Skocz do zawartości
IGNORED

Telewizory - trendy, nowości - wątek zbiorczy


locoloco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Bobcat napisał:

Pod względem niektórych wskaźników: tak. Bije na łeb wszystko inne.

O wiele przyjemniej niż Twoje chachmęcenia, manipulacje, matactwa, przeinaczenia i zwyczajnie kłamstwa będące stałym repertuarem Twoich wypowiedzi. 

Zapomniałeś o moich śmieciowych źródłach informacji, niewiarygodnych danych, uszkodzonych lub rozregulowanych TV, które pojawiły się w testach. A, przeoczyłbym najważniejsze - laboratoryjnie uzyskane wyniki specjalnie spreparowanych TV, których normalnie nie widać. I wisienka na torcie: jeśli testujący ma nieodpowiedni akcent to też jest niewiarygodny.

To może zobaczmy te NANO nie w laboratoriach, a w domach, u zwykłych ludzi i nacieszmy się razem tą powalającą jakością:

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, konradskala napisał:

może zobaczmy te NANO nie w laboratoriach, a w domach, u zwykłych ludzi i nacieszmy się razem tą powalającą jakością:

Typowe polactwo. Ktoś się cieszy z tego co ma - więc trzeba mu to zgnoić, opluć, zohydzić. Daremny trud. Dobrze że chociaż zdajesz sobie prawie z jak bezwartościowych źródeł korzystasz. O nieuczciwym, nierzetelnym i manipulanckim sposobie prowadzenia przez Ciebie dyskusji, zmianie kryteriów oceny z trakcie rozmowy (aby tylko Twoje było na wierzchu) nie wspomnę. 

Jestem jednym z tych zwykłych ludzi, którzy mają NanoCell. W rodzinie i wśród znajomych jest jeszcze kilka. Stąd wiem doskonale że mogę specjalnie tak ustawić telewizor aby pokazane w Twoich filmikach efekty. Mogę również tak ustawić, że będą one prawie albo całkowicie niewidoczne.

A teraz coś na temat gównOLEDa:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
21 godzin temu, konradskala napisał:

LG można złapać jedynie na tym, że ich ich matryce są zwyczajnie ciemne.

Można różne rzeczy(słusznie lub nie) zarzucać tv LG ale ciemne matryce w kategoriach obiektywnych to zarzut meganaciągany, no chyba że ktoś do efektów specjalnych chciałby mieć w domu spawarkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że są ciemne to jedno, to że mają niski kontrast to drugie, ale to co prezentują na ciemnych scenach to żadne meganaciąganie tylko rzeczywistość (z którą sam się spotkałem), co zresztą doskonale widać powyżej.

1 godzinę temu, Bobcat napisał:

Jestem jednym z tych zwykłych ludzi, którzy mają NanoCell. W rodzinie i wśród znajomych jest jeszcze kilka. Stąd wiem doskonale że mogę specjalnie tak ustawić telewizor aby pokazane w Twoich filmikach efekty. Mogę również tak ustawić, że będą one prawie albo całkowicie niewidoczne.

Ciekawa sprawa, a jeszcze ciekawsze, że nikomu oprócz Ciebie to się nie udało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, konradskala napisał:

rzeczywistość (z którą sam się spotkałem)

No widzisz. A ja się spotkałem z czymś zupełnie innym. 

4 minuty temu, konradskala napisał:

Ciekawa sprawa, a jeszcze ciekawsze, że nikomu oprócz Ciebie to się nie udało.

Udało się nie tylko mnie, również każdemu z wymienionych przeze mnie poprzednio posiadaczy NanoCell.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bobcat napisał:

A teraz coś na temat gównOLEDa:

A to znowu nasz znajomy leśny dziadek.

To ile ten TV przepracował, bo nie widzę??? A nie ma stanie jeszcze jakiś innych zabytków sprzed 5 lat??? A dlaczego się nie pochwalił jak często ustawiał odświeżanie matrycy? I w jakim celu, jak już zrobiło się "be" to przepuścił 7-mio krotne czyszczenie jedno za drugim?

Dobry expert, dobry...

2 minuty temu, Bobcat napisał:

Udało się nie tylko mnie, również każdemu z wymienionych przeze mnie poprzednio posiadaczy NanoCell.

A no przecież, zapomniałem o tych tłumach zadowolonych posiadaczy NANO...

Zaraz, zaraz... tylko gdzie oni poszli?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez konradskala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, konradskala napisał:

to znowu nasz znajomy leśny dziadek

Boisz się konkurencji w roli leśnego dziadka? Podobnie jak Twoi znajomi, których wklejasz po raz trzeci. 

3 minuty temu, konradskala napisał:

ile ten TV przepracował, bo nie widzę?

Bez znaczenia. Skoro czas pracy jest istotnym kryterium - to dowód jak bezwartościowa jest technologia OLED.

4 minuty temu, konradskala napisał:

jakiś innych zabytków sprzed 5 lat?

Również bez znaczenia. Mało kto kupuje telewizor na rok. Albo na krócej.

6 minut temu, konradskala napisał:

jak już zrobiło się "be"

A więc jednak sam przyznajesz że się zrobiło. 

6 minut temu, konradskala napisał:

zapomniałem o tych tłumach zadowolonych posiadaczy NANO...

Zaraz, zaraz... tylko gdzie oni poszli?

Mówiłem o kilku. To że Ty ich nie znasz nie ma najmniejszego znaczenia. Również wklejony przeze mnie test NanoCell SM8600 autorstwa hdtvpolska.pl jest jednoznacznie pozytywny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Bobcat napisał:

Boisz się konkurencji w roli leśnego dziadka?

Chyba żartujesz

29 minut temu, Bobcat napisał:

Bez znaczenia. Skoro czas pracy jest istotnym kryterium - to dowód jak bezwartościowa jest technologia OLED.

Ja wkleiłem wcześniej linki po 4000 czy nawet 5000 godzin pracy. Brak wypaleń. Leśny dziadek jest bez znaczenia.

Technologia bezużyteczna? W zeszłym roku sprzedano 1.3 miliarda smartfonów. Zgadnij ile z nich to budżetowe zabytki z ekranami LCD, a ile AMOLED???

29 minut temu, Bobcat napisał:

Mało kto kupuje telewizor na rok. Albo na krócej.

Owszem, mało kto. Dlatego LG daje gwarancję na matrycę OLED EVO 5 lat. Pewnie bardzo lubią je wymieniać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez konradskala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, konradskala napisał:

Leśny dziadek jest bez znaczenia.

Tym bardziej Ty i Twoje linki są bez znaczenia. 

4 minuty temu, konradskala napisał:

Chyba żartujesz

Rozumiem. W roli leśnego dziadka jesteś bezkonkurencyjny.

5 minut temu, konradskala napisał:

Ja wkleiłem wcześniej linki po 4000 czy nawet 5000 godzin pracy. Brak wypaleń.

A ja wkleiłem kiedyś (mogę powtórzyć) fotkę zrobioną u znajomych. Wypalenia potężne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Bobcat napisał:

Mówiłem o kilku. To że Ty ich nie znasz nie ma najmniejszego znaczenia. Również wklejony przeze mnie test NanoCell SM8600 autorstwa hdtvpolska.pl jest jednoznacznie pozytywny.

Tak, pozytywny. A gdzie jest jakikolwiek negatywny test dowolnego OLED-a? Taki żeby było napisany "zły telewizor, zły obraz" albo "beżuzyteczny".

2 minuty temu, Bobcat napisał:

Tym bardziej Ty i Twoje linki są bez znaczenia.

Przecież zawsze były niewiarygodne i oszukane. Natomiast leśny dziadek jest jak najbardziej rzetelny i szczegółowy, a ponadto z pewnością dokładnie przeczytał instrukcję obsługi :))))

4 minuty temu, Bobcat napisał:

W roli leśnego dziadka jesteś bezkonkurencyjny.

Nie mam niestety brody i wypalonego OLED-a, odpadam z zawodów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez konradskala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, konradskala napisał:

dzie jest jakikolwiek negatywny test dowolnego OLED-a?

Wypalenia podane przez "leśnego dziadka" to coś pozytywnego? Albo te sfotografowane przeze mnie? 

Otóż ja widzę w technologii OLED zarówno pozytywy jak i negatywy. Ty natomiast negatywów OLED w ogóle nie przyjmujesz do wiadomości i bagatelizujesz ich istnienie. Podobnie uważasz za nieistniejące pozytywy technologii LCD, w której widzisz wyłącznie same negatywy, na dodatek wyolbrzymione przez Ciebie do mostrualnych rozmiarów. 

Na tym polega Twój "obiektywizm".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, konradskala napisał:

AMOLED??

Miałem Samsunga z tą matrycą. Dramatyczne wypalenia.

2 minuty temu, konradskala napisał:

Oczywiście, że widzę pozytywy w LED, natomiast nie dotyczą one TV LG NANO.

I to jest właśnie ten brak obiektywizmu. Albowiem tutaj pozytywy również są. Istotne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Bobcat napisał:

Miałem Samsunga z tą matrycą. Dramatyczne wypalenia.

Wiec jakiś miliard ludzi powinno mieć to samo.

15 minut temu, Bobcat napisał:

Miałem Samsunga z tą matrycą. Dramatyczne wypalenia.

I to jest właśnie ten brak obiektywizmu. Albowiem tutaj pozytywy również są. Istotne.

Nic podobnego. Patrzę obraz i stwierdzam fakty. A te są takie, że matryce IPS w LG są słabe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, stench napisał:

Można różne rzeczy(słusznie lub nie) zarzucać tv LG ale ciemne matryce w kategoriach obiektywnych to zarzut meganaciągany, no chyba że ktoś do efektów specjalnych chciałby mieć w domu spawarkę.

Trzeba pamiętać że te telewizory mają HDR......i nie zapominać że wiele telewizorów klasy średniej sprzed epoki HDR miały porównywalny (lub wyższy) ten parametr.

A do tego "mieć w domu spawarkę" jeszcze wrócę.....niżej.  🙂

1 godzinę temu, konradskala napisał:

to żadne meganaciąganie tylko rzeczywistość

E tam rzeczywistość, podobno pod względem niektórych wskaźników "bije na łeb".....   🙂

Pożartowaliśmy tymczasem nie doczekałem się niegdyś przedstawiania tych wskaźników, terasz też nikt na to nie liczy.....nawet ganione za słabą jasność OLED biją na łeb ten nano, nawet te z serii B osiągają przyzwoite dla HDR poziomy.

Testy z HDTV które podobno chwalą nano....zacznę od tego co podobno jest w tym tym telewizorze najlepsze:

"Fabryczne oddanie barw w telewizorze jest nie najgorsze....Nie najgorsze kolory w fabrycznym trybie “Kino”......Dobre pokrycie szerokiej palety barw......kontrast i czerń nie są akurat najmocniejszą stroną matryc IPS.....średnia jasność:362 nity...."[/i]
Źródło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Można sobie porównać i długo szukać tych "niektórych wskaźników" których jak się okazuje NIE MA!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Aha miało być o "spawarce".
Ten stary i niezbyt jasny telewizor OLED pretenduje do tego miana, bo w KAŻDYM parametrze jasności bije na głowę nano SM 8600.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to samo wcześniej, kilka razy.

Plusami, a właściwie plusem w NANO są kolory. Są bardzo dobre, oczywiście w odpowiednim trybie lub po kalibracji.

Na tym plus(y) się kończą, bo wszelkie inne parametry są daleko, daleko w tyle za konkurencją. 

Może kiedyś poprawią coś w nowym modelu QNED, bo to co widziałem na 1800 strefach wygaszania w telewizorze za 6 tys. można nazwać jedynie kompromitacją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, konradskala napisał:

można nazwać jedynie kompromitacją.

Największą kompromitacją są Twoje "mądrości" jakie nam tutaj serwujesz.

20 minut temu, konradskala napisał:

Na tym plus(y) się kończą

Nieprawda. Są jeszcze inne. 

20 minut temu, konradskala napisał:

wszelkie inne parametry są daleko, daleko w tyle za konkurencją

Również nieprawda. Podane przeze mnie uszeregowanie autorstwa RTINGS.com według parametru Kontrast dowodzi że ten parametr jest w NanoCell wśród 25% najlepszych. 

Podstawowym Twoim narzędziem, jakim się posługujesz w dyskusji jest kłamstwo. 

20 minut temu, konradskala napisał:

to co widziałem na 1800 strefach wygaszania w telewizorze za 6 tys. można nazwać jedynie kompromitacją.

Ja również widziałem. W zaciemnionym pomieszczeniu stały obok siebie OLED i QNED. Na obu leciało to samo. Poziom czerni i kontrast - identycznie doskonałe. Nie do rozpoznania. Rozróżnić można było tylko dzięki temu, że kolory na QNED zauważalnie ładniejsze i bardziej nasycone. A w scenie HDR z fajerwerkami na tle nocnego nieba OLED w ogóle wymiękł i odpadł. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bobcat napisał:

Największą kompromitacją są Twoje "mądrości" jakie nam tutaj serwujesz.

Tak - napisałem, co widziałem: łuny, cienie, aureole i skopany HDR działający jak mu się podoba, a właściwie odwrotnie od wymaganego.

Zresztą to dobrze, bo moje spostrzeżenia pokrywają się z tymi, które można obejrzeć w testach nieuczciwego Vincenta, a takżesą czarno na białym napisane w teście QNED91 na hdtv.com.

A tam o topowym LG stoi m.in.

"Nasze oczekiwania względem nowego LG QNED były całkiem spore. W końcu połączenie technologii Quantum Dot, Nano Cell i mini LED to całkiem świeża sprawa. Na fabrycznych ustawieniach, w najbardziej naturalnym Trybie Expert obraz cechował się chłodnawym przekazem. Może to wynikać z pewnego podbarwienia skali szarości, gdzie z jednej strony mamy niedobór koloru czerwonego, a z drugiej nadmiar koloru niebieskiego. Intensywnie ustawiony poziom podświetlenia nie był zbyt pomocny i sprawiał, że przy wyłączonym lub ograniczonym świetle, dostrzegalne były strumienie światła z ledów zamontowanych przy dolnej krawędzi ekranu. Efekt przypominał zjawisko, które występuje nieraz w krawędziowym podświetleniu telewizorów. Dotychczasowe doświadczenia z technologią pełnego, strefowego podświetlania, sprawiły że nie oczekiwaliśmy efektów typu OLED. Jednak nie spodziewaliśmy się, że ponad 1000 stref technologii mini LED zaowocuje dość mocno widoczną aureolą, przy praktycznie każdym ujęciu, w którym obiekty, ludzie, znaki, czy litery prezentowane były na czarnym tle. Widoczność efektu halo była dość mocno zależna od kątów oglądania i rosła wraz z odchylaniem się od centralnego punktu ekranu. Podczas sprawdzania gradacji przejść tonalnych, zauważyliśmy, że źródła sygnału mają spory wpływ na to, jak sprawuje się telewizor w tym zakresie."

"Odwzorowanie kolorów zaliczyć można do poprawnych. Są pewne odchyły, które jednak bez punktu odniesienia będą raczej trudne do wychwycenia. Co może być za to dostrzegalne i co w naszym odczuciu jest sporą bolączką telewizora, to rozjaśnianie materiałów HDR (zarówno Dolby Vision, HDR10 jak i HLG). Podejrzewamy, że jest to błąd oprogramowania, który powinien zostać usunięty dzięki przyszłym aktualizacjom. W naszej sztuce, w momencie testowania zjawisko było obecne nie zależnie od źródła. Było ono przyczyną nie tylko niższego poziomu kontrastu, bardziej płytkiego przekazu i wyblakłej czerni, ale także widocznych różnic w intensywności podświetlenia poszczególnych stref. To ostatnie zjawisko było zauważalne jednak tylko w sytuacjach, gdy na ekranie wyświetlane były jednolite, ciemne plansze testowe lub ujęcia z czarnym tłem i napisami. Materiały HDR10 naszym zdaniem prezentowały się najlepiej bez załączonego mapowania tonów. Podobnie jak w przypadku wielu innych modeli telewizorów LG, tak i w opisywanym modelu algorytm ten, ma wg nas tendencję do zbyt mocnego rozświetlania ciemnych obszarów, wyświetlanych obrazów. Mimo iż kalibracja znacząco zmniejszyła wiele niedociągnięć, pewne rzeczy nadal potrafiły być zauważalne."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

22 minuty temu, Bobcat napisał:

Nieprawda. Są jeszcze inne. 

Tak, są . To tzw. plusy ujemne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, konradskala napisał:

napisałem, co widziałem: łuny, cienie, aureole i skopany HDR działający jak mu się podoba

Widzenie rzeczy nieistniejących jakoś się w medycynie nazywa. 

6 minut temu, konradskala napisał:

w testach nieuczciwego Vincenta

No tak. Hochsztapler Vincent. Nie istnieje na świecie telewizor, który się temu panu podoba.

8 minut temu, konradskala napisał:

To tzw. plusy ujemne.

Istniejące tylko w Twojej wyobraźni. Ja mówiłem o dodatnich. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Bobcat napisał:

Ja również widziałem. W zaciemnionym pomieszczeniu stały obok siebie OLED i QNED. Na obu leciało to samo. Poziom czerni i kontrast - identycznie doskonałe. Nie do rozpoznania. Rozróżnić można było tylko dzięki temu, że kolory na QNED zauważalnie ładniejsze i bardziej nasycone

Szczególnie, że parametry dot. wyświetlanych kolorów są niemal identycznie z pomijalną rożnicą (z lewej LG QNED, z prawej LG OLED):

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez konradskala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bobcat napisał:

Nie interesują mnie wyniki pomiarów. Mówię o wrażeniach jakie się odnosi podczas oglądania.

Czyli widziałeś lepsze kolory, których w TV nie wyświetla. Może być i tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, konradskala napisał:

Czyli widziałeś lepsze kolory, których w TV nie wyświetla. Może być i tak.

Wrażenie sprawiają lepsze. Ja oglądam obraz. Nie parametry. 

Poza tym tu jest wytłumaczone co znaczą poszczególne przestrzenie kolorów:

"Gama kolorów: zrozumienie Rec.709, DCI-P3 i Rec.2020 | Firma BenQ Polska"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z załączonego obrazka widać wyraźnie że DCI P3 jest podzbiorem Rec.2020, to pierwsze zawarte jest w całości w tym drugim. To chyba oczywiste że lepszy wynik wg DCI P3 oznacza automatycznie lepszy wg Rec.2020, a gorszy tam - również gorszy tutaj. 

DCI P3 uv: QNED 96.62% OLED 99.01%. A więc OLED jest lepszy.

Rec.2020 uv: QNED 77.15% OLED 76.99%. Czyli QNED jest lepszy.

?????

Na kilometr śmierdzi lipą, szwindlami, manipulacją i oszustwem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są pomiary z rtings.com i dotyczą QNED90 i OLED C1. Jak tam też zwęszyłeś oszustwo to nic nie poradzę...

A to jest prawdziwe czy nie:

Pokrycie przestrzeni UHDA-P3:
- 1976uv: 96,77 %
- 1931xy: 94,12 %

Pokrycie przestrzeni BT2020:
- 1976uv: 75,65 %
- 1931xy: 70,41 %

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Bobcat napisał:

Widzę że kiepsko u Waszmości w matematyką.

A to już wiem. Pół roku temu oświeciłeś mnie w tej materii gdy przepłaciłem za C1. Dlatego pytam czy to prawda czy fałsz, bo podane wyniki pomiarów pochodzą z innej strony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.