co za tym idzie - zmiany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I laudu nie ma i pokręcić sopranem nie można . Ale wredny ten Muda jest ;) . To sekciarz jakiś chyba

 

Jezeli swoje wypowiedzi opierasz o informacje zawarte w o mnie, to sa one juz mocno nieaktualne.

 

Antoni miałby z Ciebie świetną pociechę - zasiadłbyś w jego komisjach i pomógł dąć teorie spiskowe. No po prostu kandydat idealny :) A nie przyszło Ci do głowy, że ci, którzy poddają sprzęty modyfikacji to ci sami, którzy mają we krwi zmiany w torze audio? Bo taka pasja i taki lajfstajl? Jeżeli ktokolwiek inny sprzedaje klocek za 10 koła, to też jasny dowód na to, że ten klocek jest z dupska, tylko to ukrywał z myślą o przyszłej sprzedaży? O ile wiem, wielu (większość?) pasjonatów audio lubi eksperymenty z brzmieniem, a co za tym idzie - zmiany.

 

I dlatego kiedys kiedy bede sprzedawal swoje zabawki, to dam zainteresowanej osobie ich posluchac a nie bede najpierw ja balamucil opowiesciami jaki to ten sprzet nie jest wspanialy. Niech podejmie decyzje na podstawie odsluchu a nie opowiadania o wzszosci tego sprzetu nad innym.

 

Zreszta nie mam zamiaru niczego sprzedawac, mam sentyment do starego sprzetu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wprowadzenie opłaty, np. 1 PLN, od każdego posta. Forum znowu odzyska dawny poziom, a trole pójdą w pi.du.

 

 

A co z bogatymi trolami, takimi jak ty?

 

;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc nowych sprzetow gra tragicznie, wiec to nie sztuka aby cos zagralo lepiej od nich, w tych nowych heglach, coplandach, roksanach panuje pustka i hula wiatr, a dzwiek z nich tak samo chudy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I laudu nie ma i pokręcić sopranem nie można . Ale wredny ten Muda jest ;) . To sekciarz jakiś chyba

 

A tak na marginesie, to zauwazylem ze masz nieodparta chec chwalenia sie swoim sprzetem. Niewielu uzytkownikow demonstruje tak jak Ty posiadany przez siebie sprzet. Mozesz jeszcze napisac to grubym drukiem, tak zeby osoby ze slabym wzrokiem wyraznie widzialy z kim maja doczynienia.

Nie sa zarty. Powazny masz sprzet. Ja go.

Ja ze swoimi klockami to mam normalnie jakisz zaszczyt polemizowania z Toba.

Pod wizytowka na drzwiach wejsciowych tez masz takie informacje wypisane o tych Twoich Coplandach?

 

Proponuję wprowadzenie opłaty, np. 1 PLN, od każdego posta. Forum znowu odzyska dawny poziom, a trole pójdą w pi.du.

 

Trolami nie sa osoby o odmiennym punkcie widzenia.

Wiecej o trolingu mozesz przeczytac w regulaminie, ktorego jak widac nie czytales.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchatek szkoda Twojego czasu i zdrowia na tłumaczenie czegoś oczywistego. "Geniusz" inżynierii audio jest tylko jeden i jego ucho zrobi z każdego NADa taki właśnie dźwięk jakiego oczekuje jego naiwny właściciel!!!!. Myślę, że na tym można zakończyć te pitolenia.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc nowych sprzetow gra tragicznie, wiec to nie sztuka aby cos zagralo lepiej od nich, w tych nowych heglach, coplandach, roksanach panuje pustka i hula wiatr, a dzwiek z nich tak samo chudy

 

Wiem, bo sam ostatnio szukalem.

Aczkolwiek niektore z nich potrafia zaskoczyc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiem, bo sam ostatnio szukalem.

Aczkolwiek niektore z nich potrafia zaskoczyc.

Baltlab Epoca 2 mnie pozytywnie zaskoczyl, ale w jego cenie i tak wole kupic używany wzmacniacz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wizytowka na drzwiach wejsciowych tez masz takie informacje wypisane o tych Twoich Coplandach?

 

Nie mam bo te Coplandy nie dorastają do pięt Luxmanom ;) wolę wizytówkę Luxman

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchatek szkoda Twojego czasu i zdrowia na tłumaczenie czegoś oczywistego. "Geniusz" inżynierii audio jest tylko jeden i jego ucho zrobi z każdego NADa taki właśnie dźwięk jakiego oczekuje jego naiwny właściciel!!!!. Myślę, że na tym można zakończyć te pitolenia.....

 

 

Czekaj no chwile, bo zaraz mozesz zostac posadzony o to, ze jestes moim klonem.

Tutaj o to nietrudno.

 

Nie mam bo te Coplandy nie dorastają do pięt Luxmanom ;) wolę wizytówkę Luxman

 

To Luxman jest lepszy od C320 po tuningu?

A ile on kosztuje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że Wasz "GENIUSZ" potrafi podrasować nie tylko wzmacniacze NADa ale również CA SM6 oraz kolumny a to już "geniusz nad geniusze"!!! Litości ludzie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Luxman jest lepszy od C320 po tuningu?

A ile on kosztuje?

 

To teraz zacząłeś uważać że grają pieniądze ? czy sprzęt ? .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bo te Coplandy nie dorastają do pięt Luxmanom ;) wolę wizytówkę Luxman

 

 

Ty, ale czekaj czekaj, bo ja wlasnie widzialem zdjecia tego Twojego Luxmana i widzialem na nim bardzo duzo regulatorow barwy dzwieku. Ba, nawet jest ten, no, kolektor;-) To moze oddaj ten fajans do mudy i on mu troche skroci sciezke audio.

Co Ci zalezy, przeciez wiesz jak ten caly syf wplywa na brzmienie naszych sprzetow.

A tak tylko glosnosc i glowa spokojna o to, ze cos wprowadza znieksztalcenia i zamula dzwiek.

Przemysl to. Muda jeszcze operuje na PW.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.