Skocz do zawartości
IGNORED

Dziwne pytanie


black81

Rekomendowane odpowiedzi

Należę do zadowolonego użytkownika zestawu budżetowego: Marantz pm 7004, Marantz sa 7003, Tannoy |Revolution dc6t. Słucham głównie rocka. Doceniam zalety tego zestawu i raczej (podkreślam słowo "raczej") nie powinienem zmieniać go na inny. Choć jestem ciekaw, jak zagrałby inny zestaw. Może takie odsłuchy skusiłyby mnie do planowego wymiany na przyszłość. Nie jestem w stanie określić budżetu, po prostu czekam na Wasze opinie, doświadczenie. Mam jednak sporo wolnego czasu i mogę poświęci go na odsłuchy. Co mnie kręci w muzyce, to na pewno ważna jest dynamika, do tego "piękna" choć naturalna średnica, fajnie byłaby barwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci proponuje Burmester 808 MK5+Naim NDS/555PS+Clearaudio Innovation, jak szalec to szalec:)Skoro, jak sam piszesz, "mamy" budżet otwarty:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należę do zadowolonego użytkownika zestawu budżetowego

To jestes tu chyba wyjatkiem, tutaj takich osob nie ma prawie wcale. Nie beda Cie tu lubic:):) Tutaj z zalozenia, nie mozna byc zadowolonym, a zadowolony z "budzetowki" na "audiostereo" za takie heretyzmy moderatorzy ekskomunikuja:D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz kable do tego marantza i tannoya?

..bo tu pole do zmiany może być spore...

 

zarty sobie z niego stroisz ?!

zapewne sieciowka za 2k wszystko zmieni .....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu zadał "dziwne pytanie" ..

 

zarty sobie z niego stroisz ?!

zapewne sieciowka za 2k wszystko zmieni ...

..a Ty chyba zbyt poważnie do niego podchodzisz..

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać.. oglądać.. czytać.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należę do zadowolonego użytkownika zestawu budżetowego: Marantz pm 7004, Marantz sa 7003, Tannoy |Revolution dc6t.

Jesteś niewolnikiem zadowolonego użytkownika jakiegoś zestawu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sony CDP-557ESD -> Inakustik Monitor Lemnos ->; Sony HAP-Z1ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-E80ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-N55ES/N80ES (bi-amp) -> Kimber Kable 8TC -> Jbl TL260.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należę do zadowolonego użytkownika zestawu budżetowego: Marantz pm 7004, Marantz sa 7003, Tannoy |Revolution dc6t. Słucham głównie rocka. Doceniam zalety tego zestawu i raczej (podkreślam słowo "raczej") nie powinienem zmieniać go na inny. Choć jestem ciekaw, jak zagrałby inny zestaw. Może takie odsłuchy skusiłyby mnie do planowego wymiany na przyszłość. Nie jestem w stanie określić budżetu, po prostu czekam na Wasze opinie, doświadczenie. Mam jednak sporo wolnego czasu i mogę poświęci go na odsłuchy. Co mnie kręci w muzyce, to na pewno ważna jest dynamika, do tego "piękna" choć naturalna średnica, fajnie byłaby barwa.

czyli pociagasz niesmialo maryche a chcesz spróbować hery?Uwaga! - to uzależnia a takze rujnuje budżet- i nie tylko.A to dopiero początek.Ale miłej zabawy i jak najdłuższej pobytu w upragnionym "Edenie"życzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Myślę że przy wybieraniu innego nowego zestawu możesz się zawieść. Bo będzie inaczej a nie lepiej. Możesz pokombinowac z marantzem. No inny wzmacniacz, mocniejszy , lampkę? Ale raczej wypozycz. Nie idź w ciemno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.