Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki z przesadzonymi niskimi tonami do 500 zł


Andrzej Jaworowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, od dłuższego czasu rozglądam się za nowymi słuchawkami przewodowymi i zamkniętymi.

Głównie zależy mi na słuchawkach z na prawdę nisko schodzącymi tonami. Bass w tych słuchawkach ma być dosłownie przesadzony, pełen pompy, chorobliwy, nadmierny, wyolbrzymiony, intensywny, nienormalny, obsesyjny rzekłbym szkodliwy. Jestem już po ponad 30 odsłuchach i niestety jeszcze takich słuchawek nie w trafiłem. Kwota jaką chciałbym przeznaczyć to 500 zł ale potocznie zwana złotówka w tą czy w tą stronę nie będzie grała większej roli. Czekam na Wasze propozycje. Może ktoś z Was już podobne miał na uszach, chętnie się przyjżę. Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meze 99 neo (używka lub po rabacie powinno być blisko ceny o jakiej mówisz) z odpowiednio dociążonym źródłem powinny dać Ci pełną satysfakcję i duuuuużo za dużo tego czego szukasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba tylko beats´y.

 

Który model beats´ów masz na myśli? Jest ich kilka z tego co wiem ale jakieś jedne z wystawy w Saturnie już testowałem i nic ciekawego sobą nie reprezentowały a cena bardzo wygórowana.

 

Meze 99 neo (używka lub po rabacie powinno być blisko ceny o jakiej mówisz) z odpowiednio dociążonym źródłem powinny dać Ci pełną satysfakcję i duuuuużo za dużo tego czego szukasz.

 

Przyznaje, tych nie testowałem. Sprawdzę gdzie u mnie można posłuchać i dam info co sądzę. Nie mniej jednak cena patrząc na allegro, trochę przekracza mój budżet.

 

Tanie Philipsy SHP-2500 z basem wpisują się idealnie.

 

Znam te słuchawki i przyznaję są dobre. Właśnie szukam czegoś mocniejszego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz okazję, posłuchaj tych:

Polk Audio BOOM Rogue Giętkie słuchawki studyjne dla DJ z mikrofonem i sterowaniem Apple

https://sklep.rms.pl/polk-audio-boom-rogue-gietkie-sluchawki-studyjne-dla-dj-z-mikrofonem-i-sterowaniem-apple-promocja?campaign-id=10

Nadmiaru basu się nie powstydzą.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meze i "bezszczelny" bas? :-) Nie chce bezpodstawnie oceniać ale widać, że uzytkownik "Jaworski" lubi "przy..b" więc ciężki będzie dobrać dla niego przykład "reprezentatywny"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mniej niż połowę. Bardzo dobry basik.

Sprawdź to na eBay

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz okazję, posłuchaj tych:

Polk Audio BOOM Rogue Giętkie słuchawki studyjne dla DJ z mikrofonem i sterowaniem Apple

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nadmiaru basu się nie powstydzą.

 

Prostując. Nie chcę słuchawek z mikrofonem choćby jakby nie grały.

 

Meze i "bezszczelny" bas? :-) Nie chce bezpodstawnie oceniać ale widać, że uzytkownik "Jaworski" lubi "przy..b" więc ciężki będzie dobrać dla niego przykład "reprezentatywny"

 

Jaworowski jak już :) Ciężko będzie dobrać? I to właśnie lubię, spróbujmy coś dopasować ;) chętnie się pochwalę nowym nabytkiem jeśli mi pomożecie. Jutro, jak będę miał więcej wolnego czasu wkleję pewne zdjęcie i recenzję pewnych słuchawek które zostały mi polecone na innym forum. Tragedia. Fakt faktem szybko się "odpaliłem" bo cena okazyjna a nie mało kosztowały przed obniżką..

 

Może taniej będzie się leczyć?

 

Nie chcę być nie miły ale każdy ma swoje "problemy", skoro nie chciałeś nic wnieść do rozmowy to po co się udzielasz? Tzw. "gimbaza" która nabija sobie posty..? Daj spokój - ta moda już minęła :)

 

Jeśli masz okazję, posłuchaj tych:

Polk Audio BOOM Rogue Giętkie słuchawki studyjne dla DJ z mikrofonem i sterowaniem Apple

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nadmiaru basu się nie powstydzą.

 

Chwilę poczytałem, zwracam honor, jak będę miał gdzieś jutro okazję wypróbować - wypróbuję :)

 

za połowę zakładanego budżetu

 

Audio-Technica ATH-M30x

 

Kolego, Ty również w trafiłeś w mój gust ale chciałbym więcej. Zdaję sobie sprawę, że może za tą cenę którą oczekuję takich nie nabyję ale są różni jeszcze nie docenieni użytkownicy jak i producenci, którzy a "nóż / widelec" polecą coś czego na uszach jeszcze nie miałem. A tak jeszcze kolego, miałem na odsłuchu M50-tki - cała ta seria jest dobra ale próbujmy dalej :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te superluxy i własnie zastanawiam się,czy bym je polecił... kupiłem je w ciemno,po recenzji tu na forum. Podłączone są bezpośrednio do kompa,czyli nie możemy mówić o miarodajnej recenzji. Na pewno nie mają przesadzonych niskich tonów,ale za to mają je akurat ,zdaje się. W porównaniu z Sennheiser'nami za około 500zł,które ma syn,to bas mają zdecydowanie przyjemniejszy.W senkach był bardzo nazwałbym kartonowy,ale już wszystko inne,zdecydowanie na korzyść sennheiserów,a szczególnie już wygoda użytkowania,tu nie ma nawet porównania. Prawie czterokrotnie droższe beyerdynamic 900 wcale nie grały cztery razy lepiej. Powiem tak,leżały na uszach dużo lepiej i grały dożo lepiej,gdyby nie jeden szczegół. Otóż basu miały zdecydowanie więcej,ale np. na Deep Purple "Child in time" tak po 4 min. kiedy chłopaki przyspieszają,to na beyerdynamic słyszałem tylko bum bum bum,tak jakby Glover tylko palcem stukał po strunie,natomiast w superluxach mam wszystko co grał,wyraźnie słychać ,jak palce latają po strunach,tu jest basu mniej,ale wyraźnie lepiej zróżnicowany. Natomiast góry maja,jak na mój gust sporo za dużo,ja poradziłem sobie wkładając w nauszniki wycięte kółeczka z materiału,co przytłumiło świszczące wysokie tony i moim zdaniem grają, jak o wiele droższe. I na głowie leżą okropnie,już po kilku minutach mam wrażenie ,że uszy mam całe mokre.Gdyby ten skaj można było zastąpić takim materiałem,jak w Beyerdynamic,to za te pieniądze,byłoby super,bo graja przyzwoicie,ale komfort użytkowania jest bardzo niski,przynajmniej dla mnie. I powtarzam,mam podłączone prosto do kompa,czyli w innym torze,może być zupełnie inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na nich słucham filmów w nocy. Podłączone do amplitunera, są naprawdę świetne. Jak dla mnie mają dużo basu i wyraźne dialogi w filmach, dodatkowo bardzo dobrze oddają efekty przestrzenne w filmach (nie wiem jak to robią na dwóch tylko głośnikach). Mi osobiście akurat ich ergonomia nie przeszkadza ale faktycznie, dość mocno są dociśnięte do głowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może te

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Miałem kiedyś i basu jest dużo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś Beyerdynamic Custom One Pro - mają regulowany stopień basu. Przy suwaku ustawionym na maxa był praktycznie sam bas :)

 

edit: sorki nie zauważyłem postu powyżej :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cambridge Audio CXC (modyfikowany) -> NuPrime DAC-9 -> Atoll IN200 Signature / słuchawkowy Trilogy 931 -> Xavian Perla Esclusiva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.