Skocz do zawartości
IGNORED

Czy jestem skazany na foobara? jakias alternatywa ?


czesiek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to że bit-perfect nie jest niezbędny do zapewnienia wysokiej jakości brzmienia to jest dla mnie tak oczywiste jak 2X2=4.

Jakość brzmienia i wierność materiału to nie jest to samo. Ma być wiernie i wysokiej jakości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marekzawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy element toru audio wprowadza swoje zmiany w końcowym brzmieniu, od źródła poczynając, a na głośnikach skończywszy.

Więc brzmienie wydobywające się z głośników jest u każdego inne. Dochodzi akustyka pomieszczenia.

Ale kuźwa ten bit-perfect, który zmienia brzmienie często w sposób niesłyszalny, jedynie widoczny w wynikach pomiarów jest tak istotny i to podstawa...zero logiki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kuźwa ten bit-perfect, który zmienia brzmienie często w sposób niesłyszalny,

Jak jest bitperfect to nie może zmieniać brzmienia.

 

bo co to jest bit-perfect to wiemy wszyscy

Z tego, co wyżej zacytowałem wynika, że akurat Ty nie wiesz co to jest bitperfect.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fozzie

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie, że sygnał cyfrowy i tak zostanie poddany resamplingowi w DAC? I to pewnie jakiemuś prymitywnemu. Moim zdaniem lepiej to kontrolować w komputerze. Chyba że mamy DAC 16bit 44,1kHz i takie pliki odtwarzamy. Wtedy jest dopiero prawdziwe Bit Perfect.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest bitperfect to nie może zmieniać brzmienia.

 

Nie czepiaj się...wiesz o co chodzi, tylko niepoprawnie napisałem.

 

Jakość brzmienia i wierność materiału to nie jest to samo. Ma być wiernie i wysokiej jakości.

 

No właśnie. Może być też niewiernie, ale wysokiej jakości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżisas. Konwertery USB/SPDiF niedługo podzielą los magnetofonów DAC. Nikogo to nie obchodzi poza producentami DAC z Mongolii opartych wyłącznie na wejściach Coax. Każdy normalny producent DACów ma dopracowany interfejs USB(reszta wejść cyfrowych służy podłączaniu telewizorów, opiekaczy i trzymanych w szafie mongolskich amplitunerów do testu bit-perfect) a co radzą eksperci Audiostereo? Wypożycz, umiłowany bracie, konwerter USB/SPDiF! Koniecznie wyprodukowany w Mongolii i przechowywany w szafie co najmniej przez 2 lata razem z przetworami z kumysu.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiaj się...wiesz o co chodzi, tylko niepoprawnie napisałem.

Nie mam pojęcia o co Ci chodzi.

 

Ale wiecie, że sygnał cyfrowy i tak zostanie poddany resamplingowi w DAC? I to pewnie jakiemuś prymitywnemu. Moim zdaniem lepiej to kontrolować w komputerze.

To tym bardziej do DACa powinien docierać strumień w niezmienionej postaci. Po co dwie operacje na strumieniu? O jedną za dużo? Tym bardziej, że np. resamplery działające w czasie rzeczywistym, obojętnie gdzie (bo piszesz, że lepiej kontrolować to w komputerze), są kiepskiej jakości.

W poście

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

opisałem przypadek resamplingu w programie, kiedy program i użytkownik ma mnóstwo czasu na takie operacje i można to wielokrotnie powtarzać i testować. W czasie rzeczywistym takiej możliwości nie ma albo są te możliwości ograniczone.

 

A to tylko resampling, a co z innymi możliwymi operacjami na strumieniu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypożycz, umiłowany bracie, konwerter USB/SPDiF! Koniecznie wyprodukowany w Mongolii i przechowywany w szafie co najmniej przez 2 lata razem z przetworami z kumysu.

 

To może światły kolega ma swój pomysł na sprawdzenie poprawności przesyłu gdy ktoś nie ma w komputerze z karty wyjściem SPDIF/Toslink?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Przemysław_51508
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tym bardziej do DACa powinien docierać strumień w niezmienionej postaci. Po co dwie operacje na strumieniu? O jedną za dużo?

DAC działa w 24/192Khz. Resamplujesz sygnał do tych 24/192Khz w komputerze w nazwijmy to umownie "czasie rzeczywistym", chociaż to tak do końca nie wygląda. Próbki są przeliczane troszkę do przodu. Nic już się w DAC nie dzieje poza generowaniem dźwięku. Co innego, gdyby w PC resamplować do np. 96Khz a potem DAC do 192Khz.

Tym bardziej, że np. resamplery działające w czasie rzeczywistym, obojętnie gdzie (bo piszesz, że lepiej kontrolować to w komputerze), są kiepskiej jakości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) To co piszesz, to po prostu nieprawda. Resampling, może być bardzo dokładny. Współczesne procesory spokojnie sobie radzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAC działa w 24/192Khz. Resamplujesz sygnał do tych 24/192Khz w komputerze w nazwijmy to umownie "czasie rzeczywistym"

 

Na moje pytanie zadane Koledze Yayacek czy to ma sens - tenże odpowiedział, że nie ma najmniejszego.

Jakie to różne opinie panują wśród techników z wiedzą i praktyką. ;-)

 

Nie mam pojęcia o co Ci chodzi

 

To tylko oznacza, że jesteś niekumaty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje pytanie zadane Koledze Yayacek czy to ma sens - tenże odpowiedział, że nie ma najmniejszego.

Jakie to różne opinie panują wśród techników z wiedzą i praktyką. ;-)

Praktykiem w tej materii jest każdy, kto takie rozwiązania testuje. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa określić, gdzie powinny się znaleźć "kolejne" próbki. Umożliwia nam to matematyka. Ktoś powie... że z 44100 nie da się przecież zrobić 96000 nowych próbek. A ja powiem, że się da. A czy to się usłyszy, czy nie to inna sprawa. Zależna głównie od DACA. Jedne reagują na upsampling dobrze, inne nie wykazują słyszalnej reakcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależna głównie od DACA. Jedne reagują na upsampling dobrze, inne nie wykazują słyszalnej reakcji.

 

Dokładnie. No ale przy resamplingu tracimy bit-perfect, tyle że albo nie słyszymy z tego powodu żadnej różnicy, albo słyszymy drobną poprawę.

Taki ten bit-perfect jest ważny...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. No ale przy resamplingu tracimy bit-perfect, tyle że albo nie słyszymy z tego powodu żadnej różnicy, albo słyszymy drobną poprawę.

Taki ten bit-perfect jest ważny...

No niby tracimy, ale nie do końca. 44100 próbek jest na swoim miejscu. 147900 próbek jest "dodanych". Komputer korzystając z często skomplikowanych algorytmów wylicza, gdzie mogłyby się znaleźć brakujące próbki. Im dokładniejsze obliczenia, tym bardziej zasobożerne. U mnie najlepsze resamplery obciążają procesor w 10-12%, a mówimy o 3,5Ghz. Robimy to, co i tak się stanie w DAC. tylko, że dokładniej. Jak ktoś ma konkretnie wszystkie pliki w 44100 to lepiej niech sobie kupi DAC, który działa tak natywnie, albo dobrze resampluje do wyższych częstotliwości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To może światły kolega ma swój pomysł na sprawdzenie poprawności przesyłu gdy ktoś nie ma w komputerze z karty wyjściem SPDIF/Toslink?
Światły kolega nie zajmuje się pierdołami. Ustawia sobie ASIO na foobarze i żadnych paciorków nie odmawia, a czasem jak EAC grymasi to jakąś płytkę (tak pół procenta przypadków) zgra sobie ajtiunsie, wypinając się na bit prefekta. Światły kolega jeszcze nie zrobił wiosennych porządków w szafie i nie wie co mu tam zdechło albo co się wylęgło ale na 200 procent w jego szafie nie znajdziemy trupa amplitunera za 200 złotych kupionego na zapchlonym targu. W opinii światłego kolegi dołożenie paru złotych do tych 200 i zakup stworzonego przez cywilizowanych przedstawicieli gatunku ludzkiego programu jRiver(jak komuś znudził się foobar) jest 200 razy lepszym pomysłem. Amen.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawia sobie ASIO na foobarze i żadnych paciorków nie odmawia, a czasem jak EAC grymasi to jakąś płytkę (tak pół procenta przypadków) zgra sobie ajtiunsie, wypinając się na bit prefekta

To po kiego grzyba wtrącasz się do rozmowy?

Uwiera ci że ktoś ma ochotę sprawdzić czy akurat jego odtwarzacz wypuszcza niezmienione dane?

jRiver(jak komuś znudził się foobar) jest 200 razy lepszym pomysłem. Amen.

Opłaciłem ostatnią aktualizację tego programu bo lubię jego funkcjonalność, ale uwiera mnie to że ewidentnie coś pieprzy w dźwięku. Dlatego na co dzień wolę sobie posłuchać muzyki odtwarzanej przez Shadow. W przypadku Shadow mam przynajmniej tą pewność że twórca programu nasz forumowy kolega ma podobne podejście do mojego czyli "odtwarzać pliki" a nie "poprawiać".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwiera ci że ktoś ma ochotę sprawdzić czy akurat jego odtwarzacz wypuszcza niezmienione dane?

 

Ależ sprawdzać sobie można czy jest bit-perfect, jak ktoś lubi takie zabawy.

Tylko na miłość boską nie róbmy z niego jakiegoś zjawiska "być albo nie być" i nie przeceniajmy jego roli.

 

Opłaciłem ostatnią aktualizację tego programu bo lubię jego funkcjonalność, ale uwiera mnie to że ewidentnie coś pieprzy w dźwięku

 

Ale czy Ty to słyszysz, czy wystarczy Ci samo zasugerowanie się tym faktem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tracimy, ale nie do końca. 44100 próbek jest na swoim miejscu.

No właśnie nie. Ten mój "eksperyment" z postu

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

wyraźnie pokazuje, że nie jest to takie proste. Poza tym skonwertuj sobie z 44,1 na np. 192 i z powrotem do 44,1, i sprawdź sobie czy uzyskasz to samo. Nigdy w życiu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) co piszesz, to po prostu nieprawda. Resampling, może być bardzo dokładny. Współczesne procesory spokojnie sobie radzą.

Nie zmienia to faktu, że z komputera powinien wychodzić strumień bez żadnych zmian. Co się dzieje w DACu tego nie wiesz, bo może być resamplowany strumień do np. 768 kHz i co?

 

nazwijmy to umownie "czasie rzeczywistym"

Oczywiście, że umownie. ;) :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fozzie

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że z komputera powinien wychodzić strumień bez żadnych zmian. Co się dzieje w DACu tego nie wiesz, bo może być resamplowany strumień do np. 768 kHz i co?

 

To po jaką cholerę w ogóle ten bit-perfect skoro i tak nie wiemy co się dzieje w DACu?

Sam tym tekstem wręcz sprowadziłeś jego znaczenie do zera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy Ty to słyszysz, czy wystarczy Ci samo zasugerowanie się tym faktem?

Jakbym nie słyszał to bym nie szukał niczego innego. Dla mnie Jriver pod względem funkcjonalności jest wzorowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To po kiego grzyba wtrącasz się do rozmowy?

Uwiera ci że ktoś ma ochotę sprawdzić czy akurat jego odtwarzacz wypuszcza niezmienione dane?Opłaciłem ostatnią aktualizację tego programu bo lubię jego funkcjonalność, ale uwiera mnie to że ewidentnie coś pieprzy w dźwięku. Dlatego na co dzień wolę sobie posłuchać muzyki odtwarzanej przez Shadow. W przypadku Shadow mam przynajmniej tą pewność że twórca programu nasz forumowy kolega ma podobne podejście do mojego czyli "odtwarzać pliki" a nie "poprawiać".

Bo to jest wątek o alternatywie dla foobara a nie o upychaniu szmelcu po szafach. Ja wypowiadałem się na temat. 99% wpisów w tym wątku to offtopy i godne antologii perełki w stylu jak zrobić narodowy hajend ze sklejki, kawałka drutu i taśmy klejącej. A pomysł żeby zamiast dobrego sprawdzonego programu kupować stary amplituner zasługuje na nominację do Nagrody Darwina.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym skonwertuj sobie z 44,1 na np. 192 i z powrotem do 44,1

Przecież to głupi argument. Skąd program downsamplując ma wiedzieć, które bity były oryginalne? Ja nie pisałem, że resamplując w dół otrzymamy to samo, co przed resamplingiem. W 99% się resampluje w górę i na tym się skupiam.

Co się dzieje w DACu tego nie wiesz, bo może być resamplowany strumień do np. 768 kHz i co?

To wtedy ustawiam resampler na 768Khz i co? Ja wiem, co się dzieje w moim DACu. Znam jego specyfikację i wiem dokładnie do jakiego próbkowania resampluje sygnał. Czego nie rozumiesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomysł żeby zamiast dobrego sprawdzonego programu kupować stary amplituner zasługuje na nominację do Nagrody Darwina.

Czy ktoś każe kasować foobara i zamiast tego kupować amplituner?

Mam wrażenie że coś ci się pomieszało, lub po prostu szukasz zaczepki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się wysiliłem i utworzyłem samodzielnie plik testowy do sprawdzenia przesyłu na okolicznośc bit perfect w Waszych systemach.

Podałem dość dokładny opis, całą metodologię testu. Zainteresowanych sprawdzeniem swoich systemów zapraszam do zapoznania się z opisem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz?

Bit perfect to podstawa. Każde urządzenie pracujące w domenie cyfrowej MUSI być poprawnie skonfigurowane do bezbłędnego przesyłania ciągu bitów.

 

To wtedy ustawiam resampler na 768Khz i co?

A jeżeli mój resampler tego nie potrafi?

 

Ja wiem, co się dzieje w moim DACu. Znam jego specyfikację i wiem dokładnie do jakiego próbkowania resampluje sygnał.

Domyślam się, że Ty wiesz, ale ile osób to wie?

Dlatego podstawa to bitperfect na wyjściu z komputera o czym cytat z Yayacka wypowiedzi z innego tematu. Zdania nie zmienię.

 

EDIT. Cały czas przywołuję mój "eksperyment" z postu #77

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fozzie

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Jriver pod względem funkcjonalności jest wzorowy.

 

Dla mnie też jest wzorowy pod względem dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli mój resampler tego nie potrafi?

To zmień na taki, który potrafi. Czyt. każdy popularny resampler.

Domyślam się, że Ty wiesz, ale ile osób to wie?

Dlatego podstawa to bitperfect na wyjściu z komputera o czym cytat z Yayacka wypowiedzi z innego tematu. Zdania nie zmienię.

Ktoś nie wie, jakie parametry ma jego DAC, a wie co to jest Bit Perfect? :D Litości...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje w DACu tego nie wiesz, bo może być resamplowany strumień do np. 768 kHz

 

A czy to w ogóle możliwe jeśli DAC ma parametry 24/192?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś nie wie, jakie parametry ma jego DAC, a wie co to jest Bit Perfect? :D Litości...

Poczytaj wypowiedzi Soundchasera

 

Ja nie znam parametrów mojego DACa :(

 

To zmień na taki, który potrafi. Czyt. każdy popularny resampler.

Moje nie potrafią :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fozzie

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś nie wie, jakie parametry ma jego DAC, a wie co to jest Bit Perfect? :D Litości...

 

To teraz włóż sobie płytę HDCD do napędu komputerowego. Jeżeli będziesz miał resampler w playerze włączony w torze to DAC z dekoderem HDCD nie rozpozna sygnału. Dekoder HDCD jest często obecny w amplitunerach. Po takim resamplingu z HDCD nic nie zostanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znam parametrów mojego DACa

Nie podłączyli Ci googli?

Użytkownik Funnykris dnia 30.03.2018 - 19:42 napisał

 

To zmień na taki, który potrafi. Czyt. każdy popularny resampler.

Moje nie potrafią :(

Gwarantuję Ci, że większość DAC ma max 192Khz. I każdy resampler zadziała. Rozmowa z Tobą traci jakiekolwiek sens, bo nie podajesz sensownych argumentów. Rzucasz jakimiś abstrakcyjnymi liczbami typu 768Khz (kto ma pliki o takiej gęstości i po co?), albo wmawiasz mi, że ludzie nie wiedzą co podłaczają pod komputer.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.