Skocz do zawartości
IGNORED

idealny zestaw, idealne połączenie- elektronika + przetworniki


Robert 7800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum.

 

Zwracam się z pytaniem, i prośbą o to abyście podzielili się własnymi doświadczeniami z zakresu doboru i jakości brzmienia zestawów które macie

 

lub mieliście u siebie, albo słyszeliście gdzieś kiedyś u kogoś ...........

 

ps: prośba , obserwując niektóre tematy uprasza się o nie negowanie wypowiedzi kolegów na forum, jeśli ktoś napisze iż kaseciak z lat 80tych grał idealnie tz że tak było- dla niego.

 

pozdrawiam, i zapraszam do wypowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Zwracam się z pytaniem, i prośbą o to abyście podzielili się własnymi doświadczeniami z zakresu doboru i jakości brzmienia zestawów które macie

 

Jesteś na etapie wyboru zestawu i szukasz cennych informacji czy też chciałbyś pogdybać na temat "złotych połączeń" ?

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

 

 

Jesteś na etapie wyboru zestawu i szukasz cennych informacji czy też chciałbyś pogdybać na temat "złotych połączeń" ?

 

Pozdrawiam.

mam "coś tam" lecz cały czas szukam, dużo czytam. Mam nadzieje na luźną konwersacje .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam "coś tam" lecz cały czas szukam, dużo czytam. Mam nadzieje na luźną konwersacje .

 

Co posiadasz, jak to gra i jakie masz oczekiwania wobec sprzętu "idealnego" dla Ciebie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptem kilka dni temu , znajomy mi zadzwonił i suszył głowe że z jego technicsem najlepiej zagrały Jamo - fronty z kina domowego - cały zestaw za 999.00

 

Pomogłem ?

 

Czy w Polskim narodzie , całkowicie zaniknęły takie słowa jak "Inicjatywa" i "własny gust" ? :>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze powstał taki temat. Sam szukałem o podobnej tematyce ale chyba słabo.

Myslę ze szczególnie cenne byłyby uwagi osób które przewałkowały setki sprzetów z róznych pułapów cenowych moze z branży które mogłyby obiektywnie podać przykłady takich złotych połaczeń nie kosztujacych majatku a majacych klasę i synergię miedzy sobą

Wiem wiem marzenie ściętej głowy. Ile osób tyle propozycji. Może jakieś fajne linki o podobnej tematyce?

Swego czasu w SALONIKU był temat w podobnym stylu jednak szkoda że nie mozna było zobaczyć jak się potoczył.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Poniewaz temat zanika wrzucam link mysle do ciekawego tematu.Moze sie komus przyda:)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odpoczywam od hifi i idealne dla mnie są słuchawki od telefonu. Podłączone do laptopa pozwalają słuchać, leżąc bokiem! o_0

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Musica curat cor meum et animam meam delenit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten link Dawid2011

o coś takiego mi chodziło

 

Bartik, nic nie napisałem że szukam sprzętu, lepiej pochwal się na czym Ty słuchasz :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie lepiej byłoby powołac ten temat w zakładce High End. Niewykluczone że wiekszosc osób które tam zaglada posiada wieksza wiedze i doswiadczenie.

w końcu też od czegos zaczynali. Może być i tak że znakomita wiekszosc to osoby które dla szpanu maja drogi sprzet a tak naprawdę zero doswiadczenia i przedewwszystkim wuczucia i obiektywizmu.

A te osoby które mają naprawde spore doswiadczenie albo nie maja juz ochoty niestety na pisanie na tym forum i co za tym idzie trzeba powiedziec prawdę udzielają sie na innych forach.

Myslę że na forach Audio i Audiolub również mozna by pokusić sie o takie zapytanie.

Fajne byłybu linki do zagranicznych for o podobnej tematyce. Z wiadomych powodów mysle że szybciej na zagranicznych forach mozna by odnależć ciekawe zestawienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.