Skocz do zawartości
IGNORED

NOCNY MAREK .


Gość rydz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z trzymaniem kciuków po piwie może być problem, bo co zrobisz, jak Cię pogoni?

Dzięki, już nie musisz, już po egzaminach- co prawda oficjalne wyniki będą 30.06, ale młody jest o nie spokojny.

 

Ojciec do swojego stadka planuje koguta lilipita, widzialem juz takie i powiem ze piekne to stworzenie jest ;)

Teść miał stadko- kogut plus 6 mikrokurek, niestety, kuna załatwiła wszystkie jednej nocy :-(

 

Hudy, specjalnie, żeby Cię zmotywować- aktualna fotka "najmłodszego w rodzinie"

 

Dobranoc.

post-7066-0-30476200-1495239698_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w deche nicponia pokazales-ja mam pierdolca na punkcie szczeniakow, gruntujac wypowiedz dodam, ze to przez to, ze kocham psy doslownie..

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, ze nie tak, jak Bolo kury...

 

Mam zdecydowanie zdrowsze relacje :)

 

Co do jajek hudykot, to trzeba na jaja zaczekac kilka tyg, bo to "mlodziez" jeszcze... :)

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, ze nie tak, jak Bolo kury...

 

jeszcze żadnej nie zabiłem :) więc martwić się nie ma o co . Ale spacer z psem kozą i kurą na smyczy w centrum miasta byłby odkrywczy . Założę się , że najwięcej do powiedzenia miała by wiocha świeżoprzybyła do miasta. Nie uwłaczając niektórym normalnym.

 

Tłumacze - niektórym pies ma być w budzie ,kura w rosole , koza w oborze . (czy jak tam się ten lokal na kozy nazywa)

Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj zjadam piersi to raczej kurczaki.

 

A tak poza tym to człowiek jako jednostka rozumna powinien zjadać komary , bo one nas zjadają , a nie słabsze jednostki :)

 

A kury na smyczy jakoś nie mogę sobie wyobrazić..

 

w takiej czerwonej z kryształkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne owady mnie tak nie wkurzają. Może jeszcze meszki, one chociaż do domu nie zaglądają i krótki ich czas bytności.

 

 

 

Żużlem przejadłem się w wojsku, teraz wciągam go mało entuzjastycznie, z krwiopochodnych to tylko czarny salceson.

 

Będziesz w pobliżu to zapraszam na kaszankę teścia. Taka z wątrubeczkami w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś się Kocie wybierał nad morze, w drodze powrotnej wpadnij- właśnie skończyłem wiatę ogrodową piwno-grillową, to ją wypróbujesz, a i pianka z lokalnego browarku się znajdzie.

 

Rydzu, kurierzy i w chłodziarce ugotować potrafią :-(

Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dało by się, ale to musi być taka świeżutka. Taka smakuje wybornie.

 

Jakbyś się Kocie wybierał nad morze, w drodze powrotnej wpadnij- właśnie skończyłem wiatę ogrodową piwno-grillową, to ją wypróbujesz, a i pianka z lokalnego browarku się znajdzie.

 

Dzięki. Zapamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Połamania kija. Kiedyś sporo wędkowałem. Obecnie ze 2-3 razy do roku na nockę z bratem się wybiorę.

 

Wiesz ile przez pewnie ze cztery dekady już będzie , spędziłem nocek nad Wisłą czy Narwią , jejku jejku , ale od kilku lat tylko spinninguję .

Edytowane przez rydz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Ja najbardziej lubię z gruntu,

 

Tak , koszyczek i białoryb , a wieczorem szły w ruch wędziska sumowe eeech .

Tak się zastanawiam ile nocek z kumplami po kiju spędziłem poza domem , to były wyjazdy w piątkowe popołudnia i powroty w niedzielę , ale te czasy juz się nie wrócą , ostatni taki wypad był chyba ze cztery / pięć lat temu .

 

Przyznam że nigdy nie łowiłem z pod lodu .

 

Presja spinningistów na wody które jeżdżę jest duża , ciężko o rybę , łowię przeważnie na kopyta ale ostatnio bez skutku .

Niedawno wygrzebałem z czeluści plecaka starą blachę Kalewa i postanowiłem przedwczoraj sprawdzić , okazała sie skuteczna , ale szczupak cwaniaczek zrobił salto trzepnał łbem i było po zawodach , taki siedemdziesiątak gdzieś , niech rośnie . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w mieście taki zakład Kromet. Robią urządzenia grzewcze. W latach 80-tych ktoś tam klepał w między czasie różne kształty blaszek. Trzeba było je tylko ponawiercać, dokupić kotwiczki, karabińczyki, stalki i wio. Aż się łza kręci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Dawnymi czasy było cienko np z żyłką , jak trafiło się tęczówkę na metry to było się w " siódmym niebie " :)

 

Chyba kupię , bo widzę że dalej są w sprzedaży kultowe Cyklopy / Wydry / Kalewy czy Morsy , sięgnę po cięższy spiner do 30g i zobaczę co będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.