Skocz do zawartości
IGNORED

Amplituner 9.2 ATMOS - jaki?


kivlov
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kivlov napisał:

Kilka dni zabawy w systemie 7.3.2

Marantz SR 6010 źródło

Wzmacniacz na fronty Denon PMA 1500R

Powiem, że różnica jest duża względem samego podłączenia Amplitunera bez wzmacniacza na fronty. Prędzej te kolumny zwyczajnie się dusiły. Dodatkowo system 7 głośników dookoła plus dwa u góry (ATMOS), robi robotę. To jest takie dopełnienie systemu, który miałem, aż strach pomyśleć, jak pójdę w 7.4.4.

Nie ma co ukrywać, że system rozwija się z każdym wzmacniaczem dołączonym do kina, aby odciążyć amplituner. Cały czas szukam końcówki co ma 7 kanałów, tak jak wspomniałem prędzej najlepiej NAD M25 - bardzo dobrze wspominam tą firmę, gdyż miałem już kilka produktów i zawsze byłem zadowolony. Zwłaszcza, że miałem też u siebie dwa razy Nad M3, a taki Nad M25 to połączenie 7 kanałów z M3. Jak już dorwę taka końcówkę to śmiało mogę szukać kolumn, gdyż wtedy mogę mieć 13 kanałów plus 4 subwoofery - na tyle pozwala mi amplituner. 7 kanałów z końcówki mocy, 2 kanały z Denona PMA 1500R i resztę kanałów można śmiało z amplitunera.

szukaj tez marasia mm7055. 

 

Dlaczego szukasz koncowki 7 kanalowej? Skoro masz denona zasilajacego fronty to pozostaje ci 5 glosnikow podlogowych.  Do atmosa to zasilanie z avr jest nadwyrost xD

 

Tutaj masz koncowke

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Moim zdaniem 100% warto, ja za swoja dalem 2500zl.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ciekawa propozycja tylko Marantz MM7055:

"przy jednym wysterowanym kanale, moc utrzymuje się na wysokim poziomie dla trybu dwu- i trzykanałowego (2 x 166 i 3 x 164 W), wyraźne spadki pojawiają się dopiero przy czterech i pięciu kanałach pracujących pełną parą, ale 5 x 120 W na 8 omach, to wciąż bardzo dużo. Nie znam amplitunera, który osiągałby taki wynik (w rzeczywistości, nie w katalogu). Aby zagrać z taką mocą, do MM7055 trzeba dostarczyć sygnał o napięciu 2,5 V - zadanie dla procesora. poziom szumów na wejściach XLr jest bardzo niski (-92 dB), na wejściach rcA rezultat jest wyraźnie słabszy (-86 dB), ale wciąż przyzwoity. rys.1. nie wymaga właściwie komentarza: niecały -1 dB przy 100 kHz i -0,2 dB przy 10 Hz mówią o bardzo szerokim pasmie."

Czyli już trochę traci na mocy, a NAD oferuję przy 7 kanałach stałą moc. Chociaż zrobiłeś mi apetyt na tego Marantza.

Wiem, ze nie zawsze jest potrzebne tyle mocnym, ale jak się idzie w tym kierunku to juz chyba iść na dość konkretnie bo jak znam życie to końcówki szybko nie sprzedam jak się kupi konkretną. Tutak żadne nowinki technologiczne nie wchodzą co roku. Tak naprawdę Także Marantz SR6010 to chyba optymalny zakup. Ma wszystko co potrzeba, a jest to najtańszy model jaki można kupić, aby mieć to wszystko.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, kivlov napisał:

Też ciekawa propozycja tylko Marantz MM7055:

"przy jednym wysterowanym kanale, moc utrzymuje się na wysokim poziomie dla trybu dwu- i trzykanałowego (2 x 166 i 3 x 164 W), wyraźne spadki pojawiają się dopiero przy czterech i pięciu kanałach pracujących pełną parą, ale 5 x 120 W na 8 omach, to wciąż bardzo dużo. Nie znam amplitunera, który osiągałby taki wynik (w rzeczywistości, nie w katalogu). Aby zagrać z taką mocą, do MM7055 trzeba dostarczyć sygnał o napięciu 2,5 V - zadanie dla procesora. poziom szumów na wejściach XLr jest bardzo niski (-92 dB), na wejściach rcA rezultat jest wyraźnie słabszy (-86 dB), ale wciąż przyzwoity. rys.1. nie wymaga właściwie komentarza: niecały -1 dB przy 100 kHz i -0,2 dB przy 10 Hz mówią o bardzo szerokim pasmie."

Czyli już trochę traci na mocy, a NAD oferuję przy 7 kanałach stałą moc. Chociaż zrobiłeś mi apetyt na tego Marantza.

Wiem, ze nie zawsze jest potrzebne tyle mocnym, ale jak się idzie w tym kierunku to juz chyba iść na dość konkretnie bo jak znam życie to końcówki szybko nie sprzedam jak się kupi konkretną. Tutak żadne nowinki technologiczne nie wchodzą co roku. Tak naprawdę Także Marantz SR6010 to chyba optymalny zakup. Ma wszystko co potrzeba, a jest to najtańszy model jaki można kupić, aby mieć to wszystko.

 

I tak nie bedziesz mial w kinie surroundow ktore choc w polowie wykorzystaja ta koncowke.

 

A znowu fajnie wyglada jak avr i koncowka z tej samej firmy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dylemat jest wielki. Może uda się gdzieś wypożyczyć. Bo to bym chciał najbardziej, a później dokonam wyboru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dla potomnych.

Sledzilem na biezaco te koncowki mm7055.  Pojawiaja sie srednio raz na rok w takiej cenie. 

 

Nowa kosztuje ponad 5000zl wiec, warto rozwazyc zakup. Bo stracic na takiej sie prawie nic nie straci - - moze kilka stowek.  Tu info dla @subfan  bo bodajze tez kupil avr marantza. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Kupiłem Marantz SR5013 za okazjonalne pieniądze. Nowka na gwarancji z tym ze musze czekać do piątku bo nie mieli na stanie, wyprzedaż bo wszedł nowy model 5014. Na rok starczy później się pomyśli? mam tylko nadzieje ze podoła Heco Celan GT702, Center42 i jeszcze czekam na info XT501

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Da radę  bez problemu. Heco są łatwe do wysterowania. Napewno w przyszłości kup do nich wzmacniacz stereo.
Ale mając wzmacniacz to muzyki słucha się w stereo. A jak ktoś jak ja słucha na 5 kolumnach? To co wtedy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM 7055 2800zł a na ebay.de są non po średnio 3000-3500zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
11 minut temu, kapusta7 napisał:

Da radę  bez problemu. Heco są łatwe do wysterowania. Napewno w przyszłości kup do nich wzmacniacz stereo.

Nie będę nic na razie dokupywał, ma mi to wystarczyć do następnej 13-stki czyli za rok... a w tedy będzie już końcówka mocy na 100% plus ampli lub procesor czas pokaże...na dzień dzisiejszy czekam na info o kolumnach Heco Celan XT501 jako sourrand... i koniec w tym roku kupowania sprzętu... pozostaje jedynie jeszcze kupno kabli głośnikowych 8pr na fronty i centralny a tyły 4pr kimber kable... i to będzie koniec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, STELVIO napisał:
36 minut temu, kapusta7 napisał:
Da radę  bez problemu. Heco są łatwe do wysterowania. Napewno w przyszłości kup do nich wzmacniacz stereo.

Ale mając wzmacniacz to muzyki słucha się w stereo. A jak ktoś jak ja słucha na 5 kolumnach? To co wtedy?

"Wszystka" muzyke sluchasz na 5 kolumnach?  To ty nie wiesz co to muzyka.... 

22 minuty temu, Martin Rejek napisał:

Nie będę nic na razie dokupywał, ma mi to wystarczyć do następnej 13-stki czyli za rok... a w tedy będzie już końcówka mocy na 100% plus ampli lub procesor czas pokaże...na dzień dzisiejszy czekam na info o kolumnach Heco Celan XT501 jako sourrand... i koniec w tym roku kupowania sprzętu... pozostaje jedynie jeszcze kupno kabli głośnikowych 8pr na fronty i centralny a tyły 4pr kimber kable... i to będzie koniec 

Ja polecam aby po avr zawsze kupic wzmacniacz. 

 

Koncowka czy procesor juz za wiele nie wnosi do systemu. A wzmacniacz to zawsze wzmacniacz. 

I juz taki Denon pma1500 to tani i wystarczajacy zakup aby zobaczyc roznice miedzy muzyka z avr a muzyka stereo. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
"Wszystka" muzyke sluchasz na 5 kolumnach?  To ty nie wiesz co to muzyka.... 
Na wzmacniaczu można słuchać muzy na wszystkich kinowych kolumnach? A nie tylko na frontach.

Tak. Ja słucham muzyki na wszystkich kolumnach. Czy to koncert czy to co innego. Dla mnie o wiele lepsze to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, STELVIO napisał:

Ja słucham muzyki na wszystkich kolumnach. Czy to koncert czy to co innego. Dla mnie o wiele lepsze to.

Ja również a jak komuś nie pasuje to wypad do Hi - Fi .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ja również a jak komuś nie pasuje to wypad do Hi - Fi .
Może nie aż tak brutalnie ale stereo mi nie pasuje. A troszkę już słyszałem. A całkiem nie dawno mój zagorzały kolega od stereo pożyczył ode mnie surroundy i też sobie dokłada. Niektórzy, tzn my tak już mają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, STELVIO napisał:

Może nie aż tak brutalnie ale stereo mi nie pasuje. A troszkę już słyszałem.

Ja też wielokrotnie wracałem do stereo aż w końcu trafiłem z pomieszczeniem tak ,że stereo jest fajne ale multichanel wyraźnie lepsze . Nic po kalibracji nie podbijam boków i tyłów nie słyszę , nie siedzę jak kołek a scena , że fiu fiu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ja też wielokrotnie wracałem do stereo aż w końcu trafiłem z pomieszczeniem tak ,że stereo jest fajne ale multichanel wyraźnie lepsze . Nic po kalibracji nie podbijam boków i tyłów nie słyszę , nie siedzę jak kołek a scena , że fiu fiu .
No muszę się z tym zgodzić. Tak właśnie to widzę. Dla każdego coś dobrego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, STELVIO napisał:

Na wzmacniaczu można słuchać muzy na wszystkich kinowych kolumnach? A nie tylko na frontach.

Tak. Ja słucham muzyki na wszystkich kolumnach. Czy to koncert czy to co innego. Dla mnie o wiele lepsze to.

No coz. Sa gusta i gusciki. 

 

Filmy/muzyka z youtuba czy inne materialy stere w kiepskiej jakosci takze slucham uzywajac all ch stereo. 

 

Ale jak tylko odpale Tidal HiFi no to sorry, ale sluchac tego na surroundach czy uzywajac kinowego suba ne ne ne... 

 

Lubie czasem robic prank znajomym. Ustawiam fronty aby patrzyly w punkt w miejsce odsluchowe, sadzam sluchacza w tym punkcie i zawsze pytam sie ktory glosnik gra.  Kazdy wskaze ze central. ? Ale przy prawidlowym ustawieniu kolumn, i dobrej jakosci muzyce to grzech uzywajac upmixerow. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Żeby była jasność. Ja z odtwarzacza nie słucham. Ale Spotify czy Tidal oczywiście. Gdybym poszedł dalej, głębiej w muzykę mogłoby się to inaczej poukładać. Ale na to trochę i czego słucham to mi wystarczy.

Subiektywna opinia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lolo2 napisał:

Kazdy wskaze ze central.

U w mch. jak odłączę central to też go wskażesz ,zapewniam . Także , słaby argument .

 

4 minuty temu, Lolo2 napisał:

stere w kiepskiej jakosci takze slucham uzywajac all ch stereo. 

No nie da się słuchać w stereo na budżetowym sprzęcie starych cd . A kiedyś wydawały mi się dobre . Ciekawe jak przy hajendowym sprzęcie lepiej a może gorzej ?  Nie wiem bo takowego nie miałem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może inaczej. Czy wzmacniacz Denon pma-1500 czy 1510 czy 1520 dałby coś na plus w kinie u mnie?

Kilka dni zabawy w systemie 7.3.2
Marantz SR 6010 źródło
Wzmacniacz na fronty Denon PMA 1500R
Powiem, że różnica jest duża względem samego podłączenia Amplitunera bez wzmacniacza na fronty. Prędzej te kolumny zwyczajnie się dusiły. Dodatkowo system 7 głośników dookoła plus dwa u góry (ATMOS), robi robotę. To jest takie dopełnienie systemu, który miałem, aż strach pomyśleć, jak pójdę w 7.4.4.
Nie ma co ukrywać, że system rozwija się z każdym wzmacniaczem dołączonym do kina, aby odciążyć amplituner. Cały czas szukam końcówki co ma 7 kanałów, tak jak wspomniałem prędzej najlepiej NAD M25 - bardzo dobrze wspominam tą firmę, gdyż miałem już kilka produktów i zawsze byłem zadowolony. Zwłaszcza, że miałem też u siebie dwa razy Nad M3, a taki Nad M25 to połączenie 7 kanałów z M3. Jak już dorwę taka końcówkę to śmiało mogę szukać kolumn, gdyż wtedy mogę mieć 13 kanałów plus 4 subwoofery - na tyle pozwala mi amplituner. 7 kanałów z końcówki mocy, 2 kanały z Denona PMA 1500R i resztę kanałów można śmiało z amplitunera.
Czy w takim połączeniu jak napisałeś na końcu to kalibrację robi także amplituner? Czy to już inaczej wygląda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon PMA 1500 tani? hmm no tani to to nie jest zakup, ale wart swojej ceny. Jak sprawdzę końcówkę mocy to dam znac więcej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

@STELVIO Wzmacniacz stereo podpięty pod Amplituner pod Main In we wzmacniaczu jest typowa końcówka mocy, pominięty jest tor selektora, wzmocnienia, korektora... gra jak końcówka mocy 100%mozliwosci... ale jeżeli mamy np odtwarzacz płyt wpięty do wzmacniacza to w tedy nie musimy używać amplitunera, natomiast jeżeli chcemy użyć kina no to w tedy i wzmacniacz musimy uruchomić by napędził nam kolumny frontowe... kalibracja widzi wzmacniacz jako końcówkę mocy wiec ustawia wszystko tak samo jak by to kolumny były podpiętej pod amplituner...

Trochę to zagmatwane ale chyba wiesz o co mi chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy wzmacniacz ma wejście typu main in \ pre amp in i nie każdy ma też WYGODNE przełączanie tego trybu, trzeba to brać pod uwagę przy doborze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, bl4ck napisał:

Nie każdy wzmacniacz ma wejście typu main in \ pre amp in i nie każdy ma też WYGODNE przełączanie tego trybu, trzeba to brać pod uwagę przy doborze.

Tylko chyba Nad ma tragiczne rozwiązanie jeżeli chodzi o wejście Main In.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kivlov napisał:

Denon PMA 1500 tani? hmm no tani to to nie jest zakup, ale wart swojej ceny. Jak sprawdzę końcówkę mocy to dam znac więcej ?

Denon pma1500r lub ae drogi? 

 

Przecierz ten zlomek idzie wyrwac za 1200zl to jak za darmo za to co on oferuje i jak gra. 

 

@STELVIO tak, majac taki wzmacniacz.

W kinie, kompletnie niczym sie nie rozni od koncowki mocy. Mam 1500ae i mam mm7055. 

Natomiast dostajesz ekstra funkcje w stereo.  Czyli wystarczy dokupic jakis player sieciowy i masz normalne Stereo. 

2 w 1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
7 godzin temu, Martin Rejek napisał:

Trochę to zagmatwane ale chyba wiesz o co mi chodziło?

Zagmatwane? To co powiesz na przedwzmacniacz z main-in , jedna końcówka stereo,druga 7 kanałowa i do tego jeszcze procesor KD? To jest dopiero kołowrotek ????

Edytowane przez paul klacska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cały czas zastanawiam nad wzmacniaczem. Denon 1520 lub Atol 100. Ich słuchałem w salce odsłuchowej kiedyś. Tylko myślałem co to mi da. A jednak da.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.