Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  444 członków

Harbeth Klub
IGNORED

Harbeth - standy, podkładki, magiczne pudełka...


LP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No oczywiście,że pomiedzy blacik a spód Harbetha położyłem malutkie silikonowe cycki. Do łba mi nie przyszlo,żeby kłaść je bezpośrednio na blacie,bo równie dobrze mógłbym je położyć na glebie :))

Opisałem tylko moje odczucia,tutaj każdy musi powalczyć sam. Według mnie najlepsze standy,to ażurowy,otwarty stand. Nigdy nie rozumiałem,dlaczego Audiosystem zrezygnował z Fundations Stand,no ale jak nie wiadomo o co chodzi,to wiadomo.... Pomyślałem,że mógłbym jeszcze w blaciku z Oddvara,wyfrezować otwory i zainstalować tam Qbriksy,ale musialbym je pożyczyć,bo jak nie spełnią oczekiwań,to z nimi zostanę. Co do połączenia Qbriks-Skylan,zawsze te pierwsze wkładałem w przeznaczone do tego otwory. W przypadku wszystkich modeli,poza P3 są to cztery dziury,w przypadku P3 dwie.

 

 

 

Bo trzeba coś podłożyć pomiędzy kolumnę a "blacik". Kolumna nie może stać bezpośrednio na blacie!!!, na dzień dzisiejszy u mnie najlepiej działają Q-bricki z jednym ale, w Skylanach trzeba je położyć na te wystające elementy standu wtedy dają najwięcej i najmniej zabierają, chyba, że nie ma innej możliwości jak np. w standach Skylana do "trójek", potem zwykłe podkładki "odbojniki" do szafek takie małe sferyczne, przeźroczyste o średnicy jakiś 0,5mm, nie działają natomiast twarde matriały np. tak polecane na HUGu Myrtle Blocks Cardasa, znaczy działają ale w przeciwną stronę, odchudzają dźwięk i zabierają to co w Harbethach lubimy najbardziej - "tą" średnice.

 

 

 

Dokładnie! Mam takie same spostrzeżenia odnośnie tego typu standów (nie koniecznie Rogoza, bo jest podobnych multum). Dźwięk wcale nie matowieje, tylko się wyszczupla, traci wypełnienie i robi się zbyt bardziej konturowy i mniej "organiczny" niż np na Skylanie.

 

 

Bo trzeba coś podłożyć pomiędzy kolumnę a "blacik". Kolumna nie może stać bezpośrednio na blacie!!!, na dzień dzisiejszy u mnie najlepiej działają Q-bricki z jednym ale, w Skylanach trzeba je położyć na te wystające elementy standu wtedy dają najwięcej i najmniej zabierają, chyba, że nie ma innej możliwości jak np. w standach Skylana do "trójek", potem zwykłe podkładki "odbojniki" do szafek takie małe sferyczne, przeźroczyste o średnicy jakiś 0,5mm, nie działają natomiast twarde matriały np. tak polecane na HUGu Myrtle Blocks Cardasa, znaczy działają ale w przeciwną stronę, odchudzają dźwięk i zabierają to co w Harbethach lubimy najbardziej - "tą" średnice.

 

 

 

Dokładnie! Mam takie same spostrzeżenia odnośnie tego typu standów (nie koniecznie Rogoza, bo jest podobnych multum). Dźwięk wcale nie matowieje, tylko się wyszczupla, traci wypełnienie i robi się zbyt bardziej konturowy i mniej "organiczny" niż np na Skylanie.

 

Opisz proszę te sferyczne odbojniki. Jak one wyglądają,lub który sklep budowlany je ma w ofercie.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz proszę te sferyczne odbojniki. Jak one wyglądają,lub który sklep budowlany je ma w ofercie.

Dzięki.

 

Wyglądają podobnie do tych które dodaje Skylan do Q-bricków, małe (jakieś 5mm), okrągłe, przeźroczyste, samoprzylepne. Używa się tego np w szafkach kuchennych. Ja kiedyś kupiłem Castoramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miroslav1 może napiszesz coś o swoich doświadczeniach w temacie, bo widziałem, że masz prawdziwe konstrukcje pod 40.2.

.... w tym temacie chyba nie ma jakieś gotowej recepty, trudno powiedzieć które standy sprawdzą się najlepiej

to jest cholernie indywidualna sprawa...bardzo istotną sprawą jest podłoga ( u mnie jest najgorsza z możliwych - panele)

dlatego taka konstrukcja....jedni twierdzą że standy powinny być lekkie inni że ciężkie, ale jakbym miał wybrać te najbardziej

uniwersalne to postawiłbym na skylany....

 

kolega postawił m40.1 na lekkich drewnianych standach, po jakimś czasie z ciekawości tak dla sprawdzenia

przywiózł ciężkie Rogoza i okazało się że są znacznie lepsze od tych pierwszych... i bądz tu człowieku mądry

 

słyszałem jak ciężkie metalowe standy potrafiły zdegradować dźwięk Harbs, natomiast powrót do skylanów był dużą przyjemnością

....kiedyś jeszcze wypróbuję podstawki antywibracyjne ( między stand a kolumnę) zobaczę co z tego wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... w tym temacie chyba nie ma jakieś gotowej recepty, trudno powiedzieć które standy sprawdzą się najlepiej

to jest cholernie indywidualna sprawa...bardzo istotną sprawą jest podłoga ( u mnie jest najgorsza z możliwych - panele)

dlatego taka konstrukcja....jedni twierdzą że standy powinny być lekkie inni że ciężkie, ale jakbym miał wybrać te najbardziej

uniwersalne to postawiłbym na skylany....

 

kolega postawił m40.1 na lekkich drewnianych standach, po jakimś czasie z ciekawości tak dla sprawdzenia

przywiózł ciężkie Rogoza i okazało się że są znacznie lepsze od tych pierwszych... i bądz tu człowieku mądry

 

słyszałem jak ciężkie metalowe standy potrafiły zdegradować dźwięk Harbs, natomiast powrót do skylanów był dużą przyjemnością

....kiedyś jeszcze wypróbuję podstawki antywibracyjne ( między stand a kolumnę) zobaczę co z tego wyjdzie...

 

Wiesz co, nie głupi facet jesteś. Zgadza się.

 

Dziś przyjechały HiFi Racks, dzień wcześniej niż obiecywali. Co mogę powiedzieć, wykonanie to jest bajka, jak na lite drewno są bardzo lekkie, bardzo. Wyglądają obłędnie, ale jak to naturalne drewno, jeden identyczny jak kolumna można powiedzieć komplet, drugi wzorzysty i kolorowy, ale...wygląda to wspaniale i pięknie podkreśla klasę głośnika.

 

O dźwięku nic nie będę pisał bo za wcześnie, pomimo, że różnicę w stosunku do Skylanów są słyszalne od razu, napiszę, że chyba przewidywalne.

 

Co do konfiguracji to wygląda to u mnie startowo tak: kolumna-q-bricks-/półka-kolce-stand-kolce/-Acoustic Revive SPU-8. Całkowita wysokość na jakiej stoi kolumna to 360mm.

 

/półka-kolce-stand-kolce/ to firmowy zestaw Grand, lity orzech.

Edytowane przez LP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie przeczytałeś mojego wpisu na temat moich przygód ze standami... :))

Przeczytałem.

 

Podstawki są tym elementem, który można zrobić samemu. I bynajmniej nie z oszczędności. Bardziej po to, by mieć na wszystko wpływ. Na każdy element: ich wysokość, rodzaj materiału, formę (ilość nóg, blacik lub bez itd.). Koszty są niewielkie w porównaniu do gotowców. Mamy wszystko w swoim ręku, czyli to, jak będą brzmieć.

 

Niestety są też warunki i tego nie da się obejść:

- wiedzieć jak się za to zabrać (o tym piszę)

- słyszeć co się robi (wymaga doświadczenia)

 

Zabawa w audio gwarantowana, ale nie dla leniwych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam,jeśli kasa nie gra roli,można w ciemno kupić Skylan,Qbricks i Premium Fill i zamknąć temat. Mnie kwota ponad 3 tysi za ten zestaw jednak mocno blokuje.

 

Trochę tak, trochę nie. Uważam, że rzeczywiście zakup Skylanów, Q-bricks i Premium Fill to bezpieczny temat, dla większości może być docelowy. A co do kasy, kurde wiadomo, drogo/nie drogo ale warto bez dwóch zdań, powiem tyle, z całym szacunkiem do "taboretów z Ikei" ale nie ma co porównywać. Sprawdzałem i wiem co mówię. Można taniej, jasne...drogą o której piszę jafi, zaraz, zaraz, czy taniej...dużo nakładów (czas, praca i doświadczenie) trzeba, żeby uzyskać dobry efekt.

 

Myślę, że w przypadku tego typu kolumn nie ma co oszczędzać na standach i trzeba traktować je jako integralną część kolumny, bo ich cena (no może oprócz 40-tek, choć to też "okazja" w stosunku do kosmicznej konkurencji) jest i tak okazyjna w stosunku do tego co oferują i to bez dwóch zdań.

Edytowane przez LP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiesz co, nie głupi facet jesteś. Zgadza się.

 

Dziś przyjechały HiFi Racks, dzień wcześniej niż obiecywali. Co mogę powiedzieć, wykonanie to jest bajka, jak na lite drewno są bardzo lekkie, bardzo. Wyglądają obłędnie, ale jak to naturalne drewno, jeden identyczny jak kolumna można powiedzieć komplet, drugi wzorzysty i kolorowy, ale...wygląda to wspaniale i pięknie podkreśla klasę głośnika.

 

O dźwięku nic nie będę pisał bo za wcześnie, pomimo, że różnicę w stosunku do Skylanów są słyszalne od razu, napiszę, że chyba przewidywalne.

 

Co do konfiguracji to wygląda to u mnie startowo tak: kolumna-q-bricks-/półka-kolce-stand-kolce/-Acoustic Revive SPU-8. Całkowita wysokość na jakiej stoi kolumna to 360mm.

 

/półka-kolce-stand-kolce/ to firmowy zestaw Grand, lity orzech.

...”napiszę,że chyba przewidywalne.”

No to choć słówkiem wspomnij. Jaki kierunek zmian w odniesieniu do Skylan?

Jeśli to nie kłopot wklej zdjątko swoich HiFi Racks,na AS chyba nikt ich nie posiada...

 

 

 

Trochę tak, trochę nie. Uważam, że rzeczywiście zakup Skylanów, Q-bricks i Premium Fill to bezpieczny temat, dla większości może być docelowy. A co do kasy, kurde wiadomo, drogo/nie drogo ale warto bez dwóch zdań, powiem tyle, z całym szacunkiem do "taboretów z Ikei" ale nie ma co porównywać. Sprawdzałem i wiem co mówię. Można taniej, jasne...drogą o której piszę jafi, zaraz, zaraz, czy taniej...dużo nakładów (czas, praca i doświadczenie) trzeba, żeby uzyskać dobry efekt.

 

Myślę, że w przypadku tego typu kolumn nie ma co oszczędzać na standach i trzeba traktować je jako integralną część kolumny, bo ich cena (no może oprócz 40-tek, choć to też "okazja" w stosunku do kosmicznej konkurencji) jest i tak okazyjna w stosunku do tego co oferują i to bez dwóch zdań.

 

No mnie taborety z Ikea podobają się na równi ze Skylanem,opisywałem to i nie chodzi tu o kwestię kasy(no może nie tylko) ale raczej o koncepcyjność Skylanów,po prostu JA uważam,że stand pod BBC Monitor musi mieć otwartą półkę,tak robi Fundations,tak robi Graham i tak słuchają Japończycy. Ja też tak wolę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...”napiszę,że chyba przewidywalne.”

No to choć słówkiem wspomnij. Jaki kierunek zmian w odniesieniu do Skylan?

Jeśli to nie kłopot wklej zdjątko swoich HiFi Racks,na AS chyba nikt ich nie posiada...

 

 

 

No mnie taborety z Ikea podobają się na równi ze Skylanem,opisywałem to i nie chodzi tu o kwestię kasy(no może nie tylko) ale raczej o koncepcyjność Skylanów,po prostu JA uważam,że stand pod BBC Monitor musi mieć otwartą półkę,tak robi Fundations,tak robi Graham i tak słuchają Japończycy. Ja też tak wolę :)

 

Kierunek, zmian...Skylany są głuche.

 

Zdjęcie? Wyślę Ci MMSem. Może być?

 

P.S.

Jeśli ostatnia cyfra Twojego nr telefonu to 3 to poszło.

Edytowane przez LP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gorąco napiszę jeszcze kilka słów o samym wykonaniu i kontakcie z firmą, a wystarczyło by jedno słowo: bajka. Wszystkim życzę takiego podejścia do klienta, a wysyłałem kilka maili w celu uściślenia oferty, na wszystkie dostałem szczegółowe i rzetelne odpowiedzi w trybie natychmiastowym! Wykonanie i zapakowanie produktu - najwyższa klasa, widać, że standy są robione ręcznie bo krawędzie nie są idealnie równe, ale w dobrym tego słowa znaczeniu, jestem zachwycony a jestem szczególarzem. Jak sobie przypomnę moje przygody z polskimi znaczy z jednym polskim "producentem" i zamówienie stolików u niego to krew mnie zalewa, samo opakowanie, produkt i kontakt - dramat, nigdy więcej, poprawki, loga naklejone "na oko", nieterminowość i jeszcze pretensje, że źle wykony produkt nie odpowiada klientowi. Ech...przepraszam ale musiałem...tak, że anglików polecam. I nie tak, że nie lubię rzeczy krajowych i nie chciał bym takich polecać, absolutnie!!! jednak my jesteśmy jeszcze daleko za czołówką w każdej kwestii niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak

http://soundanchors.com

Jest jeszcze niemiecka manufaktura,chyba z Bawarii,zapomniałem nazwy. Rzeźbią w drewnie i nie używają kleju. Gdzieś w ogólnym wątku Harbetha już o tym było.

Mnie jeszcze,od dawna z resztą,frapuje sprawa z maskownicami,czy bez? Pierwsze Harbethy,przywiozłem i postawiłem. Graly tak parę miesięcy. Po tym czasie zdjąłem i wydawało mi się,że jest lepiej a potem już została szamotanina,raz tak,raz tak....

Jak przywlokłem C7 to zdjąłem i nie kombinowałem,to samo zrobiłem z SHL5 i tu już tak wesoło nie jest. Bez maskownic jest oczywiście więcej szczegółu,no i wygląd zdecydowanie lepszy,ale...no właśnie,płyty z gęstym aranżem,lub takie które mają mnóstwo dogranych transjentów,przeszkadzajek,bywa że jest dosadnie,nigdy nie ostro,bo Harbeth i ostro się wyklucza,ale dosadnie. Wczoraj słuchając najnowszej AMJ,taki właśnie efekt wystąpił. Ta płyta jest nagrana na bogato,podobnie jak inna AMJ ID. Mam wrażenie,że zakładając skarptę,ta dosadność zniknie,ale z kolei są płyty,które zyskują na zdjęciu kratki. Masakra,jak żyć? :))

Oglądajac wczoraj piękne fotki jubileuszowych 40.2 Anniversary na HiFi Racks kolegi LP,widziałem że Harbethki ubrane są w ramkę. Tak jest lepiej,czy po prostu zgadzasz się z Alanem,że tak to zaprojektowano i tak powinno grać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądajac wczoraj piękne fotki jubileuszowych 40.2 Anniversary na HiFi Racks kolegi LP,widziałem że Harbethki ubrane są w ramkę. Tak jest lepiej,czy po prostu zgadzasz się z Alanem,że tak to zaprojektowano i tak powinno grać?

 

Dla mnie lepiej gra z maskownicami, a na dodatek bardziej mi się podoba.

 

Dla mnie z maskownicą ta kolumna jest jeszcze bardziej "sklejona", gra idealnie.

 

Zapytałeś czy zgadzam się z Alanem, nawet nie o to chodzi czy się zgadzam czy nie, słucham mądrych ludzi mających coś do powiedzenia w temacie, ale przede wszystkim staram się sam sprawdzić co mi bardziej się podoba.

 

No i staram się do niczego nie uprzedzać, staram się ale czasami nie jest to takie proste. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Dla mnie z maskownicą ta kolumna jest jeszcze bardziej "sklejona", gra idealnie.

 

 

 

Tak,to chyba trafnie ujęte sedno sprawy. Choć jak pisałem,czasem mam wrażenie,że „bez” daje wiecej powietrza,ale też z pewnością zaburza balans. Założę dziś i znowu posłucham :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kierunek, zmian...Skylany są głuche.

 

Zdjęcie? Wyślę Ci MMSem. Może być?

 

P.S.

Jeśli ostatnia cyfra Twojego nr telefonu to 3 to poszło.

 

No i jak?po łikendzie doszły jakieś nowe wnioski? Ja nawet jakby gralo podobnie,to wybrałbym HiFi Racks,po prostu wyglądają obłędnie :)

Edytowane przez Jamówię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....na drugi dzień w miejsce IC WILE daliśmy Cardasa - i tu już nie bardzo mi się podobało...dlaczego?

ano dlatego ? ( wesoły ze mnie gość sam pytania i odpowiedzi daje) że ten typowy styl, sposób, sznyt ML

( mam nadzieję że dość zrozumiale się wypowiadam) w jakiś sposób został utracony....powiem inaczej

na Cardasie ML próbował być podobny CD Jadisa - ...dlatego znacznie bardziej podobał mi się gdy grał na WILE

 

 

co do Cardasa....o ile wstawienie IC mi przypasowało to już kolejny Cardas (głośnikowy) nie bardzo się sprawdził

..z całą pewnością wesoły gość ze mnie, teraz widzę że nie w tym wątku napisałem ;-)

 

Prośba do Moderacji...można usunąć wpis #48 i #49 ....dziękuję

....zakręciłem się ;-)

Edytowane przez Miroslav1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak?po łikendzie doszły jakieś nowe wnioski? Ja nawet jakby gralo podobnie,to wybrałbym HiFi Racks,po prostu wyglądają obłędnie :)

 

Tak. Myślę, że mogę napisać więcej. Ja jestem bardzo zadowolony ze zmiany, nie będę się rozwodził, więc tak: kolumna gra moim zdaniem tak jak grać powinna, scena jest szersza i głębsza co nie oznacza, że została cofnięta za kolumny, wręcz przeciwnie jest bardziej trójwymiarowa, dla przykładu np wokal jest bliżej nas, wszystko jest bardziej namacalne i wydaje się bardziej prawdziwe, dźwięk nie stracił wypełnienia a zyskał kolor, góra jest bardziej dźwięczna i rozdzielcza, średnica wręcz "mokra" jest jeszcze bardziej obecna, bas jest głębszy, bardziej szczegółowy, barwny ale ma też lepszy kontur.

 

Dalej nie szukam, temat standów do 40.2 uważam dla siebie za zamknięty.

 

Powiem tyle, trzeba eksperymentować i nie warto oszczędzać jeśli chodzi o podstawki do tego typu kolumn. Myślę, jednak, że jak ktoś ma możliwości może podobnej klasy standy zrobić sam, na wzór tych z HiFi Racks, czy efekt będzie porównywalny, tego nie wiem, wiem, jednak, podstawki są warte każdej złotówki, bo zmiany które wniosły do dźwięku porównując je choćby do Skylanów są zasadnicze i jednoznacznie pozytywne.

 

Jak się okazuje wszytko jest "bardziej" ;) i tak jest, ale w dobrym tego słowa znaczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Testował ktoś różne standy pod P3ESR ? ZTCW w Warszawie można chyba tylko pożyczyć Skylany (Audio System) oraz Grahamy (Audiopunkt).

 

Chyba pożyczę obie konstrukcje i wypróbuję.

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś różne standy pod P3ESR ? ZTCW w Warszawie można chyba tylko pożyczyć Skylany (Audio System) oraz Grahamy (Audiopunkt).

 

Chyba pożyczę obie konstrukcje i wypróbuję.

Tak ja testowałem. Skylan dla P3 ma jedną,z perspektywy czasu,wadę. Ma zamkniety spód. To co proponuje Graham,jest optymalne dla tych konstrukcji,tylko moim zdaniem,najlepszym materiałem jest drewno. Jeśli chcesz mieć firmowe,to trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni i poszukać w hifi racks,lub u Niemca:)

Jest taka manufaktura chyba z Bawarii. Piękne to są meble,tylko drogie. Można też pogadać z userem Jaffi,potrafi zrobić ładne i optymalne standy pod ls3/5a,graly na zesłorocznym AVS i grały bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej wysokości od poziomu uszu i przy jakiej odległości od siedzącego powinny być gwizdki w P3ESR.odległość do sufitu i podłogi mile widziana.

 

Pytam dlatego bo ten aspekt jest bardzo często marginalizowany a jak się chce mieć 3D i muzykę także za sobą to bardzo istotne.

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę docelowo potrzebował standy na biurko, i tu zastanawiam się nad takim rozwiązaniem:

 

i-isoacoustics-iso-l8r130-statyw.jpg

 

IsoAcoustics ISO

 

Docelowo kolumny maja stanąć przy monitorze, jako drugi set do pracy:

 

Eric-Seaberg-using-IsoAcoustics-iso-l8r130.jpg

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej wysokości od poziomu uszu i przy jakiej odległości od siedzącego powinny być gwizdki w P3ESR.odległość do sufitu i podłogi mile widziana.

 

Pytam dlatego bo ten aspekt jest bardzo często marginalizowany a jak się chce mieć 3D i muzykę także za sobą to bardzo istotne.

Jest o tym w wątku,Jaffi poruszał ten aspekt.

 

Będę docelowo potrzebował standy na biurko, i tu zastanawiam się nad takim rozwiązaniem:

 

i-isoacoustics-iso-l8r130-statyw.jpg

 

IsoAcoustics ISO

 

Docelowo kolumny maja stanąć przy monitorze, jako drugi set do pracy:

 

Eric-Seaberg-using-IsoAcoustics-iso-l8r130.jpg

 

Tutaj nie pomogę,nie znam tego rozwiazania i nigdy nie słuchałem w ten sposób P3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te standy ISO. Akurat na black friday mieli promocję w naszym AudioTech. Jutro przychodzą kolumny.

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 10 miesięcy temu...
On 10/2/2018 at 6:18 PM, Jamówię said:

Wnioski ogólne:Harbethy nie lubią się z ciężkimi podstawkami,gasną na nich i szarzeją. Harbethy kochają podstawki ażurowe i drewniane.Wtedy wraca do nich życie i magia.

Macie jakieś doświadczenia z metalowymi ażurowymi jak harbeth fundation

 

On 10/3/2018 at 9:59 AM, jafi said:

Odnalazłem jeszcze kolejne poglądowe podstawki bez blacika dla ilustracji do Stirling Broadcast:

IMG-0011.thumb.jpg.e4ca5a36366a8030512961680d942f8c.jpg

On 10/3/2018 at 9:59 AM, jafi said:

Odnalazłem jeszcze kolejne poglądowe podstawki bez blacika dla ilustracji do Stirling Broadcast:

 

http://hifijaity.pl/2015/09/

Jacek masz może je u siebie w sklepie? Może udałoby się zrobić porównanie?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Witam

7 lat słucham Harbeth shl5 na skylanach a tu kilka dni temu przeczyalem o taboretach z ikei:). Dzis przyszly taborety , złożyłem i.....

jest cudnie:). Nie wiem ale odnosze wrazenie że cała kolumna zaczeła oddawac z siebie zwyczajnie więcej. Skylany poszły do piwnicy.

Coż,czasami człowiek myśli żę tanio nie moze byc dobrze  a tu faktycznie tak jest. Dodam tylko  że z blacikiem jest gorzej. Zdecydowanie  polecam bez ,wtedy kolumna oddycha całą piersią.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.