Skocz do zawartości
IGNORED

Ile tak można ?


Gość rydz

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra.

Jezeli mamy w Polsce takich wspanialych inzynierow, ktorzy bez pardonu wytykaja bledy inzynierow angielskich, to powiedzcie mi dlaczego jeszcze nie powstal ani jeden polski wzmacniacz godny jakiegos tam szarego Nada.

No jak to jest. Tacy magicy siedza w kapciach w domu z lutownica w rece i maja czelnosc poprawiac zamysl anglikow a sami nie umieja nic zbudowac od podstaw.

 

Piwowarczyk, Dubiel , MPW itp - Ich produkty deklasują Nada i Topowe Hajendowe firmówki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie przekonywać ludzi do swoich racji, to zacznijcie używać logicznych i sensownych argumentów. Póki co wsiadacie na gościa, a nie na konkretne zabiegi we wzmacniaczu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monaliza dla przykladu.

 

Nie masz jak porównywać budżetowy, w Chinach klepany na dziesiątki tysięcy klocuszek do unikalnego, uznanego dzieła sztuki :) Pamiętaj, żeby jajka nie gotować, bo nie po to kura zniosła surowe, żebyś teraz bezcześcił jej śtukę wrzątkiem!!! I przejdź się po parkingu, op..rdol każdego, kto ma kołpaki na kołach albo fele zmienione - przecież producent nie po to zaprojektował konkretne felgi i z takimi sprzedał, żeby wkładać łapy w jego zamysł!!! Ja już tutaj nie piszę, bo to się mija z celem kompletnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,miałem pisać o tym obrazie,Mateyki chyba?nieważne.

 

Do Uchatka.

Przestań już tu pisać,proszę Cię.

Co wypowiedź to bardziej się kompromitujesz,pytasz dlaczego nie polskiego wzmacniacza skoro mamy dobrych inżynierów itp.

A dlaczego nie ma polskiego samochodu skoro mamy dobrych inżynierów też? Można podawać inne przykłady jeszcze.

Dorośnij i przestań z tymi porównaniami WRC itp,nie godzisz się na ingerencję w cokolwiek co z fabryki wyszło,spoko ja to szanuję,też mojego Fortissimo nie dam rozkręcić a co dopiero grzebać w nim.

Ale brzydkiego i taniego Nada,owszem kupie i wyślę do Mudy a potem do ulubionego sklepu z hi fi i zostawie chłopakom do testów,albo pod pretekstem kupna kolumn wpadne z nim na odsłuchy.Ciekawe co powiedzą?

Ponad 200 postów w temacie a może 10% na temat,reszta przepychanki.

Można się o wszystko przepychać,choćby o te Tannoye co kupiłeś,trafisz na fana i nie da Ci spokoju i będzię Cię trolował boś je oddał.

 

Temat do zamknięcia ale szanowna moderacja najwidoczniej ma ubaw tutaj,

 

Nie ma się co dziwić skoro wszyscy w wieku szkolnym,prawie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Łokmen Saba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ty jesteś infantylny z tego co tworzysz teorię to można słowa Mudy podpiąć tylko pod C356 bee w porównaniu z Denon Pma2020 i stawiał oba klocki na równi.

Więc nie pisz kwot bo piszesz bzdury.

 

To czemu nie uzywa C356BEE i nie zaoszczędzie sporej sumki. Ostatnio cos wspominał o oszczędnościach, że można tak samo i taniej dlatego też rezygnuje z dużych KEFów R, na rzecz mniejszych. Jeżeli cos sie komus wciska z uporem maniaka to trzeba dać przykład?

C365 miałem, oczywiście bez moda. Drętwe granie. Nie bede dawał przykładów lepszych pieców i to dwa razy tańszych. No ale jak taki mod wynosi go na wyżyny i poziom PMA-2020AE to ja nie mam nic do dodania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

Jezeli mamy w Polsce takich wspanialych inzynierow, ktorzy bez pardonu wytykaja bledy inzynierow angielskich, to powiedzcie mi dlaczego jeszcze nie powstal ani jeden polski wzmacniacz godny jakiegos tam szarego Nada.

No jak to jest. Tacy magicy siedza w kapciach w domu z lutownica w rece i maja czelnosc poprawiac zamysl anglikow a sami nie umieja nic zbudowac od podstaw.

Takie wzmacniacze powstaja tylko nikt ich nie produkuje seryjnie, przejrzyj sobie dzial elektroniki na forum diyaudio.pl

 

Masz tam uniampy, symasymy, bg ampy, iampy, zbigi, czy klony accuphase poprawione

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu nie uzywa C356BEE i nie zaoszczędzie sporej sumki. Ostatnio cos wspominał o oszczędnościach, że można tak samo i taniej dlatego też rezygnuje z dużych KEFów R, na rzecz mniejszych. Jeżeli cos sie komus wciska z uporem maniaka to trzeba dać przykład?

C365 miałem, oczywiście bez moda. Drętwe granie. Nie bede dawał przykładów lepszych pieców i to dwa razy tańszych. No ale jak taki mod wynosi go na wyżyny i poziom PMA-2020AE to ja nie mam nic do dodania.

To czemu nie uzywa C356BEE i nie zaoszczędzie sporej sumki. Ostatnio cos wspominał o oszczędnościach, że można tak samo i taniej dlatego też rezygnuje z dużych KEFów R, na rzecz mniejszych. Jeżeli cos sie komus wciska z uporem maniaka to trzeba dać przykład?

C365 miałem, oczywiście bez moda. Drętwe granie. Nie bede dawał przykładów lepszych pieców i to dwa razy tańszych. No ale jak taki mod wynosi go na wyżyny i poziom PMA-2020AE to ja nie mam nic do dodania.

Nie bede dawał przykładów lepszych pieców i to dwa razy tańszych.

 

Z nowych? czekam na przykłady.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z nowych? czekam na przykłady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Również czekam i nawet używane niech wstawi z chęcią zakupie i będę próbował

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz C356 widzę jednego konkurenta z nowych, który jest tańszy, gra "inaczej" niż obecnie produkowane NAD-y serii 3, to Pioneer A 30.

Od razu uprzedzę ataki odnośnie "barwnego" grania NADa c 356 i braku "barw" Pionka, na NAD c 356 też ferii barw się nie uświadczy, niestety...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsrod nowych moze byc ciezko cos znalezc, chyba ze baltlab epoca 2 ale drozszy o kilka stowek.

Z kolei z uzywek to sporo jest takich wzmacniaczy, ale nalezy pamietac ze kazdy ma inny gust, mi ten nad fabryczny kompletnie nie przypadl do gustu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Firekage.

Postaram się udzielić Ci odpowiedzi na Twoim poziomie (za pamięci przekaż moje pozdrowienia dla pana "geniusza".....).

Postanowiłem rozwiać wszelkie wątpliwości i wypożyczyłem mój piecyk NAD C 356 po zmodyfikowaniu na testy do doświadczonego audiofila. Odsłuch odbył się u niego w profesjonalnie zaadoptowanym pomieszczeniu. Uczestniczyli w nim on, ja oraz przypadkowo zaproszeni goście (matki , ojcowie i dzieci a nawet babcie...). Do testów wybraliśmy bardzo skomplikowany i wymagający dla całego toru audio utwór p. Z. Wodeckiego - Chałupy welcome to. To co miało się za chwilę wydarzyć przerosło wszelkie oczekiwania. W odległości 3 m przed linią kolumn pojawił się wokalista, był wręcz namacalny, można było wręcz podejść i pogłaskać go po głowie!. Wszyscy słuchali w wielkim skupieniu ale nagle ... pojawił się dziwny szum wokół głowy wokalisty i ... wtedy jedna ze starszych kobiet zaczynając odprawiać egzorcyzmy wykrzyczała - ten szum to szum rosnących bujnych włosów wokalisty!!! I nastąpił chaos..., matki łapały dzieci i wybiegały w popłochu z pokoju a doświadczony audiofil powtarzał - nirwana, to jest prawdziwie eufoniczny dźwięk! Niestety w tym momencie nie można już było nawiązać z nim jakiegokolwiek kontaktu. Emocje, które zrodził grający zmodyfikowany nadziak przerosły wszystkich. Było w tym graniu wszystko co najlepsze, perlista i selektywna góra, barwna i wyrazista średnica oraz zróżnicowany i dynamiczny bas, każdy znalazł w tym dźwięku to czego szukał!!!! a wszystko to za sprawą jednego malutkiego moda, który pokazał prawdziwą wartość końcówki mocy nadziaka - prawdziwe Przebudzenie Mocy!!!

PS. Pamiętaj pozdrowić "mistrza".

To nie jest odpowiedź na "moim poziomie" bowiem cenię sobie merytorykę przekazu - to, co napisałeś to zwykły spam, który powinien być usuwany przez administrację. Nie poruszasz żadnego konkretnego elementu z mojej wypowiedzi, nie odnosisz się do istoty sprawy, a jedynie piszesz bez ładu i skałdu. Całkowity brak sensu, ale skoro nie ma się konkretnych argumentów, to są tego efekty.

 

Nie mam zamiaru nikogo pozdrawiać, za to Ty powinieneś zgłosić się w odpowiednie miejsce, może tam Ciebie pozdrowią...z jakąś radą.

 

Jak chcecie przekonywać ludzi do swoich racji, to zacznijcie używać logicznych i sensownych argumentów. Póki co wsiadacie na gościa, a nie na konkretne zabiegi we wzmacniaczu.

Przeczytaj te bzdety nawiązujące od "odsłuchu" Wodeckiego - to są rzeczowe argumenty osób, które są przeciwne modyfikacji - część z nich uważa dodatkowo, że nie wolno poprawiać "inżynierów".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do firekage

Kolego przeczytaj uważnie początek - wpis był celowy, żebyś właśnie Ty! dał radę go zrozumieć ale jak widzę i tak za mało się postarałem... Właśnie takich jak Ty "bystrzaku" można złapać na bzdety typu - NAD c 356 po modzie za 400 zł zagra tak jak każdy chętny na tę modyfikację tego oczekuje (każdy posiada te same preferencje dźwięku jakie posiada "geniusz-modyfikator", taką samą akustykę pomieszczenia i resztę toru) i do tego nieszczęsny nadziak c 356 będzie nie gorszy jak piece za 8-10 kzł - to chyba nie wymaga już żadnego komentarza...

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tutaj nie napisal, ze nie wolno poprawiac inzynierow angielskich.

Ja od poczatku tego tematu pisze, ze jestem przeciwny modyfikacjom a nie temu , ze muda modyfikuje. Jak ktos nie umie czytac ze zrozumieniem, albo nie czyta wcale, to niech sie lepiej nie wypowiada.

 

Dokładnie,miałem pisać o tym obrazie,Mateyki chyba?nieważne.

 

Do Uchatka.

Przestań już tu pisać,proszę Cię.

Co wypowiedź to bardziej się kompromitujesz,pytasz dlaczego nie polskiego wzmacniacza skoro mamy dobrych inżynierów itp.

A dlaczego nie ma polskiego samochodu skoro mamy dobrych inżynierów też? Można podawać inne przykłady jeszcze.

Dorośnij i przestań z tymi porównaniami WRC itp,nie godzisz się na ingerencję w cokolwiek co z fabryki wyszło,spoko ja to szanuję,też mojego Fortissimo nie dam rozkręcić a co dopiero grzebać w nim.

Ale brzydkiego i taniego Nada,owszem kupie i wyślę do Mudy a potem do ulubionego sklepu z hi fi i zostawie chłopakom do testów,albo pod pretekstem kupna kolumn wpadne z nim na odsłuchy.Ciekawe co powiedzą?

Ponad 200 postów w temacie a może 10% na temat,reszta przepychanki.

Można się o wszystko przepychać,choćby o te Tannoye co kupiłeś,trafisz na fana i nie da Ci spokoju i będzię Cię trolował boś je oddał.

 

Temat do zamknięcia ale szanowna moderacja najwidoczniej ma ubaw tutaj,

 

Nie ma się co dziwić skoro wszyscy w wieku szkolnym,prawie

 

O!

I szacun za to, ze wkoncu zrozumiales o co mi chodzi. Ja rozumiem, ze Ty swojego klocka nie dasz komus otworzyc i w nim grzebac. Masz ku temu swoje powody.

Sa tez ludzie, dla ktorych zwykly szary Nad jest tym samym czym dla Ciebie Twoj wzmacniacz, czy jakis inny klocek. Jak ktos tego nie rozumie, to znaczy ze najadl sie za duzo pieniedzy i wszystko co jest tansze od jego wlasnosci mozna traktowac jako szrot, ktory nadaje sie tylko do przerobienia.

A ja pamietam jak kupowalem swoj zestaw Nada w Richer Sounds i nie bardzo moglem sobie pozwolic na cos drozszego ze wzgledu na wazniejsze sprawy.

Odwalil u mnie w domu pare ladnych lat dobrej roboty, nigdy mnie nie zawiodl i mam przez to jakis szacunek i sentyment do tego urzadzenia.

Dlatego pomimo jego malej wartosci w obecnych czasach wole go schowac do szafki niz oddac domoroslemu inzynierowi na skazanie.

Jak komus cos nie odpowiada w dzwieku Nada to nie powinien go kupowac. Na rynku jest duzy wybor sprzetu, ktory prezentuje odmienna szkole brzmienia. Jest w czym wybierac, wiec nie rozumiem dlaczego ktos sie uparl tak na ta firme.

Kup sobie odrazu Rotela czy Cambridge Audio i bedziesz mial detaliczny, precyzyjny i rozjasniony dzwiek. Po co na sile pakowac sie w Nada.

Tego nie rozumiem.

Nie rozumiem tez czego wy tutaj bronicie.

Czyjegos biznesu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Witam wszystkich uczestników w dyskusji , by nie odpowiadać bezpośrednio na poszczególne posty " wyszedłby elaborat " napiszę niewielkie streszczenie .

 

Jednym z bardziej aktywnych userów w temacie jest > Firekage < od dwudziestu dni na forum z niemal dwiema setkami postów , zaskakująco sprawnie poruszający się w tematyce audio , 99,9 % klon " starego wygi " forum .

 

Muda z kolei w swoim wystąpieniu napisał to co zwykle wielokrotnie pisze w podobnym tonie , dodał podziękowania dla " obrońcy Częstochowy " > Firekage < a może muda ma jakieś rozdwojenie jażni ....

 

Ktoś tu jako jeden z nielicznych słusznie zauważył namolność i częstotliwość zamieszczania usług przez > muda < to jest clou tematu .

 

Polecam co niektórym zabierającym głos w dyskusji by spróbowali sie kiedyś powstrzymać od pisania w jakimś " gorącym " temacie , a zajęli wyłącznie czytaniem i wyciąganiem na spokojnie i bezinteresownie odpowiednich wniosków , to bardzo pouczające doświadczenie .

 

Budżetowy wzmacniacz nawet po modach , pozostaje nadal budżetowym wzmacniaczem .

Błędnym jest utarte założenie że w kategorii popularnego sprzętu audio dżwięk jest słabiutki , odpowiednio zestawiony tani system w dobrym pomieszczeniu zagra lepiej niż złe zestawienie droższego audio !

 

Ktoś jeszcze chyba napisał " firekage ? " że nie bylo skarg na mody , no byly raczej dwa lub trzy tematy założone przez wlaścicieli modyfikowanych urządzeń którzy nie byli do końca jednak zadowoleni , jakoś bardzo szybko chyba " pouciekali z tematów " dziwne .

 

Posiadam wiadomości na priv , ostatnia napisana dwa dni temu , to wiadomość w sprawie modyfikacji , już po modyfikacji , wiadomo u kogo .

Znam zasady , nie mam prawa moralnego by takie wiadomości publikować na forum .

Mam nadzieję że zamieszczoną w całosci treść zainteresowany kiedyś opublikuje w jakimś wątku , czy też zamieści w temacie który osobiście założy .

 

Jeszcze taka propozycja , właściwie to dla wszystkich , ale najbardziej tych z goracymi głowami , by mniej klepali w klawiaturę np przy czytaniu kontrowersyjnego tematu , a poczytali sobie książeczkę .

 

http://allegro.pl/wywieranie-wplywu-na-ludzi-zasady-cialdini-i5636180386.html

 

Życzę wszystkim wszystkiego dobrego na rok 2016 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędnym jest utarte założenie że w kategorii popularnego sprzętu audio dżwięk jest słabiutki , odpowiednio zestawiony tani system w dobrym pomieszczeniu zagra lepiej niż złe zestawienie droższego audio !

Ale to jest niestety prawda, akustyka jest najwazniejsza i nawet najdrozszy hi-end w kiepskim pomieszczeniu nie zagra.

 

W ogole ja twierdze ze pieniadze nie graja, tylko przemyslane zestawienie systemu i dobra akustyka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zainteresowany sprzedaję NAD C350 po tuningu tylko nie męczcie dlaczego sprzedaję,nie dlatego że jest zły po prostu bo chcę coś lepszego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,miałem pisać o tym obrazie,Mateyki chyba?nieważne.

 

Do Uchatka.

Przestań już tu pisać,proszę Cię.

Co wypowiedź to bardziej się kompromitujesz,pytasz dlaczego nie polskiego wzmacniacza skoro mamy dobrych inżynierów itp.

A dlaczego nie ma polskiego samochodu skoro mamy dobrych inżynierów też? Można podawać inne przykłady jeszcze.

Dorośnij i przestań z tymi porównaniami WRC itp,nie godzisz się na ingerencję w cokolwiek co z fabryki wyszło,spoko ja to szanuję,też mojego Fortissimo nie dam rozkręcić a co dopiero grzebać w nim.

Ale brzydkiego i taniego Nada,owszem kupie i wyślę do Mudy a potem do ulubionego sklepu z hi fi i zostawie chłopakom do testów,albo pod pretekstem kupna kolumn wpadne z nim na odsłuchy.Ciekawe co powiedzą?

Ponad 200 postów w temacie a może 10% na temat,reszta przepychanki.

Można się o wszystko przepychać,choćby o te Tannoye co kupiłeś,trafisz na fana i nie da Ci spokoju i będzię Cię trolował boś je oddał.

 

Temat do zamknięcia ale szanowna moderacja najwidoczniej ma ubaw tutaj,

 

Nie ma się co dziwić skoro wszyscy w wieku szkolnym,prawie

 

Odczep sie czlowieku.

Ja napisalem co mysle o modyfikacjach i koledze ktory ich dokonuje.

Moje wypowiedzi so na temat, natomiast Twoje sa atakami personalnymi na osoby ktore maja odmienne zdanie.

Wiec bede sobie pisal. Chyba, ze rydzu lub moderator usunie mnie z tego tematu lub forum.

 

Jak ktoś zainteresowany sprzedaję NAD C350 po tuningu tylko nie męczcie dlaczego sprzedaję,nie dlatego że jest zły po prostu bo chcę coś lepszego

 

To oznacza, ze masz conajmniej dyche w kieszeni;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczep sie czlowieku.

Ja napisalem co mysle o modyfikacjach i koledze ktory ich dokonuje.

Moje wypowiedzi so na temat, natomiast Twoje sa atakami personalnymi na osoby ktore maja odmienne zdanie.

Wiec bede sobie pisal. Chyba, ze rydzu lub moderator usunie mnie z tego tematu lub forum.

 

 

 

 

 

 

w poście nr 228 pisałeś innym tonem,tym razem nie jest już różowo :)

jakieś problemy z umysłem??

 

Nie będę się powtarzał a moje wypowiedzi możesz tłumaczyć sobie na swój sposób masz prawo je odbierać inaczej.

 

Pisałem że mojego wzmaka nie dam do modyfikacji co nie znaczy że jestem przeciwny takim zabiegom.

 

Jak komus cos nie odpowiada w dzwieku Nada to nie powinien go kupowac. Na rynku jest duzy wybor sprzetu, ktory prezentuje odmienna szkole brzmienia. Jest w czym wybierac, wiec nie rozumiem dlaczego ktos sie uparl tak na ta firme.

 

Staramy Ci uzmysłowić że modyfikacje sprzętu nie są niczym zjawiskowym czy egzotycznym.Są mechanicy samochodowi co grzebią w silnikach i są ludzie którzy grzebią w sprzęcie RTV.

 

Ty tutaj się spinasz i podajesz przykłady z rękawa,które mają się nijak do tematu.

 

Ktoś coś napisze -Uchatek kontruje przykładem o dupie Maryny

 

Kup sobie odrazu Rotela czy Cambridge Audio i bedziesz mial detaliczny, precyzyjny i rozjasniony dzwiek. Po co na sile pakowac sie w Nada.

Tego nie rozumiem.

Audio analogue ma to o czym piszesz-detale i szczegóły przy zachowaniu ciepła :)

 

Nie rozumiem tez czego wy tutaj bronicie. - ja Ci nie pomogę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Łokmen Saba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do firekage

Kolego przeczytaj uważnie początek - wpis był celowy, żebyś właśnie Ty! dał radę go zrozumieć ale jak widzę i tak za mało się postarałem... Właśnie takich jak Ty "bystrzaku" można złapać na bzdety typu - NAD c 356 po modzie za 400 zł zagra tak jak każdy chętny na tę modyfikację tego oczekuje (każdy posiada te same preferencje dźwięku jakie posiada "geniusz-modyfikator", taką samą akustykę pomieszczenia i resztę toru) i do tego nieszczęsny nadziak c 356 będzie nie gorszy jak piece za 8-10 kzł - to chyba nie wymaga już żadnego komentarza...

Pozdrawiam

Bystrzaku, Ty nie wiesz jakie mam wykształcenie kierunkowe...pisałem nie raz: jeśli będę chciał zrobić moda, zrobię to sam.

 

Jednocześnie, przeinaczasz fakty - Muda pisał o tym, że to porównanie dotyczyło 1 modelu NAD'a zestawionego z kilkoma innymi, ale oczywiście WY twierdzicie, że dotyczy to absolutnie każdego.

 

Skoro jesteśmy przy "budżetowcach" - to nic dziwnego, że sprzęt 20 letni, po modzie, może grać i pewnie gra znacznie lepiej niż coś nowego np. w cenie 2000. Pisałem wcześniej - sprawdź sobie płyty główne DNP720/730AE vs N30. Tyle ode mnie.

 

 

Jednym z bardziej aktywnych userów w temacie jest > Firekage < od dwudziestu dni na forum z niemal dwiema setkami postów , zaskakująco sprawnie poruszający się w tematyce audio , 99,9 % klon " starego wygi " forum .

Sprawdź sobie z łaski swojej ten sam nick na Allegro, następnie na pclab.pl. Następnie wróć i przeproś.

 

Komentuję tylko dlatego, że w tym temacie pojawiają się bzdury nie poparte ani żadnymi faktami, konkretami, a jedynie niechęcią pewnej grupy ludzi do:

 

-modyfikacji samej w sobie (każdego sprzętu);

-konkretnej osoby

 

Nie mam zamieru przytaczać idiotycznych cytatów, które padaly wyżej - perełka: obraz vs wzmacniacz.

 

Pomijam całkowicie to, że część komentujących nie jest nawet elektronikami nie tylko z wyształcenia, ale nawet zamiłowania i nie posiada żadnych umiejętności, za to idealnie wychodzi im bicie piany i wpisywanie pierdół za pomocą klawiatury.

 

Zastanów się do której grupy sam należysz.

 

Jeszcze taka propozycja , właściwie to dla wszystkich , ale najbardziej tych z goracymi głowami , by mniej klepali w klawiaturę np przy czytaniu kontrowersyjnego tematu , a poczytali sobie książeczkę .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Życzę wszystkim wszystkiego dobrego na rok 2016 .

Eh...nie wyskakuj mi tutaj m. in. z regułami wpływu społecznego na jednostki bo...doskonale to znam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ktoś robił tuning Nad c 372 ? czy 350 po przeróbkach zagra lepiej od 372 ?

Jak ma ZAGRA-ć to do Kuleszy. Tylko uwaga bo wysyłka w środę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bystrzaku, Ty nie wiesz jakie mam wykształcenie kierunkowe...pisałem nie raz: jeśli będę chciał zrobić moda, zrobię to sam.

 

Jednocześnie, przeinaczasz fakty - Muda pisał o tym, że to porównanie dotyczyło 1 modelu NAD'a zestawionego z kilkoma innymi, ale oczywiście WY twierdzicie, że dotyczy to absolutnie każdego.

 

Skoro jesteśmy przy "budżetowcach" - to nic dziwnego, że sprzęt 20 letni, po modzie, może grać i pewnie gra znacznie lepiej niż coś nowego np. w cenie 2000. Pisałem wcześniej - sprawdź sobie płyty główne DNP720/730AE vs N30. Tyle ode mnie.

 

 

 

Sprawdź sobie z łaski swojej ten sam nick na Allegro, następnie na pclab.pl. Następnie wróć i przeproś.

 

Komentuję tylko dlatego, że w tym temacie pojawiają się bzdury nie poparte ani żadnymi faktami, konkretami, a jedynie niechęcią pewnej grupy ludzi do:

 

-modyfikacji samej w sobie (każdego sprzętu);

-konkretnej osoby

 

Nie mam zamieru przytaczać idiotycznych cytatów, które padaly wyżej - perełka: obraz vs wzmacniacz.

 

Pomijam całkowicie to, że część komentujących nie jest nawet elektronikami nie tylko z wyształcenia, ale nawet zamiłowania i nie posiada żadnych umiejętności, za to idealnie wychodzi im bicie piany i wpisywanie pierdół za pomocą klawiatury.

 

Zastanów się do której grupy sam należysz.

 

 

Eh...nie wyskakuj mi tutaj m. in. z regułami wpływu społecznego na jednostki bo...doskonale to znam.

 

Uwazasz sie za fenomena a z Twoich wypowiedzi wynika, ze nie rozumiesz tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos napisac jaki model Nada jest najlepszy do modu ? tzn. relatywnie niewielki koszt zakupu uzywki a bardzo dobry efekt po modzie.

Mam stary cd maranza i zastanawiam sie nad skleceniem czegos do sypialni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazasz sie za fenomena a z Twoich wypowiedzi wynika, ze nie rozumiesz tematu.

To z łaski swojej, przeczytaj swoje wypowiedzi od samego początku...bo jeśli mnie pamięć nie myli, Tobie kilkukrotnie pisano abyś skończył sie ośmieszać.

 

Czy moze ktos napisac jaki model Nada jest najlepszy do modu ? tzn. relatywnie niewielki koszt zakupu uzywki a bardzo dobry efekt po modzie.

Mam stary cd maranza i zastanawiam sie nad skleceniem czegos do sypialni.

Kwestia podstawowa: co dla Ciebie oznacza "niewielki". Najtańsze C320 na Allegro kosztują 500-650...co uważam, że są to kwoty mocno przesadzone patrząc np. na C350, który imho jest lepszy. W zasadzie nie da się kupić "tanio" NAD'a, słownie raz widziałem 3020i/e oraz 32xx w kwocie około 300 zł, ale to już mocno wiekowy sprzęt, a i bez pilota.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.