Skocz do zawartości
IGNORED

CD do Sansui AU-Alpha 907XR i YB Zephyr


Nowy12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, szczemirek napisał:

 

Nie przejmuj się szczemirek , dla audio japan aka Bartosz wszysko związane z Sansui jest problemem ? niektórych nie da się zrozumieć...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.01.2020 o 13:01, Fashi napisał:

Panie moderator, a co z osobą piszącą z trzech kont?

Mam na myśli audiofilek4/AudioJapan/Bartosz_70659.

Nie dość , że sam sobie odpowiada cytując samego siebie , to do tego dodaje sobie punktu reputacji. Poza tym w klubie Sansui prowokuje innych do awantury. Tego Pan nie widzisz?  Gdzie tutaj jest sprawiedliwość? ? ?

PS

Dlaczego nie mam odblokowanej możliwości dodawania postów w innym wątku? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Screenshot_2020-01-17-09-26-04.png

Screenshot_2020-01-17-12-52-58.png

Najbardziej śmieszy mnie twierdzenie że kogoś nie stać na zakup 907XR/DR/MR i stąd taki „niby hejt” a prawda jest taka że każdego jest stać taki Japończy z samego jednego zasiłku dla bezrobotnych/emerytury może się stać w jednej chwili kolekcjonerem 907MR/XR/DR/NRA bo są tam tanie nawet bardzo tanie, tak samo każdy w Polsce z kartą kredytową I ODROBINĄ CIERPLIWOŚCI I DETERMINACJI  może stać się posiadaczem 907MR/XR/DR/NRA za normalne pieniądze jeśli tylko miałby taką fanaberię.

Jak każdy widzi Wy od siebie nie kupujecie tylko kierujecie swoje oferty sprzedaży do czytelników klubu/forum sami dokonując zakupów bezpośrednio w Japonii po kilka razy tych samych modeli a jak sami twierdzicie to tam ceny takie wysokie i stan niepewny, sprzedawcy oszukują, wysokie cła i podatki, sól się dostaje i niszczy płytki i inne straszenie, jednym słowem zachowujecie się jak sprzedawcy z allegro, którzy ostrzegają przed zakupami na allexpres.

Ja myślę że najbardziej dokucza to że wzrosła świadomość ile ten sprzęt jest wart na rodzimym rynku poparty dowodami oraz nie macie już monopolu na sprowadzanie tego typu urządzeń w związku z powyższym skończyły się czasy gdzie taką 907MR/XR/DR/NRA można było drogo, z grubą marżą sprzedać w Polsce i kupić za te pieniądze coś naprawdę dobrego od Sansui czy innej marki a nie podstawowe modele. Ostatnio była b 2105 czy 907XR/DR/MR w cenach ok 7 000 PLN gdzie jeszcze jakieś 11 miesięcy wstecz żądaliście sobie ok 10 000 tys. Jak widać ludzie chętnie się pozbywają mimo legend jak to nie niszczy dźwiękiem do dziesiątek tysięcy i miałby to być niby sprzęt dożywotni itp. A prawda o dźwięku Sansui jest taka że na dłuższa metę jest dość meczący i jedynie przy pierwszym odsłuch jak ktoś nie miał wcześniej styczności z tym  sprzętem to może ulec chwilowemu urokowi ale jak to z zauroczeniem bywa szybko mija i pojawia się szara rzeczywistość zasilana na 100V co Japończycy mają już przećwiczone.

Bardzo chętnie pomagacie w wyliczeniach oraz znajdujecie abstrakcyjne oferty cenowe podkreślając jak Wasze oferty na tym tle są okazyjne, ale już żeby podzielić się serwisówką to NIE!!! Bo NIE!! a przecież to będzie służyło ogólnemu dobru wszystkich fanów marki Sansui a Wy kochacie ten sprzęt i ten dźwięk a nie dywidendy z tej pasji- prawda?

Temat cen w Japonii to temat tabu i jest zaraz szybko wyciszany/wycinany. Sansui ma  jedyną w swoim rodzaju grupę fanów gdzie im wyższy koszt sprowadzenia/zakupu tym lepiej a każdy głos o tym że można taniej jest zakrzyczany obrażany i stosowana jest mowa nienawiści oraz formułowane są oskarżenia jako by to jedna osoba się uwzięła i pisał z kilku kont akurat na to biedne Sansui

Wiem tez że są tacy co wola słuchać sprzętu niż muzyki i jarają się graniem maty bitumicznej oraz dźwiękiem ze złotych napisów na transformatorze czy kondensatorach- dla takich osób taki sprzęt będzie idealny. Pozdrawiam kumatych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, audiofilek4 napisał:

 

Piękny elaborat, brawo!

Nie masz pojęcia o czym mówisz , na oczy nie widziałeś i niczego nie słyszałeś. Piszesz bo pisać źle po prostu musisz. 

Jak można nazwać Alphy 907 modelem niskim/podstawowym? 

Sól morska i wilgotność tyczy się transportu MORSKIEGO , który może i jest tańszy ale bardziej ryzykowny. Podajesz ceny i aukcje z Yahoo , gdzie już udowodniłem, że zazwyczaj to niedziałający złom (opis autentyczny aukcji) lub w złym stanie optycznym etc co wpływa na cenę. Nas interesują tylko w pełni sprawne w stanie MINT! Poza tym Yahoo jest skierowane na wewnętrzny rynku i bardzo ciężko to sprowadzić akurat z tego portalu.

Po raz kolejny Ci mówię , sprowadź mi po "twoich cenach" AU-07 , 907Limited  907i MOS Limited a ja chętnie odkupie i dam ci kilka stówek za fatyge, żebyś miał na lizaki. Dlaczego nie podejmujesz rękawicy i tego nie zrobisz? Przecież wg Ciebie to takie proste , łatwe i przyjemne. Także pokaż , że potrafisz i zalej rynek wspaniałym sprzętem i dźwiękiem klasy HiEnd. 

Odnośnie pisania z kilku kont. Bartosz sam się przyznał, że czeka na połączenie kont a jak widać pisze sobie sam ze sobą.

Nie masz argumentów na dyskredytacje, nie masz Sansui także nie powinienś wydawać osadów nie słysząc sprzętu. Czego w tym zdaniu nie rozumiesz? Jak to wygląda? Opowiadasz o rzeczach o których pojęcia nie masz...

 

Pozdrawiam ludzi myślących.

A bym zapomniał ,  piszesz o tej aukcji B2105Mos , w której nie było nr tel a facet nawet na wiadomości nie odpowiadał?

Bardzo miarodajne , bardzo profesjonalne podejście do ceny i warunków panujących na rynku. Takich ekonomistów na potrzeba! Ryszard Petru by się tego nie powstydził!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Fashi napisał:

 

Sól morska i wilgotność tyczy się transportu MORSKIEGO , który może i jest tańszy ale bardziej ryzykowny. 

Legenda głosi że kiedyś został zatopiony statek z dwoma kontenerami Sansui. Do dziś nazamorzniejsi tego świata szukają tego ukrytego skarbu. Jak wejdą w jego posiadanie dostąpią zabawienia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, rafal735r napisał:

Legenda głosi że 

Rafał , to akurat głupi i niesmaczny żart. Szkoda nawet takie głupoty wypisywać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Fashi napisał:

Szkoda nawet takie głupoty wypisywać...

Tak jak te wasze i twoje też o mega szkodliwym wpływie transportu wodnego na te stu letnie cuda techniki. Jakie jeszcze bzdety wymyślicie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, rafal735r napisał:

Tak 

A znasz właściwości soli morskiej , wilgotności i ich wpływ na elektronikę? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny post napisałem. Aż se sam podlajkuje , a co!

5 godzin temu, audiofilek4 napisał:

Ostatnio była b 2105 czy 907XR/DR/MR w cenach ok 7 000 PLN gdzie jeszcze jakieś 11 miesięcy wstecz żądaliście sobie ok 10 000 tys

2105 MOS za 7 tys a rok wcześniej to i za 14 tys ten model pchali. A na hi-fi do wisi ciągle sansui 607 mr za 500 dolców i nikt nie bierze...przecież to cud miód i walcuje co popadnie haha

 

3 minuty temu, rafal735r napisał:

Tak jak te wasze i twoje też o mega szkodliwym wpływie transportu wodnego na te stu letnie cuda techniki. Jakie jeszcze bzdety wymyślicie? 

Wszystkie możliwe pierdoły już wymyślili. Choć kto wie, gòrò jak wiadomo jest zdolny . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek , jak tam łączenie kont?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Fashi napisał:

A znasz właściwości soli morskiej , wilgotności i ich wpływ na elektronikę? 

Nie pogrążaj się człowieku. Większość towarów z Chin, Japonii czy innych dalekich krajów , w tym też ogromne ilości elektroniki (zaawansowanej, nie stare sansui) jest transportowane droga morska. I jakoś nikomu to nie przeszkadza. Tylko grupa wtajemniczonych oznajmiła ze szkodzi dla niejakiego Sansui. Ubaw po pachy. Jakie jeszcze bzdety wymyślicie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, rafal735r napisał:

 

W takim razie kupcie sobie i odprawcie w porcie. Później pochwalić się chłopcy co i w jakim stanie dopłyneło .

 

Poza tym Rafał zapominasz , że jeśli wielkie koncerny pakują sprzęt na statek robią to z różnymi zabezpieczeniami właśnie przed wilgocią. Transporty są dodatkowi ubezpieczone fotografowane przy załadunku etc.

Kupując na Yahoo i jeśli jakiś cudem ktoś to nam odprawi statkiem pozostaje ryzyko właśnie owego zabezpieczenia. Czy wzmacniacz zostanie owinięty folią, czy cały karton rówież etc.

Teraz sobie pomyśl jak będzie wyglądał sprzęt bez takich zabezpieczeń wsadzony do kartonu i pozostawiony MIESIĄC na statku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Sól morska i wilgotność tyczy się transportu MORSKIEGO , który może i jest tańszy ale bardziej ryzykowny. Podajesz ceny i aukcje z Yahoo , gdzie już udowodniłem, że zazwyczaj to niedziałający złom (opis autentyczny aukcji) lub w złym stanie optycznym etc co wpływa na cenę. Nas interesują tylko w pełni sprawne w stanie MINT! Poza tym Yahoo jest skierowane na wewnętrzny rynku i bardzo ciężko to sprowadzić akurat z tego portalu.

 

2x nie prawda

 

Bez problemu mozna kupywac z jahoo.co.jp jest cala masa firm posrednikow ktore w tym pomagaja (np. fromjapan.com, dejapan.com).

 

Korozja jest czestym problemem sprzetu z Japonii, szczegolnie tego przechowywanego w zlych warunkach ale i takiego uzywanego w poblizu wody (miejscowosci “nadmorskie”) transport tutaj tez ma wplyw ale nie decydujacy (mozna wysylac morska, mozna droga ladowa, badz lotnicza).

 

Jak sie poszuka to i Mint sie znajdzie.

 

Wiem bo czasem cos kupuje z JP ;)

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Fashi napisał:

Piękny elaborat, brawo!

Nie masz pojęcia o czym mówisz , na oczy nie widziałeś i niczego nie słyszałeś. Piszesz bo pisać źle po prostu musisz. 

Jak można nazwać Alphy 907 modelem niskim/podstawowym? 

Sól morska i wilgotność tyczy się transportu MORSKIEGO , który może i jest tańszy ale bardziej ryzykowny. Podajesz ceny i aukcje z Yahoo , gdzie już udowodniłem, że zazwyczaj to niedziałający złom (opis autentyczny aukcji) lub w złym stanie optycznym etc co wpływa na cenę. Nas interesują tylko w pełni sprawne w stanie MINT! Poza tym Yahoo jest skierowane na wewnętrzny rynku i bardzo ciężko to sprowadzić akurat z tego portalu.

Nie masz argumentów na dyskredytacje, nie masz Sansui także nie powinienś wydawać osadów nie słysząc sprzętu. Czego w tym zdaniu nie rozumiesz? Jak to wygląda? Opowiadasz o rzeczach o których pojęcia nie masz...

 

Pozdrawiam ludzi myślących.

A bym zapomniał ,  piszesz o tej aukcji B2105Mos , w której nie było nr tel a facet nawet na wiadomości nie odpowiadał?

Bardzo miarodajne , bardzo profesjonalne podejście do ceny i warunków panujących na rynku. Takich ekonomistów na potrzeba! Ryszard Petru by się tego nie powstydził!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku chłopcy do dzieła sprowadzać stan MINT po cenach z Jp. Audioifilek masz kolegę obeznanego , który na pewno pomoże. Jak juz pisałem wiesz co chce kupić i czekam na oferty! 

Edit

Tylko tym razem mnie nie zawiedź i w końcu coś sprowadź sam czy z kolegą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj sie tak bardzo. Skorygowalem Twoje nieprawdziwe oswiadczenia.

 

Nie wprowadzaj ludzi w blad piszac nieprawde. Ja nie mam interesu w sprowadzaniu staroci i zarabianiu na tym.

 

Czasem sobie cos na wlasne potrzeby sprowadze.

Obecnie poluje na monobloki Accuphase jak sprowadze dam znac (niestety tego nie ma wiele w odroznieniu do 907), trafienie na takie jak chce moze miesiace zajac.

 

907 w drewnie kosztuje wiecej i jest tego mniej, typowych czarnych 907 jest na peczki. Nie twierdze ze to zly sprzet, twierdze ze elitarny to on nie jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest jedna i ja ją głosze. Tak się składa , że sprowadzanie sprzętu powyżej 30kg netto ma się zupełnie inaczej niż sprowadzanie 20kg netto. Także kolego file-moon nie filozuj, bo wpisujesz się świetnie w resztę nic nie wiedzących a mających najwięcej do powiedzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, file-moon napisał:

, trafienie na takie jak chce moze miesiace zajac.

Tylko? Ja swojej 907 szukalem 2 lata, ponieważ to co jest na buyee, yahoo to najczęściej smietniki, jak jestes zdecydowany na zakup accu to odezwij sie na pw, skontaktuje Cie z kims kto załatwi taki sprzet od 1 właściciela, z pudlami, papierami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Fashi napisał:

W takim przypadku chłopcy do dzieła sprowadzać stan MINT po cenach z Jp

Ja nie mam zamiaru niczego sprowadzać na 100V, bo nie ma to dla mnie sensu. Zabawa w jakieś trafa i inne bzdety. Zwracacie uwagę na mega budowę tych swoich cudeniek, a leżące obok niego trafo na 230V już nie przeszkadza? 

45 minut temu, file-moon napisał:

Nie denerwuj sie tak bardzo. Skorygowalem Twoje nieprawdziwe oswiadczenia.

 

Nie wprowadzaj ludzi w blad piszac nieprawde. Ja nie mam interesu w sprowadzaniu staroci i zarabianiu na tym.

 

Czasem sobie cos na wlasne potrzeby sprowadze.

Fashi utopił worek kasy w ten swój model to teraz będzie bronił wszystkiego uzasadniając swoj zakup, plus żeby jeszcze za dużo na wartości nie stracił. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, rafal735r napisał:

a leżące obok niego trafo na 230V już nie przeszkadza? 

A w czym ma przeszkadzać?  Osobiscie mam oryginalny japonski transformator obnizajacy napiecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, quatross napisał:

nie ma co się tak rozpisywać. Sansui? A co to za firma? Co produkuje?

Teraz to chyba wszystko ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że może nie podobać się komuś vintage tym bardziej, że w założonej kwocie można nabyć zdecydowanie młodszy i dla większości lepszy sprzęt. Tylko, czy aby na pewno lepszy? 

Przepychanki między przeciwnikami i zwolennikami vintage zdają się nie mieć końca. Mam wrażenie, że jedni drugich usilnie starają się przekonać do swoich racji, a prawda jest taka, że vintage audio rządzi się swoimi prawami z których historia konkretnego urządzenia jest kluczowa dla pełnej satysfakcji z zakupu. Pewność źródła jest automatycznie wliczona w wartość urządzenia i zawsze znajdą się osoby jak chociażby ja, które z sentymentu zainwestują w topowe konstrukcje złotej ery audio w tzw. stanie mint ?   

5 godzin temu, Bumpalump napisał:

(...) jak jestes zdecydowany na zakup accu to odezwij sie na pw, skontaktuje Cie z kims kto załatwi taki sprzet od 1 właściciela, z pudlami, papierami

Końcówkę widoczną na foto kupiłem od sympatycznego audiofila z Białegostoku, który dwa lata temu osobiście przywiózł ją od pierwszego właściciela z Niemiec. W pełni oryginalna poza terminalami głośnikowymi jak widać, które wymienił w zaprzyjaźnionym serwisie. Wszystkie parametry trzymają nic nie buczy nic nie trzeszczy, ideał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

20200128_210307.jpg

20200128_210450.jpg

20200128_205532.jpg

20200128_211001.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

A tutaj mały przykład czym różni się AS od audiokarmy. U nas gòrò C. rozdaje karty i ma monopol na prawdę. Na audiokarmie próbował wciskać kity i mu się nie udało. W poście 428 ktoś kto robił odsluchy i porównania sansui otwarcie pisze że nie zgadza się ze zdaniem że wzmacniacz z kilkoma opornikami i transformatorem jednej marki , brzmią lepiej od wzmacniaczy z opornikami innej marki. A taki kit próbuje się wciskać i na tym forum . Widać że na audiokarmie jest trochę ludzi którzy nie będą wierzyć we wszystko co jakiś pseudo gòrò wypisuje. 

11 godzin temu, Tal napisał:

Ja rozumiem, że może nie podobać się komuś vintage tym bardziej, że w założonej kwocie można nabyć zdecydowanie młodszy i dla większości lepszy sprzęt. Tylko, czy aby na pewno lepszy? 

Wybór jest ogromny. To czy coś jest lepsze od czegoś innego to sprawa subiektywna. Ja nie dałbym tyle kasy za sansui do którego nie ma oryginalnych tranzystorów i trzeba pchać zamienniki i robi się zwykły ulep 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam w tym klubiku więcej takich kwiatków drugi guru pygar kiedyś wymieniał rezystory w jakimś sansui i po pół roku "wygrzewania" dopiero odczuwał poprawę brzmienia :-)))))))) a później guru nr1 kłócił się z pygarem który lepiej tuninguje sansuje,  ubaw po pachy :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takich wies-tuning manow tam nie ma....pół roku wygrzewania opornikow...rany boskie ale jaja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
W dniu 18.01.2020 o 20:38, Fashi napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Proszę wyraźnie by zaprzestać spamowania forum linkami z Sansuiami z ceną od czapy, byś pisał w temacie i nie offtopował, nawet macie specjalnie wydzielony klub do takich rozmów... A Ty jakby nigdy nic w temacie o CD wrzucasz linki do wzmacniaczy Sansui i znów rozpoczynasz wywody na temat cen...

Po pierwsze kogo to obchodzi, że ktoś wystawi sobie aukcje tak drogo? Przecież schemat handlarzy jest już znany od dawna, jedna aukcja z cena 10x wyższa niż rynkowa, a obok z innego konta „okazja” z ceną tylko 3x wyższą. Tak się buduje złudną opinię o jakiejś legendzie i olbrzymiej wartości sprzętu. 
 

A po drugie, w żaden sposób to nie koresponduje z tematem TEGO wątku, wiec jeszcze raz, proszę by kontynuować dyskusje w klubie S. 

20 godzin temu, Fashi napisał:

A znasz właściwości soli morskiej , wilgotności i ich wpływ na elektronikę? 

Przecież każdy Sansui kiedyś musiał jakoś drogę z Japonii przebyć... Co za różnica czy przebył ja 20 lat temu czy teraz... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, plastik1989 napisał:

Proszę wyraźnie by zaprzestać spamowania forum linkami z Sansuiami z ceną od czapy, byś pisał w temacie i nie offtopował, nawet macie specjalnie wydzielony klub do takich rozmów... A Ty jakby nigdy nic w temacie o CD wrzucasz linki do wzmacniaczy Sansui i znów rozpoczynasz wywody na temat cen...

Po pierwsze kogo to obchodzi, że ktoś wystawi sobie aukcje tak drogo? Przecież schemat handlarzy jest już znany od dawna, jedna aukcja z cena 10x wyższa niż rynkowa, a obok z innego konta „okazja” z ceną tylko 3x wyższą. Tak się buduje złudną opinię o jakiejś legendzie i olbrzymiej wartości sprzętu. 
 

A po drugie, w żaden sposób to nie koresponduje z tematem TEGO wątku, wiec jeszcze raz, proszę by kontynuować dyskusje w klubie S. 

Przecież każdy Sansui kiedyś musiał jakoś drogę z Japonii przebyć... Co za różnica czy przebył ja 20 lat temu czy teraz... 

Dziwne ze zwracasz uwage akurat @Fashi podczapodczas gdy Twoi koledzy any-sansui notorycznie pisza jakies kocopoly nie majace nic wspolnego z prawda w tym temacie...

A ze strony administracji cisza, widocznie jest jawne przyzwolenie na prowadzenie wielu kont, notoryczne spamowanie i prowokowanie, trollowanie w wielu watkach, jedyne co jest zabrobione to zbyt czeste pochlebne pisanie o sansui, brawo audiostereo 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.