Jump to content
IGNORED

Kabel sieciowy Bazodrut Viper

nobik8

Recommended Posts

Owszem, Młoda firma ze sporym doświadczeniem, która dopiero zacznie wkrótce oferować swoje produkty ( nie wiem jeszcze pod jaką marką ). Słuchałem, poznałem - będę polecał . W przeciwieństwie do innych - sami będą wyciągali przewodnik..

Tytułowy bazodrut to nic innego jak kawałek skrętek z marketu - podobnie jak kable Sulek. Grunt to nakręcić klienta ( chociażby dużą ilością wpisów czy też burzą jak w wątku o Sulku ). Bazodruta technikę sprzedaży wiele osób zdążyło poznać...

Słuchałem, poznałem - będę polecał . W przeciwieństwie do innych - sami będą wyciągali przewodnik..

:)))

Jeszcze nie wyciągają przewodnika, a już słuchałeś i będziesz polecał....

To podaj jeszcze te zagraniczne firmy, które spełniają Twoje kryterium - wyciągania samemu przewodnika.

Guest NEWNEW

(Konto usunięte)

Rynek kabli w Polsce jest dość gęsty stąd walka często mało wybrednymi sposobami. Panowie, ja wychodzę z założenia żeby w pierwszej kolejności brać wszystko na odsłuch. Different, jak te kable już będą dostępne w wersji powiedzmy testowej daj proszę znać. Ja z największą chęcią obadam jak grają u siebie.

Co do polskich produktów, to Bazodrut ma różne odmiany ale jak dla mnie nie prezentują te kable poziomu hi-endowego. Wiesław w przeszłości miał w ofercie NBSa, Heavens Gate, Electraglide oraz Silencable i tamte druty były generalnie lepsze.

Ktokolwiek poważny okablowuje tym swój system. Nie wierzę.

Szymek, autor wątku przeszedł na okablowanie Verictum. Tym bardziej nie wiem więc co skłoniło go do założenia wątku poświęconego kablom Wiesława. To jest zupełnie inny poziom jakościowy.

Guest NEWNEW

(Konto usunięte)

Coś w tym jest co pisze Rezysław. Są takie zabiegi, które na krótką metę poprawiają brzmienie kabli. Wiem że podobny problem dotyczy kabli Heavens Gate, pisało o tym kilka osób. Z upływem czasu ich brzmienie staje się jakby bardziej suche. Przy czym problem dotyczy w mojej ocenie interkonektów oraz kabli głośnikowych. Sieciówki zachowują pierwotne brzmienie. Nie wiem jak to wytłumaczyć.

Coś w tym jest co pisze Rezysław. Są takie zabiegi, które na krótką metę poprawiają brzmienie kabli. Wiem że podobny problem dotyczy kabli Heavens Gate, pisało o tym kilka osób. Z upływem czasu ich brzmienie staje się jakby bardziej suche. Przy czym problem dotyczy w mojej ocenie interkonektów oraz kabli głośnikowych. Sieciówki zachowują pierwotne brzmienie. Nie wiem jak to wytłumaczyć.

To weź do ręki podręcznik do fizyki z podstawówki i się dowiedz.

Niektórym aż tak w robocie się nudzi, że klepią takie farmazony dla samego klepania?

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.

Guest NEWNEW

(Konto usunięte)

Słuchajcie, ale mało który producent sam ciągnie drut dla siebie. Większość firm korzysta z gotowego surowca. To chyba nie jest jedyny argument w dyskusji na temat jakości kabli.

Guest NEWNEW

(Konto usunięte)

To weź do ręki podręcznik do fizyki z podstawówki i się dowiedz.

Niektórym aż tak w robocie się nudzi, że klepią takie farmazony dla samego klepania?

Przecież nie musisz czytać, jeśli tak bardzo Cię drażnią moje wpisy. A co do pracy, no cóż, ja się już dość napracowałem w życiu i teraz mogę sobie odpocząć, popisać głupoty i powkurzać choćby Ciebie;-)

Guest NEWNEW

(Konto usunięte)

Owszem, ale również złożenie kabla z materiałów za 100zł nie może kosztować 6tys ?

To prawda, przy czym to dotyczy wszystkich jak jeden mąż producentów okablowania a nie tylko Bazodruta czy Sulek Audio, które są najczęstszym celem zmasowanej krytyki.

Guest NEWNEW

(Konto usunięte)

No ale mamy kable jeszcze droższe, choćby sieciówkę Verictum za katalogowe 34 tys. zł. W kontekście tej ceny Sulek czy Bazodrut jawią się jako ubodzy krewni.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.