Skocz do zawartości
IGNORED

oszustwo w empiku


ayran

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

Nie znasz się;)

 

 

 

Ze co proszę ?

 

 

 

To widać po tym co tu napisałeś.

Pozwolę sobie zacytować ciebie na koniec

 

wiesz ale się wypowiesz.

Faktycznie , było co chwalić w Republice . Jeden szczek i jazgot . To moja ocena Republiki. Bliskie Hip Hopu . Prawda Jezz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miksy na single z Wawrzyszewa są paskudne( tracki 1,2,3 ) - te ze studia S-4 i 2 ostatnie już OK.

 

Pierwotnie kogo to obchodziło- to był i tak uboczny archiwalny zapis.

LP's dłużej się robiło - dlatego brzmią lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtórzę, że nie do nie rozumiem tego hejtowania empiku.

Kilka razy były tu wymieniane inne sklepy (np. fan.pl). Czy ten sklep ma inne dojście do jakiegoś wydania niż empik?

Tzn, że na rynek wchodzi kilka wersji jakiegoś albumu gdzie tą badziewną i tańszą bierze empik a inne sklepy biorą rarytasy?

Wątpię

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DENON: AVR X7200W,  DPD 3310UD, CREEK EVOLUTION 100A, CREEK  EVOLUTION 50DC, DALI MONTOR 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

Jeszcze raz powtórzę, że nie do nie rozumiem tego hejtowania empiku.

Kilka razy były tu wymieniane inne sklepy (np. fan.pl). Czy ten sklep ma inne dojście do jakiegoś wydania niż empik?

Tzn, że na rynek wchodzi kilka wersji jakiegoś albumu gdzie tą badziewną i tańszą bierze empik a inne sklepy biorą rarytasy?

Wątpię

Co to za nowo-mowa ? Krytyka to według ciebie hejtowanie ? . To oznacza że godzisz się na wszystko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowo-mowa? bezsensu.

 

Piszę tylko a raczej grzecznie pytam - bo nie ko końca rozumiem tego hejtu czy jak wolisz krytyki na empik skoro najwidoczniej wszyscy robią to samo?

To jak już to chyba cały zarzut (oszustwa) powinien dotyczyć wszystkich sklepów a tylko empiku. Wg mnie krytyka ma sen jeśli jest w miarę obiektywna

A jeżeli inne sklepy mają inne, lepsze wydania tego samego albumu to chciałbym się dowiedzieć jak to możliwe i gdzie te sklepy szukać (mowa o nowych płytach w polskich sklepach)

Czy to takie trudne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DENON: AVR X7200W,  DPD 3310UD, CREEK EVOLUTION 100A, CREEK  EVOLUTION 50DC, DALI MONTOR 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

Nowo-mowa? bezsensu.

 

Piszę tylko a raczej grzecznie pytam - bo nie ko końca rozumiem tego hejtu czy jak wolisz krytyki na empik skoro najwidoczniej wszyscy robią to samo?

To jak już to chyba cały zarzut (oszustwa) powinien dotyczyć wszystkich sklepów a tylko empiku. Wg mnie krytyka ma sen jeśli jest w miarę obiektywna

A jeżeli inne sklepy mają inne, lepsze wydania tego samego albumu to chciałbym się dowiedzieć jak to możliwe i gdzie te sklepy szukać (mowa o nowych płytach w polskich sklepach)

Czy to takie trudne?

Problem tkwi głębiej . Skoro godzimy się na badziewiarską jakość wszystkiego "nie tylko płyty " to nie dziwmy się że tak mamy . MP3 zabiło prawie cały porządny rynek płytowy , MCDonalds i inne gastronomiczne sieciówy żarcie w knajpach i same knajpy , centra handlowe i sklepy wielkopowierzchniowe jakość wszelkich towarów i usług. Z żarcia zostanie nam Pyszne.pl i Obiadkowo.pl . Handel w Polsce zrezygnuje szybko tak jak w przypadku płyt z handlu żarciem na rzecz Pyszne.pl i Obiadkowo.pl . Po co samemu gotować i sporządzać żarcie w domu jak można iść do sieciówy bądź w sieciówie zamówić do domu. Problem czy to będzie świerze i smaczne. W przypadku ubrań tania sieciówa odzieżowa lub szmatex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli inne sklepy mają inne, lepsze wydania tego samego albumu  to chciałbym się dowiedzieć jak to możliwe i  gdzie te sklepy szukać (mowa o nowych płytach w polskich sklepach)

Czy to takie trudne?

Ale przecież temu Piwu nie chodzi o poradzenie ale o ulanie trochę żółci ( bydlęcej) :) na co tylko się da co widac po powyższym wpisie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem tkwi głębiej . Skoro godzimy się na badziewiarską jakość wszystkiego "nie tylko płyty " to nie dziwmy się że tak mamy . MP3 zabiło prawie cały porządny rynek płytowy , MCDonalds i inne gastronomiczne sieciówy żarcie w knajpach i same knajpy , centra handlowe i sklepy wielkopowierzchniowe jakość wszelkich towarów i usług. Z żarcia zostanie nam Pyszne.pl i Obiadkowo.pl . Handel w Polsce zrezygnuje szybko tak jak w przypadku płyt z handlu żarciem na rzecz Pyszne.pl i Obiadkowo.pl . Po co samemu gotować i sporządzać żarcie w domu jak można iść do sieciówy bądź w sieciówie zamówić do domu. Problem czy to będzie świerze i smaczne. W przypadku ubrań tania sieciówa odzieżowa lub szmatex.

 

Zgadzam się. To jest głębszy problem i dotyczy nie tylko rynku muzycznego. Rynek Hi-res spowodował, że znów zaczyna mówić się o jakości w audio ale niestety oni też oszukują. Miejmy nadzieję, że hi-res wpłyną na poprawę jakości muzyki na CD.

Zgoda, że rynek muzyczny się popsuł. Jakość nagrać spada. Dobrze widać to na stronie dr/loundess.

Co nie zmienia faktu, że nadal uzyskałem odpowiedzi na nurtujące mnie wątpliwości / pytanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DENON: AVR X7200W,  DPD 3310UD, CREEK EVOLUTION 100A, CREEK  EVOLUTION 50DC, DALI MONTOR 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

Zgadzam się. To jest głębszy problem i dotyczy nie tylko rynku muzycznego. Rynek Hi-res spowodował, że znów zaczyna mówić się o jakości w audio ale niestety oni też oszukują. Miejmy nadzieję, że hi-res wpłyną na poprawę jakości muzyki na CD.

Zgoda, że rynek muzyczny się popsuł. Jakość nagrać spada. Dobrze widać to na stronie dr/loundess.

Co nie zmienia faktu, że nadal uzyskałem odpowiedzi na nurtujące mnie wątpliwości / pytanie?

Na pewno nie w EMPIKU. Ja żeby coś kupić muszę jeździć do Kołobrzegu lub Krakowa albo na Ebayu lub Allegro .

 

Ale przecież temu Piwu nie chodzi o poradzenie ale o ulanie trochę żółci ( bydlęcej) :) na co tylko się da co widac po powyższym wpisie.

Ty tu jesteś żeby się mnie czepiać . Nie chodzę do EMPIKU od lat bo nie ma poco tam łazić . Teraz kupuję na Ebayu lub Allegro . Latem w Kołobrzegu w sklepie Flamenco i w Krakowie w Music-Corner choć i te mocno się w ciągu 5 lat popsuły . Asortyment coraz mniejszy. Wystarczy ci Jezz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tu jesteś żeby się mnie czepiać .

Ja tu tylko próbuję wyprostować głupotki jakie piszesz na temat płyt Republiki.

 

Teraz kupuję na Ebayu lub Allegro

 

Ale mnie to w ogóle nie interesuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

Ja tu tylko próbuję wyprostować głupotki jakie piszesz na temat płyt Republiki.

Mnie ta szczekająca kapela z lat 80 tych ubiegłego stulecia nie interesowała i nie interesuje i przepraszam wszechwiedzącego Jezza za moją niewiedzę, tak że odpuść swoje czepliwe komentarze.

 

Rynek Hi-res spowodował, że znów zaczyna mówić się o jakości w audio ale niestety oni też oszukują

Jaką masz gwarancję że nie jest to konwersja MP3 to takiego Hi Resa . Bo ja dam sobie rękę uciąć że tak jest.

Jeśli chodzi o dobre jakościowo CD ki to te z lat 90 tych i początek naszego stulecia z rynku wtórnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz gwarancję że nie jest to konwersja MP3 to takiego Hi Resa . Bo ja dam sobie rękę uciąć że tak jest.

 

Czas umierać.

 

Jeśli chodzi o dobre jakościowo CD ki to te z lat 90 tych i początek naszego stulecia z rynku wtórnego.

 

A jak chcę kupić płytę, która miała premierę rok temu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

A jak chcę kupić płytę, która miała premierę rok temu ?

Co mnie to obchodzi . Niby dużo wiesz Jezz a z ciebie jednak środek od kapusty atakując personalnie.

Wnioskuję że popierasz badziewie. Nie mam nic przeciwko płytom premierowym tylko chłamowatym kompilacjom każdej płyty i tej z przed 100 lat i tej z przedwczoraj.

Poza tym sklep godząc się na byle co oszukuje nas wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam niektore wypowiedzi i żal mi niektórych :)

Wczoraj przyszlo do mnie kilka płyt z ebay... ;) no Republiki akurat nie szukałem, ale jak się szuka to znajdzie się wszystko. Empik czy hmv w UK takie samo badziewie tam sprzedają.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dużo wiesz Jezz a z ciebie jednak środek od kapusty atakując personalnie

 

Już Lech36 w innym wątku nazwał po imieniu takie twoje wpisy.

 

Poza tym sklep godząc się na byle co oszukuje nas wszystkich.

Sklep sprzedaje to co dostarcza wydawca.

 

Wnioskuję że popierasz badziewie

 

Twoje wnioski są błędne chociaż dyskusja z tobą akurat sprawia mi przyjemność.

 

Czytam i czytam niektore wypowiedzi i żal mi niektórych :)

Wczoraj przyszlo do mnie kilka płyt z ebay... ;) no Republiki akurat nie szukałem, ale jak się szuka to znajdzie się wszystko. Empik czy hmv w UK takie samo badziewie tam sprzedają.

 

Ładna przesyłka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spólka Empik kalkuluje ceny maximalizując marże do poziomu 65 -,01, 35-, 20- zależnie od wagi wykonawcy i statusu nowego materiału

Za ten produkt ani wytwórca ani detalista nie

Tonpress spośród dawnych edytorów ( Pronit, PSJ, Poljazz, Muza, Veriton, Wifon, Savitor, Polton, ZPR, Arston, itede) jest w uprzywilejowanej sytuacji z racji Srebrna Media i Sonic, które stale wypuszcza z powodzeniem nowości.

Najwięcej niewydanych rejestracji jest w posiadaniu archiwum Polskiego Radia.

Kompletnie nie rozumiem tej burzy w szklance wody. Za 12 złotych taka afera ?

Trzeba było w necie odsłuchać przed zakupem ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

Czytam i czytam niektore wypowiedzi i żal mi niektórych :)

Wczoraj przyszlo do mnie kilka płyt z ebay... ;) no Republiki akurat nie szukałem, ale jak się szuka to znajdzie się wszystko. Empik czy hmv w UK takie samo badziewie tam sprzedają.

To może połączyć ten wątek z wątkiem "Europejskie edycje płyt CD"

Co się stanie jak zamiast tłoczonej płyty Cd sprzedadzą wam płytę CDr czyli tak zwaną wypalankę zrobioną na komputerze .

Podobno już takie sprzedaże miały miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. sze Studio Tonpressu - Wawrzyszew w 82 roku jeszcze nie było rozpakowane.

Miksu nie poprawi nawet prezes Proniewicz.

EOT.

 

PS.

Empik robi ze swoją polityką cenową tak, żeby dawać bonifikaty.

 

płyta jest opisana jako SON39, ale ma dr8.

 

prawdziwa SON39 ma dr13.

 

Trzeba było ćwierć stulecie temu przed denominacją zakupić to, co było wcześniej jedynie na singlach (nadających się do wyrzucenia po parokrotnym odsłuchaniu) dostępne.

 

Czyli, że nieprawdziwy dynamic range świadczy o rzekomym oszustwie ? Czyżby ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie w EMPIKU. Ja żeby coś kupić muszę jeździć do Kołobrzegu lub Krakowa albo na Ebayu lub Allegro .

Będę wredny ale nadal nie wiem dlaczego empik jest "łeeee"a inne sklepy są super?

 

I nie mówię tu o ebay czy allegro. Nie mówię też o wydaniach japońskich- które notabene nie zawsze są miażdżąco lepsze niż europejskie.

 

Czytam i czytam niektore wypowiedzi i żal mi niektórych :)

Wczoraj przyszlo do mnie kilka płyt z ebay... ;) no Republiki akurat nie szukałem, ale jak się szuka to znajdzie się wszystko. Empik czy hmv w UK takie samo badziewie tam sprzedają.

 

super kolekcja - widzę że to wydania japońskie. I pod tym względem się zgadzam bo je rzadko lub wcale nie można spotkać w empiku czy hmv.

Ale za to sklepy typu fan.pl też przegina aby oferować za japońskie CD SHM prawie 200zł :) To jest robienie ludzi w balona

 

To może połączyć ten wątek z wątkiem "Europejskie edycje płyt CD"

Co się stanie jak zamiast tłoczonej płyty Cd sprzedadzą wam płytę CDr czyli tak zwaną wypalankę zrobioną na komputerze .

Podobno już takie sprzedaże miały miejsce.

 

to prawda i to trzeba piętnować a najlepiej dodatkowo wrzucać fotki na forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DENON: AVR X7200W,  DPD 3310UD, CREEK EVOLUTION 100A, CREEK  EVOLUTION 50DC, DALI MONTOR 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PPS. Żbika trza nająć do tego, żeby rozkminił kto kogo i czy aby na pewno okradł ?

Dobranoc Państwu !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta szczekająca kapela z lat 80 tych ubiegłego stulecia nie interesowała i nie interesuje i przepraszam wszechwiedzącego Jezza za moją niewiedzę, tak że odpuść swoje czepliwe komentarze.

 

 

Jaką masz gwarancję że nie jest to konwersja MP3 to takiego Hi Resa . Bo ja dam sobie rękę uciąć że tak jest.

Jeśli chodzi o dobre jakościowo CD ki to te z lat 90 tych i początek naszego stulecia z rynku wtórnego.

 

Musisz mieć bardzo wąski krąg zainteresowań, bo np. większość płyt współcześnie nagrywanych i wydawanych z jazzu i klasyki jest bardzo dobrze brzmiąca. Z muzyki popularnej także można znaleźć sporo przykładów dobrej realizacji. Oczywiście w muzyce pop kompresja dominuje ma ładnie grać na byle czym, ale w ambitniejszych gatunkach dbałość o realizację jest nadal obecna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

Już Lech36 w innym wątku nazwał po imieniu takie twoje wpisy.

To nawiedzony maniak poprawności technicznej.

Sklep sprzedaje to co dostarcza wydawca.

Jak by wszyscy zwrócili temu wydawcy kiepskiej jakości towar to ten wydawca by się ze +++++

Twoje wnioski są błędne chociaż dyskusja z tobą akurat sprawia mi przyjemność.

W czym są błędne że powiedziałem że popierasz badziewie ?

 

A to już chyba zupełnie coś innego.

Tak złośliwie czy na serio ?

 

1. sze Studio Tonpressu - Wawrzyszew w 82 roku jeszcze nie było rozpakowane.

Miksu nie poprawi nawet prezes Proniewicz.

EOT.

 

PS.

Empik robi ze swoją polityką cenową tak, żeby dawać bonifikaty.

 

Trzeba było ćwierć stulecie temu przed denominacją zakupić to, co było wcześniej jedynie na singlach (nadających się do wyrzucenia po parokrotnym odsłuchaniu) dostępne.

 

Czyli, że nieprawdziwy dynamic range świadczy o rzekomym oszustwie ? Czyżby ?

Najlepiej takie single ze złomowanych szaf grających.

 

Musisz mieć bardzo wąski krąg zainteresowań, bo np. większość płyt współcześnie nagrywanych i wydawanych z jazzu i klasyki jest bardzo dobrze brzmiąca.

Co masz na myśli bardzo dobrze brzmiąca ?

 

Spólka Empik kalkuluje ceny maximalizując marże do poziomu 65 -,01, 35-, 20- zależnie od wagi wykonawcy i statusu nowego materiału

Za ten produkt ani wytwórca ani detalista nie

Tonpress spośród dawnych edytorów ( Pronit, PSJ, Poljazz, Muza, Veriton, Wifon, Savitor, Polton, ZPR, Arston, itede) jest w uprzywilejowanej sytuacji z racji Srebrna Media i Sonic, które stale wypuszcza z powodzeniem nowości.

Najwięcej niewydanych rejestracji jest w posiadaniu archiwum Polskiego Radia.

Kompletnie nie rozumiem tej burzy w szklance wody. Za 12 złotych taka afera ?

Trzeba było w necie odsłuchać przed zakupem ;)

mp3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To może połączyć ten wątek z wątkiem "Europejskie edycje płyt CD"

Co się stanie jak zamiast tłoczonej płyty Cd sprzedadzą wam płytę CDr czyli tak zwaną wypalankę zrobioną na komputerze .

Podobno już takie sprzedaże miały miejsce.

 

Jak się przyjrzysz i sprawdzisz numery to się dowiesz co to za płyty...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. sze Studio Tonpressu - Wawrzyszew w 82 roku jeszcze nie było rozpakowane.

 

Dlatego w tym roku (między lutym a kwietniem '82) Brygada Kryzys nagrała tam swoją pierwszą, legendarną płytę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to już chyba zupełnie coś innego.

Ale tu nie ma ŻADNEJ informacji, że to remaster. Tak to jest oszustwo. Nie jest to być oszustwo empiku ale juz napewno wydawcy. W poligrafi SON39 kupiłem coś co nie jest SON39.

 

 

 

Musisz mieć bardzo wąski krąg zainteresowań, bo np. większość płyt współcześnie nagrywanych i wydawanych z jazzu i klasyki jest bardzo dobrze brzmiąca. Z muzyki popularnej także można znaleźć sporo przykładów dobrej realizacji. Oczywiście w muzyce pop kompresja dominuje ma ładnie grać na byle czym, ale w ambitniejszych gatunkach dbałość o realizację jest nadal obecna.

No to nie jest obecna w tym przypadku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli bardzo dobrze brzmiąca ?

 

 

 

Co masz na myśli zadając takie pytanie? Czy chodzi o konkretne tytuły, czy też wytłumaczenie znaczenia polskich wyrazów?

 

 

Ale tu nie ma ŻADNEJ informacji, że to remaster. Tak to jest oszustwo. Nie jest to być oszustwo empiku ale juz napewno wydawcy. W poligrafi SON39 kupiłem coś co nie jest SON39.

 

 

No to nie jest obecna w tym przypadku.

 

Rzadko ale jest, w Polsce mamy Voo Voo, Dorotę Miskiewicz, Monikę Borzym, za granicą, Dave Mathews Band, Rayn Adams, John Mayer, Clapton, J.J. Cale i wielu innych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale tu nie ma ŻADNEJ informacji, że to remaster. Tak to jest oszustwo. Nie jest to być oszustwo empiku ale juz napewno wydawcy. W poligrafi SON39 kupiłem coś co nie jest SON39.

 

 

No to nie jest obecna w tym przypadku.

Takich płyt jest mnóstwo. Weźmy za przykład Brothers on Arms. Ten sam numer katalogowy czy tez barcode od 85 do chyba lat 2000... Włącznie z remasterami. O tym, ze to "podrasowana" wersja często dowiemy się tylko po roku wydania, choć zgadzam się, ze powinna być informacja, ze to remaster.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich płyt jest mnóstwo. Weźmy za przykład Brothers on Arms. Ten sam numer katalogowy czy tez barcode od 85 do chyba lat 2000... Włącznie z remasterami. O tym, ze to "podrasowana" wersja często dowiemy się tylko po roku wydania, choć zgadzam się, ze powinna być informacja, ze to remaster.

I taki np. bezpiecznik jest opisany co ma być słychać - kwestia profesjonalnego podejścia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.