Skocz do zawartości
IGNORED

Słyszalność różnicy między TIDAL HiFi a Spotify Premium


krdomi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak serio, co myślisz o Apple Music. Niby nieskompresowane gęste pliki. Właśnie przełączyłem się na ten serwis bo jak widzę w Tidalu to całe MQA to tracę nadzieję na to, że konsument jest chociaż odrobinę brany na poważnie. 
Fajny - tylko nie ma jak słuchać na hifi. Brzmienie trochę zrobione wg mnie pod kątem przyjemności słuchania. Ale ogólnie OK. Fajna aplikacja na Androida.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dzarro napisał:
Godzinę temu, cisek napisał:
A tak serio, co myślisz o Apple Music. Niby nieskompresowane gęste pliki. Właśnie przełączyłem się na ten serwis bo jak widzę w Tidalu to całe MQA to tracę nadzieję na to, że konsument jest chociaż odrobinę brany na poważnie. 

Fajny - tylko nie ma jak słuchać na hifi. Brzmienie trochę zrobione wg mnie pod kątem przyjemności słuchania. Ale ogólnie OK. Fajna aplikacja na Androida.

W jakim sensie nie ma jak słuchać na hifi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W jakim sensie nie ma jak słuchać na hifi?
Tzn. maca po usb możesz pewnie łączyć albo słuchać Airplay lub Chromecast. Ale nie ma urządzeń audio, które obsługują ten serwis - tak jak Tidala, Deezera czy Qobuza. Pliki 24/192 da się tylko po usb i tylko na kompie Apple.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cisek napisał:

A tak serio, co myślisz o Apple Music. Niby nieskompresowane gęste pliki. Właśnie przełączyłem się na ten serwis bo jak widzę w Tidalu to całe MQA to tracę nadzieję na to, że konsument jest chociaż odrobinę brany na poważnie. 

Nie korzystałem z AM, czytałem tylko o opcjach jakie tam występują, więc jak to brzmi nie wypowiem się

Po amerykańskiemu nadźgane pełno bajerów, aż strach przytaczać bo jak okręci te 360 stopni, to boję się, że słuchając na spacerze z szalikiem na szyi zadusić może i wtedy faktycznie atmos(ferę do oddychania zabierze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dzarro napisał:
3 godziny temu, cisek napisał:
W jakim sensie nie ma jak słuchać na hifi?

Tzn. maca po usb możesz pewnie łączyć albo słuchać Airplay lub Chromecast. Ale nie ma urządzeń audio, które obsługują ten serwis - tak jak Tidala, Deezera czy Qobuza. Pliki 24/192 da się tylko po usb i tylko na kompie Apple.

O to chodzi. To prawda. Ale to kwestia czasu. Apple wymyśli jakąś zabawkę złożoną z dwóch części co najmniej, jak to ma w zwyczaju w elementach do samodzielnego montażu i kosztującej $500 iApple Studio Music, do tego iRemote Control &150 + (aj)ładowarka $50 🙂 Będzie i HI-FI 😉 

2 godziny temu, Zbi_Rek napisał:

Nie korzystałem z AM, czytałem tylko o opcjach jakie tam występują, więc jak to brzmi nie wypowiem się

Po amerykańskiemu nadźgane pełno bajerów, aż strach przytaczać bo jak okręci te 360 stopni, to boję się, że słuchając na spacerze z szalikiem na szyi zadusić może i wtedy faktycznie atmos(ferę do oddychania zabierze

Dobre. Też zastanawiam się co to za ficzer ten Dolby Atmos. Naprawdę już nie ma chyba wybierać w niczym normalnym. Jak nie jakiś emkua, to znowu jakieś wirujące dźwięki 🙉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, cisek napisał:

O to chodzi. To prawda. Ale to kwestia czasu. Apple wymyśli jakąś zabawkę złożoną z dwóch części co najmniej, jak to ma w zwyczaju w elementach do samodzielnego montażu i kosztującej $500 iApple Studio Music, do tego iRemote Control &150 + (aj)ładowarka $50 🙂 Będzie i HI-FI 😉 

Dobre. Też zastanawiam się co to za ficzer ten Dolby Atmos. Naprawdę już nie ma chyba wybierać w niczym normalnym. Jak nie jakiś emkua, to znowu jakieś wirujące dźwięki 🙉

Kiedyś to chociaż muzycznie to był "Wirujący sex" a nie tylko dźwięk 💃

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Zbi_Rek napisał:

Kiedyś to chociaż muzycznie to był "Wirujący sex" a nie tylko dźwięk 💃

„Dirty Dancing” - Wirujący sex”. „Terminator” - „Elektronicky Mordulec”. Kto wymyśla lepsze tłumaczenia tytułów 😁

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, cisek napisał:

„Dirty Dancing” - Wirujący sex”. „Terminator” - „Elektronicky Mordulec”. Kto wymyśla lepsze tłumaczenia tytułów 😁

 

Sama muza też dawniej miała ekscytujące tytuły i nie potrzeba było 360, były jedne i wystarczyły w zupełności "Majteczki w kropeczki" 😂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając na chwilę do Dolby w muzyce. Po cholerę to komu. Kiedyś miałem jakieś kino domowe i Jean-Michel Jarre ze swoim „Oxygène” w DTS można było raz czy dwa posłuchać. Może coś jeszcze było. Uszczęśliwiają na siłę jakimiś wynalazkami te serwisy. Shit.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, cisek napisał:

Wracając na chwilę do Dolby w muzyce. Po cholerę to komu. Kiedyś miałem jakieś kino domowe i Jean-Michel Jarre ze swoim „Oxygène” w DTS można było raz czy dwa posłuchać. Może coś jeszcze było. Uszczęśliwiają na siłę jakimiś wynalazkami te serwisy. Shit.

I business się kręci 

image.png.e29f90d09905d110c6bc07dd5f7c8efc.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, dzarro napisał:
15 godzin temu, cisek napisał:
A tak serio, co myślisz o Apple Music. Niby nieskompresowane gęste pliki. Właśnie przełączyłem się na ten serwis bo jak widzę w Tidalu to całe MQA to tracę nadzieję na to, że konsument jest chociaż odrobinę brany na poważnie. 

Fajny - tylko nie ma jak słuchać na hifi. Brzmienie trochę zrobione wg mnie pod kątem przyjemności słuchania. Ale ogólnie OK. Fajna aplikacja na Androida.

dzarro. Ja słucham z MacBooka po USB. Kiedyś zastanawiałem się nad kupnem jakiegoś odtwarzacza sieciowego, ale sam widzisz co się dzieje w tej branży. Serwisy dopinają do swoich ofert jakieś dziwolągi. Jeśli producent takiego urządzenia nie udostępni potem jakiejś aktualizacji, będzie problem. Podobnie jak z platformami telewizyjnymi. Różne dekodery. N-ka udostępniała zwykłe dekodery bez nagrywarek i te czarne z nagrywarkami. Potem, żeby móc korzystać z czegoś innego (nie pamietam, bo już telewizji nie oglądam prawie wcale), trzeba było wykupić jakaś aktualizację Turbo. Z multiroomem również coś zaczęli kręcić i modyfikować. Nie wiem, bo nie korzystam, ale do 4K, potrzebny jest chyba dekoder 4K. Wiec znowu jakaś aktualizacja. Jak nie software, to hardware i tak w kółko. Komputer zawsze może pozostać ten sam, jedynie wymagana będzie jakaś aktualizacja playera, a to aż takie zawodne i kosztowne nie jest. Jakiś streamer z kolei może okazać się nieprzydatny po jakimś czasie, bo jeśli np. taki Spotify czy Deezer wprowadzi opcję Hi-Fi (w przypadku Spotify) albo Hi-Res, ale normalny bezstratny, nie jakiegoś dziwoląga jak MQA, to może być problem. Albo kup nowy streamer, albo słuchaj nadal 320 kbps.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez cisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Franz-007 napisał:

Czyli jednak nie jesteś tolerancyjny 

Skąd taki wniosek? To że coś słabo toleruję to nie znaczy że jestem nietolerancyjny. Np. Tidala toleruję, ale fakt że w wersji MQA nigdy go nie słuchałem i jakoś mnie do tego nie ciągnie. Słyszę natomiast na platformach internetowych z muzyką ewidentne różnice w masteringu materiału emitowanego, głównie stacjach radia internetowego. Ostatnio stacja "Hi On Line....." podniosła poziom sygnału audio, brzmi teras bardzo efektownie, ale często zapalają się w DSP diody clippingu co nie napawa optymizmem jeżeli chodzi o jakość, choć nie musi od razu znaczyć czegoś złego. Odtwarzanie z płyt CD, DVDA i BDA muzyki nigdy nie powoduje zapalenia diody clippingu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lech36 napisał:

Skąd taki wniosek? To że coś słabo toleruję to nie znaczy że jestem nietolerancyjny. Np. Tidala toleruję, ale fakt że w wersji MQA nigdy go nie słuchałem i jakoś mnie do tego nie ciągnie. Słyszę natomiast na platformach internetowych z muzyką ewidentne różnice w masteringu materiału emitowanego, głównie stacjach radia internetowego. Ostatnio stacja "Hi On Line....." podniosła poziom sygnału audio, brzmi teras bardzo efektownie, ale często zapalają się w DSP diody clippingu co nie napawa optymizmem jeżeli chodzi o jakość, choć nie musi od razu znaczyć czegoś złego. Odtwarzanie z płyt CD, DVDA i BDA muzyki nigdy nie powoduje zapalenia diody clippingu. 

Nie potrzeba info diody clipping, przester od razu słychać ale w przypadku stacji internetowych free of charge nie ma co strzelać focha 😇 Poza tym masz już do wyboru ok. 50 stacji nadających bezstratnie i ok. 10 w hi res

Natomiast tidal jest za sprawą stuardowskiego mqa, jest geniuszem w dziedzinie clippingu 😱

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zbi_Rek napisał:

Natomiast tidal jest za sprawą stuardowskiego mqa, jest geniuszem w dziedzinie clippingu

Możliwe, nie mam takich doświadczeń, mogłem tylko posłuchać u kolegi na gościnnych występach, grało bardzo dobrze. Jego przetwornik nie miał wskaźnika clippingu.

4 minuty temu, Zbi_Rek napisał:

w przypadku stacji internetowych free of charge nie ma co strzelać focha

Jednak wiele nadaje normalnie bez sygnalizacji clippingu w przetworniku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Lech36 napisał:

 

Jednak wiele nadaje normalnie bez sygnalizacji clippingu w przetworniku.

To właśnie napisałem, a szczególnie Mother Earth nie ma i nie miało żadnych przesterów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Zbi_Rek napisał:

To właśnie napisałem, a szczególnie Mother Earth nie ma i nie miało żadnych przesterów

Czy mamusię ziemię można otworzyć na jabłku? Radio Paradise śmiga we FLAC bez kłopotu 

Nie dysponuję diodą clipping info, ale wydaje się grać bez przesterów 🤓

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cisek napisał:

Czy mamusię ziemię można otworzyć na jabłku? 

Nie wiem, jestem androidowy

Jeżeli jest coś radiowego na iOS co przepuści 24/96 to możliwe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zbi_Rek napisał:

Nie wiem, jestem androidowy

Jeżeli jest coś radiowego na iOS co przepuści 24/96 to możliwe

Poszukam innych stacji. Mogę wybrać opcję FLAC, ale sieje tu sybilantami. Może są jakieś inne, które zawierają również łącza np. do jakichś playerów. W każdym razie dobrze, że wspomniałeś o tym, bo całkiem zapomniałem o streamowaniu stacji radiowych, a jest to dość ciekawe. Nigdy nie wiadomo jaki utworek będzie kolejny, więc fajnie się tego słucha 👍🏻

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cisek napisał:

Poszukam innych stacji. Mogę wybrać opcję FLAC, ale sieje tu sybilantami. Może są jakieś inne, które zawierają również łącza np. do jakichś playerów. W każdym razie dobrze, że wspomniałeś o tym, bo całkiem zapomniałem o streamowaniu stacji radiowych, a jest to dość ciekawe. Nigdy nie wiadomo jaki utworek będzie kolejny, więc fajnie się tego słucha 👍🏻

Wybrać opcję flac ?

To aplowskie "cóś" wybiera faktycznie stacje nadające w formacie bezstratnym czy robi sztuczki w stylu mqa ?

Podaj nazwy kilku stacji jakie pokazują się z włączoną funkcją "flac"

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Zbi_Rek napisał:

Wybrać opcję flac ?

To aplowskie "cóś" wybiera faktycznie stacje nadające w formacie bezstratnym czy robi sztuczki w stylu mqa ?

Podaj nazwy kilku stacji jakie pokazują się z włączoną funkcją "flac"

 

Spokojnie. O to się nie martwię przy applowskim „cóś”. Jeśli chodzi o muzykę z komputera, jest o wiele lepszy od okienkowych „cóś” 😉 Do przetworników nie potrzeba żadnych drajwerow, a i żadne obwodnice mikserów dźwięku nie są potrzebne. Myślę, że macOS podobnie jak Linux czy raczej na odwrót pod względem zarządzania dźwiękiem jest o wiele lepszy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, cisek napisał:

Spokojnie. O to się nie martwię przy applowskim „cóś”. Jeśli chodzi o muzykę z komputera, jest o wiele lepszy od okienkowych „cóś” 😉 Do przetworników nie potrzeba żadnych drajwerow, a i żadne obwodnice mikserów dźwięku nie są potrzebne. Myślę, że macOS podobnie jak Linux czy raczej na odwrót pod względem zarządzania dźwiękiem jest o wiele lepszy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie rozkminiam czy lepszy czy gorszy i nie wiem dlaczego piszesz o jakiś drajwerach, obwodnicach mikserów. Takich wynalazków nie używam, korzystam z bezpośredniego źródła sygnału stacji radiowej czyli adresu http i dlatego pytałem żebyś podał nazwy kilku stacji jakie pokazują się przy włączonej opcji "flac" w tym czymś, jakby nie było dedykowanym środowisku black lives matter czy innym teksańskim rednecks 😏

Proste pytanie, prosta odpowiedź - nazwy kilku stacji radiowych - bez bicia piany co lepsze 😜

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zbi_Rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cisek napisał:

Myślę, że macOS podobnie jak Linux czy raczej na odwrót pod względem zarządzania dźwiękiem jest o wiele lepszy. 

Zarządzanie tak,  dżwięk nie! i stąd pozbyłem się wypasionego Mac Booka który miał być panaceum na dobry dźwięk przy streamowanej muzyce

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ASURA napisał:

Zarządzanie tak,  dżwięk nie! i stąd pozbyłem się wypasionego Mac Booka który miał być panaceum na dobry dźwięk przy streamowanej muzyce

No właśnie coś mi się obiło o uszy ale nie porównywałem, więc nie zajmowałem stanowiska 😇

Ale jak strimują przy grilowaniu bizona, to im to ryba jak brzmi i co tam nadźgane wizualnie 😱

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zbi_Rek napisał:

Nie rozkminiam czy lepszy czy gorszy i nie wiem dlaczego piszesz o jakiś drajwerach, obwodnicach mikserów. Takich wynalazków nie używam, korzystam z bezpośredniego źródła sygnału stacji radiowej czyli adresu http i dlatego pytałem żebyś podał nazwy kilku stacji jakie pokazują się przy włączonej opcji "flac" w tym czymś, jakby nie było dedykowanym środowisku black lives matter 😏

Proste pytanie, prosta odpowiedź - nazwy kilku stacji radiowych - bez bicia piany co lepsze 😜

 

To bicie piany to takie uderzenie wyprzedzające, na wypadek gdyby inni czytający to, nie obrzucali mnie zaraz błotem, że jestem „fanboy Apple” 😉 Ty jesteś w porządku, choć chyba Apple rownież Ci nie leży, bo trochę chyba zadrwiłeś, pisząc „aplowskie „cóś”. Tu trzeba czasami przy okazji coś dopisać, bo jeśli nie mogłem włączyć Mother Earth, to podniesie się krzyk i wyśmiewanie, że Apple to goowno i dlatego tej stacji otworzyć nie mogę. Roi się od anty Applowców, choć ja uważam, że system jest o wiele lepszy pod wieloma względami. A dlaczego nie mogę otworzyć tej stacji, jeszcze nie wiem. Dopiero zainteresowałem się tym, bo zapomniałem o streamowaniu stacji radiowych na długie lata, a to świetna alternatywa dla TIDAL-ów i innych ss. Na oficjalnej stronie jest nawet napisane, że zalecają Firefox, bo Chrome i Edge chyba tego nie otworzy. 
Poszukam innych stacji i postaram się tym razem napisać prostą odpowiedź, na proste pytanie 😜

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zbi_Rek napisał:

Ale jak strimują przy grilowaniu bizona, to im to ryba jak brzmi i co tam nadźgane wizualnie 😱

No w sumie tak 🙃

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, cisek napisał:

Chciałem to przemilczeć

Jesteś w ignorowanych kloniku PA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, cisek napisał:

Człowieku. Chciałem to przemilczeć, ale swoje wnioski pozostaw dla siebie i pana P. 

Skoro tak uważasz, to bezzwłocznie kup kuwetę od pana. Opal bizona palnikiem podłączonym koniecznie do listwy leżącej w kuwecie i będzie tak wyśmienity, że zjeść go z sierścią i rogami 😁

Wyluzuj, hamerykanie lubią bajery,  stąd lekki dystans

Obydwaj poszczypaliśmy apla i amazona za 360 stopni i atmos, więc niech tak zostanie pis noł łor 😇

a Mother Earth to trudna stacja, bo to prawdziwy hi res 24/96 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Zbi_Rek napisał:

Wyluzuj, hamerykanie lubią bajery,  stąd lekki dystans

Obydwaj poszczypaliśmy apla i amazona za 360 stopni i atmos, więc niech tak zostanie pis noł łor 😇

a Mother Earth to trudna stacja, bo to prawdziwy hi res 24/96 

Spoko jest. Jestem wyluzowany. Każdy ma prawo do własnych wniosków i opinii. Również się dystansuje i zostawiam pewien margines, bo gdyby tak słuchać wyłącznie tych, którym wydaje się, że wiedzą już wszystko na temat audio, to pewnie nie słuchałbym muzyki w dobrej jakości, tylko testował, mierzył i sprzedawał narządy do transplantacji, żeby kupić jakieś czary mary od takich wynalazców jak pan magik, który właśnie dodał mnie do ignora, nad czym okropnie ubolewam 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, cisek napisał:

Człowieku. Chciałem to przemilczeć, ale swoje wnioski pozostaw dla siebie i pana P. 

Skoro tak uważasz, to bezzwłocznie kup kuwetę od pana. Opal bizona palnikiem podłączonym koniecznie do listwy leżącej w kuwecie i będzie tak wyśmienity, że zjeść go z sierścią i rogami 😁

Sprawdź czy wystartuje Ci Superstereo 1 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, cisek napisał:

Nie dysponuję diodą clipping info, ale wydaje się grać bez przesterów

Zapalenie się diody nie świadczy od razu o clippingu, ale taki stan jest możliwy. Układ sterujący tymi diodami ma swoje tolerancje i zapalanie się tej diody może z nich właśnie wynikać nie powodując przesterowania. Niemniej jak napisałem wyżej przy graniu z płyt CD, DVD-audio, BD-audio czy z pewnych plików te diody, na tym samym urządzeniu się nie zapalają. Zapalenie się tej diody powoduje audiofilski stres 😉. Może lepiej nie mieć takich wskaźników i żyć w niewiedzy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.