Skocz do zawartości
IGNORED

NOCNY MAREK .


Gość rydz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na Spotify.

Puściłem sobie, choć za rokiem rogresywnym nie przepadam. I tak przeleciała cała płyta. Utwór za utworem - a ja coraz bardziej zaciekawiony kolejnym numerem pogrążyłem się w muzyce. Bardzo miło spędziłem czas. Są płyty gdzie po 2-3 kawałkach daję stop, a do tej chętnie niebawem wrucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podoba. Ciekawe, ile takich fajnych płyt nam umyka bo zespół gdzieś z prowincji, bo nie mają siły przebicia, bo...

Słyszałeś kawałek z wokalem? (Wokalistka chodziła z moim synem do LO.) Miała to być zapowiedź nowej płyty, ale coś im się chyba nie układa, bo cisza.

Jakiś czas temu w Radiu Gdańsk wygrałem konkursie płytę zespołu State Urge. Też nieznany, z 3miasta. Klimat nieco podobny, ale z wokalem. Tytuł White Rock Experience.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podoba. Ciekawe, ile takich fajnych płyt nam umyka bo zespół gdzieś z prowincji, bo nie mają siły przebicia, bo...

Słyszałeś kawałek z wokalem? (Wokalistka chodziła z moim synem do LO.) Miała to być zapowiedź nowej płyty, ale coś im się chyba nie układa, bo cisza.

Jakiś czas temu w Radiu Gdańsk wygrałem konkursie płytę zespołu State Urge. Też nieznany, z 3miasta. Klimat nieco podobny, ale z wokalem. Tytuł White Rock Experience.

 

Cała masa fajnych kapel przepada. Było i będzie. Ważne, by perełki jak ta posłać szerzej w świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znacie rotary? "na jednej z dzikich plaz"

 

 

jako mlody student sluchalem tego w bibliotece muzycznej, nie ma ich i nie bedzie juz..

 

ale w radio sa czesto po dzis dzien,

 

W najblizsza sobote bede zbieral ostrygi i 1 raz sprobuje jak smakuje, podesle fotke

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wzialem ze soba strumieniowca prolick (zapomnialem) a to jedyna mozliwosc w jakosci sluchania kazdej stacji. Radio gdansk na fali w laptopie ;) ja nie mam cisnienia na jakosc jesli chodzi o jakosc artystow wiec dziekuje za propozycje ;).

 

Na woodstok bede!

 

Czy wiek gra rolę?

 

Latwo Ci udowodnie, ze nie ;)

 

lece spac milego..

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadam ze znajomymi ze szkoly, wiekszosc to przyjaciele, zatem kto gral bedzie nie sprawdzalem nawet ;), woodstock to wakacje jak dla mnie nie gorsze od hoteli... Ja to rozgraniczam w innym wymiarze,bo to zupelnie inne formy spedzania czasu. ale dajace taka sama radosc i zadowolenie.

Jak sie zdecydujesz to wymienimy sie telefonem, moze uda sie chociaz piwko opustoszyc ;)

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema porlick. No niestety się mijamy. Chyba pójdę dziś do kierownika, by mi zmiany inaczej ustalił.

Będzie można pogaworzyć po nocach. Na razie to na chybił trafił. ;-)

 

Dobrze, że choć w R. Gdańsk leci koncert Guns&Roses :-)

 

Brian Johnson na wokalu? ;-)

 

znacie rotary? "na jednej z dzikich plaz"

 

W najblizsza sobote bede zbieral ostrygi i 1 raz sprobuje jak smakuje, podesle fotke

 

I jak kulinarne doznania? Chyba bym nie przełknął, ślimaki ledwo mi wchodziły ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem kota :D jeża jaszczurki , gołębia , szczura ( dzikiego )

 

teraz mam psa , a raczej to pies mnie ma :P

 

Kot trzyma dystans , a pies jakby mógł leżał by cały czas najbliżej jak się da obo swego opiekuna .

Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisane było :)

 

Kiedyś jak w robocie byłem na grzybach zaczął za mną łazić pies wielkości doga. Najpierw nieufnie a potem , tak spodobały mu się te spacery , że na przerwie już czekał przy dziurze w siatce :) . Kiedyś za parówki zabrałem go do domu , jednak ruszyło mnie sumienie i odprowadziłem go do jego domu. W jeden dzień na piechotę zrobiłem 20 z hakiem kilometrów :) . W sumie pies nawet nie był do właściciela przywiązany i chłop za flaszkę chciał go oddać. Na drugi dzień zdecydowałem się dogadać z chłopem , ale ten się schytrzył i zaśpiewał taką cenę , że tylko popukać się w czoło pozostało. Jakoś tak , miesiąc miną i facet oddał psa za darmo sąsiadowi. A po krótkim czasie w betonach za robotą pojawiło się osiem szczeniaków . Jako , że szefowa chciała psy potopić , to jak tylko się najszybciej dało pooddawałem je po ludziach i z zadowoloną miną patrzyłem jak stara jędza szuka czego nie ma :P .

Jakie było moje zdumienie jak okazało się , że jednak z kierownikiem coś jednak ganiają , Jak ochota na skakanie po betonach im przeszła i suka wyszła z ukrycia okazało się , że człapie za nią jeszcze jeden szczeniak , którego wcześniej nie widziałem taki niedokarmiony słabeusz popodgryzany przez większe rodzeństwo.

Wziąłem go jeszcze tego samego dnia i od samego początku jakoś przypadliśmy sobie do gustu.

 

Także zawsze trafi swój na swego.

 

Tak skubaniec się przywiązał , że głośno skamlał jak wychodziłem , dla tego na imię ma hałas :)

Jestes dobrym czlowiekiem kolego. Oby wiecej takich ludzi na tym parszywym swiecie. Szacun.

 

Tobie to fajnie.

Za mną po chałupie - chodzą bez przerwy dwa. Rudzik (kot) i Bursztynka (suka).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.