Skocz do zawartości
IGNORED

TA2022


mone
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy 185W/8R jest 10%.

Ale ja cytowałem przy 4 ohmach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sybic

Monitor Audio RX8, RX Center, Silver 1; DAC : 8-ch DIYINHK ES9016, XMOS Multichannel; Power AMP : 6-ch TPA3255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, bo sam przecież napisałeś, cytuje : "260 W/4Ω, zniekształcenia 1%"

i ja, się do tego odniosłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sybic

Monitor Audio RX8, RX Center, Silver 1; DAC : 8-ch DIYINHK ES9016, XMOS Multichannel; Power AMP : 6-ch TPA3255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem dane chińskiego producenta/sprzedawcy jako odpowiedź na Twoje pytanie z godz. 11.56.

 

Chodziło o porównanie z TPA 3255.

 

Odniosłem sie także do pytania Krisa z godz.10.35.

 

Co nie znaczy, że przy 180W/4R - według podanych przez Ciebie danych dla 4R - zniekształcenia TPA 3255 są wysokie, bo nie są. Są bardzo niskie.

 

Kupując chiński wzmacniacz class-d, a kupiłem ich kilka, zawsze miarodajnym dla mnie był pomiar przy 8R. Zarówno moc, jaki i pasmno i zniekształcenia, poniewaz moje kolumny maja nominalną impedancję 8 omów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń polecam kondensatory wejściowe w moim przypadku Wima Mks4 2.2 wspomóc zielonym bipolarnym Muse 4.7 podłączonym równolegle do Wimy. Dźwięk stał się doskonały. Nie już tej ostrości i suchości ale jest nadal szczegółowość i dynamika na tym samym poziomie, wzbogacona o piękną, naturalną średnicę daje brzmienie bardziej analogowe i lampowe z zachowaniem wszystkich aspektów klasy T.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można, kondensatory wejściowe należy usunąć z układu (ominąć). W przypadku IRS2092 (Sure i LD25) jest to możliwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@toptwenty

Pytam o to od kiedy jestem w posiadaniu tej płytki. Czy mogę z TA2022 usunąć kondensatory wejściowe/sygnałowe?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TA2022 nie można. Tak samo jak z T2021, Sure 7492/7498, TPA3116/3118.

 

W Sure 7492/7498 najlepiej dać na wejściu elektrolity 22uF.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego zależy pojemność kondensatorów wejściowych i jaki ma wpływ na przysyłany przez nie sygnał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy roli, jaką spełniają takie kondensatory w obwodzie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego zależy pojemność kondensatorów wejściowych i jaki ma wpływ na przysyłany przez nie sygnał?

Od impedancji wejściowej wzmacniacza. Od niej i pojemności kondensatora wejściowego zależy przenoszenie najniższych częstotliwości. Impedancja wejściowa TA2022 wynosi ok. 20kOhm. W Sure to jest tylko 3 kOhm. Tam trzeba kondensatorów na wejściu min. 22 uF. Prosto licząc dla Tripatha wystarczy 7 razy mniejszy czyli 3 uF.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sure to jest tylko 3 kOhm. Tam trzeba kondensatorów na wejściu min. 22 uF.

W moim usunąłem kondensatory wejściowe. W Sure miały wartość 22 uF, w L25D - 33uF.

 

"Nausznie" - poprawiły się wysokie tony, niskie w zasadzie bez zmian.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy że im większa wartość kondensatora na wejściu sygnału tym niżej obcina od góry zakres częstotliwości ale mniejsza pojemność obcina pasmo od dołu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależnie od fantazji konstruktora płytki na której pracuje kostka, wstawiono parę rezystorów to impedancja wejścia może być różna od tej którą podaje producent kości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kość może znaleźć różne aplikacje, więc i impendancja wejściowa konkretnego układu może być różna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris mnie zainspirował i z braku zajęcia skleiłem w kilka dni swojego Tripatha. Leżały i kurzyły się dwa wzmacniacze nagłośnieniowe Monacora więc wykorzystałem od nich obudowę i dwa trafa po 340 W z pojedynczymi uzwojeniami 24V. Wyszło jak wyszło. Trafa połączone na pierwotnym równolegle i zasilane przez soft-start bo to spore uderzenie prądowe przy włączeniu. Moduł na TA2022 nabyłem na olx. Nie robiłem wcześniej wzmacniaczy w klasie D czy podobnych więc mnie ciekawiło jak będzie brzmiał. Jak na razie jest to wrażenie bardzo pozytywne. Szczególnie uderza mnie duża dynamika, bas może nie jest tak potężny i głęboki jak bym sobie tego życzył ale nie jest źle. Najważniejsze, że przy cichym słuchaniu nie ma tego spłaszczenia i rozmycia, które występuje w klasycznych tranzystorach. Słucham. Jak mi się spodoba to zostanie na dłużej i może kupię przetwornicę impulsową bo te klasyczne zasilacze i wielkie obudowy działają mi już na nerwy (wszystko waży tony).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bas stał się potężniejszy za sprawą dodatkowych kondensatorów w zasilaniu ale to mikroskopijne różnice. Większy wpływ mają kondensatory wejściowe. Przy zastosowaniu np. Zielonych bipolarow Muse, basu przybyło ale reszta pasma bardzo mizernie. Warto popróbować różnych kombinacji na wejściu.

Bardzo uboga ta plyteczka. Na mojej jest cała masa różnych elementów. Jak wpływają na brzmienie, tego nie wiem. Nie słyszałem. Jak sądzę jest to ta płytka sprzedawana na Allegro. Ktoś z użytkowników parę stron wcześniej coś robił na dokładnie takie płytce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem forum od początku i ze smutkiem stwierdzam ciszę odnośnie IRS2092 ,czyżby pierwotny projekt z postu tytułowego dotarł do ściany i skończył się jego potencjał rozwojowy? Minęło sporo czasu i z jego perspektywy warto by orędownicy tego zacnego projektu znaleźli odrobinę czasu na konstruktywne podsumowanie i postawienie kropki nad i sprawowania się przedmiotowego wzmacniacza i jego oceny w kontekście dość już długiego czasu obcowania z tą konstrukcją.I choć wiem , że opinia jest jak dupa każdy ma swoją to naprawdę ucieszył bym się jak nagi w pokrzywach gdyby ktoś skrobnął parę zdań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez prometeusz0071
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem takie dwa, jeden Sure 2x250W z zasilaczem impulsowym, a drugi L25D 2x250W z zasilaczem liniowym.

 

Ten drugi okazał się troche lepszy w zakresie wysokich tonów, ale pierwszemu też niczego nie brakuje.

Lepsze od wszystkiego - tranzystorowego i lampowego - poza najwyższym hi-endem za dziesiątki tysięcy zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem ciekawa porównania IRS2092 do innych kostek. Przy dobrych wiatrach będzie dzisiaj porównanie TA2022 i tzw. DYLKA na kości Toshiba TA8233H. konstrukcja w klasie AB ale ponoć godna zainteresiwania. Gotowe kity ponoć ktoś sprzedaje po 8200 ojro :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Kris_54701

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris zrób sobie Dylka dla ciekawości.

Wtedy będziesz miał jakieś odniesienie.

Zabawa na dwa popołudnia, koszt też nie za duży, a efekt no cóż nie darmo wzmacniacz kosztuje teraz 8200 euro ;)

nawet na jedno południe. Po prostu nie chce mi się tego słuchać, nie mam przyjemności.

Jak na konstrukcję skrajnie budżetową Dylek jest nieoceniony. Płytka 10 zł, kostka 15, przesyłka 10, drobnych elementów za 50 zł z czego połowa zostało ale koszta trzeba wliczyć. Prąd i cyna, kawałki kabla. Razem zmieściło się w stówce. Radiator ze starego komputera. Akumulator ze starego samochodu ale sto procent sprawny, jeszcze na gwarancji.

Dzwięk;

Płaski, bez głębi, wszystko podane jako jedna ściana dzwięku. Sceny praktycznie nie ma. Grają tylko dwa głośniki ustawione w pokoju. Jak w MONO. Dynamika bardzo słaba, wręcz mułowata. Wysokich tonów praktycznie nie ma. Mam wrażenie ze sygnał jest obcięty na 8-10 kHz. Czasem coś przebłyśnie ale to rzadkość. Bardzo mało drobnych dżwięków, mało szczegułów. Srodek pasma wyeksponowany ale bardzo płaski.Brak wybrzmień, dzięki są krótsze niż w nagraniu. Po zmianie kondensatorów wejsciowych na Audyna jakby ciut lepsze wysokie i tym samym więcej drobnych dzwięków ale nadal płasko. Bez ikry, monotonnie, ospale, anorektycznie zarażając słuchacza migreną. Jeden za to duży plus tej kostki, amianowicie fajny BAS. Pisane dużymi literami bo jest go sporo i fajną zaznaczoną krawędzią na wyzszych częstotliwościach. Szybkości i dynamiku mu sporo brakuje ale za to ma fajną fakturę. Czasami twardy jak stal, a czasami lekki i misiowaty, zależnie od nagrania. Podejrzewam że nie przypadkowo taka kość znalazła się w samochodowych wzmacniaczach. Po prostu nudno bez wykopu, bez energii, bez emocji. Gra prawidłowo i nie można mu wytknąć jakiegoś błędu w przetwarzaniu sygnału ale to przeciętne HIFI. Do hajendu mu jeszce dalekoa wręcz powiedziałbym że twórca tej kości nigdy nie słyszał dobrej jakości dzwięku. Fenomen jego ceny jest dla mnie nadal zagadką. Oczywiście możnaby zastosować lepiej dobrane elementy ale charakteru brzmienia tej kości nie przeskoczy się drogimi kondensatorami.

W porównaniu z markowymi wzmacniaczami niczym szczególnym się nie wyróżnia. gdyby zapakować go w ładne pudełko to 1500 -2000 zł by pogonił pod szyldem znanej marki. Z używek i wiekowych konstrukcji jakie słyszałem to półka 700-800 zł w porywach do tysiaka za dobrą markę. Nic więcej.

 

DYLKA zdjęcia pamiątkowe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-54755-0-45074100-1502270929_thumb.jpg

post-54755-0-31013700-1502270950_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Po prostu nie chce mi się tego słuchać, nie mam przyjemności.

No cóż, szukaj dalej :)

Tylko to co opisujesz, nie jak się nie ma do tego czego codziennie słucham.

Wręcz wszystko jest jakby na odwrót (oprócz basu, bo bas jest taki jak go mniej więcej opisałeś, czyli z z bardzo dobrą fakturą)

Przede wszystkim dynamika i mikrodynamika, scena, holografia, wierne oddanie pogłosów pomieszczeń, pełna koherencja w dźwięku, żadne pasmo nie wychodzi przed szereg.

 

Ale może ja mam lepszą kostkę i tak może być ;), o lepiej dobranych elementach i zasilaniu nie wspomnę.

 

Żeby nie być gołosłownym Dylek wyparł u mnie i ugodę i shurka, oba wzmacniacze na bardzo porządnych elementach i grające bardzo dobrze.

 

Nic, widać każdy szuka czegoś innego :) a i drogi są różne.

Edytowane przez boomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełna koherencja w dźwięku, żadne pasmo nie wychodzi przed szereg.

właśnie to jest największą jego wadą. Jest tak nudny jak tylko można sobie wyobrazić a w tej płaszczyżnie charakterystyki brakuje mu dynamiki i wigoru co tworzy dzwięk łagodnym ale i mulącym, nudnym, jednostajnym.

zasilanie akumulatorowe jest najlepszym jakie można sobie wyobrazić, czysty power DC ponad 500A stałego prądu. Zadna batalia kondensatorów tego nie zastąpi. Co do elementów biernych to ten sam charakter grania jest na przyćmionych zielonych bipolarach Muse co i na foliowych. Zmiany mogę opisać jako kosmetyczne wyostrzenie górnych zakresów co wyeksponowało odrobine wiecej detali ale to wszystko jest niczym w porównaniu z ogólnym zarysem brzmienia tego układu.

Jeśli Sure zagrał gorzej od Dylka to ani na krok nie ruszam się w zadną strone od TA2022 i tobie równie również radzę wypróbowanie tej kości, koniecznie na płytce takiej jak z GOTRONICa albo bezposrednio z Aliexpress. Koszt to 120 zł i miesiąc czekania albo na drugi dzień z Gotronica za 150 PLN. Bedziesz zbierał scenkę z podłogi przez dłuższy czas. Dylek to takie ugłaskane brzmienie. nie jest złe ale nie zachwyca tez niczym. Takie w miare przyzwoite Car Audio i nic więcej. Z TA2022 scena jest taka ze wokalistka stoi przed tobą na wyciągnięcie reki, słyszysz jej furtę między jedynkami, słyszysz jak odwraca się od mikrofonu żeby nie uciąc nagle głosu a powoli wyciszyc. Za wokalistką dokładnie 5-10 metrów (zaleznie od nagrania) jest tło w kształcie koła (jak zakrzywione ekrany telewizorów) o rozpietości w szerz na godzinie 10:10 bedąc na osi wskazówek. Na tym tle poszczególne instrumenty od lewa do prawej, momentami jakieś chórki po bokach na odległosci równej wokaliscie. Nawet TEKNO brzmi przestrzenie, PSYCHILL to obłed, transcendentalna podróż przez zakamarki muzyki. To wszystko dzieje sie LIVE, tu i teraz.

@boomaga przypomnij, czy Sure jest na tak zwanych IcePower czyto jakieś inne egzotyczne kosteczki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj TRIPATHa a bedziesz wiedział że Dylek to muł. Jest lepszy od wszystkiego co miałem do tej pory ale za TRIPATHem jest tak daleko że nawet wzrokiem go nie sięga. Na TA2022 płakałem jak dziecko poruszony śpiewem Sinead O'Connor w utworze Feel So Defferent. Dylek poprostu grał muzyke.

 

Właściwie to już nie szukam Bo mam TA2022 ale jakby coś jescze lepiej zagrało to chętnie w ramach tej imprezy przytuliłbym do testów. W każdym razie Tripath to dobry kierunek. Czy są lepsze kości tego nie wiem. Ciekawi mnie ten IcePower. Jest parę markowych konstrikcji na tych kościach.

TA2022 to dosyć stara konstrukcja. Ma już chyba z 15-20 lat. Ciekawe czy ktoś rozwinął tą technologie czy umarła wraz z marka Tripath?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam wzmacniacza z tego watku, jednak sposob w jaki zlozymy wzmacniacz, tzn. Jakie stosujemy elementy i jak dobrze mamy zrobione polaczenia (luty oraz przewody) potrafi odwrocic dzwiek w zupelnie inna strone. Sam miałem tk2050, z poczatku zrobil wow, ale szybko sie okazalo, ze lepiej tego nie sluchac :-) Byly plusy jak i minusy. Jak jest mega skrajne wrazenie to popracuj, ze tak to ujme nad aplikacja skoro koledzy mowia, ze nie gra to tym dzwiekiem, ktory opisujesz.

 

Poza tym efekt pompowanej sceny to z reguly syf, ktory tworzy mylne wrazenie. Dobry wzmacniacz powinien byc zarazem ulozony, detaliczny i dawac namiastke trojwymiarowosci. Pisze namiastke poniewaz bez odpowiednio przygotowanego pomieszczenia nigdy nie bedzie jak trzeba, a wiekszosc ludzi nie ma i nie bedzie miala specjalnego pomieszczenia odsluchowego. Poza tym wiele nagran jest po prostu slaba i jak wspomnialem, jest pompka na jakims elemencie tzn, ze nie jest dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to już nie szukam Bo mam TA2022 ale jakby coś jescze lepiej zagrało to chętnie w ramach tej imprezy przytuliłbym do testów.

Przetestuj TPA3251 i TPA3255 bo to nowość i mało kto ją testował.

 

Sam miałem tk2050, z poczatku zrobil wow, ale szybko sie okazalo, ze lepiej tego nie sluchac :-)

Mam dokładnie to samo zdanie, szybko doszedłem do ściany i tak skończyła się moja zabawą z klasą T

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Monitor Audio RX8, RX Center, Silver 1; DAC : 8-ch DIYINHK ES9016, XMOS Multichannel; Power AMP : 6-ch TPA3255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup to i zapomnij.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie wszystko trzeba przetestować. Na razie na tapecie mam TPA3251.

Nikogo nie udało mi się chyba namówić na TPA3255, więc chyba ja się skuszę.

Problem jest tylko z zakupem kości, bo na razie w jednym sklepie znalazłem, ale koszty wysyłki przewyższają cenę scalaka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sybic

Monitor Audio RX8, RX Center, Silver 1; DAC : 8-ch DIYINHK ES9016, XMOS Multichannel; Power AMP : 6-ch TPA3255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.