Skocz do zawartości
IGNORED

Wirus blokujący TV na androidzie.


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem podobnego zdania. Totalna głupota. Ale z drugiej strony lenistwo ludzkie zaczyna przechodzić wszelkie pojęcie i coraz więcej jest ludzi, którym jest to na rączkę. Kiedyś nie było pilotów i żeby podgłośnić trzeba było ruszyć dupę, do zmiany kanału tak samo i ludzie żyli a teraz. Przecież to szok i tragedia. Tylko patrzeć jak zrobi się jak w tej animacji WALL-E. Ludzie kalecy. Ja cieszę się, że coś takiego robia, skoro nadarza się okazja wydębić od głupich ludzi kasę to korzystają. Sam nie buszuję po necie poprzez TV bo dla mnie to jest TV a nie komputer , który ma odpowiednie oprogramowanie antywirusowe dla bezpieczeństwa i już. Niech poblokują wszystkim takim baranom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażcie mi jeden bez androida albo innego systemu.

 

Ja mam z Androidem ale nie skaczę jak głupi po necie , od tego mam kompa. Zawsze mozna coś , jak już się chce, puścić z neta na TV poprzez smartfona , tableta korzystając z Wi-Fi i po DLNA co jest bardziej bezpieczniejsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie kupił samsunga, ale firma mnie nienawidzi - co kupię coś samsunga to szlag to trafia.

Ba żebym to ja, ale samo z siebie zdycha....

 

I co ja mogę biedny żuczek ???

 

Ja kocham samsunga, a samsung w mojej obecności zdycha.... Także już nawet nie dzieci, ale związku jako takiego nie będzie..... Nekrofilia mi się nie uśmiecha........

 

Także pozostanę przy miłości platonicznej, a w domu nigdy nic z logo tego producenta...

 

 

Jeżeli Android (SONY PHILIPS) jest bee i matryce IPS (LG) są bee to ...

 

I to jest cwany lis !!! Uczta się od @janiunio chłopaki z marketingu, Niby się zgodził że android z Sony i Philipsa (acz Philipsa nie ma, jest china produkt) są beeee, ale wbił szpilę w LG, że mają kiepskie matryce...

Czego nikt LG nie zarzuca..... Ba jest wręcz odwrotnie.....

Tak się leszcze robi konkurencji czarny PR - uczyć mi się od mistrzunia !!!!

 

Szacun !!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zadowolony ze smarta. Zadko korzystam ale jak już skorzystac zechce to okazuje się bardzo przydatny.

 

Jak chce cos na youtube obejrzeć (czasami sie zdarza) włączam i oglądam.

O dziwo ciągle nowe zastosowania znajduję.

 

Parę dni temu szukałem serialu do obejrzenia. Smart przegladarka cda wpisalem 2-3 seriale włączyłem po lare minut pierwszego odcinka szybko sprawnie przejrzalem i wybrałem serial który chce obejrzeć.

 

Innym razem byl pewien program w sieci kablowej (nie mam) smart telewizjada i sie obejrzalo.

 

NNetflixa jak ktos chce moze oglądać.

Nawet mozna sobie spotify uruchomic.

 

Dla mniej wymagajacych nawet muzy posłuchać z sieci podpiac cyfrowo do grajka.

 

Filmy przez usb (z wujka torrenta jak ktos korzystac)

Zdjęcia z wakacji włączyć.

Konsole podłączyć.

 

Nieno fajne multimedialne urządzenie. Ja nie narzekam na smart bo czasami sie przydaje.

 

Pewnie znajdą się i tacy co filmy xxx sobie chca włączyć. I to da rade z sieci włączyć na smart. I większy ekran.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smarta i 3D od dawna używam i sobie chwalę, jak Kolega powyżej napisał daje wiele zabawy, Serwisy typu YT, Netflix i podobne. Ale smart na androidzie jakoś mi nie przypadł do gustu. marudziłem, że to będzie kaszana jak dopiero raczkował na tv i teraz gdy ma już za sobą wiek niemowlęcy nadal jestem na nie... Ale dla producentów tv jest to dużo tańsze rozwiązanie i tu jest pies pogrzebany....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli smart to musi byc mega szybki i sie nie wieszac wiec badziew na androidzie odpada, jak na razie chwale ten w lg i szajsungu ale tylko tizen, mam dwa szajsungi i smart w HU sie wiesza a w JS smiga az milo, nawet kompa mi sie nie chce odpalac :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "był" prawdziwy smart ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na forach same pochwały matryc VA.

Piszą wszędzie, że IPS to druga liga.

Się czyta , się wie ...

 

Tylko jest dużo nowych TV z VA, które zupełnie nie radzą z reprodukcją koloru czerwonego.

Niskie Panasy, ale nawet Samsung seria KU.

Widać to gołym okiem na ścianie w markecie. Przyżądy pomiarowe i wykresiki są zbędne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba normalne, że robienie z telewizorów komputerów niesie za sobą jakieś koszty. Jeśli ktoś chce tradycyjny TV z funkcją wyświetlania obrazu - nie musi podłączać TV do internetu. Przecież zawsze może coś przenieść przez USB na duży ekran.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Ostatnio na forach same pochwały matryc VA.

Piszą wszędzie, że IPS to druga liga.

Się czyta , się wie ...

 

Tylko jest dużo nowych TV z VA, które zupełnie nie radzą z reprodukcją koloru czerwonego.

Niskie Panasy, ale nawet Samsung seria KU.

Widać to gołym okiem na ścianie w markecie. Przyżądy pomiarowe i wykresiki są zbędne.

Pisz na temat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zadowolony ze smarta. Zadko korzystam ale jak już skorzystac zechce to okazuje się bardzo przydatny.

 

Jak chce cos na youtube obejrzeć (czasami sie zdarza) włączam i oglądam.

 

Też tak uważałem do poprzedniej niedzieli (26 06) kiedy to posiadacze tegoż smarta podłączeni do internetu wystawieni byli na niezłą próbę.

Ok 12 godziny zaczął się horror i telewizor zaczął mi się cyklicznie wyłączać i włączać przy tym nie chciał reagować na pilota.

Wyłączenie go z prądu nic nie dało, odłączanie od internetu też było mało skuteczne (na jakiś czas) dopiero zmiany w ustawieniach telewizora dotyczące współpracy z internetem poskutkowały.

 

Gdyby nie to że zupełnie przypadkiem trafiłem na temat w internecie dzięki któremu rozwiązałem problem i to że to była niedziela pewnie odbiornik wylądowałby w serwisie, na szczęście jest na gwarancji. ;)

 

Znam taki przypadek, wiele też można o takich przypadłościach poczytać wynikających z stosowania marnych kondensatorów przez Samsunga które powodują takie i podobne "efekty specjalne". Naprawiłem siostrze 8-mio letniego który chimerycznie się włączał, z serwisu wrócił z diagnozą "nie opłaca się naprawiać". Przypadkowo trafiłem na link na forum (elektroda) ze wskazaniem co jest tego przyczyną. Żaden ze mnie elektronik, ale udało się wymienić ten kondensator (za 50 groszy, nie bez przygód) i TV działa jak nowe. ;)

 

Tak więc panowie uważajcie na smarta......i na Samsungi. :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

wystarczy zapytać pierwszego z rzędu informatyka - android to po prostu śmieciowy system.

 

Pierwszy z rzędu informatyk nie potrafi zainstalować poprawnie systemu operacyjnego Windows ( a biorą za to 200 zł )

Później po takich pseudo informatykach trzeba poprawiać ! i to ma być autorytet ?? chyba kpisz.

Ten informatyk nie ma pojęcia na temat działania i funkcjonowania systemu operacyjnego.

 

A teraz z innej beczki, niestety system operacyjny android powstał dzięki osobom które chcą wszystko za darmo.

Tak działa marketing na każdy produkt.Czy wyobrażasz sobie funkcjonowanie jakiejś firmy w dzisiejszych czasach która nie zaoferuję czegoś za darmo ( pół darmo )

 

 

I nie ośmieszaj się bo tym pierwszym z rzędu informatykiem jesteś zapewne TY !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie ośmieszaj się bo tym pierwszym z rzędu informatykiem jesteś zapewne TY !

 

frustracja i agresja w narodzie widzę mają się dobrze. Może napij się czegoś chłodnego?

 

Pogadaj z kimkolwiek kto ma do czynienia z bezpieczeństwem IT - android to śmieciowy system, w zasadzie nie powinien być używany w organizacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że Android to rodzina systemów Linux - systemu powstałego w opozycji do komercyjnego Windows. Ponadto jestem przekonany, że wkrótce będą sposoby na instalacje swoich Androidów (modów) na telewizory. Na telefonach to zrobiono, to i na telewizory to zrobią (a nawet lodówki).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djedryk

Postaraj się wyrażać swoje zdanie bez obrażania forumowiczów.

 

Ty obraziłeś wcześniej słowem śmieciowy więc miej pretensje do Siebie !! najpierw zobacz znaczenie słów śmieciowy a później obrażaj Tych co stworzyli system oparty na Linuxie.

 

Większość informatyków to pseudo informatycy.

Nazwał bym ich popychadłami systemów operacyjnych i składaczami lub naprawiaczami komputerów.

Informatyków z prawdziwego zdarzenia którzy jeżdżą na szkolenia potrafią skonfigurować routery Cisco a nie D-Linka na fabrycznych ustawieniach jest znacznie mniej.

 

 

 

frustracja i agresja w narodzie widzę mają się dobrze. Może napij się czegoś chłodnego?

 

Pogadaj z kimkolwiek kto ma do czynienia z bezpieczeństwem IT - android to śmieciowy system, w zasadzie nie powinien być używany w organizacji.

 

(.........................)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wirusy blokujące komputery są bardzo groźne.

Chyba bym wolał żeby mi zablokowało TV niż komputer. Bo w tym pierwszym przypadku pewnie wystarczy ponownie wgrać czyste oprogramowanie, z kompem jerst gorzej.

Na komputerze najczęściej mamy dziesiątki dokumentów, zdjęć itp. trascimy wszystko. Przed tymi wirusami nie sa skutecznej ochrony, nie pomoże antywirus.

Widziałem na dwóch komputerach tego wirusa w akcji, zaszyfrował wszystkie pliki, komputer działał ale nic nie można było otworzyć, żadnego pliku. wyświetla się komunikat o okupie, czyli żeby wpłacić gdzieś tam pieniądze i rozblokują. Komputery były na Windowsie, więc ten wirus działa już chyba na wszystkich systemach.

Na dodatego to tak szyfruje, że niemożliwe jest odszyfrowanie, tracimy wszystko. Dane są NIE DO ODZYSKANIA !

Mało tego to się rozprzestrzenia po domowej sieci, czyli jeśli złapiemy to na jednym kompie, a mamy odostępnione jakieś foldery i pliki z drugiego to tamtego też poblokuje.

Antywirusy i Firewalle są bezradne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.