Jump to content
IGNORED

Dziwne pytanie

black81

Recommended Posts

Należę do zadowolonego użytkownika zestawu budżetowego: Marantz pm 7004, Marantz sa 7003, Tannoy |Revolution dc6t. Słucham głównie rocka. Doceniam zalety tego zestawu i raczej (podkreślam słowo "raczej") nie powinienem zmieniać go na inny. Choć jestem ciekaw, jak zagrałby inny zestaw. Może takie odsłuchy skusiłyby mnie do planowego wymiany na przyszłość. Nie jestem w stanie określić budżetu, po prostu czekam na Wasze opinie, doświadczenie. Mam jednak sporo wolnego czasu i mogę poświęci go na odsłuchy. Co mnie kręci w muzyce, to na pewno ważna jest dynamika, do tego "piękna" choć naturalna średnica, fajnie byłaby barwa.

Należę do zadowolonego użytkownika zestawu budżetowego

To jestes tu chyba wyjatkiem, tutaj takich osob nie ma prawie wcale. Nie beda Cie tu lubic:):) Tutaj z zalozenia, nie mozna byc zadowolonym, a zadowolony z "budzetowki" na "audiostereo" za takie heretyzmy moderatorzy ekskomunikuja:D

Należę do zadowolonego użytkownika zestawu budżetowego: Marantz pm 7004, Marantz sa 7003, Tannoy |Revolution dc6t.

Jesteś niewolnikiem zadowolonego użytkownika jakiegoś zestawu?

Sony CDP-557ESD -> Inakustik Monitor Lemnos ->; Sony HAP-Z1ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-E80ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-N80ES -> Kimber Kable 8TC -> Jbl TL260/Sony SS-G7.

Należę do zadowolonego użytkownika zestawu budżetowego: Marantz pm 7004, Marantz sa 7003, Tannoy |Revolution dc6t. Słucham głównie rocka. Doceniam zalety tego zestawu i raczej (podkreślam słowo "raczej") nie powinienem zmieniać go na inny. Choć jestem ciekaw, jak zagrałby inny zestaw. Może takie odsłuchy skusiłyby mnie do planowego wymiany na przyszłość. Nie jestem w stanie określić budżetu, po prostu czekam na Wasze opinie, doświadczenie. Mam jednak sporo wolnego czasu i mogę poświęci go na odsłuchy. Co mnie kręci w muzyce, to na pewno ważna jest dynamika, do tego "piękna" choć naturalna średnica, fajnie byłaby barwa.

czyli pociagasz niesmialo maryche a chcesz spróbować hery?Uwaga! - to uzależnia a takze rujnuje budżet- i nie tylko.A to dopiero początek.Ale miłej zabawy i jak najdłuższej pobytu w upragnionym "Edenie"życzę.

Witaj,

Myślę że przy wybieraniu innego nowego zestawu możesz się zawieść. Bo będzie inaczej a nie lepiej. Możesz pokombinowac z marantzem. No inny wzmacniacz, mocniejszy , lampkę? Ale raczej wypozycz. Nie idź w ciemno.

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.