Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki amplituner również do stereo


Piotr Seb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za co to będzie robić? Surki czy central tak wyczekiwany?  Miałeś jeszcze 16hz podstawki haha pomieszanie k...y ( krowy) z mułem hahaha 

Takich protez jeszcze nie widziałem....

To sub z głośnikiem czy głośnik z subem w jednym ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Xpedite999 napisał:

Oj sekta nie śpi,  sekta czuwa , sekta życie w " kino domowe " zatruwa.  Jest 3 aktywnych wyznawców tego trendu,  więcej pewnie skrywa takie zapędy ale są czujni . Zaras pewnie coś któryś skrobnie o kozackich frontach i się bagienko rozgrzebie jak to często bywa. Ale może Kamyku spójrz w drugą stronę zagadnienia . Ci którzy mieli problem połączyć stereo z surandem wybrali właśnie dobre fronty które robią za min 5 głośników bo już pewnie stereo z ampli próbował jeden z drugim i jednak w drugą stronę lepiej wyszło....I tak narodziła się sekta " miażdżące fronty " , " The fronts " ,  " fronty 4 ever " czy może " 2 fronty 4 you " ...wybrać coś trzeba .

To może każdy niech sobie uważa jak chce, które kanały w KD są dla niego najważniejsze i po problemie. Dla Ciebie jest najważniejszy sub, dla innego fronty i po co bić o to pianę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magiki z YB  więcej nie mogli upchnąć??????

Kto powiedział że dla mnie suby najważniejsze skoro mam zestaw MK ?

Suby swoją drogą też bdb 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Tobą tylko o frontach można bajać więc kończę.  Masz tyle pojęcia o przestrzennym dźwięku co żaba sierści...czyli wszystko po staremu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
14 minut temu, Xpedite999 napisał:

Z Tobą tylko o frontach można bajać więc kończę.  Masz tyle pojęcia o przestrzennym dźwięku co żaba sierści...czyli wszystko po staremu. 

Czyli mając takie tyły dalej nie mam przestrzennego dźwięku, zgadza się?

Umiałbys chociaż to podłączyć?

IMG_20200607_230353.jpg

Edytowane przez paul klacska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, paul klacska napisał:

O buraki wróciły, a już tak nudno było bez was???

Cześć Paulinka, też cię lubię. Szczególnie te wyszczerzone kły.

 

36 minut temu, paul klacska napisał:

Czyli mając takie tyły dalej nie mam przestrzennego dźwięku, zgadza się?

 Masz ale pod warunkiem, że słuchasz d***ą. Gwizdek to chyba na 55 cm jest. W sumie to wszystko wyjaśnia jeżeli chodzi o wszystkie twoje bardzo egzotyczne wypowiedzi na forum. Pozdrawiam  ciebie Paulinko oraz wszystkich słyszących i kochających inaczej forumowiczów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, WARMSTONE napisał:

Cześć Paulinka, też cię lubię. Szczególnie te wyszczerzone kły.

 

 Masz ale pod warunkiem, że słuchasz d***ą. Gwizdek to chyba na 55 cm jest. W sumie to wszystko wyjaśnia jeżeli chodzi o wszystkie twoje bardzo egzotyczne wypowiedzi na forum. Pozdrawiam  ciebie Paulinko oraz wszystkich słyszących i kochających inaczej forumowiczów.

Jesteście coraz bardziej malutcy, jeszcze trochę i was w ogóle nie będę dostrzegać. 

???

1 godzinę temu, mkk1 napisał:

Ale po co Ci ampli kd jeśli jesteś stereouparty? Masz w ogóle resztę 5.1?

Jeśli to do mnie, to tak. Jest reszta.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie te badziewie z prockiem za 1k € i słuchaj ale wiedz że zestaw klipscha czy nawet MA za niecałe 10k z dobrym ampli ( np maras , denon serie 7xxx,6xxx ) i dobrym rozmieszczeniem i kalibracją zagra w kinie lepiej . Dalej jesteś w ciemnej jeżeli myślisz że w kinie liczy barwa dźwięku na 1 miejscu a nie 5 czy 7 głośników jako całość grających to co do nich w danym momencie należy i z miejsca w którym powinny być i z natężeniem jakim powinny grać.  Dźwięk przestrzenny chłopie!!! Tu nie liczą się fikuśne glosniczki czy cena użytych w nich przetworników , nawet dobrze zgrany zestaw Kamienia na DLS zagra w kinie lepiej niż te twoje cuda ustawione i skalibrowane przez Ciebie . Nie masz zielonego pojęcia o dźwięku więcej niż 2 kolumn stereo i taka prawda bo lekceważyć rolę procesora w kinie a stawiając przed nim kolumny i końcówkę może tylko idiota albo amator , wybieraj ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Żyj sobie z tym przeświadczeniem jak najdłużej. Oczywiście masz rację, jak zwykle. 

Wiesz, te monitory schodzą do 22 Hz, coś dla ciebie. Na ale widać ty masz lepsze klocki . Sorki , chciałem ci zaimponować ale mi nie wyszło.

Przepraszam, co to był za sprzęt który posiadasz? Może jakiś fotki w końcu, no i dalej czekamy na odpowiedź co to jest kinowe brzmienie . 

Kombinuj.

Edytowane przez paul klacska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, paul klacska napisał:

Jesteście coraz bardziej malutcy, jeszcze trochę i was w ogóle nie będę dostrzegać. 

???

Jeśli to do mnie, to tak. Jest reszta.?

Nie , nie do Ciebie . Wasz przepychanki mam bardzo głęboko . 

Pytanie było do autora tematu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, WARMSTONE napisał:

Masz ale pod warunkiem, że słuchasz d***ą. Gwizdek to chyba na 55 cm jest.

Gwizdek to u Pana z W-fu?. Jeśli Paul chce zastosować topowe głośniki do kina to jego sprawa myślicie, że nie stać go na pre z wysokiej półki to bardzo się mylicie same fronty plus monitory z zdjęcia więcej są warte niż większość pseudo kin tutaj. Mając super fronty nie zaszkodzi ich używać w kinie a walory swoje pokażą w stereo. Jeśli ktoś jest fanem kina to niech nim będzie i przestanie prawić farmazony, że topowych kolumn stereo nie można używać w kinie ba można i to z powodzeniem robi wielu, których oczywiście stać na to.

4 godziny temu, Xpedite999 napisał:

ale wiedz że zestaw klipscha czy nawet MA za niecałe 10k

Rozmawiamy tutaj o frontach 4x droższych a Ty wyskakujesz z kpl za 10kzł klipscha czy MA za darmo bym tego nie chciał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zibii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

@Zibi , niech sobie chłopcy używają ile wlezie, każdy kto ma trochę oleju w głowie wie co jest pięć. Mamy dwóch mędrców ze wschodu jednak plastik fantastic a drugi no name.  Podoba mi się jak zawsze ktoś wspomni by pokazał co ma , to on zaraz podkula ogon i ucieka szukać nowej ofiary. Ubaw po pachy, drugi jest trochę mądrzejszy ale nie może przeboleć paru rzeczy i co chwilę jakieś wycieczki urządza. Swoją drogą nikt już ich tu nie traktuje poważnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zibii porównując ZESTAW klipscha do kolumn STEREO już powinno ci zapalić się światełko skoro mowa o dźwięku przestrzennym i jesteśmy w zakładce " kino domowe " ale ty zapętlasz się jak zwykle i dodajesz o cenie x 4 za fronty .....ty dobrze się czujesz ? Jakie to ma znaczenie czy też mój zestaw do tego że nie ogarniacie wogole teorii z tym związanej. Nakupował kolumn różnych producentów o różnych przetwornikach  do tego powtarza cały czas ile to one nie są warte ( kupiłeś z 2 ręki i pajacujesz że 40k wywaliłeś gdzie na central za 15k zbierasz 2 lata , komedia i pajacowanie) i dalej nie spełniasz podstawowych wymogów dźwięku przestrzennego na miarę swoich frontów ( o nieszczęsnym procka też trzeba wspomnieć A raczej jego braku ) i powrót do dyskusji w której widzicie tylko pytanie " czy dobre fronty zdają egzamin w kinie " a reszta sama się dopasuje skoro są drogie i dobre ....z wami nie ma co dyskutować tylko leczyć,   naprawdę nie widzicie kina przez te stereo klapki na oczach no i w kółko ile to one kosztowały hahaha jak się to tak czas to powtarza tym bardziej wychodzi na to że je okazyjnie kupiłeś a ludki mają wiedzieć tyle że kosztują 40k i zazdrościć.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, Xpedite999 napisał:

Właśnie zibii porównując ZESTAW klipscha do kolumn STEREO już powinno ci zapalić się światełko skoro mowa o dźwięku przestrzennym i jesteśmy w zakładce " kino domowe " ale ty zapętlasz się jak zwykle i dodajesz o cenie x 4 za fronty .....ty dobrze się czujesz ? Jakie to ma znaczenie czy też mój zestaw do tego że nie ogarniacie wogole teorii z tym związanej. Nakupował kolumn różnych producentów o różnych przetwornikach  do tego powtarza cały czas ile to one nie są warte ( kupiłeś z 2 ręki i pajacujesz że 40k wywaliłeś gdzie na central za 15k zbierasz 2 lata , komedia i pajacowanie) i dalej nie spełniasz podstawowych wymogów dźwięku przestrzennego na miarę swoich frontów ( o nieszczęsnym procka też trzeba wspomnieć A raczej jego braku ) i powrót do dyskusji w której widzicie tylko pytanie " czy dobre fronty zdają egzamin w kinie " a reszta sama się dopasuje skoro są drogie i dobre ....z wami nie ma co dyskutować tylko leczyć,   naprawdę nie widzicie kina przez te stereo klapki na oczach no i w kółko ile to one kosztowały hahaha jak się to tak czas to powtarza tym bardziej wychodzi na to że je okazyjnie kupiłeś a ludki mają wiedzieć tyle że kosztują 40k i zazdrościć.  

Światełko to chyba w twoim mózgu już dawno zgasło i nie ma kto wymienić żarówki. Przykro mi chłopcze, ale widać że jesteś po podstawówce bo nie rozumiesz, a co gorsza nie chcesz zrozumieć takich aspektów jak przetworniki kolumn, elementy zwrotnic ,strojenie pod indywidualne preferencje. Widać wyraźnie, że obraziłeś się na naukę i potrafisz tylko ubliżać innym. 

Piszesz o dźwięku przestrzennym a tak naprawdę nawet nie masz pojęcia co to znaczy. Dla ciebie wystarczy że coś tam w danej kolumnie gra,ok. Mi to nie wystarczy , bo ja muszę wiedzieć co tam gra i to nas różni. Prawdopodobnie grasz na tych klipschasz, ok.

Stać cię na taki system w porządku, wybrałeś dla siebie to co mogłeś w posiadanych środkach jakie miałeś. To że ktoś kupuje lepsze kolumny bo go tylko stać na to i to nic nie znaczy to szczyt głupoty i debilizmu. Zdaj sobie sprawę, że czym masz lepsze kolumny tym więcej usłyszysz z nich. Topowe przetworniki potrafią odtworzyć dźwięki o jakich nawet nie śniłeś, i tu jest ich siła. Jakbyś to kiedyś usłyszał to może byś zrozumiał, to że głośnik odtwarza jakiś tam zakres to nic nie znaczy bo może być tak słabej jakości ,że pewnych zakresów po prostu nie odtwarzać choćbyś się zesrał . To przekracza twoje możliwości jeśli chodzi o zrozumienie tego bo jesteś ograniczony umysłowo. Przykro się na to patrzy ,że są tacy ludzie jak ty no ale cóż, nie każdy jest idealny. 

A jak chcesz robić wycieczki personalne w moją stronę wytykając mi ciągle brak centralnego czy procesora z prawdziwego zdarzenia to proszę bardzo. Skoro poprawia ci to humor to pisz do woli, z tym że pamiętaj że nawet co mam teraz to jest wyższy level niż to co ty posiadasz, o ile coś w ogóle masz.

A teraz ,Run Forrest Run

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Xpedite999 napisał:

Nakupował kolumn różnych producentów o różnych przetwornikach  do tego powtarza cały czas ile to one nie są warte ( kupiłeś z 2 ręki i pajacujesz że 40k wywaliłeś gdzie na central za 15k zbierasz 2 lata , komedia i pajacowanie) i dalej nie spełniasz podstawowych wymogów dźwięku przestrzennego na miarę swoich frontów ( o nieszczęsnym procka też trzeba wspomnieć A raczej jego braku ) i powrót do dyskusji w której widzicie tylko pytanie " czy dobre fronty zdają egzamin w kinie " a reszta sama się dopasuje skoro są drogie i dobre ....z wami nie ma co dyskutować tylko leczyć,   naprawdę nie widzicie kina przez te stereo klapki na oczach no i w kółko ile to one kosztowały hahaha jak się to tak czas to powtarza tym bardziej wychodzi na to że je okazyjnie kupiłeś a ludki mają wiedzieć tyle że kosztują 40k i zazdrościć.  

Kupione za 40kzł to już jest okazja poszukaj sobie innych firm ile sobie za taką przyjemność życzą. Czy nakupowane różnych marek nie wydaje mi się wszystko idzie w kierunku scana elpticora i jednego Pana od strojenia więc sam sobie odpowiedz. Klipsch hmm to jest totalne nieporozumienie no gra wali po uszach i ty to nazywasz dobrym graniem posłuchaj sobie dobrych kolumn np. na accutonie to zmienisz zdanie jak może grać głośnik(kolumna) przestrzeń, detal, szybkość małe zniekształcenia itp. ale jak ci wystarczy przekaz klipschow to ok nie będę nikomu narzucał co ma kupić. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
45 minut temu, zibii napisał:

Kupione za 40kzł to już jest okazja poszukaj sobie innych firm ile sobie za taką przyjemność życzą. Czy nakupowane różnych marek nie wydaje mi się wszystko idzie w kierunku scana elpticora i jednego Pana od strojenia więc sam sobie odpowiedz. Klipsch hmm to jest totalne nieporozumienie no gra wali po uszach i ty to nazywasz dobrym graniem posłuchaj sobie dobrych kolumn np. na accutonie to zmienisz zdanie jak może grać głośnik(kolumna) przestrzeń, detal, szybkość małe zniekształcenia itp. ale jak ci wystarczy przekaz klipschow to ok nie będę nikomu narzucał co ma kupić. 

@Zibi, szkoda naszego pisania. To jest człowiek który nie ma pojęcia co to jest accuton, SS czy Seas. 

Szkoda naszego czasu. Dla niego wszystko to bum,cyk,cyk. Z takim kimś co nic nie widział i nic nie słyszał nie wygrasz, jemu pan w sklepie powiedział, że to jest do KD i tak jest choćby nie wiem co. Są tacy ludzie na ziemi i trzeba z tym się pogodzić. Trudno, takie życie.

Przynajmniej jest się z kogo pośmiać, bo ja go traktuje jako nadwornego głupka. Taki Stańczyk naszego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, zibii napisał:

Gwizdek to u Pana z W-fu?.

 Zjibi ciebie widzę też kły swędzą. Jak zrobię porządek z waszym uzębieniem to wiesz co wam w paszczę Xpedite zapakuje. To że klaczka miał taki kisiel w majtach i musiał pochwalić się nowymi głośniczkami to rozumiem. Synek po prostu chce rozpaczliwie zaimponować takim popularnym gościom jak ja i Xpedite.  Ale tego, że także ty w temacie o amplitunerze produkujesz się z kolumnami stereo pojąć nie mogę. Uważaj bo jak klaczkę przyjmiemy do naszego gangu to on na ciebie w pierwszej kolejności nasika. A kolega MR to wiesz co, to drugie zrobi.

19 godzin temu, paul klacska napisał:

Wiesz, te monitory schodzą do 22 Hz,

 No i co z tego skoro odetniesz na 80 Hz a dźwięki dochodzące do tych siurków są wyższe od 100 Hz. Zwyczajnie smyku pajacujesz. Kino Domowe Podłogowe 4.0 by Klaczka. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, paul klacska napisał:

Świetnie to ująłeś klacska 4 worm 0. Przewaga rośnie, w sumie to już mecz do jednej bramki buraku.???

Czy Twoje kolumny są certyfikowane?

Bo moja karta dźwiękowa za 200 zł jest. Taką mam:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Przykro mi...

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na siłę omijają słowo " system " żeby nie musieć się tłumaczyć z tak badziewnej jego reszty bo wiedzą że żeby te fronty w kinie zagrały z 5.1 to wydać trzeba i to grubo. Z wpisu w ogólnym systemie ( podałem klipscha i MA jako przykład) zrobili na swoje kopyto że klipscha przetworniki porównuje do YB ... komedia i tragedia w jednym . Cały czas wychodzicie na temat barwy i jakości ale te wpisy pasują tylko do stereo , nie do kina gdzie mowa jest o min 5 kanałach,  gdzie sub , gdzie prawidłowe ustawienia,  kalibracje , procesor jako serce systemu ....to bagatelizujecie celowo czy nie macie o tym pojęcia bo to wy daliście się nabić w butlę zlotoustym że jakościowe fronty na kredyt załatwią wszystko , stereo i kino masz wash & go. Ampli za 6-7 k ogarnia systemy za mniej niż 15 -20 więc nie chce nawet liczyć ile powinieneś wydać żeby ten sen o kinie się spełnił ( na jakościowych komponentach oczywiście godnych twoich frontów)  ich wartość to miecz obosieczny,  z jednej strony Janusze bedo zazdrościć a ci co się znają choć trochę pukać w głowę patrząc co masz jako sprzęt towarzyszący tak drogim frontom,  więc następny kredyt i oczekiwania i za 10 -12 lat będziesz może spełniony....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Xpedite999 napisał:

Na siłę omijają słowo " system " żeby nie musieć się tłumaczyć z tak badziewnej jego reszty bo wiedzą że żeby te fronty w kinie zagrały z 5.1 to wydać trzeba i to grubo. Z wpisu w ogólnym systemie ( podałem klipscha i MA jako przykład) zrobili na swoje kopyto że klipscha przetworniki porównuje do YB ... komedia i tragedia w jednym . Cały czas wychodzicie na temat barwy i jakości ale te wpisy pasują tylko do stereo , nie do kina gdzie mowa jest o min 5 kanałach,  gdzie sub , gdzie prawidłowe ustawienia,  kalibracje , procesor jako serce systemu ....to bagatelizujecie celowo czy nie macie o tym pojęcia bo to wy daliście się nabić w butlę zlotoustym że jakościowe fronty na kredyt załatwią wszystko , stereo i kino masz wash & go. Ampli za 6-7 k ogarnia systemy za mniej niż 15 -20 więc nie chce nawet liczyć ile powinieneś wydać żeby ten sen o kinie się spełnił ( na jakościowych komponentach oczywiście godnych twoich frontów)  ich wartość to miecz obosieczny,  z jednej strony Janusze bedo zazdrościć a ci co się znają choć trochę pukać w głowę patrząc co masz jako sprzęt towarzyszący tak drogim frontom,  więc następny kredyt i oczekiwania i za 10 -12 lat będziesz może spełniony....

Mój system masz podany w o mnie więc wiesz na czym gram i jeśli anthem to badziewie to nie wiesz skąd ta firma się wywodzi. Nie mam i nie muszę nic kupować na kredyt? YB audio to firma budująca kolumny a nie przetworniki. Czym się różni jakość w stereo i kinie? Jeśli mam w 5 kanałach te same przetworniki czytaj takie same kolumny to co powiesz? Zamiast ampli używam procesora i mam podłączone wszędzie te same końcówki. Subwoofer jest na razie jeden z przodu i plan jest na drugi z tyłu oczywiście taki sam jak pierwszy zasilany końcówką z pełnym dsp i oczywiście wszystko spięte po xlrach. Jeśli chodzi o projka to marny epson plus ekran ramowy. Jeśli widzisz gdzieś niedociągnięcia i błędnie dobrany sprzęt to dawaj może masz większą wiedzę i doświadczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zibii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok panie inżynier,  jako że masz reputację do stracenia i autorytet to odpowiedz na jedno pytanie z naciskiem na kino domowe , na którym miejscu ustawisz w nim ( podkreślam kino domowe czyli co najmniej 5 kanałów,  dźwięk przestrzenny) następujące podzespoły czyli od najważniejszego do najmniej i ich jakość,  kolejność moja , przypadkowa .

- końcówka mocy 

-procesor kina 

-głośniki 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pofatygowałeś się do profilu. Zadajesz banalne pytania oczywiście kolejność jest oczywista proc, końcówki i głośniki z tego względu, że proc to serce systemu ale jeśli pozostałe elementy będą słabej jakości głośniki czy końcówki to wyjdzie kibel (jakość jest ważna w każdym elemencie jeśli chcesz mieć dobry system). Ja nie bagatelizuje żadnego klocka i uważam, że trzeba potrafić wypośrodkować wszystko. Zrozum, że mając bardzo dobre fronty niektórzy wykorzystują do stereo bo nie mają miejsca na dwa systemy i nie wytykam ich palcami tylko szanuję i życzę tego wszystkim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zibii napisał:

Jeszcze raz przekręcisz mój nik to swoich będziesz musiał szukać.

 Ty Zibi jesteś jednak swój chłop. Ciebie przyjmiemy do naszej grupy przestępczej i to Tobie przypadnie zadanie ustawienie poula do pionu. 

 

Godzinę temu, zibii napisał:

Czym się różni jakość w stereo i kinie?

No właśnie w tym rzecz, że zdolność kreowania wybitnej sceny czy też wydobywania dźwięków niedostępnych dla zwykłych kolumn zda się w systemie wielokanałowym tyle co psu na budę. Jest tak ważne jak klaczkowe 22 Hz w odciętych kolumnach. Chwalisz synergię swojego systemu a zarazem ją wyśmiewasz bo przecież całą robotę robią hajendowe fronty. Nic z tego 2 sztuki frontów za rzekomo 40 koła są jedynie dwoma głośnikami z 7, 9 lub 11 innych równie ważnych. Mam przeczucie, że tak naprawdę wszystko zrobiłeś z pół dupą a to czym się chwalisz to tylko niespełnione zamiary i marzenia. Podobnie jak u klaczki. W ogóle przestań się z nim zadawać, klaczka to człowieczek z kompleksami. Te jego prymitywne i żałosne prowokacje. Czytałeś o jego nowym hobby. Nie chcę oceniać jego IQ, wątpliwego wykształcenia ani kontrowersyjnej kultury. Jest jaki jest. Ale bardzo dziwne , że to Tobie imponuje.  Możesz wyjaśnić skąd ta estyma do ludzika, którego z uwagi na cenzurę nie mogę obdarzyć właściwymi epitetem.

Dobra dość umoralniania. 

Zwróć uwagę na to, że ani ja ani Xpedite nie naśmiewamy się z waszych kolumn. Wiemy, że to konkretne paczki. To właśnie wasza parka czuje jednak, że w systemie wielokanałowym hajendowość się nie sprawdza i do niemal każdego tematu, nieważne czy o ampli,kablach albo subach pchacie się z elipticorem wystającym z rozporka.

Mam osobistą prośbę, napisz coś o jakimś amplitunerze jak w temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mnie nie boli, że ktoś się naśmiewa czy nie z moich klocków. Ja nie mam parcia na elipticory paul sobie je upodobał bo mu pasują. Ja zmieniłem całkowicie koncepcję i poszedłem w 2 systemy kino i stereo. Kino to głośniki montowane w zabudowie na gładko a stereo to klasyczne kolumny i już nie muszę rozwodzić się stereo czy kino i po temacie?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
26 minut temu, Xpedite999 napisał:

Przecież ci udowodniłem że jesteś,  po stronie Paula jesteś.  Miałeś inne zdanie , ba nawet logika nakazywała inaczej myśleć ale milczałeś żeby koleszce w paradę nie wchodzić.  Kto przy zdrowych zmysłach proca stawia na końcu hierarchii? Ten co nie ma kasy na porządnego ?

Albo amator.

Sory , nawet amator jakby pomyślał to by tak nie zrobił więc nie wiem jak ten pomysł nazwać.  Celowe to było i tyle .

Nudne to już się staje, to czepianie się procka.

No ale dobra, może podpowiesz w posiadaniu czego byłeś ?, jaki model procka polecasz? Co możesz powiedzieć o procesorach? Ich zalety wady, charakter brzmienia. Jakieś inne uwagi, chętnie posłucham bardziej doświadczonego kolegi. 

W zamian mogę ci coś powiedzieć to samo o Emotivie czy Parasoudzie. Może budżetowe ale zawsze coś, nie będę pisał jaki przedział cenowy mnie interesuje bo wiadomo, że zaraz będę Martinem 2. Słucham, podziel się wiedzą z amatorem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.