Skocz do zawartości
IGNORED

Trójka czy Trujka... Dobra zmiana w programie 3 PR


burz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowej trojce równi pochyłej zabrakło, bo pikuje pionowo w dół. W sobotę i niedzielę przeplatanka nudnych audycji o kulturze, potem sport, potem film, potem kultura i tak w koło Macieju, stare wróciło... Wszystkie te tematy są ważne, ale nie w tej ilości i jakości, wygląda to na zapchaj dziure po zwolnionych redaktorach muzycznych, których jedynym grzechem było to, że pracowali w Trójce "PiS-owskiej" A w/w tematyki jest mnóstwo w jedynce i pr.24, dwójce. Zarżnęli radio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Jacchusia napisał:

Nowej trojce równi pochyłej zabrakło, bo pikuje pionowo w dół. W sobotę i niedzielę przeplatanka nudnych audycji o kulturze, potem sport, potem film, potem kultura i tak w koło Macieju, stare wróciło... Wszystkie te tematy są ważne, ale nie w tej ilości i jakości, wygląda to na zapchaj dziure po zwolnionych redaktorach muzycznych, których jedynym grzechem było to, że pracowali w Trójce "PiS-owskiej" A w/w tematyki jest mnóstwo w jedynce i pr.24, dwójce. Zarżnęli radio.

Lubię takie pisowskie jęki, to znaczy, że wszystko jest na dobrej drodze 😃

Księży zabrakło?! 🤣

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy żyje komercyjną muzyką graną w kółko taką samą z krótkiej playlisty … ja lubię posłuchać i to najlepiej właśnie w niedzielę jakiegoś mówionego słowa po tygodniu natłoku muzycznych dźwięków … taka fajna odmiana i wyciszenie

tego właśnie brakowało 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slaaawek

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jacchusia napisał:

W sobotę i niedzielę przeplatanka nudnych audycji o kulturze, potem sport, potem film, potem kultura i tak w koło Macieju

Zależy jeszcze jakiej jakości są te audycje. Ja w weekendy radia nie słucham to nie wiem.
Poza tym zawsze lepsze to niż coraz bardziej nachalne lansowanie hip-hopowo/rapowych knotów polskich wykonawców (już nie chodzi o np. Fisza, bo zaraz Kolega jezz tu przybędzie w obronie poziomu muzycznego) tylko o innych wykonawców, których poziom jest żenujący, a których czasem tu przedstawiam jak usłyszę.
Niestety ten trend się nasila i ta "muzyka" będzie chyba coraz bardziej popularna.
Nie ma co się dziwić skoro reklamują ją wszędzie gdzie się da - ostatnio w polskich filmach jest obecna - "Piepr*yć Mickiewicza" z Dawidem Ogrodnikiem - polecam obejrzeć. Film niezły, ale ta muzyka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunek radia ględzonego jednak nie jest dla mnie.  Chyba wraca stare, czyli audycja ględzona, audycja muzyczna, audycja ględzona, audycja muzyczna.

Audycje ględzone powinny być albo wcześnie rano, albo w nocy.

Nie wiem, czemu to ględzenie ma świadczyć o niepowtarzalności i "intelektualności" trójki.

10 godzin temu, soundchaser napisał:

Niestety ten trend się nasila i ta "muzyka" będzie chyba coraz bardziej popularna

Czytając to, mam wrażenie, że przespałeś ostatnie 30 lat.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jezz napisał:

Czytając to, mam wrażenie, że przespałeś ostatnie 30 lat.

Raczej ubolewam nad tym, bo te zmiany są mi bardzo dobrze znane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.04.2024 o 16:05, Jacchusia napisał:

wygląda to na zapchaj dziure po zwolnionych redaktorach muzycznych, których jedynym grzechem było to, że pracowali w Trójce "PiS-owskiej"

Tych dobrych to zwolnili pisowcy lu sami odeszli, nie czekając na zwolnienie. Pod koniec rządów PiS to już tam nikt sensowny nie został.
Zapewne niektórzy wierni wyznawcy partii Kaczyńskiego woleliby, aby Trójka dalej była szczujnią. Ale "to se ne vrati".

Dawne czasy też nie wrócą. Część słuchaczy odeszła do Radia 357, część do Nowy Świat. Wygodnie im, bo można słuchać przez internet w samochodzie (lub w domu). Mają też swoich ulubionych prezenterów. A klasyczne radio na falach eteru odchodzi w przeszłość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda.

Fenomeny, jakim była Trójka przedPISowska, zdarzają się, ale trudno je zaplanować i powtórzyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Less napisał:

Szkoda.

Fenomeny, jakim była Trójka przedPISowska, zdarzają się, ale trudno je zaplanować i powtórzyć.

To tak jak że stadniną w Janowie, cos co było budowane od lat nie zostanie odtworzone w kilka miesięcy..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.