Skocz do zawartości
IGNORED

Polski tenis po Radwańskiej


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, audiofan01 napisał:

Sonego odprawił Djokovica 6:2, 6:1 czyli korespondencyjnie też jest lepszy  i to znacznie bo przegrał tylko 6:7, 6:7 :):):) naprawdę szkoda, że nie pokonał Lorenzo i stanął przed szansą:(

Tez oglądałem. Sonego grał jak z nut a Nole pieprzył, ale wynik to wynik. Ta akcja z końcówki gdy załatwił go przy siatce palce lizać. No i piłka meczowa tez piękna. Hurkacz przynajmniej miał dwa tie-breaki.

To kolejny młodziak który za chwilę wejdzie do czołówki. Tak jak niedawno pisałem, Hubi ma pecha ze trafił na moment takiego tłoku w pierwszej trzydziestce, czterdziestce. Starzy jeszcze nie odeszli a już idzie następna fala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.10.2020 o 19:48, Jaro_747 napisał:

Sonego grał jak z nut a Nole pieprzył

Już wiadomo, jak to było. Djok miał wyebane na wynik, chodziło mu tylko o punkty do rankingu na koniec roku. Do tego jeszcze obraził swego przeciwnika i potwierdził, że jest chamem i niedaleko burakiem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Łukasz_62438 napisał:

Już wiadomo, jak to było. Djok miał wyebane na wynik, chodziło mu tylko o punkty do rankingu na koniec roku. Do tego jeszcze obraził swego przeciwnika i potwierdził, że jest chamem i niedaleko burakiem. 

A mecz oglądałeś? Bo ja oglądałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż bo ja wiem? Może rzeczywiście miało to wpływ na Djokovica?

Zobaczymy co Sonego pokaże z Rublowem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon Hubiego praktycznie zakończony, został jeszcze Paryż ale nie sądzę by nastąpił tam jakiś przełom. Bilans jest taki, że postępu brak, a jak w tym wieku nie ma postępu to oznacza regres. Najbardziej niepokojąca jest  ilość porażek, które powinny zakończyć się zwycięstwami. Czyli psychika. Nic mi nie wiadomo o pracy  Hubiego  z jakimś psychologiem, może jakaś cicha jest ale przecież to takie niemęskie więc się jej nie ujawnia. Jeśli jest to jednak ewidentnie nieskuteczna. Więc może czas zacząć, może Abramowicz. Przecież ewidentnie narzędzia do bardzo dobrych wyników ma, wzrost i przy nim dobre poruszanie się, serwis ( choć ostatnio gorszy) dobre uderzenia z obu stron, przyzwoity przy siatce itp. Tylko z głową coś nie tak i to  nie w typie Janowicza ale raczej spłoszonego zająca, niepewność, brak wiary we własne umiejętności, w zwycięstwo czy niska wola walki. Nie wiem, fachowcy to powinni zbadać, ocenić i dobrać środki zaradcze. Szkoda jego talentu, bo to przecież nie jest walczak Majchrzak ( choć też ze słabą psychiką ale wola walki większa ) ale bez takich narzędzi do gry jak ma Hurkacz. Gdyby Hubi miał psychikę Schwarztmana to by było coś, tylko ciężko to wykształcić, z tym się trzeba urodzić. Jednak jakaś poprawa jest możliwa i to zadanie na kolejny sezon.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porażka?Nawet się nie chce komentować. Czas odpocząć od pisania chyba aż do  AO (jeśli się odbędzie). ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Zbig napisał:

A Hubi zamiast zakończyć sezon i wrócić do domu postanowił popraktykować w deblu i całkiem nieźle mu idzie.

Będzie teraz miał sportowo/patriotyczno/przyjacielski dylemat czy się Kubotowi podłożyc by zapewnić mu udział w finałach w Londynie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, audiofan01 napisał:

Będzie teraz miał sportowo/patriotyczno/przyjacielski dylemat czy się Kubotowi podłożyc by zapewnić mu udział w finałach w Londynie:)

Ale Kubot i Melo już chyba mają miejsce w ósemce?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zmyliła mnie liczba punktów 2145 wymagana wg liverankingu, oni mają 2140 i 7. miejsce ale nawet w razie porażki mają 8 i to tylko jak para Melzera przegra w półfinale.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Kubot jeszcze nie jest pewien, bo jak pary z 8 i 9 miejsca dojdą do finału w Sofii, w którym wygra Skupski/Murray to zrówna się punktami z Kubotem/Melo, para Meltzera ich wyprzedzi. Dlatego punkt odcięcia to jest 2145 czyli 5 pkt wiecej niż obecnie ma Kubot. Nie wiem  co decyduje w przypadku równej ilości punktów, wie ktoś?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

 

Sympatyczne:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Iga pasuje do naszego forum bo lubi muzykę i dużo słucha dobrych rzeczy, ma też sporą wiedzę muzyczną jak na tak młodą osobę bo np. skojarzyła pytanie "Are you superstitious?" z Wonderem. Szacun!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mądra dziewczyna  i mądrzy jej doradcy. Brawo, tak trzymać, z dala od polsko-polskiej wojenki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, bycie ambasadorem Jezusa nie skończyło sie dla Radwańskiej jakoś szczególnie szczęśliwie.

Obraz dziewczyny dojeżdżającej na uliczną demonstrację Lexusem z pewnością zostałaby natychmiast obśmiany i utrwalony w memach przez zawodowców od Hofmana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Jaro_747 napisał:

No cóż, bycie ambasadorem Jezusa nie skończyło sie dla Radwańskiej jakoś szczególnie szczęśliwie.

Obraz dziewczyny dojeżdżającej na uliczną demonstrację Lexusem z pewnością zostałaby natychmiast obśmiany i utrwalony w memach przez zawodowców od Hofmana.

Oj tam oj tam.  Nakleiła by z tyłu nalepkę "Sfinansowano z 500+" i byłoby git ?

To powinien być świadomy wybór sportowca, w ich osobistym interesie jest zachować dystans, bo sport generalnie powinien być apolityczny, aczkolwiek trzeba pamiętać że sport promuje fair play.  W przypadku Radwańskiej to raczej chyba były wybory tatusia a nie jej.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zbig napisał:

To powinien być świadomy wybór sportowca, w ich osobistym interesie jest zachować dystans, bo sport generalnie powinien być apolityczny, aczkolwiek trzeba pamiętać że sport promuje fair play.  W przypadku Radwańskiej to raczej chyba były wybory tatusia a nie jej.  

 

Zwłaszcza w naszym kołtuńskim społeczeństwie trzeba uważać. Osobiście nie pojmuję dlaczego Ambasador Jezusa nie może zrobić sobie fotki na golasa skoro Bóg ponoć stworzył nas nagich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

kolejny drobny sukces Igi, 1. miejsce  w rankingu "best confessional carts of 2020".

Iga korzysta ze swojego sukcesu pełnymi garściami, wiadra potu zostawione na korcie procentują, Rolex, Lexus, jakaś duża spółka SP itp. jednym spektakularnym sukcesem ustawiona na całe życie. Ech, szkoda, że nie zostałem słynnym tenisistą?? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.12.2020 o 08:14, audiofan01 napisał:

Ech, szkoda, że nie zostałem słynnym tenisistą?? 

Też czasem żałuję. W podstawówce grałem w klubie przez 2 lata i całkiem dobrze mi szło.
Później przerzuciłem się na tenisa stołowego. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to ciekaw jestem czy na koniec sezonu 2021 nadal będzie sens umieszczać wpisy na temat Igi w wątku "tenis po Radwańskiej". Zobaczymy w którym kierunku to pójdzie. Team Igi z oczywistych względów tonuje oczekiwania. Z drugiej strony czołówka WTA w ostatnich 5 latach jest najsłabsza od początku ery open więc każda dziewczyna z super talentem, mocną ręką i równie mocną głową nosi koronę w plecaku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Brawo Hubi, świetny początek sezonu. Co prawda to tylko 250-tka i żaden pokonany  zawodnik nawet z piewszej setki ale win is win. Powinien to wygrać i wygrał. Oby tylko nie było tak jak po Winston Salem ale tym razem jest dłuższa przerwa przed AO plus rozstawienie więc jest szansa na coś więcej niż 2. runda rok temu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.