Skocz do zawartości
IGNORED

Magnat MA600


DjTechnics
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na samym początku bardzo chciałbym bardzo podziękować S4Home za wypożyczenie sprzętu. Wzmacniacz testowany jest na kolumnach Klipsch RP-250F.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-45657-0-59937600-1488194072_thumb.jpg

post-45657-0-61672300-1488194079_thumb.jpg

post-45657-0-36628800-1488194086_thumb.jpeg

Budowa jest na wysokim poziomie. Frontowy panel o minimalistycznym wyglądzie ze szczotkowanego aluminium. Gałka jest plastikowa, po naciśnięciu możemy zmienić takie opcję jak bas, wysokie, balans, głośność źródła, reset oraz wyjście. W niskiej cenie mamy w pełni wyposażony wzmacniacz o naprawdę bardzo muzykalnym brzmieniu. Zmiana źródła nastepuje bardzo szybko, nie ma żadnych problemów z bluetooth, jakość dzwięku bezprzewodowo całkiem dobra. Wzmacniacz słuchawkowy bez problemu napędza słuchawki Cal, grają one z większą energią i wykopem.

 

Dźwięk jest lekko ocieplony o łagodnych i zaokrąglonych wysokich tonach, to co jest wyjątkowe w tym wzmacniaczu to scena i głębia,.. Bardzo dobra kontrola basu, nawet przy wysokiej głośności wzmacniacz trzyma kolumny w ryzach, dzwięk nie jest zniekształcony, a bas sie nie gubi. Jak na moc wzmacniacza 2x55W nie brakuje mocy i energii. Jedną rzeczą która mi nie odpowiada są to wysokie tony, w muzyce rozrywkowej oraz w grach brakuje trochę wysokich tonów i tego pazura... W wokalach brakowało mi trochę więcej życia i janosości. Dzwięk w odbiorze jest bardzo przyejmny, można go słuchać godzinami.

 

Gdy znów podłączyłem swoj amplituner usłyszałem następujące różnice, Yamaha ma wiecej basu. ale jest on bardzo słabo kontrolowany, brakuje energii i wykopu, tak jakby sie gubił czy nienadążał w Magnacie pełna kontrola nawet przy dużej głośności. Scena w amplitunerze jest wąska, jakby jej nie było i gdzie sie podziała ta głębia? Wokali lepiej mi sie słucha na Yamaszce są takie żywe, może to dlatego. ze jest dużo więcej wysokich.

 

Magnat rozłożył na łopatki mój amplituner pod prawie każdym względem. W tej cenie i z takim wyposażeniem wątpie, że da sie znaleźć coś lepszego.

Jeśli macie jakieś pytania, postaram sie odpowiedzieć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra:)

Proszę pisać. Teraz po końcu seri NADa wróżę mu świetlaną przyszłość. Gdyby miał 2x80w i kosztował nawet troszkę więcej byłby częstym wyborem. Zapraszam kolejnych chętnych na testy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmien lampe i powiedz ile zbierales szczeke z podlogi , ten ruski ecc88 jest marny .... i to bardzo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kwasior21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ja mógłbym go potestowac? Chcialbym go porównać z Onkyo A-9050 na kolumnach Magnat Quantum 653 i na Klipsch rp-250f (które też posiadam). Będę niezmiernie wdzięczny.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kolumnie o mniejszej efektywności przydałoby się więcej tych watów te 55 mógłby być za mało. Niby moja Yamaha ma dwa razy tyle mocy ale z basem sobie nie radzi.

Do mniejszego pomieszczenia w zupełności starczy taki magnat, zakres ma chyba do 40" gdy dochodzę do 30" jest tak głośno, że mam ochotę uciec z pokoju. Mimo takiej głośności bas młuci równo, nic nie muli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, poszukaj w Google tam masz pełną specyfikacja, a czemu mam nie porownywac? Może ktoś będzie się zastanawiał czy wybrać amplituner z wyposażeniem itp czy wzmacniacz w podobnej cenie również z wyposażeniem, ma wtedy czarno na białym, że lepiej jest wybrać wzmacniacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze napisać, iż jedynym minusem tego wzmacniacza jest pilot, tragedia... Od razu skojarzyl mi się z tym pilotem od diod RGB. Za szybka od wyświetlacza mamy taki malutki punkcik i trzeba pilotem ucelować żeby załapało ;-)

 

Dac wejście USB.

Nie wiem czy wszystkie dacki wyposażone w USB mają około dwu sekundowe opóźnienie np. przesuwam utwór i muszę czekać chwilkę zanim dźwięk pojawi się w głośnikach. Żadnych trzaskow czy przycienc nie słychać.

Optycznie wszystko idealnie ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wszystkie dacki wyposażone w USB mają około dwu sekundowe opóźnienie np. przesuwam utwór i muszę czekać chwilkę zanim dźwięk pojawi się w głośnikach

 

Nie mają żadnych opóźnień ;) Chyba , że ktoś ma coś źle skonfigurowane w systemie...

 

Ten pilot faktycznie przypomina ten od diód Led ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Exciter555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ale odtwarzałeś z pendriva?

Szkoda ze nie ma Main In.;)

Normalnie podłaczylem pod komputer. Sterowniki zainstalowaly się po chwili.

Pamiętam kiedyś na forum pisał ktoś na temat DACa Asusa za tysiaka i było identycznie to samo z tym opóźnieniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos mocy. Okazuje się, że waty watom nie są równe, zwłaszcza jak porównuje się waty stereo z watami kinodomowymi ;-)

Miałem at kd Panasonica z mocą 120W/6ohm na przedzie, wg danych fabrycznych, teraz mam at stereo Yamahy o mocy 50W/8ohm. Yamaha bije na głowę Panasa pod każdym względem, pomimo niższej teoretycznie mocy, nawet w takich dziedzinach, jak wykop i subiektywny odbiór dynamiki odtwarzanych dźwięków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy ja mógłbym go potestowac? Chcialbym go porównać z Onkyo A-9050 na kolumnach Magnat Quantum 653 i na Klipsch rp-250f (które też posiadam). Będę niezmiernie wdzięczny.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Jasne pisz do mnie

 

On nie jest słaby. Na audio show był podłączony do magabatow 1003. I jak się puscili dynamiczna muzykę dawal radę. Dlatego go ściągnęlismy.

Co do opóźnienia to kwestia konfiguracji programu. Prawdopodobnie za dużo ustawiony bufor.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Zeby bylo zabawniej jezeli niemiecki magazyn sie nie mylił to wymierzyli mu sporo ponizej 50Ω,natomiast ma1000 miał w jednym zamiast 80,87 a w innym 98 przy 8Ω. Tak czy siak maleństwo dawało rade z rp280 u mnie dlatego mam cheć sprawdzić ma1000,moze bedzie ciekawą alternatywą na hybryd vicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowała Ci taka przygaszona góra w tym Magnacie do Klipschow? Mi właśnie nie bardzo.

Podobno vicek gra o wiele jaśniej, ale też ma te górę trochę wycofana i wysokie zaokrąglone. Myślisz o Sv 500 czy 227?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ma1000 nie ma daca.

Gra dużo lepiej, niestety kosztuje też.

Sluchaliscie rv3 podłączonych do nowych direkt dreiklang tych większych na audio show?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Home orientujesz się może czy w tym roku czekają nas jakieś premiery wzmacniaczy? Może warto poczekać ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premiery wzmacniaczy? Może warto poczekać ;-)

Jedno wyklucza drugie. Premiera znaczy droższe :) Z reguły.

Mamy premiere nowych Denków nowego Marantza. Możliwe seria 5 od Marantza także doczeka się nowej odsłony. Są nowe NADy.

Może inaczej, zbadam rynek. Czego oczekujesz? To znaczy jakiego wzmacniacza w jakiej cenie z jaką barwą dźwięku, mocą, funkcjami byś szukał? Oczekiwał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno wyklucza drugie. Premiera znaczy droższe :) Z reguły.

Mamy premiere nowych Denków nowego Marantza. Możliwe seria 5 od Marantza także doczeka się nowej odsłony. Są nowe NADy.

Może inaczej, zbadam rynek. Czego oczekujesz? To znaczy jakiego wzmacniacza w jakiej cenie z jaką barwą dźwięku, mocą, funkcjami byś szukał? Oczekiwał.

Pięć tysi mogę wydać maksymalnie, jak będzie tańszy tym lepiej. Brzmienie lekko ocieplone, w stronę jasności.

Bas szybki kontrolowany jak w magnacie. Wysokie intensywne lecz bez ostrości i metalicznosci. Zależy mi na dobrej scenie muzycznej. Dźwięk ma być żywy i pełen emocji ;-)

Moc minimum te 70w

Najlepiej z DAC, fajnie gdyby miał podglaszanie cyfrowe i galeczki bas/treble to się czasami przydaje.

Także jak widać dużo nie oczekuję heh ;-)

W. Ostateczności już ten dac oddzielnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez DjTechnics

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeslij mu najslabszego Cayina. Zobaczy kolega ile znaczenia mają waty w katalogu i jak sie mają waty rzekome do tych prawdziwych:)

Porownanie tranzystora do lampki to jak pierwsza przejażdżka byle jakim autem z turbo. Ten kop w klatę przy przyspieszaniu chyba na każdym zrobił wrażenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Łukasz_65651
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej DJTechnics, chcialbym sie spytac czy dobrze pamietam, ze to Ty jeszcze niedawno narzekales na swoje Klipsh'e z opinią w stylu, ze krwawią Ci uszy na Yamaszce i odradzales zakup innym ? Myslalem, ze miales je sprzedac :)

 

Tylko prosze nie potraktuj tego jako atak, nic z tych rzeczy, ja mam 260tki i widze w nich spory potencjal, sam jestem zadowolony w polaczeniu z aplitunerem kina HK ale rozgladam sie powoli nad wzmakiem stereo i po prostu mnie to ciekawi :)

 

Niezaleznie od tego chcialem sie dopytac co do tego co napisales w tym zdaniu "Jedną rzeczą która mi nie odpowiada są to wysokie tony, w muzyce rozrywkowej oraz w grach brakuje trochę wysokich tonów i tego pazura...". No i teraz czy widzisz gdzies ewentualny komproms pomiedzy "krawieniem", a ociepleniem ?

 

Ja np. od niedawna mam sluchawy senheisera hd598 i to jest moze nie zupelnie rózne ale jednak troche inne granie. Sluchawy nazwalbym dzwiek taki bardziej "misiowaty", na kolumnach jednak bedziej zywiolowy. Pisze o tym dlatego bo sam mialbym ciezko do jednoznacznej oceny, ktory dzwiek jest "lepszy", powiedzialbym jest podobny mają na prawde wiele wspolnego ale jednak jest inny. ((Inna sprawa jak dojdzie wzmak stereo do zestawu no ale to juz bedzie osobna dyskusja ;)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym problemem był przewód głośnikowy. Posiadałem kabel Klotz ly225, kilku użytkownikow tego forum, pisało, iż łagodzi agresywny charakter Klipscha, wręcz przeciwnie, kabel ten bardzo wyostrzal wysokie tony dodając metalicznosci, utwardzal bas powodując słabsze dociazenia niskich rejestrów, a także niskiego środka.

Wymieniłem przewód na zwykły i teraz gra w miarę poprawnie.

 

Próbowałem również złagodzić wysokie tony przewodem Supra ply 3.4, niestety to nie był dobry pomysł, niby wysokie tony były przygaszone i zaokrąglone coś ala lampa, ale ten dźwięk był sztucznie i nienaturalnie obciety .

Zupełnie inaczej brzmiały wysokie tony przygaszone przez magnata tu było wszystko naturalnie słychać, żadnej sztucznizny jak na suprze.

Góra była jednak za bardzo przygaszona do gatunków których słucham.

Na magnacie miałem wrażenie jakby dźwięki melodii z wysokich rejestrów były tak dziwnie splycone, to zapewne charakter lampy która zaokragla wysokie.

 

Uważam swoje kolumny za dobre, miałem okres, że szukałem inny kolumn, ale jak widać nic lepszego nie znalazłem. Klipsche zostają ze mną, jedynie zostaje mi dobranie odpowiedniego wzmacniacza, coś pomiędzy magnatem a Yamaha. Na Yamaszce teraz też mi bardzo fajnie gra może ciut za ostro i zbyt metalicznie, ale jest dużo lepiej niż na tamtym kablu. Brakuje mi w tym amplitunerze tej sceny i głębi jaka dawał magnat no i tego szybkiego basu w pełnej kontroli ;-)

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym problemem był przewód głośnikowy. Posiadałem kabel Klotz ly225, kilku użytkownikow tego forum, pisało, iż łagodzi agresywny charakter Klipscha, wręcz przeciwnie, kabel ten bardzo wyostrzal wysokie tony dodając metalicznosci, utwardzal bas powodując słabsze dociazenia niskich rejestrów, a także niskiego środka.

Wymieniłem przewód na zwykły i teraz gra w miarę poprawnie.

 

Próbowałem również złagodzić wysokie tony przewodem Supra ply 3.4, niestety to nie był dobry pomysł, niby wysokie tony były przygaszone i zaokrąglone coś ala lampa, ale ten dźwięk był sztucznie i nienaturalnie obciety .

Zupełnie inaczej brzmiały wysokie tony przygaszone przez magnata tu było wszystko naturalnie słychać, żadnej sztucznizny jak na suprze.

Góra była jednak za bardzo przygaszona do gatunków których słucham.

Na magnacie miałem wrażenie jakby dźwięki melodii z wysokich rejestrów były tak dziwnie splycone, to zapewne charakter lampy która zaokragla wysokie.

 

Uważam swoje kolumny za dobre, miałem okres, że szukałem inny kolumn, ale jak widać nic lepszego nie znalazłem. Klipsche zostają ze mną, jedynie zostaje mi dobranie odpowiedniego wzmacniacza, coś pomiędzy magnatem a Yamaha. Na Yamaszce teraz też mi bardzo fajnie gra może ciut za ostro i zbyt metalicznie, ale jest dużo lepiej niż na tamtym kablu. Brakuje mi w tym amplitunerze tej sceny i głębi jaka dawał magnat no i tego szybkiego basu w pełnej kontroli ;-)

 

super, ze jednak sie udalo z Klipshami, ciekawe jaki wzmak w koncu kupisz. Jak swoje kupowalem to wlasnie sluchalem z jakims ampli yamahy i zakupionym HK, no i wlasnie na jamaszce gora byla taka metaliczna jak piszesz. Ja swoje kolumny mam prawie roznowlegle ustawione, bardzo, bardzo delikatne skrecone do srodka i wydaje sie, ze tak jest najardziej optymalnie. Jesli chodzi o wzmak to celuje w jakiegos NAD'a na tą chwile i chyba tym razem uzywka ale zobaczymy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek z forum ma Nada 356 z Klipschami, i zamierza zmienić tego Nada, ponieważ zamula te kolumny na basie, także jak będziesz robił testy to zwróć na to uwagę ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek z forum ma Nada 356 z Klipschami, i zamierza zmienić tego Nada, ponieważ zamula te kolumny na basie, także jak będziesz robił testy to zwróć na to uwagę ;-)

 

heh wydaje mi sie, ze ogolne "ocieplenie" dzwieku skutkuje rownież "ociepleniem" basu przez co moze on sie wydawac bardziej "zmulony" no i teraz pytanie kto co lubi. Mysle, ze dzwiek Harmana wlasnie przez wielu bylby uważany za zmulony - sprzedawca mi go prawie wrecz odradzal i doradzal wlasnie yamahe. Ta yamaha to ogolnie to byl dość dobry klocek (cenowo zblizone), przy czym mi po prostu styl bardziej odpowiadal (jemu natomiast Yamaha). Ciezko powiedziec dopóki sie samemu nie poslucha najlepiej w swoich warunkach :) Ciekaw jestem na czym staniemy :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
S4Home może "pożycz" koledze Cayina?

Mówiłem o lampie 2 miesiące temu. Powiedział "nie lampa" tak w skrócie

 

Pięć tysi mogę wydać maksymalnie, jak będzie tańszy tym lepiej. Brzmienie lekko ocieplone, w stronę jasności.

Bas szybki kontrolowany jak w magnacie. Wysokie intensywne lecz bez ostrości i metalicznosci. Zależy mi na dobrej scenie muzycznej. Dźwięk ma być żywy i pełen emocji ;-)

Moc minimum te 70w

Najlepiej z DAC, fajnie gdyby miał podglaszanie cyfrowe i galeczki bas/treble to się czasami przydaje.

Także jak widać dużo nie oczekuję heh ;-)

W. Ostateczności już ten dac oddzielnie.

Cayin

Roksan k3

Naim 5si

Yamaha as1100

 

Hej DJTechnics, chcialbym sie spytac czy dobrze pamietam, ze to Ty jeszcze niedawno narzekales na swoje Klipsh'e z opinią w stylu, ze krwawią Ci uszy na Yamaszce i odradzales zakup innym ? Myslalem, ze miales je sprzedac :)

 

Tylko prosze nie potraktuj tego jako atak, nic z tych rzeczy, ja mam 260tki i widze w nich spory potencjal, sam jestem zadowolony w polaczeniu z aplitunerem kina HK ale rozgladam sie powoli nad wzmakiem stereo i po prostu mnie to ciekawi :)

 

Niezaleznie od tego chcialem sie dopytac co do tego co napisales w tym zdaniu "Jedną rzeczą która mi nie odpowiada są to wysokie tony, w muzyce rozrywkowej oraz w grach brakuje trochę wysokich tonów i tego pazura...". No i teraz czy widzisz gdzies ewentualny komproms pomiedzy "krawieniem", a ociepleniem ?

 

Ja np. od niedawna mam sluchawy senheisera hd598 i to jest moze nie zupelnie rózne ale jednak troche inne granie. Sluchawy nazwalbym dzwiek taki bardziej "misiowaty", na kolumnach jednak bedziej zywiolowy. Pisze o tym dlatego bo sam mialbym ciezko do jednoznacznej oceny, ktory dzwiek jest "lepszy", powiedzialbym jest podobny mają na prawde wiele wspolnego ale jednak jest inny. ((Inna sprawa jak dojdzie wzmak stereo do zestawu no ale to juz bedzie osobna dyskusja ;)))

Dobrze pamiętasz. Uważam że kolega jest nie zadowolony z kokumn i na siłę próbuje zmienić wzmacniacz wchodząc to w coraz wyższe pieniądze. Zamiast podmienić na przykład na rp260 i zostawić ma600

 

E tam zamula. Zamula mu chyba na elac debut f6 bo ma także te kolumny z tego co pamiętam. Nad z elacami może mieć po prostu za dużo dołu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.