Skocz do zawartości
IGNORED

NOCNY MAREK .


Gość rydz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nie mówcie, że śpicie!

Bo ja - prawie:-(

 

Okrutniem utyran i umęczon. Jak Krzysztof Klęczon.

Dacie wiarę? Idę ci ja włączyć se winylka na dobranoc, myślę -Camela słuch przyswoi... Szukam, szukam -ni ma.

Idę do gramofonu, a ten Dromader ci leży i rozpiera się i kurzy. Bezczelnie niesłychanie niesłuchany od tygodnia.

 

Tom się obraził, Oblique sobie włączył i -zasypiam:)

Pozdro.

 

PS, -, znacie Oblique?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czym jest spocofaj.

Jak i nie chcę wiedzieć nic o fejsbuku. Tak se przez pińdziesiont lat trwałem i niech tak zostanie-)

Ale płyta do zasypiania fajna. Choć - mało znana

 

PS, ten nowy telefon -, piszę co chcę a on wyświetla co chce.

Wciąż twierdzę, że lepszy niż ajchon.

 

Mówi, czy mam wziąć kurtkę, buty solidne lub narty.

 

Wojna blisko! -))

Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?

Kotuńkę, która maleńka znaleziona na ulicy(wyrzucona przez kogoś), łazi po domu i bez przerwy nuci swoje miłosne kocie pieśni:-)

Ale Pani Doktor rzekła, że jeszcze za wcześnie, by Hipcię pozbawić, ten tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Cześć chłopaki .

 

Nie mogę spać dzisiaj , jesteście ?

 

Najlepsze było, jak "zabijał" pluszowego szczura, taki naluch, a już tarmosił go za gardło :-)

 

Fajny Piotrze killer . :)

Mam nadzieję że nie będzie tylko chwilowym kaprysem , do psiaków młodych trzeba mieć dużo cierpliwości i serducha , lubią tarmosić i podgryzać co im się napatoczy robiąc niekiedy spore szkody , nie bić !!! bo będzie po psie , :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rydzu, Haps jest traktowany jak najmłodszy w rodzinie i nie ma mowy, by było inaczej! On nie jest chodowany, lecz wychowywany ;-)

Kiedy dzieciaki były u nas w Święta, podbił wszystkie nase serca i nie pozwolimy, by jakiekolwiek złe traktowanie miało miejsce, a jak się o czymś takim bym dowiedział, pierwszy wsiądę do auta i go zabiorę do siebie.

Pokazałbym jeszcze parę fotek, ale z telefonu nie przyjmuje mi od jakiegoś czasu żadnego zdjęcia- szukałem przyczyny i nie znalazłem. Teksty wkleja, linki również, a fotkę wskazuję, mrugnie tylko pole "załącz plik" i na tym koniec, nic się nie dzieje :-(

 

Dłużej polunatykuję w poniedziałek, bo będę miał nockę- ktoś dołączy? Tymczasem dobranoc, pora w kimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Rydzu, Haps jest traktowany jak najmłodszy w rodzinie i nie ma mowy, by było inaczej! On nie jest chodowany, lecz wychowywany ;-)

Kiedy dzieciaki były u nas w Święta, podbił wszystkie nase serca i nie pozwolimy, by jakiekolwiek złe traktowanie miało miejsce, a jak się o czymś takim bym dowiedział, pierwszy wsiądę do auta i go zabiorę do siebie.

 

Dzięki Piotrze , daję wiarę , bo serducho się kraje na samą myśl i łezka w oku się kręci .

 

Jest u mnie przyjaciel już chyba 15 lat , wałęsający się onegdaj z odgryzioną smyczą , został zapewne wywieziony i przywiązany do drzewa w pobliskim parku .

Wychudły zataczający się z głodu przez kilka dni , nieufny nikomu nawet karmy od nikogo nie chciał !

Cierpliwość moja i wynoszenie jedzenia pod bramę przyniosła sukces , po kilku dniach kiedy się trochę oswoił , otworzyłem furtkę i wszedł , no i jest ! :)

 

Ps . Fajna muzyka w Trójce przeplatana rozmowami o winylach .

Edytowane przez rydz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktowanie psiaka jak członka rodziny, na zasadzie "pies też człowiek", znakomicie rozwija jego psintelekt, to naprawdę działa. Czasem miałem wrażenie, że mój źwierz tylko mówić nie potrafił, za to robił takie numery, że u 3-4 letniego dziecka można by się spodziewać podobnego rozumowania.

 

Na mnie już pora- dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedyś,dawno... W domu pojawiła się suka. Pies policyjny, czarna, posłuszna.

Zbyt stara, by tropić, zbyt stara by rodzić...

Mój brat ją odebrał ode gnoja, który -chcąc, by była "posłuszna" - prał ją ile wlazło...

 

Była z nami później kilkanaście lat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.