Skocz do zawartości
IGNORED

8K , 4K - wątek zbiorczy


stench
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, stench napisał:

spiskową teorię

Czy ja wiem, OLED broni się sam obrazem.....tylko ich ceny jeszcze wysokie, ale już nie zaporowe.

Jakie są rzeczywiste powody tak wysokich cen to inna sprawa.....jak na razie nie wymyślono taniej doskonałości.

 

 

To co pisze nasz nawrócony do 4K miłośnik 8K (zwłaszcza to ostatnie) to herezja.....tak wielka że aż czytać  szkoda.
Pewnie dlatego w cytowanej przeze mnie klasyfikacji najlepszych telewizorów pierwszy nano pojawił się w tak daleko że nie mogłem się doliczyć która to dziesiątka była.....a przed nim Soniaków sporo było.  :))

A co ma marketingowa nazwa "Premium" do najwyższej jakości....wracamy do punktu wyjścia. Który raz?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
1 godzinę temu, Maju napisał:

A co ma marketingowa nazwa "Premium" do najwyższej jakości....wracamy do punktu wyjścia.

Maju.

Wg tego zestawienia ze stajni LG najlepszy jest C9.....

Sory to bardzo dobry tv, ale nie wierzę, że wyższe modele OLED ww producenta nie są od niego lepsze.

Tyle warte zestawienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maju napisał:

jak na razie nie wymyślono taniej doskonałości.

Doskonałość podatna na wypalenia i powidoki? Raczysz żartować.

33 minuty temu, stench napisał:

Tyle warte zestawienia.

Dla @Majukażde zestawienie które mówi co innego niż ja napiszę przedstawia ogromną wartość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, stench napisał:

Maju.

Wg tego zestawienia ze stajni LG najlepszy jest C9.....

Sory to bardzo dobry tv, ale nie wierzę, że wyższe modele OLED ww producenta nie są od niego lepsze.

Tyle warte zestawienia.

Nie sa. Obraz jest identyczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci których stać na taki telewizor kupią go dla samego (rzecz gustu) designu, nawet jak nie są w stanie zauważyć różnicy między nim a modelem tańszym, sama świadomość, że to produkt z wyższej czy najwyższej półki (PREMIUM), im wystarczy.

Nigdzie nie twierdziłem że OLED jest to doskonała technologia, napisałem wyraźnie że takiej (TANIEJ) jeszcze nie wymyślono, więc na razie mamy to co mamy. Może doczekamy się wreszcie QD-OLED które podobno ma być tańsze w produkcji.....poślizg we wprowadzaniu tej nowinki jednak nie wróży że to szybko nastąpi.
Inne technologie ledowe takie jak micro LED, jak na razie są zbyt drogie i szybko nie potanieją a czy mini LED spełni te nadzieje niskiej ceny i doskonałej jakości, zobaczymy.

 

15 godzin temu, jackk napisał:

Nie sa. Obraz jest identyczny.

Mówienie że LG B9 czy C9 ma taki sam obraz jak E9 czy W9 to tylko przyznanie się do faktu że nie jesteśmy wybitnymi specjalistami od porównywania telewizorów albo oglądaliśmy, porównywaliśmy na materiale który tych różnic nie był w stanie pokazać.

Co do jednego zgoda.....wielki przyrost ceny nie uzasadnia minimalnych (dla mnie pewnie też niedostrzegalnych) różnic w jakości.

16 godzin temu, stench napisał:
18 godzin temu, Maju napisał:

A co ma marketingowa nazwa "Premium" do najwyższej jakości....wracamy do punktu wyjścia.

Maju.

Wg tego zestawienia ze stajni LG najlepszy jest C9.....

Sory to bardzo dobry tv, ale nie wierzę, że wyższe modele OLED ww producenta nie są od niego lepsze.

Tyle warte zestawienia.

Nie wiem o którym zestawieniu piszesz....akurat w tym poście który cytujesz miałem na myśli i wyraźnie pisałem o zestawieniu z linku niżej.
Tam wyraźnie widać że najlepszym okazał się E9.

Są pewnie lepsze nie tylko modele (np. W9 tego producenta) ale i też egzemplarze, bo nie zapominajmy że każda matryca może się od siebie minimalnie różnić. Ale to pewnie aptekarskie różnice które z trudem na super czułych przyrządach można wykazać.

Tak już jest że masowo testuje się telewizory do pewnego pułapu cenowego te najdroższe najrzadziej.....przy cenach (dla nas) z kosmosu (w 2019 roku 65" W9 kosztował dwa razy tyle co C9) należy już mieć zaufanie do producenta i wierzyć że przy takich cenach to rzeczywiście najlepszy telewizor.    :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Telewizor (Premium) SM 8600 opisany w teście niżej jako "przyzwoity" jest tam blisko końca stawki, inne testowane nano nieco tylko wyżej to wyraźny znak z jakimi telewizorami ma ta technologia konkurować.
Ten raptem z Samsungiem Q60/60R (RU 8000, TU 8000) a SM9000 opisano jako nieznacznie lepszy.  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Maju napisał:

Ci których stać na taki telewizor kupią go dla samego (rzecz gustu) designu, nawet jak nie są w stanie zauważyć różnicy między nim a modelem tańszym, sama świadomość, że to produkt z wyższej czy najwyższej półki (PREMIUM), im wystarczy.

Czyli w tym przypadku szpanerstwo jesteś w stanie zrozumieć? Ale przy 8K już nie?

Godzinę temu, Maju napisał:

QD-OLED które podobno ma być tańsze w produkcji...

O OLED mówiono to samo. Jak jest naprawdę każdy widzi.

Godzinę temu, Maju napisał:

Telewizor (Premium) SM 8600 opisany w teście niżej jako "przyzwoity" jest tam blisko końca stawki, inne testowane nano nieco tylko wyżej to wyraźny znak z jakimi telewizorami ma ta technologia konkurować.
Ten raptem z Samsungiem Q60/60R (RU 8000, TU 8000) a SM9000 opisano jako nieznacznie lepszy. 

Naplułeś do kawy. Zadowolony?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam podałeś za rtings.com jakie to OLED ma straszliwe wady, ja tylko pokazałem że pomimo tego te OLED-y są najwyżej oceniane za ogólną jakość.
Podawałeś, chwaliłeś się że  wszystkie nano to klasa Premium, pokazałem tylko jakie jest tej technologii miejsce w szeregu.

Tyle.

OLED tanie nie jest, ale już nie tak drogie jak jeszcze niedawno.....ceny dalej mogą spadać.
QD-LED z racji samej dość prostej budowy matrycy powinno być tańsze (26 dol za m2 95 OLED), tak przynajmniej obiecywali.
Jak będzie i jak ta prostota odbije się na jakości, czas pokaże.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

image.thumb.png.dea56994545e302367756f7dc0b49947.png

Wydawanie kosmicznych pieniędzy na jeszcze niedoskonały sprzęt zawsze jest szpanerstwem....czy to ma rozdzielczość 4 czy 8K.

Jestem w stanie zrozumieć tych których na to stać, że kupią wielki, najlepszy telewizor 4K.....mniej takich którzy kupują jeszcze większy 8K, ze względu na brak treści....no i stosownie wielkich telewizorów (ponad 150") by w pełni uzasadniało (ponad 2 m od tv 8K) to kupno jeszcze się nie robi.  ?
Teraz lub w najbliższej przyszłości najlepsze jakościowo będą tylko te w najwyższej rozdzielczości, taka jest polityka producentów. Bogaty chcąc kupić najlepszy musi zaszpanować kupując 8K, nie tylko ze względu na znaczek....nie ma wyjścia.  :))
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
5 godzin temu, Maju napisał:

Telewizor (Premium) SM 8600 opisany w teście niżej jako "przyzwoity" jest tam blisko końca stawki, inne testowane nano nieco tylko wyżej to wyraźny znak z jakimi telewizorami ma ta technologia konkurować.

My tutaj lepsi fachowcy o orzekliśmy, że to tylko lub aż dobry średniak, wół roboczy.

Widocznie ci z Zachodu mają niższe kryteria.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Maju napisał:

tylko pokazałem że pomimo tego te OLED-y są najwyżej oceniane za ogólną jakość.
Podawałeś, chwaliłeś się że  wszystkie nano to klasa Premium, pokazałem tylko jakie jest tej technologii miejsce w szeregu.

Już poprzednio napisałem jaka jest Twoja maksyma życiowa: nie zgadzam się więc jestem.

3 godziny temu, stench napisał:

My tutaj lepsi fachowcy o orzekliśmy, że to tylko lub aż dobry średniak, wół roboczy.

Widocznie ci z Zachodu mają niższe kryteria.

Ten model (i jego następca) wcale złych recenzji nie mają, wprost przeciwnie. Na YouTube jest tego na pęczki. Wszędzie przewijają się stwierdzeniu w rodzaju "dobra klasa średnia", czasami nawet średnio-wyższa (upper middle class). 

Weź poprawkę że wszystko co tutaj serwuje @Majujest podlane sosem jego osobistej niechęci i przemożnym pragnieniem wyrażania sprzeciwu w każdej sprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu wmawianie o niechęci, nie twierdzę też, że ten telewizor ma złe recenzje, pokazałem na przykładzie rtings.com co jest rzeczywiście w tej recenzji a sam to nazwałeś źródłem: "najbardziej kompleksowych i najlepszych, najbardziej rzetelnych testów" (kanadyjski rtings.com).

No to wróćmy w takim razie do początku, weźmy poprawkę na to od czego się zaczęła dyskusja, co serwuje oponent....jaką i do czego niechęcią było to rzeczywiście podlane!!!

Zaczęło się ponad 3 tyg. temu i było kontynuacją zachwalania Nano Cell od czasu jego zakupu, mało się do tego wtrącałem do czasu aż znowu pokazałeś jak wygląda, jak jest dalej mocna niechęć do OLED.

Już 1 sierpnia napisałeś (z czym nie do końca można się zgodzić) że: "Nano daje 90% jakości OLED za połowę ceny tego ostatniego" i na te procenty nie można się zgodzić i cena się nie zgadza.....nie reagowałem aż do czasu gdy 20 sierpnia napisałeś o teście OLED coś co znowu nie było prawdą (wady OLED), było mocno naciągane (koniec 71 strony).
Napisałem też że nano jedynie ceną może konkurować.....i to potem krok po kroku uzasadniłem powołując się właśnie na rtings.com!  Potem zaczęły na temat OLED  nano padać kolejne dezinformacje, a to że ten ostatni ma lepsze kolory, jaśniej świeci od OLED (potrafi walnąć 1000 nitów, rzeczywiście max.ok. 500, słabiej od OLED!!).
Było też matactwo że nano okrzyknięto najlepszym telewizorem, okazało się że w kategorii cena do jakości.
Były też i spory co do jakości "nadzwyczajnej" matrycy IPS.....   :)))

Mógłbym podać więcej szczegółów, więcej matactw, ale stanie się to nudne.....dodam że wykazałem że najdroższy nano 4K (SM9800) to nawet ceną z B9 nie konkuruje, podałem na przykładach wady LED....a ten na końcu 74 strony @darulok dalej wmawiał że nano ma lepsze kolory niż OLED.....    ?
Potem do dyskusji włączył się też @melodyman wykazując że w takich cenach jak nano kupić można (wyraźnie lepiej oceniany od niego) Sony. Na koniec okazało się że chwalone za rzetelność rtings.com wyraźnie lepiej ocenia najtańsze OLED od najdroższego nano a z testów wypaleń  wynikało że na nie trzeba "zapracować", nie powstają przy normalnym użytkowaniu!!!

Cały czas gdy coś udowadniałem była oczywiście kontynuowana taktyka udawania że nic się nie stało, nie obyło się bez prób dezawuowania dyskutantów do podłego wmawiania chorób psychicznych włącznie!! 
Zakończono wszystko podważaniem wyników pomiarów....jakby wyraźnie lepsze mierzalne parametry kłamały. A wyniki pomiarów potwierdzają opinie większości znawców tematu.

A ostatnie wmawianie, że nano (nawet te najtańsze) jest wolne od wad, "bo to klasa Premium" (taką komercyjną nazwę sobie producenci przyjęli)  w sytuacji gdy najlepszy z nich może buty czyścić OLED i napisany we wtorek z gruntu fałszywy tekst (W ofercie LG najtańszy NanoCell z dołu listy oferty w tej technologii jest lepszy od najlepszego "klasycznego" LCD")...... zakrawa na jakiś kabaret.   :))))

 


Oczerniałeś od początku, niemal od ZAWSZE OLED, od kiedy błysnęła w głowie myśl o kupnie nano zacząłeś jego gloryfikowanie.....niestety NAJCZĘŚCIEJ wszystko to "potwierdzałeś" nieprawdziwymi argumentami,  z tym co dotyczy nano dopiero ostatnio polemizowałem (tak jak to miało wcześniej miejsce z 8K), bo nie sposób się z ciągłymi kłamstwami zgadzać!!?

Prośba.....nie szatkuj tego co napisałem na czynniki pierwsze w celu szukania dziury w całym, tylko po to by tylko coś zakwestionować, by wyglądało że twoje na wierzchu.....wiem że nie potrafisz inaczej, nie potrafisz metodycznie i rzeczowo podejść do tematu, tak jak ja.....jak masz znowu mataczyć lepiej nic nie pisz.   :))

Wykazałem jak wygląda rzeczywistość, nie ja uwziąłem się na nano pisząc o nim PRAWDĘ a ty na OLED podając wymienione kłamstwa!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maju Podziwiam Twoja cierpliwość.

Daj spokój to jest jak kopanie się z koniem. Facet nie rozmawia o technologii czy konkretnych egzemplarzach,  o parametrach sprzetu tylko broni jak niepodległości swojego zakupu. To nie jest dyskusja o sprzęcie, tylko o nim, jego odczuciach, jego zadowoleniu itd. Nie zwróciłeś na to uwagi ?

A trzeźwo myslący, na chłodno rozpatrujący parametry to obrzydzacze.

Różnica między np. mną a tego typu ludźmi jest taka, że ja mam świadomość tego, że mój sprzet  nie jest najlepszy, że są lepsze, ale że zrobiłem możliwie wszystko, żeby wybrac najlepiej jak mogłem w tym przedziale cenowym. mam świadomość, że mogłem kupic lepszy, ale droższy OLED, lub Tańszy, ale gorszy NanoCell, albo na podobnym poziomie, a nawet o nieznacznie lepszych parametrach Qled i ciut tańszym. Podjąłem świadomą decyzję, ale nie będę bronił sie jak pod częstochową, że mój jest na, naj i naj, a wszystkie w koło są gówno warte, bo tak nie jest.

Nie poddałem sie nachalnej promocji, Premium sort, tylko podszedłem do tematu konkretnie. Oglądąłem w salonach we Wrocławiu, Lubinie i Głogowie, pytałem sprzedawców, czytałem materiały w sieci, opinie użytkowników i wyniki testów.

Zerknąłem tearaz na ofertę SM8600  i nano 86 i ceny juz poszybowały w dół i zaczynaja teraz być w miarę atrakcyjne. Za kilka miesięcy osiągna pułap bedący odzwierciedleniem możliwości. O dziwo inne telewizory z podobnego segmentu trzymają cenę, nawet modele z 2018 i 2019 konkurentów. Pytanie dlaczego ?

 

2 godziny temu, Maju napisał:

Wykazałem jak wygląda rzeczywistość, nie ja uwziąłem się na nano pisząc o nim PRAWDĘ a ty na OLED podając wymienione kłamstwa!!

 siałeś Panie kolego na pustyni niestety, bo to tylko cyferki.

Moja siostra chce kupic taki "cieniutki" :), więc jeszcze się zastanawiam, czy wchodzić w B9, czy poczekać i liczyc na to, że C9 pójdzie w dół jeszcze trochę. Jak na razie jest praktycznie wszedzie odzwierciedleniem Wzorca.

Nie wiem, czy widziałes to zdjęcie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ciekawe dlaczego to C9 był wzorcem do porównań, a nie SM8600 ? MOże dlatego, że dociąga się do lepszego, a nie odwrotnie. Prawda jest taka, że każdy chyba Qled bije NanoCell parametrami. Kolejną prawda jest, że LG twardo trzyma się OLED, bo jest liderem na rynku w tej technologii i jak to ładnie gdzies napisano, cała para idzie w gwizdek. OLED.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiolab 8200CD+Roksan Kandy K2, Denon AVR-X3600H, plus komplet Dali Zensor 7.0 + Zensor Focal+Zenzor1 +Klipsch R-110SW. Było Onkyo TX-SR876, TX-NR676,duża wieża Diory kompletna, Altusy 120A, jeszcze dawniej Gramofon Artur + ZK140T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, melodyman napisał:

Daj spokój to jest jak kopanie się z koniem.

Lubię mu to udowadniać, im więcej podaję (na własną rację argumentów) tym bardziej to lubię.

Wiem że to nie skutkuje tak jak powinno.....ale nie cierpiał 4K a teraz po miesiącach dyskusji o 8K taki kupił....może nie wszystko stracone.      :)))

24 minuty temu, melodyman napisał:

O dziwo inne telewizory z podobnego segmentu trzymają cenę, nawet modele z 2018 i 2019 konkurentów. Pytanie dlaczego ?

Wystarczy że napiszę "domyślam się"??   :))))

24 minuty temu, melodyman napisał:

Kolejną prawda jest, że LG twardo trzyma się OLED, bo jest liderem na rynku w tej technologii....

To jedna prawda a druga jest taka że rynek słabszych telewizorów mają odstawiony produktami nano.....i biznes się kręci.

 

28 minut temu, melodyman napisał:

czy widziałes to zdjęcie

Nie widziałem, ale większość treści z artykułu to stare informacje które nawet wczoraj przytaczałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maju napisał:

pokazałem na przykładzie rtings.com co jest rzeczywiście w tej recenzji a sam to nazwałeś źródłem: "najbardziej kompleksowych i najlepszych, najbardziej rzetelnych testów" (kanadyjski rtings.com).

2 × 0.5 = 1 tylko w matematyce. W życiu dwie półprawdy nie stają się prawdą. 

Omawiany model telewizora nie jest Hi-Endem z najwyższej półki. Ma niektóre parametry na bardzo wysokim poziomie, inne relatywnie słabsze. Ty z lubością wyciągasz na pierwszy plan tylko te drugie, udając że tych pierwszych nie ma. A gdy Ci zwrócić na to uwagę - udajesz zdziwionego: "jak to, przecież piszę prawdę". Tak wszystko co piszesz jest prawdą. Jednak oceniając kompleksowo jest to tzw. "prawda niepełna" czyli nieprawda.

3 godziny temu, Maju napisał:

to że ten ostatni ma lepsze kolory

Bo ma.

3 godziny temu, Maju napisał:

jakby wyraźnie lepsze mierzalne parametry kłamały

Kto mówi że kłamią? Ja tylko do znudzenia powtarzam że teoria sobie a praktyka sobie. Oprócz wyników pomiarów ważne jest ogólne wrażenie z oglądania.

3 godziny temu, Maju napisał:

Prośba.....nie szatkuj tego co napisałem na czynniki pierwsze

Darujesz, ale formę w jakiej piszę będę ustalał ja sam. Ja Tobie nie udzielam pouczeń jak masz pisać.

3 godziny temu, Maju napisał:

by wyglądało że twoje na wierzchu...

Oburzające. Jak ktoś w ogóle śmie pomyśleć że na wierzchu może być czyjekolwiek a mnie Twoje. Przecież wiadomo że Ty masz rację zawsze i w każdej sprawie. Z definicji.

3 godziny temu, Maju napisał:

nie potrafisz metodycznie i rzeczowo podejść do tematu, tak jak ja...

Patrzysz w lustro i podziwiasz geniusza. Budujące.

3 godziny temu, Maju napisał:

jak masz znowu mataczyć lepiej nic nie pisz

To jest Twoje podejście do rozmowy. Prezentowanie zdania z którym się nie zgadzasz traktujesz nie jako głos w dyskusji lecz jako "mataczenie". 

3 godziny temu, Maju napisał:

nie ja uwziąłem się na nano pisząc o nim PRAWDĘ

Podajesz zbiór półprawd. Patrz pierwszy wpis mniejszej odpowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prosiłem....

 

3 godziny temu, Maju napisał:

Prośba.....nie szatkuj tego co napisałem na czynniki pierwsze w celu szukania dziury w całym, tylko po to by tylko coś zakwestionować, by wyglądało że twoje na wierzchu.....wiem że nie potrafisz inaczej, nie potrafisz metodycznie i rzeczowo podejść do tematu,

 

 

45 minut temu, melodyman napisał:

kopanie się z koniem

coś w tym jest....  :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, melodyman napisał:

To nie jest dyskusja o sprzęcie, tylko o nim, jego odczuciach, jego zadowoleniu itd.

Telewizor jest dla właściciela. Nie odwrotnie. Najważniejsze są wrażenia z oglądania.

2 godziny temu, melodyman napisał:

ja mam świadomość tego, że mój sprzet  nie jest najlepszy, że są lepsze, ale że zrobiłem możliwie wszystko, żeby wybrac najlepiej jak mogłem w tym przedziale cenowym.

Czyli dokładnie tak samo jak ja. O czym więc ten spór? Że mnie się podoba choć Twoim zdaniem nie ma prawa?

2 godziny temu, melodyman napisał:

wszystkie w koło są gówno warte

Proszę o wskazanie mojego wpisu w którym sformułowałem taką tezę

2 godziny temu, melodyman napisał:

Zerknąłem tearaz na ofertę SM8600  i nano 86 i ceny juz poszybowały w dół i zaczynaja teraz być w miarę atrakcyjne.

Świadoma polityka cenowa LG praktykowana niezmiennie od lat.

2 godziny temu, melodyman napisał:

O dziwo inne telewizory z podobnego segmentu trzymają cenę, nawet modele z 2018 i 2019 konkurentów. Pytanie dlaczego ?

LG opróżnia półki cenowe pod nową ofertę. Inni albo nie nadążają z produkcją nowości albo nie mają nic ciekawego do zaproponowania.

2 godziny temu, melodyman napisał:

każdy chyba Qled bije NanoCell parametrami

Pod niektórymi względami tak, pod innymi jest dokładnie odwrotnie.

1 godzinę temu, Maju napisał:

A prosiłem....

Tak. Prosiłeś. A Tobie się wydaje że wydałeś rozkaz?

Będę pisał w takiej formie, jaka mnie odpowiada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maju napisał:

Lubię mu to udowadniać, im więcej podaję (na własną rację argumentów) tym bardziej to lubię.

Czyli przyznajesz otwartym tekstem że występujesz z pozycji pychy uważając innych za głupich z definicji.

2 godziny temu, Maju napisał:

Wystarczy że napiszę "domyślam się"??   

To źle się domyślasz.. Patrz odpowiedź powyżej.

2 godziny temu, Maju napisał:

druga jest taka że rynek słabszych telewizorów mają odstawiony produktami nano.....i biznes się kręci.

Mały, zawistny, wredny człowieczek znów napluł do kawy. Czy mały człowieczek jest zadowolony?

5 godzin temu, Maju napisał:

było kontynuacją zachwalania Nano Cell od czasu jego zakupu

Kolejność dokładnie odwrotna. Mój zachwyt NanoCell był pierwszy, gdyż datuje się od Warsaw Electronic Show w maju 2019. I to on przesądził o wyborze. Telewizor jest dopiero od lutego 2020.

5 godzin temu, Maju napisał:

napisałeś (z czym nie do końca można się zgodzić) że: "Nano daje 90% jakości OLED za połowę ceny tego ostatniego" i na te procenty nie można się zgodzić

Za każdym razem podkreślam że jest to moja osobista, subiektywna ocena. Mam do niej prawo, podobnie jak Ty do innej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Po pierwsze primo zerknijcie Panowie na tytuł wątku. Cała Wasza nawalanka oled vs nano to offtop i troling.

Wpadnie ktoś z bocznicy zgłosi nas i moderacja was i mnie wysadzi na urlop.

Po drugie primo  (żeby nie było  że ciągle offtopuję ) to ciekawe jak się mają tv 8K pod względem dynamiki itd w szybkich scenach choćby skalowanych z BD.

Ciekawe też jak z trwałością tych cudeniek, chociaż patrząc na rynek telefonów to zagęszczenie w matrycy telewizyjnej i tak jest niewielkie (na cm2).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S

37 minut temu, stench napisał:

Po drugie primo  (żeby nie było  że ciągle offtopuję ) to ciekawe jak się mają tv 8K pod względem dynamiki itd w szybkich scenach choćby skalowanych z BD.

No właśnie, cały czas mowa o skalowaniu. Moim zdanie należąłoby się zapytac w jakim celu ekrany 8K, skoro nie ma szan na odbiór czegokolwiek poza Japonią. Nikt nie oferuje w sprzedaży odtwarzaczy BD w takiej rozdzielczości, nie ma filmów na krązkach w takiej rozdzielczości. Nie ma certyfikowanych kabli HDMI 2.1, które przepuściłyby taki sygnał. Wszystko co jest w ofercie to ściema. Dlaczego ? Bo nie ma sprzętu ( oj te cyferki) którym dałoby sie przetestowac taki kabel. Jest certyfikat, są wytyczne,  jest okreslona procedura.Wszystkie certyfikowane kable dowolnej długości muszą przejść testy certyfikacyjne w autoryzowanym centrum testowym HDMI Forum (Forum ATC). A czy ktoś widział  kabelek certyfikatem UltraHighSpeedHdmiCableWithLabel.png

A jak to się ma do gniazd HDMI 2.1,któym szczyci się LG NanoCell ? Czy to są porty pełnoprawne ? Chyba nie, bo w jakim celu do 4K pełnoprawny port, który jest niezbędny do przesłania treści 8K na pełnym wypasie. Co chcą do niego wpiąć ? Ano na pewno nie certyfikowany kabelek, bo takich nie ma jest taka, że te HDMI 2.1 to tylko tak wniewielkim stopniu, pod wymagania konsloli do gier. 

8K to  pieśń dalekiej przyszłości. Przypomina mi to dyskusje nad wyższościa telewizorów Full HD nad HD ready w czasch kiedy obraz dostępny był tylko 576i , czy to z patelni, czy z kablówki (ta sama patelnia), czy płyt DVD, bo dopiero Blu Ray dał pełne 1080P. Pamiętacie kiedy to było ? Jeszcze kilka miesięcy temu, ale przyjmijmy rok, nie był szans na odbiór 4K, poza bardzo niewielka ilościa płyt zapisanych w tym formacie. Zauważyliście, jak ubogi jest rynek odtwarzaczy UHD ? Ze tacy gracze jak OPPO się wycofują. Pytanie dlaczego ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiolab 8200CD+Roksan Kandy K2, Denon AVR-X3600H, plus komplet Dali Zensor 7.0 + Zensor Focal+Zenzor1 +Klipsch R-110SW. Było Onkyo TX-SR876, TX-NR676,duża wieża Diory kompletna, Altusy 120A, jeszcze dawniej Gramofon Artur + ZK140T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, stench napisał:

Cała Wasza nawalanka oled vs nano to offtop i troling.

To się wbrew pozorom ściśle wiąże z tematem wątku. Albowiem 4K/8K to wysoka jakość obrazu, a to oznacza automatycznie (pozostając w przestrzeni dzisiejszej techniki) OLED, QLED albo NanoCell. Owszem, są również telewizory 4K w technologii zwykłego LCD, ale to budżetówka, zwłaszcza w sytuacji gdy od pewnej wielkości ekranu jest na rynku tylko 4K, stało się to standardem i FHD nie dostaniesz za żadną kasę. Poza tym wątek ten powstał ze scalenia jednego traktującego o OLED 8K LG i drugiego o QLED 8K Samsunga. Potem ja dorzuciłem jeszcze NanoCell.

Godzinę temu, stench napisał:

Wpadnie ktoś z bocznicy zgłosi nas i moderacja was i mnie wysadzi na urlop.

Kto niby miałby to zrobić? Inny Moderator? Przecież sam pełnisz taką funkcję. Podobno (jak mówi przysłowie) kruk krukowi oka nie wykole.

6 minut temu, melodyman napisał:

Nikt nie oferuje w sprzedaży odtwarzaczy BD w takiej rozdzielczości, nie ma filmów na krązkach w takiej rozdzielczości.

Nie ma nawet normy na to. Więc jak mogą być odtwarzacze i płyty? 

13 minut temu, melodyman napisał:

nie ma szan na odbiór czegokolwiek poza Japonią.

W sieci zaczyna się pojawiać coraz więcej materiału 8K.

7 minut temu, melodyman napisał:

Nie ma certyfikowanych kabli HDMI 2.1, które przepuściłyby taki sygnał.

Jesteś pewien?

8 minut temu, melodyman napisał:

Zauważyliście, jak ubogi jest rynek odtwarzaczy UHD

To chyba wiąże się z faktem że ludzie odwracają się od fizycznych nośników na rzecz streamingu.

10 minut temu, melodyman napisał:

jak to się ma do gniazd HDMI 2.1,któym szczyci się LG NanoCell ? Czy to są porty pełnoprawne ?

Tak.

11 minut temu, melodyman napisał:

w jakim celu do 4K pełnoprawny port

Trzy modele z tegorocznej oferty NanoCell są 8K.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Fanek napisał:

nowe Denonony na 2020 mają hdmi 2.1 i funkcję testera kabli.

Porty mają, to wiem, wszak sa przygotowane do 8K, ale Gdzie to wyczytałeś o testowaniu kabli ? W instrukcji jest napisane :

Cytat

W przypadku ustawienia “Wzmocniony” zaleca się użycie “Premium HighSpeed HDMI Cable” lub “Premium High Speed HDMI Cable with Ethernet” zetykietą “HDMI Premium Certified Cable” dołączoną do pakietu produktu.

W jaki sposób się ten test odbywa, gdzie w instrukcji Denona np. 4700 jest o tym napisane, gdzie można kupic kabel certyfikowany ?. Na Amazon.com jest 16 stron z ofertami kabli , tylko żaden nie ma certyfikatu ? za to szubnie pisza oferenci, że 2.1 dlaczego ? Wiecej informacji na stronie HDMI.org

No i jaki jest komunikat i reakcja Denona w przypadku ja kabel nie przejdzie testu ?

Pytam z czystej ciekawości.

4 godziny temu, Bobcat napisał:

To chyba wiąże się z faktem że ludzie odwracają się od fizycznych nośników na rzecz streamingu

czyli  sygnał skompresowany stratny. Reszte chyba wiesz, czy trzeba tłumaczyć ?

Jeszcze niedawno pisałeś, że niezbędnym składnikiem (niechce mi się szukac i cytować) systemu jest odtwarzacz UHD. mam nadzieję, że nie kupiłeś, bo nie ma sensu, skoro nie widzisz róznicy między obrazem i dźwiękiem na dobrze zapisanej (sknocone się tez zdarzają) płycie BD UHD z dżwiękiem Atmos, a tą samą treścią z serwisu strumieniującego. Pewnie jeszcze napiszesz, że dźwięk z Nano jest tak dobry, że nie żaden amplituner KD nie jest potrzebny, Atmos idzie z głośników że, aż  ciarki przechodzą ?

 

4 godziny temu, Bobcat napisał:

Trzy modele z tegorocznej oferty NanoCell są 8K.

Widze, że masz powazny problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nie pytałem w jakim celu pełnoprawny port w odbiorniku 8K,bo to wiem, tylko po co w 4K. Ale dla ciebie to żadna różnica.

A juz Sony  zapowiada się telewizorami 16K

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez melodyman

Audiolab 8200CD+Roksan Kandy K2, Denon AVR-X3600H, plus komplet Dali Zensor 7.0 + Zensor Focal+Zenzor1 +Klipsch R-110SW. Było Onkyo TX-SR876, TX-NR676,duża wieża Diory kompletna, Altusy 120A, jeszcze dawniej Gramofon Artur + ZK140T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fanek dzięki, obejrzę sobie.

@Bobcat zapomniałem, że do strumieniowanie to nie potrzeba w ogóle ani kabla, ani portu, no chyba, że strumieniujesz na kompa z odpowiednia grafiką i rzucasz to kablem na port wyświetlacza. Bo raczej nie spodziewałbym się odtwarzaczy. No i z ciekawości zerknąłem w testy. Niestety LG znowu się tylko pochwalił, nie ma pełnych portów HDMI 2.1 w odbiornikach 4K. Nie wszystkie protokoły sa dostępne, ale będą zwraz z kolejnymi aktualizacjacmi. Po co więc pisac, że sa pełnoprawne ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiolab 8200CD+Roksan Kandy K2, Denon AVR-X3600H, plus komplet Dali Zensor 7.0 + Zensor Focal+Zenzor1 +Klipsch R-110SW. Było Onkyo TX-SR876, TX-NR676,duża wieża Diory kompletna, Altusy 120A, jeszcze dawniej Gramofon Artur + ZK140T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, melodyman napisał:

czyli  sygnał skompresowany stratny.

Jak się okazuje: większości to wystarcza. 

57 minut temu, melodyman napisał:

Jeszcze niedawno pisałeś, że niezbędnym składnikiem (niechce mi się szukac i cytować) systemu jest odtwarzacz UHD

Potwierdzam. Tak pisałem. I zdanie to podtrzymuję.

58 minut temu, melodyman napisał:

mam nadzieję, że nie kupiłeś

To masz złą nadzieję. Jest. Panasonic DP-UB450. Przy okazji: wiesz czyją (w myśl ludowego poszedła) matką jest nadzieja? Ale podobno kocha swoje dzieci.

Godzinę temu, melodyman napisał:

nie ma sensu, skoro nie widzisz róznicy między obrazem i dźwiękiem na dobrze zapisanej (sknocone się tez zdarzają) płycie BD UHD z dżwiękiem Atmos, a tą samą treścią z serwisu strumieniującego.

Kiedy i gdzie powiedziałem że nie widzę? Proszę o wskazanie takiego mojego wpisu. Jedynie stwierdziłem że rynek światowy idzie w streaming. Oczywiście że ja różnicę widzę. Ogromną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, melodyman napisał:

Pewnie jeszcze napiszesz, że dźwięk z Nano jest tak dobry, że nie żaden amplituner KD nie jest potrzebny, Atmos idzie z głośników że, aż  ciarki przechodzą ?

Gdybyś zamiast silić się na prymitywne złośliwostki na poziomie przygłupa zajrzał do mojego wpisu z 1 maja gdzie opisywałem pierwsze wrażenia z użytkowania NanoCell i swoje ustawienia - to byś przeczytał że na temat dźwięku z samego telewizora nie mam wiele do powiedzenia, gdyż w nim samym jest on wyłączony, leci na amplituner a potem na pełnoprawne kolumny głośnikowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bobcat, nie ma sensu się kopac z koniem, ty wyrywsz co chcesz z kazdego zdania tak, żeby nadac mu nowy sens.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiolab 8200CD+Roksan Kandy K2, Denon AVR-X3600H, plus komplet Dali Zensor 7.0 + Zensor Focal+Zenzor1 +Klipsch R-110SW. Było Onkyo TX-SR876, TX-NR676,duża wieża Diory kompletna, Altusy 120A, jeszcze dawniej Gramofon Artur + ZK140T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przecież napisał że będzie odpisywał w takiej formie jaka mu odpowiada.....więc nie dziw się że wszystko co ważne i dla niego nie po myśli pominie a będzie jak dziecko czepiał się rzeczy czwartorzędnych....

Miesiącami udowadniał że 4K to dno niewarte spojrzenia na nie......a teraz za przyczyną niesamowitego nano wszystko się zmieniło.   :)))))

 

16 godzin temu, stench napisał:

Po pierwsze primo zerknijcie Panowie na tytuł wątku. Cała Wasza nawalanka oled vs nano to offtop i troling.

Wpadnie ktoś z bocznicy zgłosi nas i moderacja was i mnie wysadzi na urlop.

Jak pisaliście w tym temacie (gdy był TYLKO o 8K) o tym samym co teraz nie było problemu.....o co teraz chodzi??

OLED vs nano to nie mieści się w temacie 4 i 8K????
Tym bardziej że nazwano to teraz "wątek zbiorczy".....i można było tego tematu o 8K nie ruszać!!

Ktoś się zajmie w inny sposób prostowaniem nieścisłości i wprowadzaniem w błąd czytających ten temat, odkręcaniem wpisów tych co podają że "najgorszy nano jest lepszy od najlepszego LCD (LED)" i innych takich kwiatków???

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Maju napisał:

Ktoś się zajmie w inny sposób prostowaniem nieścisłości i wprowadzaniem w błąd czytających ten temat, odkręcaniem wpisów tych co podają że "najgorszy nano jest lepszy od najlepszego LCD (LED)" i innych takich kwiatków???

Wiadomo kto. Prostowaniem nieścisłości i wprowadzania w błąd, odkręcaniem wpisów nikt się nie zajmie lepiej niż Krynica Prawdy, Autorytet Najwyższy, Arbiter Ostateczny,  Najwybitniejszy Specjalista Wszechrzeczy, Depozytariusz Racji i Jedynie Słusznego Punktu Widzenia. Czyli @Maju.

To że w niemal wszystkich sprawach o których pisze ma zerowe doświadczenie własne i wszystkie serwowane tu jego mądrości to tak zwana teoria czysta oraz wiedza wtórna czyli powtarzanie tego co uda mu się gdzieś przeczytać lub zobaczyć w sieci nie ma najmniejszego znaczenia. Jest przecież na mocy definicji Absolutem. Z nominacji własnej.

Tak to niektórym woda sodowa uderza do głowy.

Godzinę temu, Maju napisał:

Miesiącami udowadniał że 4K to dno niewarte spojrzenia na nie......a teraz za przyczyną niesamowitego nano wszystko się zmieniło.   

Manipulacja i celowa nadinterpretacja. Nigdy nie pisałem że 4K to dno. Pisałem natomiast że 8K jest jeszcze lepsze. I dziwiłem się rosnącej popularności 4K w czasach gdy wydawać mogło że 8K będzie znacznie szybciej i że już puka do drzwi. Stało się inaczej. Zamiast docenić że nie upieram się przy swoim i potrafię przyjąć do wiadomości realia - zrobiono z tego kolejny argument przeciw mnie.

Moje zdanie i mój zachwyt 8K w niczym, ani o jotę się nie zmieniło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej to samo, zerowe odniesienie się do faktów podanych wczoraj o 9:12 za to moc pisania o niczym, podważania mojej wiarygodności bezsensownymi insynuacjami i ataków personalnych kierowanych do każdego kto śmie cokolwiek nie zgadzać się z opinią przedmówcy.

Kiedyś przypomnę cały arsenał kpin z 4K.....teraz nie mam czasu szukać wszystkiego o czymś co było "nie pies ni wydra.....", o czyś  co  "jak HD Ready szybko przepadnie".....   :)))

18 godzin temu, stench napisał:

Cała Wasza nawalanka....

My prowadzimy "nawalankę" czy on?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.