Skocz do zawartości
IGNORED

Joe Biden Prezydentem USA - Trzymamy kciuki | Wątek ogólny o USA


janunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Jaro_747 napisał:

wystarczy poczytać wpisy kremlowskich agentów wpływu tu na forum

Takich jak ten.

 

1 minutę temu, Zyzol napisał:

"Nocny kowboj

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wystarczy poczytać wpisy kremlowskich agentów wpływu tu na forum", żeby przekonać się, że przewyższają treścią wygłupy Bocznicowych trolli -

20 minut temu, toptwenty napisał:

Takich jak ten.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Zyzol napisał:

"25 sierpnia Sąd Okręgowy w Dusseldorfie uznał, że gazociąg Nord Stream 2 nie został zwolniony z przepisów dyrektywy gazowej Unii Europejskiej. Przepisy UE wymagają, aby firmy produkujące, transportujące i dystrybuujące gaz w Unii Europejskiej były różne. Ma to zapewnić uczciwą konkurencję na rynku. Tym samym rosyjski gazociąg będzie dostępny dla Gazpromu tylko w połowie swojej mocy.

Rosjanie uznali wyrok na „dyskryminację” i w godzinę po ogłoszeniu zaprzestali sprzedaży gazu na swojej platformie elektronicznej. To podniosło cenę surowca na rynku spotowym do rekordowych wielkości. Po wyroku Ukraina zaoferowała swoje usługi w zakresie zarządzania gazociągiem Nord Stream 2 jako niezależny operator."

To według ciebie Zyzol dobrze, czy źle, bo jakoś nie bardzo rozumiem co piszesz???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jaro_747 napisał:

To według ciebie Zyzol dobrze, czy źle, bo jakoś nie bardzo rozumiem co piszesz???

Wyjaśniał to mój komentarz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zyzol napisał:

Wyjaśniał to mój komentarz.

Ten bełkocik? No nie wyjaśnił.

Nie jesteś napisać tego jasno i wyraźnie? Wstydzisz się czegoś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jaro_747 napisał:

Ten bełkocik? No nie wyjaśnił.

Nie jesteś napisać tego jasno i wyraźnie? Wstydzisz się czegoś?

W innym wątku napisałeś: "PiS strzela sobie w obie półkule, ale na razie trafień nie zanotowano. Niezwykle trudno jest trafić w coś praktycznie niewidocznego."

Odnoszę wrażenie, że można to odnieść nie tylko do PiS-u. Ale tu, raczej nie jest to powodem twojego zapytania. Powodem jest twoja mentalność czyli, jak kto woli, zgrana płyta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie. Bardzo proste.

A ty kluczysz i wijesz się jak piskorz.

Już trzeci twój wpis na ten temat i dalej nic nie wiadomo. Dlaczego?

Wstydzisz się swojego poparcia dla polityki Kremla?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jaro_747 napisał:

Proste pytanie. Bardzo proste.

Stawiasz pytanie z oczywistym prowokacyjnym zamiarem, którego celem jest udowodnienie, że moja wypowiedź jest prokremlowska. 

6 minut temu, Jaro_747 napisał:

A ty kluczysz i wijesz się jak piskorz.

Już trzeci twój wpis na ten temat i dalej nic nie wiadomo. Dlaczego?

Nie kluczę i rzeczowo odpowiadam demaskując twoje intencje.

7 minut temu, Jaro_747 napisał:

Wstydzisz się swojego poparcia dla polityki Kremla?

Mając do dyspozycji mój #1733 wskaż, w którym miejscu wyraziłem poparcie dla polityki Kremla i mam się tego wstydzić?

Proponuje, abyś to podkreślił, najlepiej wężykiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mamy następny wykwit pieniactwa zamiast prostej odpowiedzi na proste pytanie.

Będziesz dalej kluczył czy w końcu odpowiesz?

Masz z tym jakiś problem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

No mamy następny wykwit pieniactwa zamiast prostej odpowiedzi na proste pytanie.

Będziesz dalej kluczył czy w końcu odpowiesz?

Masz z tym jakiś problem?

Nie obarczaj mnie swoimi powszechnie znanymi na Bocznicy problemami i fobiami.

Tu już udowodniłeś, że prowokacja i pomówienie to główne narzędzia jakie stosujesz w dyskusjach.

I nawet masz czelność zarzucać mi tu "wykwit pieniactwa"! Tobie szajba już całkiem odbiła. 🤣

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz w dwóch zdaniach odpowiedzieć na proste pytanie.

Ale nie - mnożysz bezsensowne wpisy i osobiste zaczepki. Coraz bardziej chamskie.

To jak Zyzol z tym Nord Stream 2, Gazpromem i monopolem? Decyzja sądu o konieczności przestrzegania przez Gazprom dyrektywy unijnej jest dobra czy zła?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tym "pieniactwem". 

Choć pleni się powszechnie. Szkoda, że jest to najżwawiej uprawiane dziedzictwo I RP

By prowadzić donikąd 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet sam zaczyna temat po czym nie chce powiedzieć co właściwie znaczył jego wpis. Pytany rzuca jakieś dziwaczne hasła. To niby normalne? Chyba u trolla.

A teraz dał nogę. Udał się na konsultacje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Jaro_747 napisał:

Facet sam zaczyna temat po czym nie chce powiedzieć co właściwie znaczył jego wpis. Pytany rzuca jakieś dziwaczne hasła. To niby normalne? Chyba u trolla.

A teraz dał nogę. Udał się na konsultacje?

Z niczego nie muszę się tłumaczyć, szczególnie komuś, kto nic nie chce zrozumieć. 

Ty na prawdę jesteś bardzo chorym człowiekiem. Prze swoje urojenia. Gzie tu są "dziwaczne hasła", gdzie to widzisz działanie "trolla". Albo wsparcie dla Kremla. Wpadałeś jak burza i jak zwykle ciskasz piorunami na oślep. I jak zwykle obrażasz. Jeżeli już ktoś ma udać się na konsultację to raczej ty. Wiadomo jakie.

Co cię tak naprawdę wzburzyło, czyżby to, że uznałem "samonominację" Ukrainy za śmieszną i nie do przyjęcia dla żadnej ze stron NS2. I jest to "oczywiście oczywiste". To jest real polityk.

>>"25 sierpnia Sąd Okręgowy w Dusseldorfie uznał, że gazociąg Nord Stream 2 nie został zwolniony z przepisów dyrektywy gazowej Unii Europejskiej. Przepisy UE wymagają, aby firmy produkujące, transportujące i dystrybuujące gaz w Unii Europejskiej były różne. Ma to zapewnić uczciwą konkurencję na rynku. Tym samym rosyjski gazociąg będzie dostępny dla Gazpromu tylko w połowie swojej mocy.

Rosjanie uznali wyrok na „dyskryminację” i w godzinę po ogłoszeniu zaprzestali sprzedaży gazu na swojej platformie elektronicznej. To podniosło cenę surowca na rynku spotowym do rekordowych wielkości. Po wyroku Ukraina zaoferowała swoje usługi w zakresie zarządzania gazociągiem Nord Stream 2 jako niezależny operator."

W odpowiedzi Rosja ma zaproponować Białoruś na niezależnego operatora NS2. 🤣🤣<<

Dziwię się, że nie wściekłeś się także na ten fragment:

>>"Departament Obrony USA zakazał amerykańskim wojskom stacjonującym w Europie kupowania rosyjskich surowców energetycznych. Wszystkich i od zaraz."

Podobno od dzisiaj do Abramsów będą wlewali swoją whiskey. 🤣<<

Przecież nabijałem się z naszych najważniejszych sojuszników.

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu słowotok zamiast prostej odpowiedzi. I dalej nie wiemy co myślisz o tym ograniczeniu monopolistycznej pozycji Gazpromu.

Dla mnie EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Jaro_747 napisał:

dalej nie wiemy co myślisz o tym ograniczeniu monopolistycznej pozycji Gazpromu.

Wiemy, wiemy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas zastanawiam się dlaczego był rozkaz Białej Szopy pozostawienia w Afganistanie całego sprzętu wojskowego wartego...??? No nie wiem? Tryliony? Tak samo, dlaczego zostawiono Talibom biliony ca$hu z produkcji makowca...??? Kto za tym stoi i dlaczego wykonano taki ruch? Ależ ruch! Myślę, że wszystko idzie według planu. Kazano Amerykanom zostawić w Afganistanie nowoczesny sprzęt wojskowy, najnowszej generacji...??? A oni zostawili, a teraz się zastanawiają, dlaczego oni to zostawili...??? I teraz, po przebudzeniu płaczą! Wszyscy! I niech płaczą. Tak osłabić armię i rozdać sprzęt jak gdyby nigdy nic się nie stało..??? I połudnowy kurek otwarty...??? Nie wiadomo kto tu przychodzi??? Ależ tu będzie wężowisko!

Ale to tylko moje teorie spiskowe, więc bardzo proszę nie brać ich sobie do serca, niemniej jednak rozbieranie US idzie w najlepsze - myślę, że ktoś to musi wszystko kontrolować, koordynować...??? Nie? Żle myśę? Idzie to samoistnie? Czy Ot, takie przemyślane działanie...??? Cztery zabory...??? To się dokonuje. Ale cieszmy się, i świętujmy! Czy jesteśmy gotowi na model chiński...??? Całkowite przejęcie wszystkiego i wszystkich przez global system dzieje się na naszych oczach...??? Z jednej strony południowa granica, z drugiej Afganistan, z kolejnej plandemia i covid, kompletnie 'lost mind' prezydent i teraz jeszcze zobaczcie co robią...??? Próbują działać wbrew prawu o konstytucji. Okazja pokazuje co potrafi. I o taki model ludzki chodzi, jak Okazja! Ja płaczę jak ona mówi o mothers i czildrens... I o to chodzi, o to chodzi... w tym moim śnie. Ciekawe, czy będą zabierać bogatym??? Tak jak kiedyś zabierali... podczas różnych rewolucji...??? No bo jak przyjadą tutaj wszyscy, to jak to tak...??? Co im się zaoferuje??? Rozumiem, że najpierw szpryconki, ale co dalej?

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Chicago

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie goraczkuj sie Chicago . Podobno administracja negocjowala z sasiednimi krajami na temat utworzenia tymczasowych baz ktore by skladowaly ten caly sprzet ale bez powodzenia . Przetransportowanie  22 tys Humvees  i tysiecy innych wozow  nie kalkulowalo sie zreszta nikt nie oczekiwal ,ze armia Afganistanu podda sie bez wystrzalu wiec trzeba zabrac im sprzet, a podstawiony prezydent zwieje z kasa za granice po tym jak przyrzekal zorganizowac obrone Kabulu . Granice trzeba bedzie otworzyc jeszcze szerzej bo ktos musi pracowac za male pieniadze w tym kraju zeby obywatele mogli tanio zjesc w dolllar store. Przeciez trzeba finansowac imperium i obrone Europy zeby jej obywatele mieli 40 dni platnych wakacji i odpowiedni system socjalny i zeby bylo NORMALNIE  i zeby wolnosc byla,no bo ciezko na to pracuja .

Jak Taliban bedzie sie panoszyl i padnie cien podejrzenia, ze wysyla bojowki terrorystyczne zagrazajace interesom Stanow , US Air Force ro***erdoli to talatajstwo w dwa dni i bedzie spokoj na jakis czas. Tak trzeba bylo zrobic od poczatku bez pieprzenia o demokracji i prawach czlowieka i wysylania kontyngentow ,co przyznaja teraz miedzy wierszami

Zgadzam sie, ze cala operacja ewakuacyjna zostala przeprowadzona bez glowy a cel propagandowy przyslonil wszystko inne . Wszyscy sie z tym zgadzaja, ale nikt jak zwykle nie poniesie konsekwencji jak to w dupokracji . 

Trump przegral wybory bo liberalna prasa umiejetnie podsycala zwierzecy strach wyborcow przed skutkami pandemii winiac za to administracje a konkretnie pomaranczowego pajaca choc tak naprawde to chyba niewiele w tym jego winy a zasluga taka ze rzucil przed koncernami farmaceutycznymi gigantyczna gore pieniedzy dla tego kto pierwszy opracuje szczepionke.  A jego slowa ,ze niektorzy ludzie po prostu umra to byl gwozdz do trumny drugiej kadencji . 

Global system KISS MY ASS!  Wspolczesny swiat jest nieslychanie skomplikowany z wieloma krzyzujacymi sie interesami i wzajemnymi zaleznosciami . Stany wydaja 80 miliardow dolarow rocznie na agencje wywiadowcze i ciagle zaliczaja wtope w roznych czesciach swiata bo zle oceniaja  sytuacje . Ale oczywiscie grono expertow na stronnie hobbystycznej, wiekszosc wladajaca trzema jezykami w tym Mandarynskim bez trudu rozszyfrowala o co chodzi w tej grze przy pomocy filmikow z Youtuba . Szacun !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem raczej napisac,  ze dowodztwo US doskonale wiedzialo ze Armia Afganska jest zdemoralizowana i w duzej mierze niezdolna do walki , ale nikt nie smial tego powiedziec ani zaczac rozbrajac Afganow po 20 latach szkolenia i zapewniania opini publiczej w kraju ze wszystko idzie OK a cel jest bliski . 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała szopa uzbroiła talibów i rozbroiła Amerykanów - o co chodzi?

 

Tylko czekać, kiedy lewacy rządzący w białej szopie zwrócą się o pomoc do dzielnej armii chińskiej, aby ratować 'świat' od terroryzmu 😁

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago zejdz z Foxa  na chwile i daj glowie odpoczac bo ci szyja zbrazowieje do konca.

Ankiety popularnosci licza sie tylko przed wyborami a do tych daleko tak jesli chodzi o kongres jak i prezydenture . Nikt nie oczekuje, ze Bidon bedzie walczyl o druga kadencje biorac pod uwage jego kondycje ,a obecna administracja w duzej mierze kontynuuje polityke poprzedniej. 

Pozdrawiam 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum chłopaku, że sam będę decydował co mam oglądać i kiedy odpoczywać. Mów swoim najbliższym z czego mają zejść, albo gdzie wskoczyć, lub też z czego spaść. 10/4

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Chicago napisał:

Zrozum chłopaku, że sam będę decydował co mam oglądać i kiedy odpoczywać. Mów swoim najbliższym z czego mają zejść, albo gdzie wskoczyć, lub też z czego spaść. 10/4

No dobra juz, wiem, ze to nie do konca twoja wina bo tam gdzie pracujesz albo pijesz wodke tylko Fox na scianie gra.

A poza tym to chcialbym posluchac tych twoich sprzeciorow przy okazji moich dosyc czestych wycieczek do Chicago wiec nie ma sie o co wadzic. Jak to mowia "lata leca , przyjaciol ubywa a wrogowie sie akumuluja ". Trzym sie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać na przyznanie obywatelstwa amerykańskiego wszystkim, którzy przekroczą granicę, i legalnie i oczywiście nielegalnie - tak po prostu, z automatu - przekroczyłeś? Tak! Jesteś obywatelem amerykańskim! Masz tu paszport i masz prawo głosować! Cieszmy się 😁

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompromitacja goni kompromitację: "Podsumowując komentarze ekspertów na temat wycofania sił USA z Afganistanu i pragmatycznego porozumienia z talibami francuskie i amerykańskie media piszą, że "Ameryka nie chce już być żandarmem świata". Think tanki w USA rekomendują skoncentrowanie się na Chinach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Po zwycięskiej ucieczce i sukcesie ewakuacji z Afganistanu, USA mogą zawiązać sojusz z Talibami przeciwko IS, a także ruszyć na ChRL. W tym drugim przypadku może to być ich bój ostatni i początek nowej cywilizacji na Ziemi. Choć niekoniecznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.09.2021 o 22:42, Chicago napisał:

Teraz tylko czekać na przyznanie obywatelstwa amerykańskiego wszystkim, którzy przekroczą granicę, i legalnie i oczywiście nielegalnie - tak po prostu, z automatu - przekroczyłeś? Tak! Jesteś obywatelem amerykańskim! Masz tu paszport i masz prawo głosować! Cieszmy się 😁

od strony Meksu chyba już nie ma żadnej granicy

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.