Skocz do zawartości
IGNORED

Rolling Stones w Polsce - PGE Narodowy 08.06.2018


barmanekm

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Trzeba polować na bilety!

 

Przedsprzedaż 1 marca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cztery stówy za miejsce z tyłu płyty, siedem stów za "golden"... ale najlepsze są ceny za golden w goldenie w goldenie :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny biletów

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad akustyką, byłem na kilku wydarzeniach na tym stadionie ale raczej muzyka była oprawą ceremonii rozpoczęcia itd. Jak myślicie, które miejsca są ok. Czy na końcu na na trybunach jest jakiś pogłos wynikający z konstrukcji? Jakie są wasze wrażenia z koncertów?

 

Keith ty stary dziadzie tylko wywiń jakiś numer przed końcem trasy ;)

Jak mawia moja córa - jupi!

Ale się jupi/k## cieszę!

Czuję się jak dzicz na wiosnę!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenie w lipcu, bilety już kupione...

 

OOO!!!.

Gratulacje szczęściarzu! Jak to ci się udało?

Ja czekam do czwartku :(

Mam nadzieję, że uda mi się kupić bilety

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, ze koncerty na Narodowym to zwykłe oszustwo. Parę lat temu były robione pomiary akustyczne stadionu. Okazało się, że potężne pogłosy/odbicia w zasadzie dyskwalifikują stadion jako miejsce koncertów. Miały być nawet opracowane jakieś instrukcje i podpowiedzi dla speców od nagłośnienia ale nawet jeśli coś takiego powstało, to poprawy i tak nie słychać. Jak to się mówi : z g...a bata nie ukręcisz. Organizatorzy o tym oczywiście wiedzą a mimo to koncerty się odbywają, a więc mamy świadomie sprzedawany wadliwy towar czyli koncert, który nie spełnia podstawowych wymogów jakości dźwięku.. Ciekawe, czy sami artyści wiedzą, że ich fani wychodzą z koncertu wk.....ni i rozczarowani... Ktoś kiedyś nawet sugerował pozew zbiorowy przeciwko organizatorom koncertów na Narodowym. Podobno w miarę dobrze słychać na płycie, gdy dźwięk nie zdąży "złapać" pogłosu. Ja słuchałem z trybun naprzeciw sceny. Tragedia, kakofonia, dudnienie. Pewnie w innych miejscach na trybunach jest tak samo. Sam odpuściłem parę koncertów na stadionie, bo to kasa wyrzucona w błoto. Niepotrzebne nerwy i frustracja. A może Stonesi dokonają niemożliwego i będzie ok?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Narodowy" wybitnie nie lubi niskiego basu a że obecnie wszyscy na koncertach uparcie prą tym właśnie basem to jest jak jest

 

ale tu jest promyk nadziei - Stonsi nie mają tego parcia i ich system nagłośnieniowy jest konfigurowany bez modułów subbasowych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tam zarejestrowany, tyle, że zwykle skrzynki na newslettery "przelatuję" pobieżnie i sporadycznie. Mówi się trudno, może jutro się uda. :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram i nie oczekuję audiofilnych uniesień.

Rzeczywiście ta hala się nie nadaje ale i zespół nie jest przecież audiofilski.

Stonsi nie mają tego parcia i ich system nagłośnieniowy jest konfigurowany bez modułów subbasowych

Skąd wiesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zapytaj lampy. Lampa bucha to Cię wysłucha! - powiedzonko dziecięce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba tak, od kilku dni była informacja o przedsprzedaży na stronie RS.

 

Tylko że wszystkie dotyczące przedsprzedaży linki ze strony RS lub z maili prowadzą do informacji na eventim, że przedsprzedaż rusza 01.03.

 

Ja się wybieram i nie oczekuję audiofilnych uniesień.

Rzeczywiście ta hala się nie nadaje ale i zespół nie jest przecież audiofilski.

 

Problem w tym, że Stonsi mają genialne nagłośnienie. Parę osób z dwóch koncertów No Filter to potwierdza.

20 lat temu w Chorzowie na Stadionie Śląskim dźwięk był rewelacyjny.

Więc problem z akustyką miejsca jest tu jednak dosyć dużym problemem (za dużą kasę za bilety).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło i co?

Aktywne są tylko najdroższe. Za ile godzin(?) uaktywnią inne miejsca? Zawsze takie g*** jest na tym obiekcie?

 

20 lat temu w Chorzowie na Stadionie Śląskim dźwięk był rewelacyjny.

 

Potwierdzam. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się, ale nie było łatwo na eventim, błyty na płycie rozeszły się w minutę. Może golden okaże się mniejszy niż na prospekcie bo jego wielkość jest naprawdę zabawna.

W przypływie emocji miałem już w koszyku diamond ale tak sobie myślę, że mono to już nie to samo ;) Ale dobrostan mnie ogarnął. Jutro ma być druga pula, więc życzę powodzenia.

 

mam nadzieję, że akustyk zrobi świetną pracę - ten ,,kubeł" to naprawdę wyzwanie. I to jest ta łyżka dziegciu ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam , po 1 minucie zablokowany był dostęp do biletów na płytę ale udało mi kupić na trybunach.

W tym roku pracuję na koncerty (OZZY,Metka,Iron Maiden i kto wie kto jeszcze)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta "sprzedaż" to jest CHAMSTWO połączone ze SKURWYSYŃSTWEM!

Nie sprawdzałem na all**** ale pewnie już zaroiło się od aukcji z tymi biletami.

Chciałem kupić dwa ale na eventim pojawiają się pojedyncze rozproszone i nie sposób kupić nawet dwóch w pobliżu siebie ...bo można kupić tylko jeden....

No co za k**ewstwo.

Na Pearl Jam w Krakowie (wiem, że to nie ta skala i "półka" popularności, ale!) były bilety sprzedawane imiennie i nie było ŻADNYCH problemów, ale i też skurwysynki koniki nie mogły uskutecznić zakupu "dowolnego"

Tutaj (eventim) wygląda to na skomasowany atak wynajętych "klonów", które wykupują każde pojedyncze miejsce w ułamku sekundy.

Na Ticketmaster od początku nieaktywne do tej pory są inne miejsca oprócz najdroższych.

Widziałem, byłem, słyszałem Toczące się Otoczaki już na Śląskim i nie miałbym aż takiego parcia ale Dziecko moje się napaliło i to dla Niej chciałbym tam z Nią być.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem kupić 2 bilety dla moich znajomych końcową płytę. I tutaj trwało wszystko niecałą minutę, na golden udało mi sie kupić jeden bilet dlatego pewnie tylko dlatego, że komuś wypadło z koszyka. Odnośnie ceny biletów już pojawiły się artykuły w prasie, ale faktem jest to, że jak wejdziecie na koncent w berlinie bilety na tańszej płycie 249 EUR u nas niecałe 100 EUR więc jeszcze nie jest tak źle.

Jutro o 10.00 drugie podejście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem zdziwiony jak okazało się, że bilety są na okaziciela. Myślę, że pewnie połowa biletów poszła na handel.

 

A wystarczyło by dwa razy sprawdzić dokumenty przy takich okazjach i imiennych biletach, nie wpuścić i ludzie by się nauczyli, by od koników nie kupować. Za trzecim razem koniki zostały by z biletami, a za czwartym możnaby spokojnie kupować bilety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem zdziwiony jak okazało się, że bilety są na okaziciela. Myślę, że pewnie połowa biletów poszła na handel.

 

A wystarczyło by dwa razy sprawdzić dokumenty przy takich okazjach i imiennych biletach, nie wpuścić i ludzie by się nauczyli, by od koników nie kupować. Za trzecim razem koniki zostały by z biletami, a za czwartym możnaby spokojnie kupować bilety.

 

Oczywiście, że tak byłoby normalniej. Ale musimy pamiętać, że dystrybutor biletów zarobił i to bardzo szybko, więc nie musi zastanawiać się, co by tu zrobić by zarobić tyle samo ale wolniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wasze wrażenia po drugiej serii o 10.00 ;) mi tylko przed oczami mignęło w jednej sekundzie, a potem już jechałem na F5 i próbowałem się wstrzelić. Komedia.

Tak sobie myślę, że mój wczorajszy zakup biletu dla siebie to był ślepy traf, komuś musiało z koszyka wylecieć na ułamek sekundy.

 

Odnośnie biletów imiennych to ja widzę tutaj zasadniczy minus, że eventim nie byłby w stanie ogarnąć tego logistycznie, poza tym w zawiązku z RODO musieliby zabezpieczyć dane nie tylko kupujących ale i osób towarzyszących, które dane podajemy (a po co to robić i narażać jak można wszystko sprzedać i po sprawie). W sporcie się to udaje, ale to impreza masowa mająca już chyba inne zaplecze organizacyjne. Tak jak kolega wyżej wspomniał organizator osiągnął swój cel większość biletów sprzedanych w (2x20 min bo tyle wisi bilet w koszyku) a reszta dla działaczy ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na eventim to jakaś komedia - "są" 2 bilety - klikam dalej - do koszka - komunikat - niestety nie ma biletów.

Mam ich w D***

Na ticketmaster od wczoraj od 10:00 nie pojawiły się w ogóle ani na sekundę inne iż te pokazane od razu.

Pytanie - czy nie mogli OD POCZĄTKU poinformować, że mają tylko taką pulę, jaka się ujawniła od razu i żadnych innych nie będzie?

Polska była grajdołem, jest i dłuuugo jeszcze będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram i nie oczekuję audiofilnych uniesień.

Rzeczywiście ta hala się nie nadaje ale i zespół nie jest przecież audiofilski.

Skąd wiesz?

jeżdżą z takimi elementami nagłośnienia

 

www.clairbrothers.com/products/line-arrays

 

nie ma tutaj stricte subbasowych elementów(modułów) jak w produktach innych firm produkujących taki sprzęt

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.