Skocz do zawartości
IGNORED

DO LUKARA


jaroomen_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szanowny Kolego Wężu !

 

Tak jak wspomniał kol. McGyver - nasze posty "prosze o kontakt na priva" są ZAWSZE odzewem na konkretne zapytanie.Prośba o kontakt na priva z naszej strony jest wyrazem poszanowania dla innych Forumowiczów , którzy być może nie są zainteresowani oceną czy opiniami na temat naszych produktów a tym bardziej szczegółami handlowymi. Staramy się robic to jak najbardziej dyskretnie.

Osobiście nie widzę nic zdrożnego w tym , że zaproponuje Zainteresowanemu odsłuch swojej konstrukcji. Jeśli chce- skorzysta - jeśli nie to nie. Ci z Forumowiczów , którzy korzystali z naszego zaproszenia mogą chyba potwierdzić że proponujemy zupełnie niezobowiązujący odsłuch u Zainteresowanego w domu i nic ponadto. Bez sugerowania , bez udowadniania że coś jest lepsze/gorsze. Za to w docelowym systemie i w docelowej akustyce. To naprawdę aż tak karygodne i naganne?

Skoro nie ma nic złego w polecaniu różnych Usherów , B&W i innych to i chyba w w umozliwieniu z zapoznaniem się z Argosem również.... Jesteśmy młodą firmą - "na dorobku" i nie mamy takich nakładów na reklamę jak potentaci na rynku. Czy przez to nie powinienem w inny sposób informować o swoim istnieniu?

 

A to że czasami piszę prywatnie jako WaldemarK - robię to właśnie dlatego by nie "nabijać dobrej statystyki" Argosowi .

 

 

Z wyrazami szacunku

 

Waldek K

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szanowny Kolego Wężu !

 

Tak jak wspomniał kol. McGyver - nasze posty "prosze o kontakt na priva" są ZAWSZE odzewem na konkretne zapytanie.Prośba o kontakt na priva z naszej strony jest wyrazem poszanowania dla innych Forumowiczów , którzy być może nie są zainteresowani oceną czy opiniami na temat naszych produktów a tym bardziej szczegółami handlowymi. Staramy się robic to jak najbardziej dyskretnie.

Osobiście nie widzę nic zdrożnego w tym , że zaproponuje Zainteresowanemu odsłuch swojej konstrukcji. Jeśli chce- skorzysta - jeśli nie to nie. Ci z Forumowiczów , którzy korzystali z naszego zaproszenia mogą chyba potwierdzić że proponujemy zupełnie niezobowiązujący odsłuch u Zainteresowanego w domu i nic ponadto. Bez sugerowania , bez udowadniania że coś jest lepsze/gorsze. Za to w docelowym systemie i w docelowej akustyce. To naprawdę aż tak karygodne i naganne?

Skoro nie ma nic złego w polecaniu różnych Usherów , B&W i innych to i chyba w w umozliwieniu z zapoznaniem się z Argosem również.... Jesteśmy młodą firmą - "na dorobku" i nie mamy takich nakładów na reklamę jak potentaci na rynku. Czy przez to nie powinienem w inny sposób informować o swoim istnieniu?

 

A to że czasami piszę prywatnie jako WaldemarK - robię to właśnie dlatego by nie "nabijać dobrej statystyki" Argosowi .

 

 

Z wyrazami szacunku

 

Waldek K

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szanowny Kolego Wężu !

 

Tak jak wspomniał kol. McGyver - nasze posty "prosze o kontakt na priva" są ZAWSZE odzewem na konkretne zapytanie.Prośba o kontakt na priva z naszej strony jest wyrazem poszanowania dla innych Forumowiczów , którzy być może nie są zainteresowani oceną czy opiniami na temat naszych produktów a tym bardziej szczegółami handlowymi. Staramy się robic to jak najbardziej dyskretnie.

Osobiście nie widzę nic zdrożnego w tym , że zaproponuje Zainteresowanemu odsłuch swojej konstrukcji. Jeśli chce- skorzysta - jeśli nie to nie. Ci z Forumowiczów , którzy korzystali z naszego zaproszenia mogą chyba potwierdzić że proponujemy zupełnie niezobowiązujący odsłuch u Zainteresowanego w domu i nic ponadto. Bez sugerowania , bez udowadniania że coś jest lepsze/gorsze. Za to w docelowym systemie i w docelowej akustyce. To naprawdę aż tak karygodne i naganne?

Skoro nie ma nic złego w polecaniu różnych Usherów , B&W i innych to i chyba w w umozliwieniu z zapoznaniem się z Argosem również.... Jesteśmy młodą firmą - "na dorobku" i nie mamy takich nakładów na reklamę jak potentaci na rynku. Czy przez to nie powinienem w inny sposób informować o swoim istnieniu?

 

A to że czasami piszę prywatnie jako WaldemarK - robię to właśnie dlatego by nie "nabijać dobrej statystyki" Argosowi .

 

 

Z wyrazami szacunku

 

Waldek K

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tzw. większość się ze mną nie zgodzi, ale mi zawsze nie podobało się "ściganie" na tym forum naszych producentów.Jedynym powodem który mógłby to usprawiedliwiać jest zdarzająca się ich nachalność.

Ja mimo wszystko byłbym skłonny porzucić chęć "ścigania" , albo wręcz namawiał producentów aby się pojawiali

na naszym forum.Moze to tylko wyjść nam- konsumentom , tylko na dobre.Nieraz pojawiały się głosy że ceny u dystrybutorów są zbyt duże.Aby na forum nie pojawiali się producenci może zależeć chyba tylko tym którzy mają coś wspólnego z dystrybutorami lub z firmami które są dominujące.Bo inaczej nie jestem w stanie wytłumaczyć chęci wykluczania stąd małych firm które tym dużym mogłyby zagrozić.W ten bardzo prosty sposób eliminują sobie konkurencję.Tak więc w naszym interesie jest aby wręcz zachęcać producentów, aby odwiedzali to nasze forum, by można było w końcu przywrócić powiedzenie "dobrze i tanio" bo chyba o to nam, klientom chodzi.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wiesza tak, że i ze 2 minuty strona nie chce się otworzyć :-(

Wtedy rezygnuję. Coś jest nie tak, ostatnio nawet dość często :-(

Inne chodzą noramalnie, szybko. (Łącze: 192kB/s)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Drogi Lukarze,

 

Pozwole sobie wrocic do dotknietego przeze mnie wczesniej tematu tego malego elementu forum. Otoz ponawiam pytanie czy nadejdzie taki piekny dzien, kiedy bede mogl wybrac plik z desktop'u, zalaczyc i ujrzec go w oknie bez poddawania sie zbyt czasochlonnej rumunskiej gimnastyce? Chodzi mi o auto resizing. Wszyscy wokol to maja, jest to czescia integralna wiekszosci forum, a tutaj jak nie ma, tak nie ma. Plik Photoshop, zamieniony na JPEG powoduje tez : "Błąd! Plik MD RC8 nie jest plikiem graficznym. Załącz poprawny plik ponownie". Kiedy?

 

Pozdrawiam

 

P.S. Elberoth uciekl ze zdjeciami do innego forum....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Drogi Jazz :-)

 

Postaram się w ten oto nadchodzący weekend poprawcować nad takim rozwiązaniem, prześlij mi też proszę mailem pliki które nie są przyjmowane (zarówno Photoshop jak i ten JPG) - sprawdze co z nimi jest nie tak :)

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś zauważyłem,że nie odświerzają mi się statystyki mojego konta na forum tzn. cały czas jest taka sama ilość wpisów i napisanych opinii.

 

Nie jest to jakiś wielki problem, ale nie wiem dlaczego tak się dzieje. Probowałem się wylogowywawać i logować ponownie, usuwać cookie lub logować z innej przeglądarki (FireFox , IE6). Bez rezultatu.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukarze Jedynowładco!

Czy liczniki wpisów będą kiedyś działać tak jak na liczniki przystało to jest niezawodnie. Nie żebym chciał bić rekordy, gdzież mi tam do najłodniejszych. Jeno nie wiem czym gaduła czy też odstaję od średniej w dół gdyż stan licznika nie zmienia sie wcale od szeregu dni choć piszę , piszę pracowicie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz, zamiast się użalać zainstaluj sobie darmową przeglądarkę grafiki Irfan View stąd:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W tym programie zmiana rozmiaru pliku jest banalnie prosta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.