Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  15 członków

Magico Klub
IGNORED

Klub miłośników Magico


plastik1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Pan wzmacniacz w swoim wątku o Magico porozstawiał po kątach wszystkich adwersarzy,tych których nie mógł zbanował,mam do Was pytanie,po kiego gadacie z tym panem w jego wątku?to ma być marketnigowy przekaz a nie rozmowa na argumenty,dajcie spokój i nie przeszkadzajcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość BOBSAPP

(Konto usunięte)

Harbeth 40.1 wykonany jest z mdf-u.

 

Jak widać nie zawsze tak było :

 

The cabinet is 60 liters in size and is built using tuned thin-wall birch ply panels as is customary with BBC monitor designs.

 

http://www.6moons.com/audioreviews/leben2/system_2.html

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Coś po drodze w upływie czasu od tej recenzji musieli pozmieniać w budowie swoich kolumn ....

 

Też potwierdzam. W starych S100 jest sklejka. Być może dokonano zmian konstrukcyjnych w modelu SP100 Rev. 2, tego nie wiem.

Edytowane przez BOBSAPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

jeszcze kilku i będzie cała Trollandia AS :)

Miałem nie banować, ale tego trolla to normalnie zaraz wyślę na wakacje :D

 

Achtung Achtung! W drużynie Magico jest konfident!

Panowie spokojnie, przypominam że gadamy o zwykłych głośnikach. Nie o kobietach, sporcie czy nawet polityce tam emocje by były zrozumiałe - zwykłe głośniki, pudło z aluminiom, membrana i magnes tyle. Nie ma co się angażować emocjonalnie - zostawcie to na mecz! ;-)

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A skąd ty to wiesz? Przecież nigdy nie słyszałeś takiej gitary?

A Ty skąd wiesz, że nie słyszałem? A może po prostu logicznie łączę swoje doświadczenie i wiedzę?

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jello

Accordo nawet symfonikę i big band odtwarzają z jakością i wyrafinowaniem - no pierdolnięcia kruszącego mury Accordo nie mają - i jak się ktoś spodziewa że będą miały to pomylił hobby i kompletnie nie wie o co chodzi.

 

Ale najlepsze jest to że big band i symfonikę rzeczone Magico S1 odtwarzają jeszcze gorzej niż plumkanie

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty skąd wiesz, że nie słyszałem? A może po prostu logicznie łączę swoje doświadczenie i wiedzę?

 

No bo wiem! Gdybyś słyszał, to powiedziałbyś co nieco, a tak, to tylko same forumowe ogólniki: wiem, byłem, słyszałem, znam, mam doświadczenie, posiadam wiedzę...

Nie czepiam się, ale się czepiam - zamiast powiedzieć, napisać - nie wiem, nie miałem styczności... to jak zwykle te same kwiatki, czyli wiem, że nie wiem.

 

W której?

 

W klubowej!

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Chicago

Po pierwsze nigdy nie napisałem, że słuchałem takiej gitary. Po drugie słuchałem za to różnych gitar w życiu i każda z nich ma inne brzmienie - czasem są to niewielkie różnice a czasem spore - dlatego moim zdaniem brzmienie także będzie inne z takiej gitary z innego materiału, który będzie miał inną barwę, inne wybrzmienie i dźwięczność... Dodatkowo wprawione ucho wychwyci kiedy gra gitara drewniana a kiedy nie... - koniec tematu z mojej strony...

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po przeprowadzonej próbie Tapatalku w wątku o Magico,zostałem od razu zaczepiony przez arbitra elegancji i salnowej ogłady,ręce opadają... :)

 

Sly to przecież znany ekspert giełdowy i na marketingu zna się jak mało kto. Nawet pięciososbową grupę rozpoznającą markę wykrył. Niezłą ma rozdzielczość ;)

 

Nie wiem - wiem, że mnie zadenuncjowano, ale nic to - mandaty od forumowych milicjantów, to tak jakby stały fragment gry w moim userstwie.

 

> bum1234

 

Może elbik albo ktoś z jego grupy wsparcia nas śledzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

 

Sly to przecież znany ekspert giełdowy i na marketingu zna się jak mało kto. Nawet pięciososbową grupę rozpoznającą markę wykrył. Niezłą ma rozdzielczość ;)

 

 

 

Może elbik albo ktoś z jego grupy wsparcia nas śledzi?

 

Nie chcę tam pisać przez Tapatalk,bo obiecałem że nie będę,ale mam bana,więc jak mam panu arbitrowi odpowiedzieć?gołębim pocztowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ zawsze tak jest, co to za nowości wypisujesz? Co model, to inne granie, tak, czy nie? Różnice potrafią być i przy tych samych modelach - np. wykonana gitara w USA i w Meksyku - pomimo, że to ten sam brand i model, to da się wyczuć różnice.

 

Dodatkowo wprawione ucho wychwyci kiedy gra gitara drewniana a kiedy nie...

 

Totalna bzdura - audiofilskie bicie piany i nic więcej. Trochę godzin spędziłem w muzycznych sklepach, a i sobie kilka gitar wybrałem, więc wiem co mówię. W życiu nie odróżnisz normalnego akustyka z drewna i od tej z grafitu, w życiu. Ale faktycznie, zostawmy już te wprawione uszy, bo zaraz komedia wyjdzie po całości.

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jello

Accordo nawet symfonikę i big band odtwarzają z jakością i wyrafinowaniem - no pierdolnięcia kruszącego mury Accordo nie mają - i jak się ktoś spodziewa że będą miały to pomylił hobby i kompletnie nie wie o co chodzi.

 

Ale najlepsze jest to że big band i symfonikę rzeczone Magico S1 odtwarzają jeszcze gorzej niż plumkanie

Nie chodzi o pierdolnięcie tylko odtworzenie bez zniekształceń i kompresji przy realistycznym poziomie głośności. Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Totalna bzdura - audiofilskie bicie piany i nic więcej. Trochę godzin spędziłem w muzycznych sklepach, a i sobie kilka gitar wybrałem, więc wiem co mówię. W życiu nie odróżnisz normalnego akustyka z drewna i od tej z grafitu, w życiu. Ale faktycznie, zostawmy już te wprawione uszy, bo zaraz komedia wyjdzie po całości.

No to gratuluję słuchu - a drewniane też grają tak samo? Kto tu bije pianę?

Edytowane przez neomammut

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję słuchu - a drewniane też grają tak samo? Kto tu bije pianę?

 

Przecież nie chodzi o to, że mają takie samo brzmienie - chodzi o to, że nie stwierdzisz czy to jest gitara z grafitu, czy z drewna. Mogę podać przykład, w którym będziesz miał problem z odróżnieniem strun metalowych od nylonowych, a ty mnie tu o słuchu? O jaki słuch ci chodzi? Audiofilski?

Z muzycznego punktu widzenia większość audiofilskich bredni nadaje się do kosza - sprzęt audio i kolumny nie są instrumentami, co niestety wielu nie rozumie.

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem totalnie spokojny to tylko rozmowa. Nic nie ujmuje Chicago, przepraszam Chicago za mój ostatni wpis - po prostu mam paru gitarowych zapaleńców, każdy z ich ma inną gitarę i używa także innych strun - każda z nich brzmi inaczej - ale ok, nie słuchałem, więc nie wiem, koniec tematu.

Edytowane przez neomammut

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o RainSong mówiłem - gratuluję wiedzy twonk. Chciałem ją kupić, ale jest naprawdę za ciężka. Wybrałem Martina XC1T Ellipse.

 

Zmiana kostki powoduje już diametralnie inne brzmienie, zupełnie abstrahując od techniki gry.

 

Można chyba powiedzieć, że RainSong jest takim jakby Magico wśród gitar akustycznych, więc i w sumie offtopu nie ma, tak? Też kosztuje sporo!

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prócz grafitu jest tam jeszcze jakiś dodatek? Gryf też jest grafitowy?

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twonk, ty grywasz???? Oj, kiedy koncercik? :)

 

Można chyba powiedzieć, że RainSong jest takim jakby Magico wśród gitar akustycznych, więc i w sumie offtopu nie ma, tak? Też kosztuje sporo!

:)

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.