Skocz do zawartości
IGNORED

Korektor graficzny na PC


joseam

Rekomendowane odpowiedzi

Nie opisuję swojego życiorysu na forach w sekcji "O MNIE", bo nie lubię się chwalić ;)

W każdym razie lubię często posłuchać glośnej i czystej muzyki, stąd moje pytanie. Jednak co niektórzy jak nie potrafią pomóc, bo np. nie wiedzą jak (co przecież logiczne, nie każdy musi wszystko wiedzieć), to zamiast ominąć wątek, to muszą wcisnąć swoje 5 groszy. Zapytałem, na razie widzę, że być może nawet nie istnieje takie coś, czego szukam, no trudno. Jednak i tak dziękuję za pomoc i poświęcony dla mnie czas :)

 

o dzięki, już szukam :)

 

 

 

EQUALIZER APO to to czego szukałem :P Jesteś wielki, dziękuję Ci za tę fraze: standalone, co prawda znam tę frazę, jednak całkowicie o niej zapomniałem, że można ją tu użyć. Jeszcze raz wielkie dzięki.

 

A co ma wspolnego korektor graficzny z czysta muzyka.

Przeciez on jej nie oczyszcza. Piszesz, ze masz swietny sluch a szukasz korektora zeby podbijac srednie i wysokie tony. To swiadczy o tym, ze slabo je slyszysz.

Zajmij sie lepiej gotowaniem.

 

Muzyk sie znalazl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet lepiej to wszystko gra z JRiverem niż Foobarem.

Tylko - jeśli chodzi o gry - jest delikatne przesunięcie dźwięku w stosunku do obrazu, ale to praktycznie w ogóle nie przeszkadza.

Zmniejsz czas buforowania w ustawieniach i nie będzie opóźnienia dźwięku.

 

A co ma wspolnego korektor graficzny z czysta muzyka.

Przeciez on jej nie oczyszcza. Piszesz, ze masz swietny sluch a szukasz korektora zeby podbijac srednie i wysokie tony. To swiadczy o tym, ze slabo je slyszysz.

Zajmij sie lepiej gotowaniem.

 

Muzyk sie znalazl.

Słusznie prawisz. Dobry muzyk z byle radia spisze nuty. Beethoven nawet po utracie słuchu wciąż komponował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale to bzdura. Nic nie wypacza, zmienia muzykę i tyle. czasami na lepsze czasami na gorsze.

Wypacza wypacza bo taki jeden z drugim pózniej przychodząc np. do mnie lub kolegi twierdzą ,ze mamy mało basu choć łupie on po uszach az miło a to tylko dlatego iż delikwent słucha na Tonsilach oraz wzmacniaczu ws504b z podbitymi basami na maxa oraz loudnesie ..... Co pan Panie :kolego" na to ????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypacza wypacza bo taki jeden z drugim pózniej przychodząc np. do mnie lub kolegi twierdzą ,ze mamy mało basu choć łupie on po uszach az miło a to tylko dlatego iż delikwent słucha na Tonsilach oraz wzmacniaczu ws504b z podbitymi basami na maxa oraz loudnesie ..... Co pan Panie :kolego" na to ????

 

 

Dokladnie.

Pozniej taki muzyk ma problem z uslyszeniem basu lub sopranu na naturalnie brzmiacym sprzecie.

 

Muzyk jeden ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też z radia kuchennego Panie Muzyk. Odnoszę wrażenie, że więcej się chwalisz niż potrafisz, bo skoro masz dobry i drogi sprzęt, do tego oczywiście jakiś DAC lub przynajmniej lepsza kartę muzyczna niż integra, to zastosował byś tryb bit-perfect np. wykorzystując interfejs WASAPI i z pomocą programu JRiver o którym Ci wspomniałem, mógłbyś skorzystać nie tylko z korektora graficznego ale też z korektora parametrycznego, który posiada mnóstwo różnych filtrów. Mógłbyś wtedy dostroić wszystko do swojego wrażliwego ucha.

Wesołego Alleluja!

 

Na całe szczęście wystarczy mi muzyka z karty dźwiękowej mojego lapka i to nie z byle jakiego taniego lapka - uprzedzam Twój kolejny pojazd po moich tanich sprzętach :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie.

Pozniej taki muzyk ma problem z uslyszeniem basu lub sopranu na naturalnie brzmiacym sprzecie.

Ba ! Mało tego jest tu jeszcze jeden "magik" twierdzący ,ze musi podbijaś średnie bo coś tam mu na czterech tranzystorach nie chce grać :D buahahhahaaha Panowie czapka z głowy :P Mozna normalnie sie posikac ze smiechu :) kuzwa wrażliwouszy a podejzewam,ze gdyby przyszli do mnie i odwróciłbym polaryzację zasilania 230V to uja by usłyszeli:):D hehe Ps. próbowałem kiedyś korektora w windowsie (foobarze i gdzie tylko sie dało) i doprawdy nie rozumiem jak takie coś moze kogoś nie wk***iaĆ ?!?! przeciez podbijając wysokie to słychać jak diabli ,iz zmienia sie dzwięk na gorsze ... wysokie stają się ZMASAKROWANE jakby zostaly przepuszczone przez jakiś "normalizer" skompresowane a pózniej rozpakowane na nowo i puszczone przez jakiś wzmacniacz o potęznej trzeciej harmonicznej !!! tak więc : O CO LOTTO ??? :-/ słuchu nie macie czy jak ? Hmm... a może wasze sprzęty nie sa az tak dobre jak sadzicie ? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba ! Mało tego jest tu jeszcze jeden "magik" twierdzący ,ze musi podbijaś średnie bo coś tam mu na czterech tranzystorach nie chce grać :D buahahhahaaha Panowie czapka z głowy :P Mozna normalnie sie posikac ze smiechu :) kuzwa wrażliwouszy a podejzewam,ze gdyby przyszli do mnie i odwróciłbym polaryzację zasilania 230V to uja by usłyszeli:):D hehe Ps. próbowałem kiedyś korektora w windowsie (foobarze i gdzie tylko sie dało) i doprawdy nie rozumiem jak takie coś moze kogoś nie wk***iaĆ ?!?! przeciez podbijając wysokie to słychać jak diabli ,iz zmienia sie dzwięk na gorsze ... wysokie stają się ZMASAKROWANE jakby zostaly przepuszczone przez jakiś "normalizer" skompresowane a pózniej rozpakowane na nowo i puszczone przez jakiś wzmacniacz o potęznej trzeciej harmonicznej !!! tak więc : O CO LOTTO ??? :-/ słuchu nie macie czy jak ?

 

Zaloze sie, ze ten muzyk nie zauwazy roznicy miedzy cd a mp3 128kb/s

 

Na całe szczęście wystarczy mi muzyka z karty dźwiękowej mojego lapka i to nie z byle jakiego taniego lapka - uprzedzam Twój kolejny pojazd po moich tanich sprzętach :)

 

A co ma do tego cena laptopa jak Ty masz problem ze sluchem.

Mowiles,ze nie lubisz sie chwalic na forach publicznych.

Zenada normalnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe ja kiedyś zrobiłem psikusa pewnemu klientowi i właczylem mu płyte gramofonową jednoczesnie z cd gdzie na cd leciał czas utworu :) hehehe klient sądził ,ze gra cd :D gdy zaczął opisywac jaki ładny bas i dynamika itd a na vinylu to zawsze trzeszczy i igła sie tępi :D hahahhaha myslałem,ze pękne ze śmiechu a musiałem się powtrzymywać bo wiadomo : KLIENT MA ZAWSZE RACJĘ :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na całe szczęście wystarczy mi muzyka z karty dźwiękowej mojego lapka i to nie z byle jakiego taniego lapka - uprzedzam Twój kolejny pojazd po moich tanich sprzętach :)

Ale kombinujesz. Tani lapek, drogi lapek, karta integra, drogi sprzęt, korektor, wrażliwy słuch. Nie ze sprzętem masz kłopot, tylko raczej z samym sobą. Powiem Ci tylko tyle. Mój ojciec gra na wielu instrumentach, jego podstawowy instrument w szkole muzycznej to akordeon. W wojsku grał w orkiestrze na Barytonie, bo akurat nie mieli barytonisty. Kiedyś na ćwiczeniach usłyszał z radia Hiszpańską pchłę. Przeniósł to sobie na akordeon i potem często sobie to pogrywał. Usłyszał go kapelmistrz który grał na klarnecie, spodobała mu się ta melodia i spisał nuty na kartkę. Jak widzisz muzykom wystarczy niewiele jeśli chodzi o źródło dźwięku. Czy teraz chwytasz co mam na myśli? Także nie indycz się, bo nie masz powodu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konwolucja (splot) wprowadza nieuniknione opóźnienie związane z długością filtra, tak się dzieje w każdej filtracji typu FIR.

można je sporo zmniejszyć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Na screenach z wtyczki ConvolverVST widać możliwość partycjonowania obliczeń, maksymalnie na 16 wątków. Żeby ustawienie było trwałe w VSTHost trzeba zaznaczyć "autosave bank", a skrót do programu wrzucić do autostartu.

 

 

Korektory programowe to jakiś zmitologizowany temat... Rzeczywistość jest taka, że pracują minimalnofazowo, matematycznie identycznie z działaniem cewek i kondensatorów w zwrotnicach. Z tego wynika że zbyt ostra korekcja będzie ostro kręciła fazą i wprowadzała dzwonienie po impulsie. Delikatna korekcja, szczególnie krańców pasma niczym złym nie zagraża.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem muzykiem, słoń nie nadepnął mi na ucho, gdyż na co dzień pracuję jako songwriter - opracowuję ze słuchu utwory muzyczne, aby rozpisać je w nutach na pięciolinii. Zważcie kogo krytykujecie, zanim go zaczniecie krytykować

Kolega jak widzę profesjonalista ale narzędzi nie jest w stanie sam sobie znaleźć.

Jakie szkoły kolega kończył?

Tak z ciekawości pytam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jak widzę profesjonalista ale narzędzi nie jest w stanie sam sobie znaleźć.

Kolega @joseam, jak już wcześniej napisał, nie lubi się chwalić na forach, więc nic Ci nie napisał o swoim profesjonalizmie. Dzisiaj trafiłem na takie coś. Tam jest odpowiedź.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie lubię drwić z innych. Zawsze staram się pomagać w miarę swojego skromnego doświadczenia z PC Audio i tak też zrobiłem w przypadku problemu szanownego kolegi. Gdyby rozważył moją podpowiedź, to mógłby podbijać dla swojego wrażliwego ucha MID, czy HIT i miałby GIT albo KIT. Jednak kolega wolał się pienić, mimo że dodatkowo stanąłem w jego obronie. Najlepszy jest jego tekst odnośnie swojego HI-FI SONY GTK-X1BT "Uważasz, że SONY jest zwykłym szajsem? Polaczki takie są, że jak na coś ich nie stać, to od razu Szajs..." Ręce opadają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem krótko czytając tę konwersację: Polacy to jednak bardzo chamski naród. Zamknijcie ten wątek. Raptem dwie osoby mi pomogły, a dyskusja na temat moich umiejętności czy słuchu wywiązała się taka, że szok. Tylko hejtować umiecie - to Wam najlepiej wychodzi. Gdyby za to płacili, to Polacy byli by najbogatszym krajem. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, ze masz swietny sluch a szukasz korektora zeby podbijac srednie i wysokie tony. To swiadczy o tym, ze slabo je slyszysz.

Zajmij sie lepiej gotowaniem.

A gdzie on napisał, że zamierza podbijać średnie i wysokie tony?

To po pierwsze, a po drugie utrata słuchu, która często się zdarza i którą próbujesz tutaj sugerować to nie powód by zrezygnować z Muzyki i zająć się gotowaniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Monitor Audio RX8, RX Center, Silver 1; DAC : 8-ch DIYINHK ES9016, XMOS Multichannel; Power AMP : 6-ch TPA3255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem krótko czytając tę konwersację: Polacy to jednak bardzo chamski naród. Zamknijcie ten wątek. Raptem dwie osoby mi pomogły, a dyskusja na temat moich umiejętności czy słuchu wywiązała się taka, że szok. Tylko hejtować umiecie - to Wam najlepiej wychodzi. Gdyby za to płacili, to Polacy byli by najbogatszym krajem. :)

To co robi taki kolo jak ty na polskim forum?

Nie dziw się że ktoś z tak wybujalym ego jak twoje przyjacielskich rad nie dostanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwięk mnie z komputera po prostu drazni pomimo ,iż dokonałem wielu przeróbek np. zasilacza, karty dzwiekowej etc ...

 

Jeśli dźwięk z komputera różni się u Ciebie od dźwięku z innego transportu, jakim jest np. player CD, to po prostu

masz coś skopane w torze.

Jak wszystko jest prawidłowo skonfigurowane w kompie + jest odpowiedni konwerter usb/spdif to brzmienie nie może być gorsze.

Co najwyżej lepsze niż z odtwarzacza CD/DVD. Oczywiście zakładam, że źródłem jest jakiś porządny DAC, a komputer pracuje jedynie

jako transport.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zakładam, że źródłem jest jakiś porządny DAC, a komputer pracuje jedynie

jako transport.

Hmm... u mnie głównym ŻRÓDŁEM jest odtwarzacz WADIa:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli dźwięk z komputera różni się u Ciebie od dźwięku z innego transportu, jakim jest np. player CD, to po prostu

masz coś skopane w torze.

Jak wszystko jest prawidłowo skonfigurowane w kompie + jest odpowiedni konwerter usb/spdif to brzmienie nie może być gorsze.

Co najwyżej lepsze niż z odtwarzacza CD/DVD. Oczywiście zakładam, że źródłem jest jakiś porządny DAC, a komputer pracuje jedynie

jako transport.

 

Ruch w dobrym kierunku ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedział ,ze w ogóle mam podłączony ? :x

 

Piszesz, że nie podoba Ci się dźwięk z komputera.

Próbuję Ci wyjaśnić, że to tylko i wyłącznie wina złej konfiguracji,

która jeśli jest prawidłowa i w dobrze dobranym torze - muzyka nie ma prawa brzmieć gorzej niż z Twojej

wypasionej Wadii.

A wystarczy do tego byle jaki komputerek za grosze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta cała hi-endowa Wadia jest tylko transportem, a DAC jest dobrze skonstruowany to nie ma prawa brzmieć inaczej, niż komp dostosowany do audio.

Ale soundchaser spróbuj kiedyś wejść na dział hi-end i zobacz jakie bzdury tam ludzie popychają. Ja ostatnio zrobiłem ten błąd... kosmos po prostu, im tam wszystko gra, byle cena była wysoka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta cała hi-endowa Wadia jest tylko transportem, a DAC jest dobrze skonstruowany to nie ma prawa brzmieć inaczej, niż komp dostosowany do audio.

Trele morele :P Kabel to kabel tez nie ma prawa grać :P Płyta cd a kopia ? pfff... co za róznica ? przeciez to i to cyfra ? czy ja ją nagram z prędkoscią 24X czy 2X toz to jeden czort -prawda ? :P Otóż nie do końca :) Panowie ... nie do końca :) są bowiem rzeczy o którym się nawet filozofom nie śniło :)

 

A wystarczy do tego byle jaki komputerek za grosze.

To ja poproszę ten komputerek a wadię oddam do salonu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Was wie o istnieniu jakiegoś programu, ktory jest korektorem graficznym i da się przez niego przepuścić każdy dźwiek wychodzący z komputera?

Oprogramowanie kart dźwiękowych (nawet zintegrowanych typu Realtek) ma takie coś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta cd a kopia ? pfff... co za róznica ? przeciez to i to cyfra ? czy ja ją nagram z prędkoscią 24X czy 2X toz to jeden czort -prawda ? :P

Płyta i kopia powinny grać identycznie, jeśli tylko tą kopię robiłeś programem typu EAC, a nie byle czym i tak jak piszesz, nie nagrywałeś tej płytki ze zbyt dużą prędkością. Nie wiem skąd to przeświadczenie, że kopie płyt cd brzmią gorzej od oryginałów.

 

To ja poproszę ten komputerek a wadię oddam do salonu :)

Ja tam bym oddał, a zaoszczędzoną kasę włożył w coś co realnie polepszy jakość dźwięku, a nie tylko samopoczucie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta i kopia powinny grać identycznie, jeśli tylko tą kopię robiłeś programem typu EAC, a nie byle czym i tak jak piszesz, nie nagrywałeś tej płytki ze zbyt dużą prędkością. Nie wiem skąd to przeświadczenie, że kopie płyt cd brzmią gorzej od oryginałów.

Jeśli chodzi o płytę CD to niekoniecznie. Płyta CD to nie klasyczny odczyt danych, gdzie w sytuacji gdy nie zgadza się suma kontrola można ponowić odczyt. Tu dane lecą, a gdy coś jest nie tak (w praktyce bardzo często) w locie dokonać korekty. Interpolacji, ekstrapolacji (gdy ubytek duży) czy nawet wstawieniem ciszy, którą słuchacz może nawet nie wyłapać. Teoretycznie może wiec wystąpić różnica między oryginalną CD, lub nagraną x2 czy x24 zwłaszcza jeśli płyty i odwarzacz są wiekowe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Monitor Audio RX8, RX Center, Silver 1; DAC : 8-ch DIYINHK ES9016, XMOS Multichannel; Power AMP : 6-ch TPA3255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest ciekawa dyskusja na ten temat:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moje wypociny od postu #129

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest ciekawa dyskusja na ten temat:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moje wypociny od postu #129

A moje od postu #145

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym oddał, a zaoszczędzoną kasę włożył w coś co realnie polepszy jakość dźwięku, a nie tylko samopoczucie :)

No przeciez pisze ,ze realnie to mi dzwiek poprawiła wadia a taki komputerowy shit to drazni tylko moje ucho :) (polecam przypomnienie sobie znaczenie słowa : IRONIA) pzdr.:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.