Skocz do zawartości
IGNORED

Internet jako pole bitwy. Propaganda, kłamstwa, agenci wpływu.


Jaro_747

Rekomendowane odpowiedzi

W tym celu wysyła policję z calego kraju jako Sztafety Partyjne to pilnowania siedzib PiS i bije manifestantów pałami.

Oczywiście. A ofiary same się kładą w świetle kamer. Wszystko zaplanowane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rusofobskim PiSem, większość którego choruje na zespół Macierewicza nie jest to możliwe. Jeden z mitów założycielskich (zamach smoleński) PiS-owcy nie rusza.

 

Nie ogarniasz zdolności Prezesa i stopnia ogłupienia ich wiernego elektoratu (przykłady masz powyżej).

 

Przypomnę historię z Łukaszenką - lata całe PiS skakał na Sikorskiego gdy były nieśmiałe próby poluzowania sankcji w zamian za wypuszczenie więźniów. Teraz Karczewski był na Białorusi, gadał z dyktatorem, nazwał go "ciepłym człowiekiem", za chwilę PiS obciął fundusze dla antyłukaszenkowego Biełsatu i co? Słyszałes jakies protesty Gazety Polskiej, czy innych pisowskich przekaziorów?

 

Prezes stwierdzi, że okazało się, że zamach to samodzielna robota Tuska, Putin odradzał, ale nie dał rady zapobiec i pozamiatane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zaplanowane.

Nie przesadzajmy- oni nie są na tyle zdolni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stopnia ogłupienia ich wiernego elektoratu (przykłady masz powyżej).

hehe to też o mnie yeahhh

jednym z moich zarzutów do Prezesa było/jest że posługuje się sformułowaniem "białoruskie standardy". Widać jednak się chłop opamiętał, że próbuje ożywić tą prawie zamkniętą granicę. Coś w tym złego? A poza tym dyabli wiedzą po co naprawdę Karczewski był w Mińsku. Tylko nie mów mi, że chodziło o komunikat dla WP

 

Są, mają media, środki i wieloletnie doświadczenie.

ale są zdegenerowani i zdemoralizowani

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są, mają media, środki i wieloletnie doświadczenie.

 

PiS ma większość w Sejmie.

PiS ma większość w Senacie.

PiS ma rząd.

PiS ma Prezydenta.

PiS ma wojsko.

PiS ma prokuraturę.

PiS ma policję.

PiS ma radio.

PiS ma telewizję.

PiS ma prezesów spółek.

PiS sparaliżował Trybunał Konstytucyjny.

 

A PiSowcy dalej płaczą, jacy to są ciemiężeni.

 

Piszac o podatności elektoratu PiS na najgłupszą nawet propagandę właśnie to miałem na myśli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie rosyjski?

 

toptwenty, on przecież przyjechał do nas stamtąd i przeszedł na Polskie obywatelstwo bo mu jakoś z radzieckiego na Rosyjskie nie chcieli przepisać czy coś, mówił już kiedyś o tym. A drugie to nie mówił jakie ma. Tak że nie wiem w końcu czy na nasze przeszedł czy ma jako dodatkowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mimo, że ma to wszystko system jest na tyle mocny, że próbuje wyciągnąć ludzi na ulicę, urządza prowokację. Na to trzeba mieć środki i jakiegoś koordynatora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q..., ręce opadają.

 

W świetle tego Kuchciński, Piotrowicz, Błaszczak i i jeszcze kilku innych są najlepszymi agentami owego "systemu", bo swoimi posunięciami najbardziej szkodzą obecnej władzy.

 

Zajrzałem do wpotylicę.pl, zaczynam rozumieć banialuki wypisywane przez co poniektórych, tam są jeszcze większe głupoty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tylko tyle że jakiś czas temu wtajemniczeni ludzie z IPN powiedzieli że ta nasza nowsza historia w rzeczywistości wygląda jednak nieco inaczej niż to jest oficjalnie przedstawiane i opisane, i tam są ponoć takie rzeczy że został podjęta decyzja że jeszcze ze 100 lat minie zanim to ujawnią .

 

Ale padło tam takie zdanie że gdyby to wszystko ujawnić to wiele pomników by zburzono ale również wiele nowych by powstało, no i że ponoć najprawdopodobniej powstałyby w związku z tym takie protesty społeczeństwa że nie wiadomo do czego by to doprowadziło.

 

EDIT:

 

Ta wypowiedź była od osób mających klauzulę do dostępu materiałów o najwyższym stopniu tajności, to nie wiem czy np taki Macierewicz ma do tego dostęp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wypowiedź była od osób mających klauzulę do dostępu materiałów o najwyższym stopniu tajności, to nie wiem czy np taki Macierewicz ma do tego dostęp.

 

Macierewicz swoich ludzi wsadził gdzie trzeba i niewygodne materiały trafiły albo do jego biurka, albo do kominka. Było już coś na ten temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najważniejsze pytanie jest w tym kto trzyma pieczę nad tymi najbardziej tajnymi dokumentami których jeszcze bardzo długo nie odtajnią. Być może nie mamy w pełni rzeczywistego odniesienia historycznego a może i nawet geopolitycznego skoro tam są takie rzeczy których jeszcze długo nikt nie zobaczy. ja myślę że chyba trzeba by się tam dostać siłowo i ujawnić wszystko, bo nie ma nic gorszego niż żyć w nie pełnej prawdzie.

 

EDIT:

 

W każdym razie było powiedziane nie wprost że mamy pewnych fałszywych bohaterów i pewnych zupełnie nieznanych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Q..., ręce opadają.

 

To już Twój problem Jarku.

A faktem jest, że PiS działa nieudolnie.

Ale próbuje walczyć nie z byle kim. Na szczęście opozycja też popełnia błędy, coraz więcej błędów.

 

Po nagłośnieniu, że to prowokacja profili żony ,, rannego,, z wiki wyparował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już Twój problem Jarku.

A faktem jest, że PiS działa nieudolnie.

Ale próbuje walczyć nie z byle kim. Na szczęście opozycja też popełnia błędy, coraz więcej błędów.

 

Q..., jak bym słuchał kibolskiej baśni o jakiejś naszej ligowej drużynie :-))) Opowieści dla poszkodowanych przez los. Byłbym miszczem świata, ale świat się zawziął i nie pozwala.

 

 

Opozycja na szczęście nareszcie bierze się do roboty, bo do tej pory była dupowata i rozmamłana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro odpowiada Tobie taka opozycja? Skoro tolerujesz jej metody działania oparte na prowokacjach mających na celu wywołanie zamieszek?! Niezły z Ciebie demokrata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro odpowiada Tobie taka opozycja? Skoro tolerujesz jej metody działania oparte na prowokacjach mających na celu wywołanie zamieszek?! Niezły z Ciebie demokrata.

 

Puknij się w głowę, bo naprawdę bredzisz coraz ostrzej. Już nawet PiS przyznaje, że Kuchcińskiemu coś odbiło i to on namotał aferę.

No cóż, zachował sie jak idiota, ale była mediacja podczas której ochłonął i chciał Szczerbę przywrócić. Na to wkroczył Prezes i stwierdził, że żadnego przywracania i żadnego kompromisu nie będzie.

No i co Tomek, Prezesa też ktoś sprowokował?

 

Później kolesie zamknęli się w sali i zaczęli odstawiać szopkę.

Kilku posłów opozycji weszło z nimi. Gdy chciało wejść jeszcze kilku PiSowcy zastawili wejście, a bocznych na rozkaz Kuchcińskiego pilnowała Straż Marszałkowska. I co, to też prowokacja?

 

Zacznij Tomek więcej myśleć. Pewnie nie pójdzie łatwo, ale za jakiś czas kto wie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ty zacznij myśleć. On nie był sam. Wszystko było wyreżyserowane. Żona jest dziennikarką Krytyki Politycznej, mówi Ci to coś? Kto ich sponsoruje? W scenie udział wzięli: ,, ranny,,, kobieta rzucająca racę, koleś z biało-czerwoną i z orzełkiem flagą Polski, żeby było pewne skąd pochodzi film, grupa z kamerami no i pomocnicy ratujący,,rannego,, w tym jego żona. Przypadek? Nie żartuj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj o tym.

Osobiście radzę zainteresować sie tymi agentami od carycy Katarzyny. Suski już coś na ten temat ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyparcie, klasyka.

 

Tomuś, ty sam siebie opisujesz. Ja nie mam siły na walkę z debilizmami w które ty wierzysz i rozpowszechniasz. Na filmik naprawdę szkoda mi czasu. Kiedyś miałem fazę na zwalczanie idiotyzmów związanych ze Smoleńskiem. Za co się brałem, okazywało się fejkiem. I co? Ano nic, za miesiąc bzdury wracały z powrotem, tak samo poważnie traktowane i objawiane jako wielkie odkrycie.

 

A obalenie Suskiego cię nie wzrusza? I to, że Suski kłamie w tej sprawie w żywe oczy? To jest wyparcie Kolego Szanowny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Jarku, nie mam zamiaru walczyć z Twoim ego, jest nie do przeskoczenia. Nie dopuszcza ono możliwości postrzegania mnie jako równorzędnego partnera. To oczywiste i dla mnie zrozumiałe.

Szkoda. Niemniej darzę Ciebie szacunkiem i często zgadzam się z Twoją opinią.

Pozdrawiam.

Tomek.

 

 

 

Na filmik naprawdę szkoda mi czasu.

To zrozumiałe. Nie daj Boże gdybyś jeszcze musiał przyznać mi rację, dopiero by było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Przypomnę historię z Łukaszenką

 

Zbliżenie z Białorusią jak najbardziej wpisuje się w antyrosyjską politykę PiS (i szerzej - Zachodu). Żeby dokopać odwiecznemu wrogowi (Rosji) można zamknąć oczy na niedostateczną demokratyczność Białorusi. Baćka (Łukaszenko) jako stary lis gra na dwa fronty, ostatnio stosunki z Rosją są napięte. Opozycja białoruska jest niezadowolona ze zmiany twardej polityki wobec Białorusi, ale kto by ją słuchał kiedy odbywa się gra geopolityczna. Rosofobscy czytelnicy GP to rozumieją i siedzą cicho.

 

Prezes stwierdzi, że okazało się, że zamach to samodzielna robota Tuska, Putin odradzał, ale nie dał rady zapobiec i pozamiatane.

 

Oprócz Smoleńska są jeszcze fundamentalne kwestie konfrontacji z Rosją w ramach NATO i antyrosyjskiej polityki historycznej/propagandy. Obie te polityki szybko nie odwrócisz. W pierwszej Polska nie jest samodzielna. Jeżeli USA przy Trumpie pójdzie do zbliżenia z Rosją to tylko wtedy nastąpi powrót do współpracy Rosja-NATO. Wtedy i o historii można mniej wspominać, i o niedemokratyczności. Ale to proces długotrwały.

 

A drugie to nie mówił jakie ma.

 

Mówił - ma jedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżenie z Białorusią jak najbardziej wpisuje się w antyrosyjską politykę PiS (i szerzej - Zachodu). Żeby dokopać odwiecznemu wrogowi (Rosji) można zamknąć oczy na niedostateczną demokratyczność Białorusi. Baćka (Łukaszenko) jako stary lis gra na dwa fronty, ostatnio stosunki z Rosją są napięte. Opozycja białoruska jest niezadowolona ze zmiany twardej polityki wobec Białorusi, ale kto by ją słuchał kiedy odbywa się gra geopolityczna. Rosofobscy czytelnicy GP to rozumieją i siedzą cicho.

 

No to mnie zadziwiłeś. A jak ma się do tego zacieśnianie sojuszu wojskowego z Białorusią?

 

(ciach)

 

Serdecznie pozdrawiam i powodzenia życzę!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, poniżej masz bezpośrednie wyjaśnienie o co chodzi bo nieraz zarzucałeś JuG-owi że być może lepiej zna Rosyjski jak Polski, tj w sensie że być może jest z Rosji:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

A jak ma się do tego zacieśnianie sojuszu wojskowego z Białorusią?

 

Kogo z kim?

 

Zacznij wreszcie bardziej ogarniać świat Jurij, już nie musisz myśleć bolszewickimi schematami.

 

Jednym z poznawczych skutków twierdzenia Gödla jest taki, że nie poznasz systemu/procesu będąc jego częścią. Musisz starać się być poza/nad analizowanym systemem/procesem. Geopolitykę nie wymyślił Lenin lub Stalin. Stosują ją i Stany, i Rosja, i Francja, i Chiny, i ... Każde państwo trochę inaczej ją rozumie i wykorzystuje ale procesy geopolityczne trwali i trwają. Można wątpić w istnienie prawa ciążenia powszechnego - nie schodzić po schodach a skakać przez okno, ale skończy się to bardzo źle dla wątpiącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krak_oN

 

Wolę tam nie zaglądać. Mam tam bana na całe życie, więc nie mógłbym zareagować, a tego nie lubię. W ogóle tam nie wchodzę.

 

Co do kwestii obywatelstwa Jurija - sprawa jak sądzę wyjaśniona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

to prawica siedzi cicho, a pytania są ze strony czytelników GW

 

Pisałeś o czytelnikach GP (Gazety Polskiej) - ja do nich się odniosłem a Ty przeczytałeś GW. Jest to przykład tego, jak utrwalone modele myślowe zakłamują rzeczywistość. Z tym nasraniem byłbym bardziej powściągliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.