Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-30 8:45
https://dane.gov.pl/pl
  • Administratorzy
Godzinę temu, szymon1977 napisał:

Wykaż to kłamstwo albo się wycofaj, postataj się bo z matematyki miałem 5

Godzinę temu, Espectro napisał:

ja miałem 3 dlatego mam wyższe studia z matmy między innymi. Wykazałem na swoim przykładzie że 99% to błędne wartości. Chyba że kłócimy się na temat słowa "bezobjawowe" bo to temat rozwlekły i z góry spisany na straty i nieporozumienia.

 

Godzinę temu, szymon1977 napisał:

Ale to nie wyklucza, że organizm "przyjął" wirusa,

no tak. Nie wyklucza. Podpieranie się statystyką 99% jedynie. Gdzie ludzie w sporych ilościach nadal przechodzą objawowo. Co to za statystyka 99% wogle ? Jaka jest zasada ? wielu przeszło covida wielokrotnie od pierwszego wystąpienia. A kolega nadal twierdzi że 99% bezobjawowo w jaki sposób ?

 

1 godzinę temu, szymon1977 napisał:

Jeszcze raz: bezobjawowi nie mają objawów - skąd wiesz ilu ich było?

3 godziny temu, Espectro napisał:

liczyłem na palcach tych co chorowali objawowo i odejmowałem od ilości wszystkich znajomych. Statystyka wyszła odwrotna. Od pierwszego dnia wystąpienia wychodzi że każdy przeszedł minimum 2 razy covida objawowo. I nie to nie był kaszelek czy katarek. (podparte testami) 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Espectro napisał:
3 godziny temu, szymon1977 napisał:

Bezobjawowy przypadek, to organizm radzi sobie z chorobą tak łatwo,

nie ma czegoś takiego.

Jeżeli radzi sobie tak dobrze że nie zauważa sie różnic to nie przechodzenie bezobjawowe. 

Przede wszystkim przechodzenia bezobjawowego nie da się zauważyć, więc nie wiadomo czy zachorowanie było.
Ja przez cały okres domniemanej pandemii nie miałem żadnych, najmniejszych objawów zachorowania, nawet małego kataru. Oczywiście nie szczepiłem się (moje zdanie na temat TYCH szczepionek jest znane), ale również nie nosiłem nigdy maseczki, poza przypadkami gdy ją włożyć na chwilę musiałem.
Ciekaw jestem co wykazałyby te testy covidowe gdybym regularnie na nie chodził.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
4 minuty temu, soundchaser napisał:

Przede wszystkim przechodzenia bezobjawowego nie da się zauważyć, więc nie wiadomo czy zachorowanie było.
Ja przez cały okres domniemanej pandemii nie miałem żadnych, najmniejszych objawów zachorowania, nawet małego kataru. Oczywiście nie szczepiłem się (moje zdanie na temat TYCH szczepionek jest znane), ale również nie nosiłem nigdy maseczki, poza przypadkami gdy ją włożyć na chwilę musiałem.
Ciekaw jestem co wykazałyby te testy covidowe gdybym regularnie na nie chodził.
 

Ciekawe, bo to może dlatego ja 4 razy przechodziłem. 🙂 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, costa brava napisał:

Co by nie powiedzieć,  Administrator rozkręcił ten wątek 🙂

Szkoda, że po raz kolejny teoriami bez oparcia w faktach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Gabaryton napisał:

A czy wiadomo co te testy tak naprawdę wykrywały?

Wiadomo - ustawione były tak, by każdą wirusową infekcję kwalifikować jako covid.
Dlatego grypa nagle zniknęła w tym okresie. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Espectro napisał:

liczyłem na palcach tych co chorowali objawowo i odejmowałem od ilości wszystkich znajomych.

To błąd, bo nie uwzględniłeś, że każdy mógł zachorować wielokrotnie.

5 godzin temu, Espectro napisał:

Wykazałem na swoim przykładzie że 99% to błędne wartości.

Nie zauważyłem, abyś cokolwiek wykazał. BTW nie widzę sensu wykazywania czegoś, co zostało oszacowane lub zbadane przez specjalistów, ale jeśli spróbujesz to chętnie się zapoznam: wykaż, że bezobjawowi nie mogą stanowić 99% wszystkich przypadków covid.

5 godzin temu, Espectro napisał:

A kolega nadal twierdzi że 99% bezobjawowo w jaki sposób ?

Ja nic nie twierdzę - ja przytaczam co stwierdził ktoś zajmujący się tematem fachowo. Będę miał czas to znajdę aktualne szacunki i poprawię swoje obliczenia.

5 godzin temu, Espectro napisał:

Chyba że kłócimy się na temat słowa "bezobjawowe" bo to temat rozwlekły i z góry spisany na straty i nieporozumienia.

Przestaniesz mylić objawowych z bezobjawowymi to skończą się nieporozumienia.

5 godzin temu, Espectro napisał:

mam wyższe studia z matmy między innymi.

To powinieneś być świadom, że jak suma wartości cząstkowych rozmija się z wynikiem, to poprawia się wartości cząstkowe do wyniku a nie wynik do sumy wartości cząstkowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
44 minuty temu, szymon1977 napisał:

To błąd, bo nie uwzględniłeś, że każdy mógł zachorować wielokrotnie.

6 godzin temu, Espectro napisał:

uwzględniłem iż przechodzenie objawowo i bezobjawowo nie występuje gdy ktoś przechodzi objawowo. To ten sam wirus choć w innych wariantach. 

 

46 minut temu, szymon1977 napisał:

ale jeśli spróbujesz to chętnie się zapoznam: wykaż, że bezobjawowi nie mogą stanowić 99% wszystkich przypadków covid.

nie wykaże. Ale mogę poddać pod dyskusję wartość 99% podając przykład który nie spełnia reguły. (nie to nie ten 1 %) 

 

46 minut temu, szymon1977 napisał:

Przestaniesz mylić objawowych z bezobjawowymi to skończą się nieporozumienia.

6 godzin temu, Espectro napisał:

to teraz inaczej. Na jakiej podstawie została oszacowana wartość 99% bezobjawowych przejść skoro nie wiadomo kiedy takowa miała miejsce. 

 

47 minut temu, szymon1977 napisał:

To powinieneś być świadom, że jak suma wartości cząstkowych rozmija się z wynikiem, to poprawia się wartości cząstkowe do wyniku a nie wynik do sumy wartości cząstkowych.

nadal ilość pomiarów ma znaczenie i tym samym wystarcza wykazać że na danych statystycznych które się przyjmowało można wykazać przeciwną zależność i wynik końcowy jak w powyższym wykazano. Wystarczy podać że nei jest to 99% a 98% 

 

2 godziny temu, Gabaryton napisał:

A czy wiadomo co te testy tak naprawdę wykrywały?

przepraszam ale tematu mi wystarczy na najbliższy rok. Moim zdaniem wykrywają strach i uległość.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Espectro napisał:

Ale mogę poddać pod dyskusję wartość 99% podając przykład który nie spełnia reguły.

Naukowe szacunki dotyczące 40.000.000.000 zamierzasz podważyć za pomocą 1? Hmmm...

1 godzinę temu, Espectro napisał:

Ale mogę poddać pod dyskusję wartość 99% podając przykład który nie spełnia reguły.Na jakiej podstawie została oszacowana wartość 99% bezobjawowych przejść skoro nie wiadomo kiedy takowa miała miejsce. 

Nie wiem, nie ja to robiłem. Ale też za mały jestem by móc to podważać. Za to po szybkim zerknięciu w google muszę przyznać, że te 99% bezobjawowych było mocno przesadzone, dziś liczby oscylują około 40% - będę miał czas to przeliczę swój wpis dla takiej wartości.

1 godzinę temu, Espectro napisał:

uwzględniłem iż przechodzenie objawowo i bezobjawowo nie występuje gdy ktoś przechodzi objawowo

To błąd: ja przeszedłem co najmniej 4x (ilość testów pozytywnych), przy czym 2x objawowo (za drugim razem nie były to nawet objawy chorobowe a zamulenie, jakbym wczoraj miał cholernie ciężki dzień typu 18godzin w pracy) i 2x bezobjawowo - ile x bezobjawowo? Nie wiem. Ale biorąc pod uwagę testy przesiewowe mojej Żony mogło być tego sporo.

Ogólnie rzecz biorąc to moja Żona pracowała na oddziale z chorymi na covid, i muszę Cię zmartwić: moje "płaskoziemstwo" wynika z potwierdzenia jej obserwacji oficjalnymi statystykami (nie na odwrót bo w takiej kolejności to się odbywało). Nie twierdzę, że szczepionki to dzieło spisku Reptilian i Billa G, nie wziąłem b  to po prostu nie ma sensu. Nikt nie zna przyszłości, więc szacuje się bilans zysków i strat: z 8.000.000 nieletnich na covid zmarło 8 - nawet gdyby szczepionka uratowała 4, to obstawiam 4 zmarłyby w wypadkach drogowych w drodze po szczepionkę, za to 7.999.992 ryzykowałoby skutki uboczne - to po prostu nigdy nie miało sensu.

-----

28 minut temu, soundchaser napisał:

Ale po co to wstawiłeś? To jest śmieszne? 
To jest wulgarne i ekstremalnie głupie. 

To jest po prostu smutne, że to cała wiedza o świecie niektórych, nie tylko w tym temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, szymon1977 napisał:

To jest po prostu smutne, że to cała wiedza o świecie niektórych, nie tylko w tym temacie.

Chyba zbyt surowo oceniacz Abelarda...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Stream napisał:

Chyba zbyt surowo oceniacz Abelarda...

Abelard jest w pracy, robi to za co mu zapłacą. Gdyby swoje dowcipy oparł na faktach zamiast zabobonach, to by go motłoch wygwizdał. BTW lubię stand-up, dziś nieco im się covidowy dowcip odmienił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Stream napisał:

Chyba zbyt surowo oceniacz Abelarda...

A kto to jest? Kojarzy mi się poziomem dowcipu z muzyką disco-polo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, szymon1977 napisał:

Abelard jest w pracy, robi to za co mu zapłacą. Gdyby swoje dowcipy oparł na faktach zamiast zabobonach, to by go motłoch wygwizdał.

Właśnie dlatego takie kabarety są żenujące, a Stream wstawił to badziewie nie dla rozluźnienia atmosfery, tylko chyba wręcz przeciwnie, żeby dalej wsadzać kij w mrowisko, bo to nie jest ani śmieszne, ani dowcipne, a jedynie jest uwłaczające naszemu rozumowi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Stream napisał:

Jasne. Oświeceni vs motłoch...

Wystarczy mieć oczy otwarte i intuicję. No ale jak kto się zaszczepił, bo inaczej sam siebie musiałby uznać za elektorat PiS...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stream i inni poprawni politycznie - obejrzyjcie sobie ten krótki filmik powyżej.
Dalej będziecie zaprzeczać rzeczywistości i faktom?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch panów udowadnia, że Amerykanie nie wylądowali na Księżycu. Warto obejrzeć ten film i nie zaprzeczać rzeczywistości i faktom...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Stream napisał:

 

 

Nieokiełznany humor i niedościgniony dowcip. Do kogo jest to skierowane ? Nie wiem. Żenada ? Tak . Chamstwo ? Tak.  Jak cos wklejać to coś na minimalnym choćby poziomie. Nie ważne o czym jest  ten niby skecz. Żenada. To tak samo jak niby są smieszne memy o żonie prezydenta kaczynskiego i jego córce odnoszące sie do ich wyglądu czy podobne kilmaty. Lub zimny lech na wawelu. Akurat mi sie z tym skojarzył ten wystep. Chamstwo i prostatctwo. Ten sam poziom upadku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mzawek

Grundig High Fidelity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Ten Twój "zdrowy rozsądek" być może będzie dla Ciebie przepustką do lepszego życia w nowym świecie...kto wie. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Stream napisał:

Przesadzasz. Jedyne co pielęgnuję i chronię, to zdrowy rozsądek.

Brać bo dają, choć to nie ma uzasadnienia w faktach to chory brak rozsądku raczej: skoro Ty żyjesz bo wziąłeś, to my musieliśmy umrzeć bo nie wzięliśmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, szymon1977 napisał:

Brać bo dają, choć to nie ma uzasadnienia w faktach to chory brak rozsądku raczej: skoro Ty żyjesz bo wziąłeś, to my musieliśmy umrzeć bo nie wzięliśmy.

Czyli Twój zdrowy rozsądek nakazuje wierzyć, że Amerykanie nie wylądowali na Księżycu. To ma uzasadnienie w faktach przedstawionych w filmie z kilku postów wyżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz jakimś idiotycznym, wklejonym tu filmem pokazać nam wszystkim swoją uległość do zawsze obowiązującej kłamliwej narracji.
OK - wszyscy już to wiemy. Nie bardzo natomiast rozumiemy co jeszcze chcesz udowodnić.
Że czarne jest białe?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, soundchaser napisał:

Że czarne jest białe?

Że Twoje czarne jest zawsze czarne. Nawet jeżeli potwierdzają to tylko "eksperci" z Youtube.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.