Skocz do zawartości
IGNORED

4 kółka


il Dottore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, il Dottore napisał:

Na szczęście wprowadzono w Polsce prawo regulujące odległość gównowiatraka od siedzib ludzkich i skończyło się oszpecanie polskiego krajobrazu przez Niemca. Niedługo obecne farmy wiatrowe się popsują, Niemcy to gówno zabiorą i Polska znów będzie piekna, bez tego syfu. 🙂

O polske sie nie martw. 

W polsce masz tylko 3 rejony gdzie srednia wiatru jest wystarczajaca aby postawic wiatrak. 

 

To nie jest tak, ze wiatrak stawiasz gdzie chcesz i wszedzie sie oplaca. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tomek7776 napisał:

do tego malo znany fakt,ze rolnicy maja obowiazek 5% upraw ekologicznych,czyli takich nie nawozonych czymkolwiek,nie podlewanych.juz niedlugo bedzie obowiazek 20% takich upraw. bedzie GŁÓD.

bo na typ rzekomo eko areale,nic nie rosnie,tylko chwasty.

Pokazywali na YT słoneczniki. Te normalne i te sreko... malutkie, cherlawe.

Ale to wina samych rolników - po co biorą upokarzające "dopłaty"? Trzeba się zdecydować - albo jestem wolnym człowiekiem i uprawiam SWOJĄ ZIEMIĘ jak mi się podoba, albo jestem niewolnikiem, który się sprzedał eurofederastom za jałmużnę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ASURA napisał:

Gratuluję pojęcia prawie. Dziś jechałem Skodą na tym samym odcinku z tymi 110km/h i hałas na czuja był prawie 😉 taki sam ale po pomiarze okazało się że wynosił 79dB i nie było to nawet  77dB przed wymianą oleju na Castrola Titanium w moim samochodzie. W ASO tłumaczyli mi że oryginalny olej jest lepszy od Castrola Titanium ale nie potrafili mi wytłumaczyć czemu na ich oleju samochód jest 4dB głośniejszy LOL

 

Dodam tylko że jeżdżę na oponach całorocznych które są nazwijmy to bardzo delikatnie upierdliwym generatorem hałasu za tym na czym np. jeżdżą w takiej np. Skodzie że opon faktycznie nie słychać a hałas wyższy jest

U siebie wiem że powyżej 110 km/h na trasie po prostu wyłączam muzykę bo mam zero frajdy z słuchania a wręcz przeciwnie zaczyna mnie tak podana muzyka męczyć...

😛

Masz nizej pomiary halasu w aucie elektrycznym i dizlu.  Jak widac Dizel jest cichszy. Do tego odniesc sie nie potrafisz. 

Halas silnika nie ma tu nic do rzeczy, wiec mozesz zalac jaki olej chcesz. 

 

No chyba ze masz na mysli stare trupy bez katalizatora. Ze wlejesz olej lub trociny i silnik ciszej chodzi... 

🙂

 

Ja w Audiku spokojnie radyjko slucham nawet przy 200km/h jest naprawde cicho.  Nie lubie glosnych sportowych samochodow. 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lolo2 napisał:

W polsce masz tylko 3 rejony gdzie srednia wiatru jest wystarczajaca aby postawic wiatrak. 

Za co Bogu dziękować! Ale ja niestety jestem z Pomorza i krajobraz jest tu potwornie oszpecony przez tą potworność. Jest wiatrak na wiatraku.

Gdy Polacy znowu zaczną rządzić w Polsce to będzie dużo roboty z wysadzaniem tego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, il Dottore napisał:

Niszczymy lewactwo od 1918!

Na swoje szczęście żadnego prawdziwego lewaka nie udało Wam się napotkać, bo byście już dawno wąchali kwiatki od spodu 😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zbig napisał:

Na swoje szczęście żadnego prawdziwego lewaka nie udało Wam się napotkać, bo byście już dawno wąchali kwiatki od spodu 😁

Nie strasz, nie strasz bo się wiesz co. 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, il Dottore napisał:

Pokazywali na YT słoneczniki. Te normalne i te sreko... malutkie, cherlawe.

Ale to wina samych rolników - po co biorą upokarzające "dopłaty"? Trzeba się zdecydować - albo jestem wolnym człowiekiem i uprawiam SWOJĄ ZIEMIĘ jak mi się podoba, albo jestem niewolnikiem, który się sprzedał eurofederastom za jałmużnę.

Nie wolno jak ci sie podoba. 🙂

Raporty azotowe i tak wszyscy beda musieli zglaszac. Opryski tak samo. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

IMG-20210614-102155.jpg

 

moj ekologiczny lubin, a raczej jego brak. Same chwasty. 

 

Zasada w rolnictwiebjest banalnie prosta. Jak nie dasz nawozu, nie popryszczesz to nic nie zbierzesz. 

sa wyjatki ala gryka, gdzie niczego nie trzeba, ale taki rzepak czy ziemniaki przemyslowe to polowe mendelejewa na pole musisz wypryskac.  z 16 - 18 opryskow? 

 

Tam jak wlewasz chemie to opryskiwacza z 5000l to musisz powolutku, i dokladnie mieszac bo jak za duzo to z wody kasza się robi. 🙂 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, il Dottore napisał:

Nie strasz, nie strasz bo się wiesz co. 🙂

To Twoja rodzinka w akcji?: 🙂

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, il Dottore napisał:

Za co Bogu dziękować! Ale ja niestety jestem z Pomorza i krajobraz jest tu potwornie oszpecony przez tą potworność. Jest wiatrak na wiatraku.

Gdy Polacy znowu zaczną rządzić w Polsce to będzie dużo roboty z wysadzaniem tego.

Jestem z tego samego rejonu. 

Kolo slupska masz troche wiatrakow, w waldowie. I teraz mega elektrownie na baltyku stawiaja.   Nje jest zle, jakos nie znam osob, ktorym by to przeszkadzalo zbytnio. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Lolo2 napisał:

Nie wolno jak ci sie podoba. 🙂

Raporty azotowe i tak wszyscy beda musieli zglaszac. Opryski tak samo. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

IMG-20210614-102155.jpg

 

moj ekologiczny lubin, a raczej jego brak. Same chwasty. 

 

Zasada w rolnictwiebjest banalnie prosta. Jak nie dasz nawozu, nie popryszczesz to nic nie zbierzesz. 

sa wyjatki ala gryka, gdzie niczego nie trzeba, ale taki rzepak czy ziemniaki przemyslowe to polowe mendelejewa na pole musisz wypryskac.  z 16 - 18 opryskow? 

 

Tam jak wlewasz chemie to opryskiwacza z 5000l to musisz powolutku, i dokladnie mieszac bo jak za duzo to z wody kasza się robi. 🙂 🙂

no i szczaw rosnie jak najety bez nawozenia.nie wiem jak z mirabelkami.

to moja reakcja na slowa niesiola.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, il Dottore napisał:

Nie daj nam Panie Boże! od tych gównowiatraków byśmy ogłuchli! 🙂 I ptaków by w ogóle nie było.

Na szczęście wprowadzono w Polsce prawo regulujące odległość gównowiatraka od siedzib ludzkich i skończyło się oszpecanie polskiego krajobrazu przez Niemca.

Badania statystyczne wykazały, że 99% niemieckich turystów nie postrzega wiatraków jako aktu dewastacji środowiska a symbol jego ochrony. Te same badania statystyczne wykazały, że 99% biorących udział w badaniach statystycznych to laicy, dyletanci i idioci - jak w każdych badaniach statystycznych (liczby z pamięci, cytatu szukać mi się nie chce).

Liczby trzeba rozumieć, a statystykami umieć się posługiwać. Otóż statystycznien 99% Kowalskich robi dziennie do 20km. Ale 99% Kowalskich nie kupi e-gówna zamiast spalinowego, bo raz do roku chce zajechać na wakacje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, szymon1977 napisał:

badania statystyczne wykazały, że 99% biorących udział w badaniach statystycznych to laicy, dyletanci i idioci ... 99% Kowalskich nie kupi e-gówna zamiast spalinowego, bo raz do roku chce zajechać na wakacje.

Czyli wszystko się zgadza 🙂

A tu masz ten jeden pozostały procent:

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, tomek7776 napisał:

no i szczaw rosnie jak najety bez nawozenia.nie wiem jak z mirabelkami.

to moja reakcja na slowa niesiola.

Patrząc z jak ubogą biblioteką cytatów potrafisz funkcjonować, trudno się oprzeć wrażeniu, że Niesiołowski miał 100% racji 😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tomek7776 napisał:

do tego malo znany fakt,ze rolnicy maja obowiazek 5% upraw ekologicznych,czyli takich nie nawozonych czymkolwiek,nie podlewanych.juz niedlugo bedzie obowiazek 20% takich upraw. bedzie GŁÓD.

bo na typ rzekomo eko areale,nic nie rosnie,tylko chwasty.

tu problem jest bardziej złożony, będzie dużo żywności niskiej jakości bo tylko w durniej EU wycofano tyle chemii że nie ma czym zabezpieczać plonów. Debile nie rozumieją że choroby i bakterie np w jabłkach stanowią dużo większego zagrożenie niż śladowe lub prawie zerowe ilości chemii.

głodu nie będzie bo będzie import z krajów trzeciego świata gdzie nie obowiązują i żadne normy. Sumując EU znowu uzależnia siebie od innych i powoduje rujnowanie gospodarki państw członkowskich.

Ale tego wymaga niemiecki plan, ludzie muszą czuć nuż na gardle by niewolnicze zmiany zostały zaakceptowane.

 

59 minut temu, Lolo2 napisał:

Raporty azotowe i tak wszyscy beda musieli zglaszac. Opryski tak samo. 

od lat musisz prowadzić ewidencje.

Godzinę temu, Zbig napisał:

Na swoje szczęście żadnego prawdziwego lewaka nie udało Wam się napotkać, bo byście już dawno wąchali kwiatki od spodu 😁

jak rasowy przedstawiciel zapewne wiesz co mówisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tomek7776 napisał:

dzielisz.dzoelisz.gubisz sie juz w tym co piszesz.

a mialem cie za inteligentnego faceta.

Masz coś na poparcie czy tak tylko, jak mawia Rysiek, byle... 😉

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, tomek7776 napisał:

a mialem cie za inteligentnego faceta.

Masz rację.  Inteligentny facet nie dyskutuje z takimi, co jako jedyne argumenty mają wrzucanie w kółko kilku tych samych wyrwanych z kontekstu i nie mających nic wspólnego z tematem cytatów lub zdjęć Tuska albo Niesiołowskiego.

3 minuty temu, tomek7776 napisał:

ryska nie znam...

znasz znasz

taki większy kotek z ostrymi pazurkami, podobno szczególnie na lewej łapce, kojarzysz już ? 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o cytaty i memy to chyba masz na mysli kolege sly30,

faktycznie ,pogubil sie chlopina,pogubil,

 

o reszcie nic mi niewiadomo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fetek napisał:

od lat musisz prowadzić ewidencje

No powiedzmy ze musze...  Jeszcze nie zalozylem a jak przyjda to powiem ze nigdy nie pryskalem. 

Cala chemie sprzedaja bez kwitow. 

Zreszta ja jestem ekologiczny rolnik, co to sieje i nie zbiera. xD

 

Teraz maja dojsc obowiazkowe raporty azotowe, narazie sa dla tych co kozystaja z jakich programow rolnosrodowiskowych. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, fetek napisał:

tu problem jest bardziej złożony, będzie dużo żywności niskiej jakości bo tylko w durniej EU wycofano tyle chemii że nie ma czym zabezpieczać plonów. Debile nie rozumieją że choroby i bakterie np w jabłkach stanowią dużo większego zagrożenie niż śladowe lub prawie zerowe ilości chemii.

głodu nie będzie bo będzie import z krajów trzeciego świata gdzie nie obowiązują i żadne normy. Sumując EU znowu uzależnia siebie od innych i powoduje rujnowanie gospodarki państw członkowskich.

Ale tego wymaga niemiecki plan, ludzie muszą czuć nuż na gardle by niewolnicze zmiany zostały zaakceptowane.

Nie wiem jak skomentować taki wpis,nieszczęściem jest fakt,że coraz więcej takich głupot w sieci i na AS

Na całe szczęście nie przekłada się to w realu

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Lolo2 napisał:

Masz nizej pomiary halasu w aucie elektrycznym i dizlu.  Jak widac Dizel jest cichszy. Do tego odniesc sie nie potrafisz. 

Halas silnika nie ma tu nic do rzeczy, wiec mozesz zalac jaki olej chcesz. 

 

No chyba ze masz na mysli stare trupy bez katalizatora. Ze wlejesz olej lub trociny i silnik ciszej chodzi... 

🙂

 

Ja w Audiku spokojnie radyjko slucham nawet przy 200km/h jest naprawde cicho.  Nie lubie glosnych sportowych samochodow. 

 

 

 

Gdzie Rzym a gdzie Krym, przeczytaj jeszcze raz moje pierwsze posty w których pisałem o konkretnych warunkach testowych a nie o dieslu czy też audi. Również nie uczestniczę w wyścigach kto ma większego

Ponad 20 lat za swoją kasę i na swoim parku maszynowym testowałem bardzo wiele środków smarnych chłodziw etc. i mam takie a nie inne przemyślenia stąd akurat Castrol i tylko ten a nie Motul czy firma xxx

 

Olej poza w/w argumentami kupiłem śledząc poczynania producenta mojego modelu przez lata. Otóż jak samochody kręciły na silniku po milion i więcej killometrów(do 1,5miliona) to był używany Castrol 0W20. Później firma przeszła na "własny" podobno lepszy olej o lepkości 5W30 a przebiegiem się w nowych modelach nie chwali...

Nie lubię jak mnie ktoś wali wiadomo w co wiesz....

np. w Twoim Audi twierdzące że w ich automatycznych skrzyniach nie trzeba wymieniać oleju tak często...bo jest long life LOL

Long life i pełno syfu z trących części w nim idealna pasta ścierna na jelonków...

Castrol w latach 90" kupił bardzo dobrego producenta olejów z ich super dodatkiem smarnym i go w swoich produktach premium przez te lata dodaje

W warunkach przemysłowych super dokładne drogie łożyska pracowały u mnie między wymianami 4x dłużej niż na innych środkach smarnych wiodących producentów

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zbig napisał:

Czyli wszystko się zgadza 🙂

A tu masz ten jeden pozostały procent:

Dokładnie kolego! Dziś do Chorwacji Teslą to wyczyn warty filiku na YT, tak jak do Chorwacji Maluchem 40lat temu warte opowiadań dziadka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.07.2021 o 08:41, Zbig napisał:

Kolejny idiotyzm z d... wzięty.  No ale skoro frajerów nie brakuje...

nie do końca

płukanie to dodanie szklanki np nafty lub płynu gotowego do oleju i kilka minut pracy silnika przed spuszczeniem oleju

rozrzedzenie oleju powoduje ,ze wiecej osadów czy szlamu pozostałego w silniku rozpuszcza się i wraz ze zuzytym olejem spływa poza uklad

nie ma to destruktywnego wpływu na silnik, poza tym nowy olej posiada maksymalne wlaściwości rozpuszczające i smarujące więc jesli nie wypłukasz zanieczyszczeń przed wymianą nowy olej od razu te zanieczyszczenia rozpuści i starci częśc swojej świeżości

inna metoda jest zalanie nowego oleju zrobienie ok 500km spuszczenie i ponowne zalanie najlepszego oleju na jaki Cie stać

oczywiście za każdym razem nalezy zmienic filtr oleju

zrobienie tego samodzielnie nie jest technologia kosmiczną i wychodzi taniej i czasami lepiej niz w ASO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, slawek.xm napisał:

inna metoda jest zalanie nowego oleju zrobienie ok 500km spuszczenie i ponowne zalanie najlepszego oleju na jaki Cie stać

O żesz nie pisz takich herezji bo za chwile Cię zakraczą. Olej wlewasz tylko raz jak auto kupujesz a drugi raz jak złomujesz co by do drugiego przelać 😉

 

Były takie testy na YT i chyba dopiero po 10 zalaniem nowym olejem silnik faktycznie był czysty i spuszczany olej też (za dużo tam zakamarków żeby bez rozbierania zrobić to dobrze stąd u mnie prosty sposób z  literkiem świeżego po spuszczeniu i przedmuchaniu po starym. Doktoratu z czyszczenia nie będziemy robić to nie łożyska w klasie P2 co by im a raczej temu co na nich robimy to zaszkodziło

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ASURA
literówka

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ASURA napisał:

stąd u mnie prosty sposób z  literkiem świeżego po spuszczeniu i przedmuchaniu po starym.

jesli spuścisz 5l oleju a potem wlejesz tylko 1l i pozwolisz na prace silnika na tak małej ilości to silnikmoże niemiec dostatecznego ciśnienia oleju co prowadzi do jego uszkodzenia

sama pojemność filtra oleju to min 0,5l

juz lepiej po spuszczeniu oleju zalej 5l nafty i niech sobie pochodzi z 10 min

potem spuść i zalej dobry olej

poza tym do wszystkich

posiadający samochody z egr i filtrem czastek stałych sprawdzajcie często poziom oleju jesli poziom bedzie sie podnosił znaczy ,że cześc paliwa ktora powinna spalić się w celu  usunięcia sadzy z fap ( przy wypalaniu sa trzy fazy wtrysku dla podniesienia temp. spalin)

nie jest spalana i spływa do oleju rozrzedzając go i zmieniając diametralnie jego właściwości trzeba naprawić taki problem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ASURA napisał:

np. w Twoim Audi twierdzące że w ich automatycznych skrzyniach nie trzeba wymieniać oleju tak często...bo jest long life LOL

Long life i pełno syfu z trących części w nim idealna pasta ścierna na jelonków...

100% racji

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.