Skocz do zawartości
IGNORED

Mann wrócił do CD


Gość bartosz_55239

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Kiedyś ktoś wspomniał że Wojciech mann przeszedł na pliki. Tymczasem przed chwilą w trójce

Mann przyznał się że woli nośnik fizyczny " a nie jakieś tam pliki". To ciekawe i pokazuje że nie wszyscy ślepo idą za trendem i przechodzą na pc audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś wspomniał że Wojciech mann przeszedł na pliki. Tymczasem przed chwilą w trójce

Mann przyznał się że woli nośnik fizyczny " a nie jakieś tam pliki". To ciekawe i pokazuje że nie wszyscy ślepo idą za trendem i przechodzą na pc audio

Sam jestem na "pc audio", a nie istnieje dla mnie dystrybucja cyfrowa, a jedynie nośnik fizyczny, z którego sam sobie WAV/FLACa zrobię.

 

Powiem tak - nie chcę wywoływać burzy, ale czasami trafia mnie, gdy słyszę o piractwie i innego typu bzdetach przy okazji poruszania problemów związanych z tym, jak ciężko w Polsce sprzedać płytę muzyczną. Przecież niektórych nawet nie da się kupić, trzeba zamawiać, czekać i czekać - wystarczy, że słucha się czegoś bardziej ambitnego od "popu" i "łubudubu", a nagle okazuje się, że tych płyt praktycznie nie ma, a można je z trudem dostać jedynie w specjalistycznych sklepach. Ba, idąc na upartego to w Polsce praktycznie nie istnieje dystrybucja cyfrowa. Mamy chyba tylko Empik. Jest w ogóle możliwość zakupu utworów w formacie WAV/FLAC/DSD z jakimś logiem poprawności zgrania i parametrami? Wątpię. Oczywiście, mam na myśli "nasze podwórko". Zakupy z państw zagranicznych mnie nie interesują, tak samo jak i płyty CD z portali aukcyjnych...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wróci jeszcze do winyli?

 

Nie sądzę . Jest za ciężki aby bawić się w winyle. CD zdecydowanie ułatwia melomanowi życie i niech tak zostanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wróci jeszcze do winyli?

 

w USA są popularne wytwórnie, który wydają wyłącznie na winylach. Dla mnie jakość dzwięku jest lepsza niż cyfrowa. Chodzi o barwy. Nie są tak krystaliczne jak na CD. O mp3 nie wspomnę.

 

Wojciech Mann niech wróci do radia bo narazie go widze tylko w reklamie marketu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny klon i kolejny ban. Możemy tak się "bawić" pytanie tylko czy wystarczy aż tyle cierpliwości w zakładaniu kolejnych kont do hejtu i trollowania.

Bo każde kolejne otwarte konto tej osoby będzie skutkowało automatycznym wyproszeniem nie tylko z tematu ale i z Forum.

Mod.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnia sprawa. Osoba kryjąca się pod różnymi nickami i przywoływana przez Was w sposób mało przyjemny ma jak wiecie zakaz wstępu na Forum.

Kolejne jednak z Waszej strony ataki i prowokowanie do kłótni bo macie dziką przyjemność by w sposób mało kulturalny obgadywać osoby spoza Forum skończą się zastosowaniem zapisów Regulaminu.

Posypią się ostrzeżenia i bany w tematach. Wystarczy tych przepychanek i kolejnych klonów w każdy dzień tej osoby, bo zamiast odpuścić temat - komus daje radość grzebanie kijem w g.nie.

Mam nadzieję, że post jest zrozumiały i czytelny - Pan Brzozowski jak i jego kolejne klony nie istnieją na Forum, a kolejne przepychanki i wywoływanie tej osoby "do tablicy" skończą się daleko idącymi konsekwencjami zgodnie z Regulaminem Forum.

Wystarczy tego "syfu".

Mod.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś wspomniał że Wojciech mann przeszedł na pliki. Tymczasem przed chwilą w trójce

Mann przyznał się że woli nośnik fizyczny " a nie jakieś tam pliki". To ciekawe i pokazuje że nie wszyscy ślepo idą za trendem i przechodzą na pc audio

Zapomniałeś dopisać z jakich powodów woli. To też powiedział.

 

(edytowano przez moderację w związku z "Nie na temat")

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.