Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny DIY na szerokopasmowcu Audio Nirvana 10 Clasic.


Kris_54701
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Kris_54701 napisał:

.... ale jedno jest pewne, że z każdym dniem ich brzmienie podoba mi  się co raz bardziej. 

I super...a hejt tu taki jakbyś kogoś zabił...a ty tylko głośnik kupiłeś...oj ludziska ...;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez front247
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, front247 napisał:

I super...a hejt tu taki jakbyś kogoś zabił...a ty tylko głośnik kupiłeś...oj ludziska ...;)

hejt? To już każda krytyka czy wątpliwości to hejt? Bez przeginki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Yotomeczek napisał:

hejt? To już każda krytyka czy wątpliwości to hejt? Bez przeginki...

Może nieprecyzyjnie sie wyraziłem...bardziej pasuje - nagonka;)...Bo tak szczerze kto tutaj słyszał ten konkretny głosnik dłużej niż tydzień? Kto tutaj go aplikował...? Wiecej merytorycznych kontrargumentów ..a mniej nagonki..;)...Po prostu dopóki ja go nie usłyszę nie pobawie sie to daje wiare autorowi ze to gra bardzo dobrze...bo własciwie dlaczego mam nie dawać...:)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez front247
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, front247 napisał:

hejt tu taki jakbyś

 

9 minut temu, front247 napisał:

bardziej pasuje - nagonka;)

Przykład konkretny hejtu albo chociaż nagonki podasz? Cytacik? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, przemak napisał:

 

Przykład konkretny hejtu albo chociaż nagonki podasz? Cytacik? 

No na przykład ,, bzdury piszesz,, ....,,głupoty gadasz,, ...,,granica absurdu,, .....,,bełkot,, .....wspomniałeś w którymś poście o kwalifikacjach i podstawach wiedzy o elektronice...a ja wspominam o kulturze osobistej i merytoryce...:) Przyznaj że argumentów merytorycznych przeciwko temu głośnikowi lub aplikacji było w tym watku niewiele ?

Ale spoko bo jak widze autor jest spokojny i nie daje sie sprowokowac wiec w sumie nie ma problemu ..;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł taki czas, że trzeba obalić mity na temat szerokopasmówek i to jest właśnie ten moment.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, front247 napisał:

No na przykład ,, bzdury piszesz,, ....,,głupoty gadasz,, ...,,granica absurdu,, .....,,bełkot,, .....wspomniałeś w którymś poście o kwalifikacjach i podstawach wiedzy o elektronice...a ja wspominam o kulturze osobistej i merytoryce...:) Przyznaj że argumentów merytorycznych przeciwko temu głośnikowi lub aplikacji było w tym watku niewiele ?

Ale spoko bo jak widze autor jest spokojny i nie daje sie sprowokowac wiec w sumie nie ma problemu ..;)

To są fakty a nie hejt. Hejt to byłby jakbyśmy się wrogo odnosili do autora wątku. Nie mylmy pojęć.

Dla mnie jest oczywistym, że dla Krisa to najlepszy dźwięk jaki miał w swoim pokoiku. Podoba mi się jego entuzjazm. Mnie jedynie nie podoba się że serwuje nam autorytatywnie, że to jedyna recepta na dobre granie i inne rozwiązania są złe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, front247 napisał:

Ale spoko bo jak widze autor jest spokojny i nie daje sie sprowokowac wiec w sumie nie ma problemu ..;)

Brzmienie tych kolumn tak mnie relaksuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też doprecyzować że głośnik szerokopasmowy to nie głośnik...pełnopasmowy sensu stricte...bo potem sa takie krytyczne opinie że one nie graja od 20 Hz do 20kHz..równo na pełnym SPL...;)

2 minuty temu, Yotomeczek napisał:

To są fakty a nie hejt. Hejt to byłby jakbyśmy się wrogo odnosili do autora wątku. Nie mylmy pojęć.

Dla mnie jest oczywistym, że dla Krisa to najlepszy dźwięk jaki miał w swoim pokoiku. Podoba mi się jego entuzjazm. Mnie jedynie nie podoba się że serwuje nam autorytatywnie, że to jedyna recepta na dobre granie i inne rozwiązania są złe.

Akurat mi w oczy rzuciła się krytyka personalna...a nie krytyka urządzenia ..ale może nie czytam między wierszami..;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Yotomeczek napisał:

To są fakty a

Prosiłbym o uzasadnienie tych faktów. To jest ku temu odpowiednie miejsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby to był jakiś popularny i szeroko znany element toru audio to można sobie pogadac pokrytykowac...ale to jest dla mnie bardzo egzotyczny głośnik...nie miałbym śmiałości krytykować czegoś o czym nie mam pojęcia...nie mówiąc już o krytyce autora za jego wciąż subiektywne wrażenia...;)

Niektórzy dostają orgazmu jak wymienią kondensator  z takiego za 3 zł na taki za 20 zł...a tutaj..?  Egzotyczny głosnik....rzadko spotykana aplikacja...mało informacji obiektywnych w sieci...dla mnei bardzo ciekawy temat i szacunek dla autora za przecieranie szlaków i eksperymenty...bo w końcu głośniki sa jednym z bardziej decydujących o brzmieniu.. elementem całego toru.. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez front247
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.02.2020 o 09:39, Kris_54701 napisał:

...Trochę pomieszalem tą wypowiedź, bo trudno na dwóch zajęciach się skupić, ale generalnie chodzi o to, że taki idealnie równy dźwięk jest zwyczajnie nudny.

To jest dla mnie bredzenie i tak napisałem. 

Górki i dołki w charakterystyce są może i efektowne ale na pewno nie są ideałem. To że zakres 1-5 kHz masz dobrze słyszalny (kosztem pozostałych) i przykuwa on uwagę - to nie jest równoznaczne z tym że to właściwa recepta na dobry dźwięk. Takich argumentów nie przyjmujesz niestety... to są fakty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yotomeczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, front247 napisał:

I super...a hejt tu taki jakbyś kogoś zabił...a ty tylko głośnik kupiłeś...oj ludziska ...;)

Jedyny hejt jaki tu został wprowadzony to hejt zestawów wielodrożnych. na każdy hejt jest reakcja i tak było w tym przypadku. 

Teraz, Kris_54701 napisał:

Prosiłbym o uzasadnienie tych faktów. To jest ku temu odpowiednie miejsce.

Największym z faktów jest to, że wypisujesz głupoty, a ludzi którzy mają duże doświadczenie w audio sprowadzasz do swojego poziomu a raczej próbujesz udowodnić, że są poniżej tego poziomu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Yotomeczek napisał:

. To że zakres 1-5 kHz masz dobrze słyszalny (kosztem pozostałych) i przykuwa on uwagę - to nie jest równoznaczne z tym że to właściwa recepta na dobry dźwięk. Takich argumentów nie przyjmujesz niestety... to są fakty.

Powiedz to ludziom w klubach co sie bawią...?

Powiedz to realizatorom którzy przy miksie kręcą gałami az huczy...:)...moim zdaniem nei ma czegoś takiego jak równy dzwięk...muzyka jest jednak artystycznym środkiem wyrazu...ma wywoływac emocje ...jest robiona tak by słuchacz był podekscytowany...i nikogo tam po drugiej stronie nie interesuje czy coś jest prawidłowe z jakiegoś technicznego punktu widzenia,tylko czy sie sprzeda i bedzie popularne...niech przykładem będzie muzyka instrumentalna np. sama gitara akustyczna i wokal...bez perkusji i basu...to jakby isc tym torem rozumowania to jest to muzyka nieprawidłowa bo zakres kończy się na 300 Hz...a powinien kończyć sie na 20 Hz...bo ma być równo...i teraz ktoś aplikuje sobie w domu głośnik gitarowy 30 cm...bo słucha tylko takiej muzyki i brzmi cudownie...dla niego ale....niech nei próbuje sie tym chwalić bo biadu mu...?

Chyba że...masz na myśli balans tonalny w pełnym paśmie...no to tu sie zgadzam..pewne zakresy sie lubią pewne nie...i tu rzeczywiscie nalezy tego pilnowac..;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez front247
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, front247 napisał:

jakby to był jakiś popularny i szeroko znany element toru audio to można sobie pogadac pokrytykowac...ale to jest dla mnie bardzo egzotyczny głośnik...nie miałbym śmiałości krytykować czegoś o czym nie mam pojęcia...nie mówiąc już o krytyce autora za jego wciąż subiektywne wrażenia...;)

To nie bar przyzakładowy w którym po 4 piwach możesz być przed kolegami specem od wszystkiego, zbierając poklask od okolicznych słuchaczy. To jest internet. Wypowiedzi zostają zarchiwizowane i nie przynoszą chwały autorowi oraz moim zdaniem szkodzą samym głośnikom AN.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, daris666 napisał:

To nie bar przyzakładowy w którym po 4 piwach możesz być przed kolegami specem od wszystkiego, zbierając poklask od okolicznych słuchaczy.

a szkoda w sumie....mozna by ochłodzić emocje ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, front247 napisał:

Powiedz to ludziom w klubach co sie bawią...?

Powiedz to realizatorom którzy przy miksie kręcą gałami az huczy...:)...moim zdaniem nei ma czegoś takiego jak równy dzwięk...muzyka jest jednak artystycznym środkiem wyrazu...ma wywoływac emocje ...jest robiona tak by słuchacz był podekscytowany...i nikogo tam po drugiej stronie nie interesuje czy coś jest prawidłowe z jakiegoś technicznego punktu widzenia,tylko czy sie sprzeda i bedzie popularne...niech przykładem będzie muzyka instrumentalna np. sama gitara akustyczna i wokal...bez perkusji i basu...to jakby isc tym torem rozumowania to jest to muzyka nieprawidłowa bo zakres kończy się na 300 Hz...a powinien kończyć sie na 20 Hz...bo ma być równo...i teraz ktoś aplikuje sobie w domu głośnik gitarowy 30 cm...bo słucha tylko takiej muzyki i brzmi cudownie...dla niego ale....niech nei próbuje sie tym chwalić bo biadu mu...?

Chyba że...masz na myśli balans tonalny w pełnym paśmie...no to tu sie zgadzam..pewne zakresy sie lubią pewne nie...i tu rzeczywiscie nalezy tego pilnowac..;)

To w klubach już bez basu grają muzykę?

Piękna demagogia ?

Czyli artysta grający na żywo np. na akordeonie ma grać głośniej zakres 1-5kHz i ciszej pozostałe - bo to wywoła większe emocje? Dla mnie to cokolwiek chore.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yotomeczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Yotomeczek napisał:

To w klubach już bez basu grają muzykę?

Piękna demagogia ?

wprost przeciwnie...kiedys jak jezdziłęm do Manieczek na balety to starałem sie bawić blisko subwooferów...bo 20 metrów od nich czułem sie jak w beczce pod wodą...ale fakt mieli nagłośnienie kosmiczne...choć balans tonalny był zdecydowanie przesunięty na niższe rejestry ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,śledzę ten wątek z ciekawością i tak ogólnie to doświadczeni w konstruowaniu koledzy próbują sprowadzić na jedyną słuszną drogę młodego padawana- tak się nie da... na początku każdy uważa ,że zna prawdę objawioną,a im dłużej się to robi ,tym więcej pokory i  to trzeba na własnej d..pie przepraktykować,wydać kasę na nieudane projekty,wiedza połączona z praktyką nie przychodzi z dnia na dzień.Co do tego szerokopasmowca-nie słyszałem niestety,ale generalnie lubię szerokopasmowce ,po filtrach potrafią zagrać naprawdę dobrze,Kris 54701 wybrał dla siebie dobry projekt,gorzej jakby chciał 3 drogi zrobić..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to zaden hejt. To przeciez jedna wielka zabawa, duze przekomarzanie sie, i to zupelnie niegrozne, nie majace jakichs negatywnych, ublizajacych intencji komentarze i uwagi. Mysle ze akurat w tym watku, jak rzadko, nikt nie bierze jakichs tam krytyk osobiscie, i to mi sie podoba. Tak trzymac!

 

Kris_54701 to taka wanka-wstanka, niezniszczalny, jak Soundchaser. Obojetnie jakie argumenty bys nie przytoczyl, wszystko odbija sie jak od sciany. To tak, jak bysmy grali w wirtualnego squasha

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, front247 napisał:

No na przykład ,, bzdury piszesz,, ....,,głupoty gadasz,, ...,,granica absurdu,, .....,,bełkot,, .....wspomniałeś w którymś poście o kwalifikacjach i podstawach wiedzy o elektronice...a ja wspominam o kulturze osobistej i merytoryce...:) Przyznaj że argumentów merytorycznych przeciwko temu głośnikowi lub aplikacji było w tym watku niewiele ?

Ale spoko bo jak widze autor jest spokojny i nie daje sie sprowokowac wiec w sumie nie ma problemu ..;)

Wątek jest całkowicie pozamerytoryczny i pełen głupot, absurdów i bełkotu. Jak to inaczej nazwać? Co proponujesz? "Kochany żołnierzu, nie lubię, gdy krople roztopionej cyny kapią mi za kołnierz"? ?  Jeżeli zgadzam się z @slawek.xm (czy on ze mną) to coś musi być nie tak ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, przemak napisał:

Wątek jest całkowicie pozamerytoryczny i pełen głupot, absurdów i bełkotu. Jak to inaczej nazwać? Co proponujesz? "Kochany żołnierzu, nie lubię, gdy krople roztopionej cyny kapią mi za kołnierz"? ?  Jeżeli zgadzam się z @slawek.xm (czy on ze mną) to coś musi być nie tak ?

jaki wątek..jest....??.....na tym forum to jeden z bardziej merytorycznych..ale to moja opinia..;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie wycieczki personalne do mojej osoby nic tu nie zmienią, bo za brzmieniem tego fantastycznego głośnika stoi całe życie jego twórcy, pod którym szanowne grono forum audiostreo musi chylić czapki. To nie o mnie się tu rozchodzi, bo tylko wrzuciłem ten głośnik w odpowiednie pudło dobrane przez naszego forumowicza AudioAddicted z wieloletnim doświadczeniem z tym głośnikiem. Producent tego głośnika całe życie poświęcił na projektowanie przeróżnych głośników, a omawiany AN jest jego spuścizną produkowaną przez jego następcę. Obecny producent tego głośnika David Dicks jest już w podeszłym wieku i również całe swoje życie poświęcił na jego udoskonalanie. Ten głośnik to legenda. Moje skromne umiejętności stolarskie nie mają tu nic do rzeczy.

Historia lubi się powtarzać i tak jak Jezus został ukrzyżowany przez żydowskich boomerów, tak i omawianą konstrukcję kamienujecie.

Tak jak Jezus był prorokiem wprowadzającym ludzkość w epokę Ryb, tak głośnik Audio Nirwana jest jednym na niewielu, który odmieni świat audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Kris_54701

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.01.2020 o 17:03, slawek.xm napisał:

problem w tym , że zrobi sobie tę marną szerokopasmówkę i będzie udowadniał światu , że zniekształcenia są szczegołem , brak podstawy basowej mu się podoba lub go nie potrzebuje

a w ogóle to ważna jest średnica, nawet bez wysycenia dolnego środka i wyjącym zakresem środka wyższego

Prorok ?

9 minut temu, front247 napisał:

jaki wątek..jest....??.....na tym forum to jeden z bardziej merytorycznych..ale to moja opinia..;)

Patrz powyżej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, przemak napisał:

Prorok ?

Patrz powyżej. 

Wyzej to są tylko przypuszczenia i wizje jjednego z userów tego forum...jest ich tysiące...a autorytet buduje się latami i..czynami a nie słowami ...choć są tacy co próbowali ..;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, przemak napisał:
W dniu 4.01.2020 o 17:03, slawek.xm napisał:

problem w tym , że zrobi sobie tę marną szerokopasmówkę i będzie udowadniał światu , że zniekształcenia są szczegołem , brak podstawy basowej mu się podoba lub go nie potrzebuje

a w ogóle to ważna jest średnica, nawet bez wysycenia dolnego środka i wyjącym zakresem środka wyższego

Prorok

To tylko świadczy o zwykłej niewiedzy i braku doświadczenia autora tych słów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Jezus był prorokiem wprowadzającym ludzkość w epokę Ryb, tak głośnik Audio Nirwana jest jednym na niewielu, który odmieni świat audio.

 

Jezus chyba nie byl prorokiem, ale...

 

...moj syn (student filozofii) zacytowal ostatnio swietne powiedzenie:

 

„Zawsze trzeba znalezc kogos, kto poniesie krzyz na Golgote“

 

Aktualnie role Jezusa przejal Kris_54701

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, xajas napisał:

Moj syn (student filozofii) zacytowal ostatnio swietne powiedzenie

„Zawsze trzeba znalezc kogos, kto poniesie krzyz na Golgote“

Przekaż synowi, że zawsze znajdzie się ktoś, kto ten krzyż ufunduje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, front247 napisał:

przypuszczenia i wizje jjednego z userów tego forum...jest ich tysiące..

Twierdzisz, że ten user ma tysiące wizji? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.